PDA

View Full Version : problem



10-23-2005, 09:27
zdraveite forumci 4ela sum mnogo temi za moq problem i molq da me izvinite ako ima takava. zna4i problema mi e sledniq : devstvena sum a iskam da polzvam tamponi dokoloto znam tova ne e problem probvah da si sloja tampono o.b. normal no ne vliza:( po nikakuv na4in i adski mnogo boli.... nqkoi moje li da mi kaje kakva moje da e pri4inata

p.s. molq bez izli6ni komentari za6toto naistina sum pritesnena

Blagodarq predvaritelno!

XePouH
10-23-2005, 09:29
Mi 4uval sam 4e ima i tamponi za destvenici taka pone mi kazaha otidi i popitai.Ako nqma trqbva da se premiri6 i da polzva6 prevruzki.Stiskam palci :wink:

gia_bs
10-23-2005, 09:59
ами миличка първо си вземи o.b mini , второ няма проблем като си детствена да ползваш тампони, аз също ползвах и трето зависи как слагаш тампончето.. най-лесно ще ти е като застанеш в банята да си вдигнеш единия крак на тоалетната чиния и да го сложиш...готов е когато престанеш да го чувстваш..ако след това продължаваш да го усещаш и да те боли значи не е сложен правилно...спокойно всяко начало е трудно и плашещо :>>>

kurabiika
10-23-2005, 12:29
ами миличка първо си вземи o.b mini , второ няма проблем като си детствена да ползваш тампони, аз също ползвах и трето зависи как слагаш тампончето.. най-лесно ще ти е като застанеш в банята да си вдигнеш единия крак на тоалетната чиния и да го сложиш...готов е когато престанеш да го чувстваш..ако след това продължаваш да го усещаш и да те боли значи не е сложен правилно...спокойно всяко начало е трудно и плашещо :>>>
мдаа или клекни хубаво разкрачена и гледай да не си съвсем суха отдолу