PDA

View Full Version : какво четете:>>>



gia_bs
10-23-2005, 07:18
Хм...много се чудих дали изобщо да питам...знам ли дали още са останали хора, които четат...и все пак аз винаги ще си остана от старомодните и ще смятам че една книга е хиляди пъти по-добра от филма по нейн сюжет... и така.. да питам.. Какво четете в момента? Или поне коя беше последната книга която прочетохте.. и Коя ви е любимата книга??? /моля ви пишете КНИГАТА и АВТОРА /

:arrow: Аз лично в момента съм полудяла по Дан Браун и сега чета "Шифърът на Леонардо" , а любимата ми книга е "Кръстникът" - Марио Пузо..

Lena
10-23-2005, 07:33
аз в момента чета "изгубеният свят" а като я свърша мисля да си взема "нощна стража" ,"дневна стража" и "сумрачна стража"
за любима книга немога да кажа че имам ,няма книга която да ми е скучна
всъщност чесно си казвам че обичкам да чета :D

Devilsplaymate
10-23-2005, 07:34
Хм...много се чудих дали изобщо да питам...знам ли дали още са останали хора, които четат...и все пак аз винаги ще си остана от старомодните и ще смятам че една книга е хиляди пъти по-добра от филма по нейн сюжет... и така.. да питам.. Какво четете в момента? Или поне коя беше последната книга която прочетохте.. и Коя ви е любимата книга???

:arrow: Аз лично в момента съм полудяла по Дан Браун и сега чета "Шифърът на Леонардо" , а любимата ми книга е "Кръстникът" - Марио Пузо..
Последната книга която прочетох беше 'Шифърът на Леонардо' /Продължавай да четеш , няма да съжаляваш! :wink: /

10-23-2005, 07:36
ni6to ne 4eta

gia_bs
10-23-2005, 07:39
Хм...много се чудих дали изобщо да питам...знам ли дали още са останали хора, които четат...и все пак аз винаги ще си остана от старомодните и ще смятам че една книга е хиляди пъти по-добра от филма по нейн сюжет... и така.. да питам.. Какво четете в момента? Или поне коя беше последната книга която прочетохте.. и Коя ви е любимата книга???

:arrow: Аз лично в момента съм полудяла по Дан Браун и сега чета "Шифърът на Леонардо" , а любимата ми книга е "Кръстникът" - Марио Пузо..
Последната книга която прочетох беше 'Шифърът на Леонардо' /Продължавай да четеш , няма да съжаляваш! :wink: /

Ох страхотна е..почнах я вчера и не мога да спра като наркотик е...още мъничко остана :Ppppp

Devilsplaymate
10-23-2005, 07:48
Ох страхотна е..почнах я вчера и не мога да спра като наркотик е...още мъничко остана :Ppppp
Дам така е :)

Lena
10-23-2005, 07:54
Хм...много се чудих дали изобщо да питам...знам ли дали още са останали хора, които четат...и все пак аз винаги ще си остана от старомодните и ще смятам че една книга е хиляди пъти по-добра от филма по нейн сюжет... и така.. да питам.. Какво четете в момента? Или поне коя беше последната книга която прочетохте.. и Коя ви е любимата книга???

:arrow: Аз лично в момента съм полудяла по Дан Браун и сега чета "Шифърът на Леонардо" , а любимата ми книга е "Кръстникът" - Марио Пузо..
Последната книга която прочетох беше 'Шифърът на Леонардо' /Продължавай да четеш , няма да съжаляваш! :wink: /

Ох страхотна е..почнах я вчера и не мога да спра като наркотик е...още мъничко остана :Ppppp wsqka hubawa kniga e kato narkotik

MAD-DEVIL
10-23-2005, 09:01
Еми, аз много обичам да чета, но не съм на вашто мнение. Съжелявам, че ще говоря за нещо, което не познавам, но според мен Дан Браун въобще не може да се мери със старите автори. Не съм чела книгите му, а и, доколкото знам, не искам и да ги чета. Просто за мен те са просто маниа на това поколение, докато предишните автори са доказани като много хубави.

Най-любима книга: Може би най-любимата ми е "Брулени хълмове" на Емили Бронте. Просто тази книга показва любовта като не чак толкова красиво чувство. Уникална е!
Сега чета Александър Дюма. Минах Кралица Марго (Страхотна книга!) и сега съм на "20 лет спустя"(Четя я на руски), демек "20 години по-късно".
Иначе за мен много хубави книги са "Дързост и предрасъдаци"(Страхотна книга за 5 момичета, прилича малко на "Малки жени" и продълженията им), "Джейн Еър" на Шарлот Бронте(Велика книга! Показва силата на любовта!), "Малката господарка на голямата къща"(Една страхотна драма, където за една жена ще се борят двама приятели, от които единия е съпруга й. Завършва много трагично. Много вълнуващя книга!).

gia_bs
10-23-2005, 09:09
Виж MAD-DEVIL аз просто искам да знам каква книга четете в момента а не дали харесвате Дан Браун... Радвам се че има хора като теб които все още четат...самият факт колко пъти е видяна страницата а колко отговора има говори сам по себе си...
Иначе всеки си има вкус..аз също съм чела "Брулени хълмове" но на мен лично тази книга не ми беше от най-приятните...може би самия сюжет ми е по- далечен...пък и от страна на персонажи и действие книгата не е много богата :>>>
А и един съвет не е хубаво да говориш за нещо с което не си запозната :)))

sherry
10-23-2005, 09:10
(Страхотна книга за 5 момичета, прилича малко на "Малки жени" и продълженията им).[/color]
"Malki jeni" e strahotna kniga :wink:

Dobyr Den
10-23-2005, 09:24
Az syshto mnogo haresah Shifyryt na Leonardo i q prochetoh za 2-3 vecheri.naistina ne mojesh da q ostavish :) ..a otnosno dali Dan Braun moje da pishe ili ne..vseki si ima razlichen vkus, stil i t.n. Nqkoi moje da se kefi na tejki knigi opisaniq i t.n. a drug da tyrsi trypka i emocii v dadena kniga.Mislq che ne trqbva da se kritikuvat avtorite na kniga, koqto ne ste cheli..prosto da me ubiesh ne moga da cheta Diuma ! ..a ako nqkoi si pada po trilyri preporychvam " Smyrtonosna praktika " ot Pityr Klemynt. vodi se medicinski trilyr i e dosta zaintriguvashta..aa i oshte edna ( moq liubima ) kazva se " Hirurgyt " ot Tes Geritsyn, i tq e trilyr i ne te ostavq da dishash :twisted: .produljavaite da chetete, neka tova vi stane navik, nikoi ne izostava ot cheteneto na knigi.. :P ili povecheto..

MAD-DEVIL
10-23-2005, 09:32
(Страхотна книга за 5 момичета, прилича малко на "Малки жени" и продълженията им).[/color]
"Malki jeni" e strahotna kniga :wink:
Да, и после следват "Малки мъже", "Добри съпруги" и май няколко пропуснах :oops:


gia_bs, аз много добре разбрах смисъла на темата, но просто много се дразня като нещо току-що излюпено заема мястото на нещо старо и хубаво. Нямаш и на представа колко съм се карала със сестра ми заради тоя Дан Браун.
Иначе, права си, всеки си има правоо да харесва каквото иска. Но просто му се дразня. Деа знам, не съм права. А тва за не познаването - аз си го казах, де :wink:

priti_kiti
10-23-2005, 09:33
the turn of the screw-Henry James
gotina e

gia_bs
10-23-2005, 09:49
MAD-DEVIL :P
хе-хе обичаш да налагаш мнение..хехе горката ти сестричка :P майтапя се естествено... ам относно изместването на по-старите книги от новите...ам не съм много съгласна..ако една книга е стойностна иняма значение дали е на 1 или 100 години тя винаги ще се чете :)))))

MAD-DEVIL
10-23-2005, 09:57
MAD-DEVIL :P
хе-хе обичаш да налагаш мнение..хехе горката ти сестричка :P майтапя се естествено... ам относно изместването на по-старите книги от новите...ам не съм много съгласна..ако една книга е стойностна иняма значение дали е на 1 или 100 години тя винаги ще се чете :)))))
О.... доста обичам, даже :)
Ами, принципно е така, но аз се кефя на старото повече. То си е класика! Колкото до "Брулени хълмове" - вярно е трудна за разбиране. Може би съм я разбрала точно защото имам сложен характер. Незнам, но тази книга е страхотна! За мен няма по-хубава книга...

DeSsi
10-23-2005, 11:05
Knigata koqto sega cheta e "Korabi na sydbata"
liuboven roman

marusha
10-23-2005, 12:23
po princip nai-mnogo se kefia na harry potter :D kfoto iskate govorete ama knijkite naistina sa mnooogo dobri...za posledno 4etoh niakfo roman4ew ne pomnia kak se kazvashe,neshto za lujata beshe...mnogo e zaribiavashto...sled tova [/i]i az pro4etoh shifura na leonardo-naistina e mnogo dobra knijkata...sega sum se spriala na don kihot...ne za drugo a zashtoto go u4im v u4ilishte i triabva da znam vse pak za kfo stava vupros :oops: taka 4e da,vse oshte ima hora,koito 4etat i obogatiavat obshtata si kultura i az sum jiv primer za tova...kogato imate vreme hvastaite knijkata a ne pc-to...po dobre se otraziava na mozu4nite kletki 8) PS sega sa izlezli edni mnogo iaki knijki za narkoticite ot bg avtori,no nz na koe izdatelsfo biaha...stava vupros za nikfi slu4ki takiva...abe interesni sa... :wink:

egHu4ka
10-23-2005, 12:36
еми в момента препрочитам любимата си книга - То на Стивън Кинг :wink: ина4е предната беше 'Образцов Дом' на Ваня Щерева (много хубава книга препоръчвам ви я) :wink:

Moon`baby
10-23-2005, 12:39
"Шифърът на Леонардо" ми хареса.После обаче прочетох "Шестото клеймо" и бях неприятно изненадана от натрапващия се брой еднакви моменти в двете книги, просто Браун ми падна в очите.
Чета Гришам(почти всички книги), Балдачи, Стивън Кинг (в момента събирам сили да завърша "То" и да си преодолея страха от клоуни).Между другото романите на Кинг са страхотни, но разказите му са безумно готини, определено там му е силата.
Александър Дюма някой преди го беше споменал, няма смисъл да го коментирам,който го е чел знае че в жанра си няма равен
Обаче моя фаворит си остава Тери Пратчет.Човека е гениален, чела съм всичко негово което е излизало на български и съм препрочитала поне по 2-3 пъти всичките му книги.Любимата ми е "Малки богове"
btw евала на девойката,дето се сети да я направи тази тема ;)

snooppy_f
10-23-2005, 12:51
forumite v teenproblem.net
...xaX :lol:

>@>>>@<
10-23-2005, 13:07
Учебника ми по право, по икономика, по маркетинг - все приятни и увлекателни неща...
damn it ...просто хората в образователната система са решили да запълнят максимално оскъдното свободно време...бтв евала на всички,радвам се, че все още има млади хора, които четат..мн ме изкефихте:)

Swinkenhoffer
10-23-2005, 13:14
Дан Браун - Шифърът На Леонардо
1. не знам защо вдигнаха толкова шум за тая книга.
2. класната ни е тъпа.

след това пак ще трябва да чета Дан Браун - Шестото Клеймо.

никога няма успея да се захвана с Историята На Ордена На Тамплиерите, заради задължителните книги от училище :x
деба.

gia_bs
10-23-2005, 14:56
"Шифърът на Леонардо" ми хареса.После обаче прочетох "Шестото клеймо" и бях неприятно изненадана от натрапващия се брой еднакви моменти в двете книги, просто Браун ми падна в очите.
Чета Гришам(почти всички книги), Балдачи, Стивън Кинг (в момента събирам сили да завърша "То" и да си преодолея страха от клоуни).Между другото романите на Кинг са страхотни, но разказите му са безумно готини, определено там му е силата.
Александър Дюма някой преди го беше споменал, няма смисъл да го коментирам,който го е чел знае че в жанра си няма равен
Обаче моя фаворит си остава Тери Пратчет.Човека е гениален, чела съм всичко негово което е излизало на български и съм препрочитала поне по 2-3 пъти всичките му книги.Любимата ми е "Малки богове"
btw евала на девойката,дето се сети да я направи тази тема ;)

Първо мерси, второ и аз като теб почнах с "Шифърът на Леонардо" и после ще чета Щшестото клеймо" макар че трябваше да ги почна в обратен ред... Един приятел ми беше споменал а "Малки богове" явно наистина е хубава..после смятам да мина и през нея:))

P.S Наистина останах приятно изненадана че доста хора явно намират време и за четене !!!

Moon`baby
10-23-2005, 15:19
препоръката ми е да не четеш "Шестото клеймо" ако не искаш да си развалиш впечатленията от автора.До голяма степен е предвидима и се покрива с "Шифърът".
A ако досега не си чела Пратчет, "Малки богове" е добре,защото е една от малките му самостоятелни книги.малко повече инфо за нея има тук (http://shadowdance.info/800Broeve/Br34/Evergreen/ever34.htm)
а и по принцип shadowdance.info e готин сайт за хората,които четат фентъзи

gia_bs
10-23-2005, 15:51
Moon`baby
мерси много за инфото:PppPPpp

zElEnA^mAsLiNkA
10-23-2005, 17:00
Ami az 4et0h si4kite knigi na Dan Braun i naistina 0stanah malk0 raz04ar0vana! P0ne se radvam ,4e "6est0t0 kleim0" malk0 me d0myrzq da g0 d0vyr6a :P
Ina4e sqga 4akam da izleze "10 malki negyr4eta" i 6te g0 4eta 6t0t0 bil0 mn qk0! :}

gia_bs
10-23-2005, 17:21
Ina4e sqga 4akam da izleze "10 malki negyr4eta" i 6te g0 4eta 6t0t0 bil0 mn qk0! :}
това на Агата Кристи ли ???

MAD-DEVIL
10-23-2005, 17:26
Ina4e sqga 4akam da izleze "10 malki negyr4eta" i 6te g0 4eta 6t0t0 bil0 mn qk0! :}
това на Агата Кристи ли ???
Нейно е, да! И е излезло отдавна!

gia_bs
10-23-2005, 17:36
Ina4e sqga 4akam da izleze "10 malki negyr4eta" i 6te g0 4eta 6t0t0 bil0 mn qk0! :}
това на Агата Кристи ли ???
Нейно е, да! И е излезло отдавна!
Аз за това попитах, защото се учудих...:>>>

egHu4ka
10-24-2005, 06:31
Първо мерси, второ и аз като теб почнах с "Шифърът на Леонардо" и после ще чета Щшестото клеймо" макар че трябваше да ги почна в обратен ред... Един приятел ми беше споменал а "Малки богове" явно наистина е хубава..после смятам да мина и през нея:))

P.S Наистина останах приятно изненадана че доста хора явно намират време и за четене !!!

и аз не ти препоръчвам да четеш 'Шестото Клеймо' само ще си развалиш впечатленията за 'Шифърът на Леонардо'

lina15
10-24-2005, 18:28
ami ni6to :(

De_mikke
10-25-2005, 14:16
Az cheta Agata Kristi...mnogo me kefi stila i,ama skoro ne sym 4ela,shtoto nqmam nikakvo vreme pyk i sym prochela vsichkite i knigi koito imam,a na bibliotekata pochti nqma neini...kvvot ima sym go izchela ;]

BroozY
10-25-2005, 14:24
Сега чета Дан Браун - "Цифрова Крепост" книгата е много зарибяваща, но няма да се хареса на хората които нямат познания с компютрите, защото става на въпрос за алгоритми, шифри(не като на Леонардо :lol: ) и програми и тн. А за "Шестото Клеймо" доста отдавна чух лоши отзиви и реших да него чета.

Guest
10-25-2005, 15:24
Аз па чета Starcraft Зората на бъдещето ;)

blizalka
10-25-2005, 22:05
В момента чета на Джон Гришъм "Брокерът",но нещо не ми върви тая книга.Преди това четох на Стивън Кинг "Тъмната половина".Нямам много време за четене, за съжаление.

Стеснителната
10-25-2005, 22:12
Изгубени в превода :? .

10-25-2005, 22:40
По принцип чета всякакви книги на тема Психология, но, в момента, Джоузеф Глас - Очи.

_Indianeco_
10-25-2005, 22:48
Вземи тоя Еврофутбол и Меридиан Мач, е тва е литература!!! :twisted:

vra4ka
10-26-2005, 07:47
Аз чета повече българска и немска литература :wink:
Сега си препрочитам "Тютюн" на Димитър Димов ,една от любимите ми,а като свърша тази ще чета една на Томас Ман :wink:

Lena
10-26-2005, 19:42
Аз па чета Starcraft Зората на бъдещето ;)аз тофа искам да го прочета
да кажеш дали е яко

Pe666o
10-26-2005, 21:52
Шифърът на Леонардо...Дан Браун

M!m0
11-10-2005, 12:31
Naskoro pro4etoh poredicata na Dan Braun (6toto kleimo;shifrata na leonardo;cifrova krepost;meteoritat;) Mn sa qki!!!!Zaslujavat si :) 8)

M!m0
11-10-2005, 12:34
Az cheta Agata Kristi...mnogo me kefi stila i,ama skoro ne sym 4ela,shtoto nqmam nikakvo vreme pyk i sym prochela vsichkite i knigi koito imam,a na bibliotekata pochti nqma neini...kvvot ima sym go izchela ;]
Az sam uspql za sega da i pro4eta 10 malki negar4eta.Hubava be6e :)

teenkopele
11-10-2005, 18:44
Ми нищо... :?

NeNaSiTnA_TA
11-13-2005, 10:24
'baskervilskoto kuche'na artar konan doil

UnderTheW{}rld
11-13-2005, 10:42
сега чета "Втори Шанс" & "Полетът На Щъркелите", а относно любимите книги мога да прибавя "Денят След Утре" & "Мъртвата Зона", всъщност на много книги се кефя, поне на повечето, които съм прочела :lol:

ventib
06-03-2013, 08:19
вече я прочетох новата книга"Целувката на сатаната"от Зайн,има я в Хеликоните може и онлайн.Хареса ми много,на един дъх се чете.Сюжета е доста на места хорор дано има втора част.

TheBobqk
06-03-2013, 20:04
Мамка му, как намери тема от 2005?! о.О

maaarietta
06-04-2013, 14:50
Тема за книги. Предполага се, че ще се говори с интелигентни хора. А половината постове са на латиница, с цифри вместо букви ( макар и от 2005 година ). Но все пак, това е тема, която си заслужава да бъде продължена! Аз чета ' Изчезналичт герой' на Рик Риърдън ( много добър писател! ). Любима книга нямам, но мисля да прочета на Дан Браун, след като го хвалите толкова. :)

Christina13
07-02-2013, 07:42
Хари Потър:Затворникът от Азкабан. :D ♥

Nadislawaa
07-02-2013, 12:44
Мидълсекс - Джефри Юдженидис

Dumb
07-04-2013, 10:36
Илинден на Талев

fakesmiles
07-04-2013, 17:21
Ана Каренина

Yanakiewa
07-08-2013, 00:12
Аз чета Fifty shades of grey , Мъжът от съседния гроб , Бедствие на високи токчета, Футболни съпруги, Chanel, Louis Vuitton, YSL, les must de cartier ии Bobby Brown makeup manual .. Доста нестандартни книги, ноо :D

psychopath
07-08-2013, 04:12
Нестандартни е най-точната дума и аз за нея се сетих... : )

debina
07-08-2013, 10:52
Александър Дюма - Граф Монте Кристо :)

noworries
07-12-2013, 22:12
Аз пък в момента чета 'Под игото' ..но днес видях на масата 'Малкият принц' /защото по-малката ми сестра го чете/ и седнах и го прочетох ;d

Vicky.
07-29-2013, 09:32
Шестица купа-Карлийн Томпсън ...трябва да прочета Крадецът на праскови и Преди да се родя,ама все отлагам :D

JusttMee_16
08-01-2013, 04:40
Аз в момента чета "До Чикаго и назад" на Ал. Константинов, но много обичам "Под игото" на Ив. Вазов!!!

skornex
08-02-2013, 14:46
Jaws

maaarietta
08-05-2013, 22:14
'Крадецът на праскови' и 'преди да се родя' не са за отлагане! Както и ' в един есенен ден по шосето'.
Аз в момента чета ' предимствата да бъдеш аутсайдер' но тъй като почти съм приключила, ще издам и следващата, която мисля да започна - ' Вината в нашите звезди ' на Джон Грийн (:

~The Smile~
08-06-2013, 12:31
Сега съм на "Съпруг по поръчка" на Макс дьо Вьози. След малко я свършвам и започвам "Златна любов" на Флорънс Бъркли.

Supermassive____
08-06-2013, 12:34
Светът без нас от Алан Уайзман.

Bunnita
08-10-2013, 15:53
В момента чета "Tripwire" ,едно страхотно криминално романче . : )

Беър
08-10-2013, 17:08
В момента чета 'Тес от рода д’ Ърбървил' на Томас Харди. След това мисля да посегна най-накрая към 'Брулени хълмове'. Мама ми я препоръча. :)

perry_the_platypus
08-10-2013, 19:25
Аз в момента чета ' предимствата да бъдеш аутсайдер' но тъй като почти съм приключила, ще издам и следващата, която мисля да започна - ' Вината в нашите звезди ' на Джон Грийн (:

Aaaa, интересна ли е "Предимствата да бъдеш аутсайдер"? :D

Иначе сега чета "Проклятието на титана" - Рик Риърдън.

thelightbringer
08-11-2013, 18:43
На мен любимата ми книга за сега е "За мишките и хората" на Джон Стайнбек. Една много хубава книжка май се води към световната класика. Последно четох "Повелителят на мухите" не ми хареса особенно. В момента чета "Спасителят в ръжта" на Джеръм Дейвид Селинджър.И сега ще си вземам "Трагедия в 3 действия" на Агата Кристи, "Портретът на Дориан Грей" от Оскар Уайлд, "Знакът на четиримата" и "Етюд в червено" на Артър Конан Дойл.

Vicky.
08-12-2013, 10:48
'Крадецът на праскови' и 'преди да се родя' не са за отлагане! Както и ' в един есенен ден по шосето'.
Аз в момента чета ' предимствата да бъдеш аутсайдер' но тъй като почти съм приключила, ще издам и следващата, която мисля да започна - ' Вината в нашите звезди ' на Джон Грийн (:

Един есенен ден по шосето-прочетено е вече :D а за Джон Грийн не съм чувала нищо лошо..Аз ти предлагам "Къде си,Аляска?"-Джон Грийн : )

LaPavleta
08-14-2013, 15:37
В момента - Покушението на Лий Чайлд. Препоръчвам всичките му книги на любителите на трилърите ;)

omg83
08-14-2013, 21:16
В момента чета на Елизабет Костова - Историкът, но любимата ми книга (и спомен от детството) е ''Пет приказки'' за Валери Петров. :)

ge6aaaa3
08-14-2013, 21:23
В момента чета Цифрова схемотехника Втора част. :D

maaarietta
09-01-2013, 18:40
Aaaa, интересна ли е "Предимствата да бъдеш аутсайдер"? :D

Иначе сега чета "Проклятието на титана" - Рик Риърдън.

Стархотна е "Предимствата да бъдеш аутсайдер", сега започнах ' Знакът на всички неща ' на Елизабет Гилбърт и се очертава доста интересна :3

Meryvn
09-01-2013, 18:45
В момента Изгубеният символ

~The Smile~
09-02-2013, 11:52
Сега чета "Огнена сиена" на Дейвид Морел.

benivasileva
09-14-2013, 06:30
вчера прочетох "Алхимикът" на Паулу Коельо и много ми хареса... преди малко почнах "дневникът на един маг" пак на Паулу Коельо-тя е първата му книга и се надявам да е интересна

b0nBoNeVa
09-29-2013, 09:07
Ами аз пък в момента чета една Стражите на историята - поредица, че ми я подариха за рождения ден. От базара на книгата ми накупиха хиляда и докато не ги прочета няма да ми купуват повече. Обаче искам да прочета Шифърът на Леонардо и Ад на Дан Браун щото и мама и баба и още няколко души ми ги препоръчаха. Също така съм навита да почна да чета Крадецът на книги обаче нямам много време - все пак съм седми клас :) А книги към които отдавна имам добри отзиви са по-детски класики като Малкия лорд Фаунтлерой, книги на Ерих Кестнер, Приключенията на малката Пиерета, Приказка без край - наистина много философска ако мога така да се изразя и други. Освен това харесвам Агата Кристи - имаме поне 50 нейни книги, на Удхаус - за мен са доста забавни, Дан Браун и други...

kissyou
09-29-2013, 10:35
тъкмо свърших с Кръстникът- Марио Пузо. Инъче Мемоарите на една гейша.

stani_stani
09-29-2013, 12:33
Ами аз пък в момента чета една Стражите на историята - поредица, че ми я подариха за рождения ден. От базара на книгата ми накупиха хиляда и докато не ги прочета няма да ми купуват повече. Обаче искам да прочета Шифърът на Леонардо и Ад на Дан Браун щото и мама и баба и още няколко души ми ги препоръчаха. Също така съм навита да почна да чета Крадецът на книги обаче нямам много време - все пак съм седми клас :) А книги към които отдавна имам добри отзиви са по-детски класики като Малкия лорд Фаунтлерой, книги на Ерих Кестнер, Приключенията на малката Пиерета, Приказка без край - наистина много философска ако мога така да се изразя и други. Освен това харесвам Агата Кристи - имаме поне 50 нейни книги, на Удхаус - за мен са доста забавни, Дан Браун и други...
И аз като теб... Горе-долу на същата възраст съм и много се радвам, че има още има млади хора, които четат! А относно книжките последно прочетох Лош късмет и неприятности на Лий Чайлд и я препоръчвам на всички запалени по криминалетата! А в момента чета Колеж за магьосници на Лев Гросман. Поръчала съм си да ми вземат и Дяволът носи Прада и Отмъщението носи Прада на Лорън Уайзбъргър също така и Скитница на Стефани Майър! :)

benivasileva
09-30-2013, 17:55
И аз като теб... Горе-долу на същата възраст съм и много се радвам, че има още има млади хора, които четат! А относно книжките последно прочетох Лош късмет и неприятности на Лий Чайлд и я препоръчвам на всички запалени по криминалетата! А в момента чета Колеж за магьосници на Лев Гросман. Поръчала съм си да ми вземат и Дяволът носи Прада и Отмъщението носи Прада на Лорън Уайзбъргър също така и Скитница на Стефани Майър! :)

На лорън Уайзбъргър всички книги са хубави... само отмъщението носи прада още не съм чела, но другите ги изчетох на един дъх... Нюйоркски светски хроники най ми хареса

Миналата седмица прочетох "Дневникът на един маг" на Паулу Коелю-много ми хареса... сега почнах "Граф Монте Кристо", но съм на дългата версия, все пак като ще е гарга да е рошава :D взех си "Брида" пак на Паулу Коелю и "Спасителят в ръжта" и скоро ги почвам и тях :)

Bunny Monster
10-20-2013, 13:29
"50 нюанса на сиво" - вече съм в края, но...
But anyway, след тази ще почна да чета "Да продължа без теб" <3

aexsis
10-26-2013, 18:56
Чета "Домът на Хадес" от поредицата "Героите на Олимп". Определено една от любимите ми поредици, заедно с Пърси Джаксън и боговете на олимп (то ГнО си е продължение, все тая), Игрите на Глада и Хари Потър :))

saruhi
10-26-2013, 19:02
След като се запалих по Толкин,в момента съм на "Властелинът на пръстените" ^-^

maaarietta
11-03-2013, 16:09
Мемоарите на една Гейша. Страхотна книга <3

baby_baby
11-04-2013, 12:34
Аз в момента чета "Мъртво вълнение" авторката е Триша Рейбърн а след тази книга ще чета още една тя е:

"Кръвни връзки" на Ришел Мийд

psychopath
11-05-2013, 00:18
Песен за огън и лед - 3тата книга.

teen95
11-05-2013, 08:52
Шарлейн Харис - Мъртви преди мрак

BlackEyedPeas
11-05-2013, 09:03
Сияние на Стивън Кинг

AnarchyBoy
11-05-2013, 14:31
След като се запалих по Толкин,в момента съм на "Властелинът на пръстените" ^-^

Толкин ОП <3
Подсети ме и аз хващам "Войводата на таркалетата!" <- Македонското име на Властелинът! Все пак Толкин е бил Македонец и в оригинал е на македонски! :D

vagarious
11-06-2013, 10:50
В момента съм на "Единайсет минути" П.Коелю <3
Другата седмица след рд-то ми, ще си подаря "Любов" Елиф Шафак : ))))

svet95
11-06-2013, 14:57
Не пипай тази книга на Ян Ван Хелсинг!!!
Ето и линк към книгата :)
http://www.otzvuk.com/Knigi/Okultna/Taini%20obshtestva/ian.van.helzing-ne.pipai.tazi.kniga.pdf

heartshapedbox
11-06-2013, 16:03
Не пипай тази книга на Ян Ван Хелсинг!!!
Ето и линк към книгата :)
http://www.otzvuk.com/Knigi/Okultna/Taini%20obshtestva/ian.van.helzing-ne.pipai.tazi.kniga.pdf

След като я прочетох, бая се бях параноясала с тези конспирации. :D
Аз май писах в другата тема, но чета "Цар Плъх" на Джеймс Клавел.

A Wonder Nerd
11-24-2013, 15:41
Вината в нашите звезди - Джон Грийн <3