PDA

View Full Version : Ba}|{Ho 3a MeTyL FeN4eTaTa -> MONSTER OF ROCK!



tedo_davis
10-24-2005, 10:24
Малко след 22:30 ч. на 23 октомври в предаването "Фрактура" по телевизия "ММ" промоутърите на международния фестивал "Monsters of Rock" от компанията "Universum Entertainment" Мартин и Неди съобщиха официално групите, които ще свирят догодина у нас от 3 до 6 август. Българското издание на "Monsters of Rock" ще се проведе или край Каварна, или близо до Стара Загора или София. Бандите са както следва:
3 август:
CLAWFINGER
FEAR FACTORY
H-BLOCKS
SLIPKNOT
SOULFLY
CHILDREN OF BODOM

4 август
MOTORHEAD
SAXON
JUDAS PRIEST

5 август
WHITESNAKE
EUROPE
REIGNBLOOD
DEF LEPPARD
Axel Rudi Pell

6 август
MINISTRY
DIMMU BORGIR
IN FLAMES
MORBID ANGEL
SODOM
За 4 август, когато хедлайнъри са JUDAS PRIEST, се очаква потвърждение от още една група, чието име засега остава неизвестно. Възможни са и промени от вече обявените, но на този етап те са дали своето съгласие. Билетите за четирите дни на фестивала ще струват 160 лв., а за един ден - 50 лв. Стана ясно, че е имало договореност и с NIGHTWISH, но след последните събития около групата те вероятно отпадат.
Коментарите по горния списък оставяме на вас.

По този начин само една година след като се зароди мечтата за български "Вакен", тя ще бъде осъшествена.



Аз лично си заплювам 03.08. и мисля ,че 50 лева не са много, за да го уважа тоя ден -> Vse pak mi e rojdenniqt den togava !! a i SLipknot + children of bodom - 2 ot liubimite mi grupi ...[/quote]

^Kiss_of_the_Sun^f
10-24-2005, 10:40
абе копеле мноу е скапо ама си заслужава.Мерси за инфото 8)

tedo_davis
10-24-2005, 10:48
абе копеле мноу е скапо ама си заслужава.Мерси за инфото 8)

\m/-_-\m/ JICA BATEEEEEEE
ole na rojdenniq mi den - slipknot v BG t'va nemoa go povqrvam poludqvammmmmmm !!!! :twisted:

^Kiss_of_the_Sun^f
10-24-2005, 11:03
ми кеф си е батка :D

Twista
10-24-2005, 11:21
CHILDREN OF BODOM! :shock: CLAWFINGER! :shock: FEAR FACTORY! :shock: Баси якото!!! :D :D :D

chupacabra:)
10-24-2005, 12:49
уааааа, яко ше свинеем :!:

^Kiss_of_the_Sun^f
10-24-2005, 13:14
уааааа, яко ше свинеем :!:

и то якоо 8)

10-24-2005, 15:20
az puk znam predi vas :P ama toq tup forum go 4eta po rqdko..
ina4e i az sum tam, samo 4e za 4-te dni :twisted:
160 lv s kef she gi dam, koito misli, 4e sa mnogo za tezi grupi, opredeleno e LUD!!! spored men parite dori sa malko

ohh... ne znam kak shte izturpq
otsega si predstavqm kvo she e... na palatka :twisted: qko alkohol i bratq metali :P
shte ima li piqni jeni? :twisted: :twisted: :twisted:

chupacabra:)
10-24-2005, 15:22
shte ima li piqni jeni? :twisted: :twisted: :twisted:
хъхъхъ :lol:
ще гледам да не прекалявам, ае

korn___
10-24-2005, 15:35
Малко след 22:30 ч. на 23 октомври в предаването "Фрактура" по телевизия "ММ" промоутърите на международния фестивал "Monsters of Rock" от компанията "Universum Entertainment" Мартин и Неди съобщиха официално групите, които ще свирят догодина у нас от 3 до 6 август. Българското издание на "Monsters of Rock" ще се проведе или край Каварна, или близо до Стара Загора или София. Бандите са както следва:
3 август:
CLAWFINGER
FEAR FACTORY
H-BLOCKS
SLIPKNOT
SOULFLY
CHILDREN OF BODOM

4 август
MOTORHEAD
SAXON
JUDAS PRIEST

5 август
WHITESNAKE
EUROPE
REIGNBLOOD
DEF LEPPARD
Axel Rudi Pell

6 август
MINISTRY
DIMMU BORGIR
IN FLAMES
MORBID ANGEL
SODOM
За 4 август, когато хедлайнъри са JUDAS PRIEST, се очаква потвърждение от още една група, чието име засега остава неизвестно. Възможни са и промени от вече обявените, но на този етап те са дали своето съгласие. Билетите за четирите дни на фестивала ще струват 160 лв., а за един ден - 50 лв. Стана ясно, че е имало договореност и с NIGHTWISH, но след последните събития около групата те вероятно отпадат.
Коментарите по горния списък оставяме на вас.

По този начин само една година след като се зароди мечтата за български "Вакен", тя ще бъде осъшествена.



Аз лично си заплювам 03.08. и мисля ,че 50 лева не са много, за да го уважа тоя ден -> Vse pak mi e rojdenniqt den togava !! a i SLipknot + children of bodom - 2 ot liubimite mi grupi ...[/quote]

ah ti svi mi ideqta as misleh ve4erta da go pusna tva vuv foruma :P nema zna4enie vajnoto e 4e 6te se ubieme na toq den :twisted: i as mislq da hodq samo na 3-ti :twisted: tamun 6te se zapoznaeme i li4no :twisted:

10-24-2005, 15:39
abe maitapa na strana oba4e predlagam tuka metalqgite da se vidim dogodina v Kavarna :) e.. to za men ne moje da se kaje, 4e sum metul, ama taq muzika q slusham ot 7 god i mi e v kruvta :P
nishto 4e sum vi narejdal mn puti, vajnoto e 4e si4ki she se kefim na koncerta, trq da sme edinni ina4e padame po nisko i ot 4algarite :)

aide pozdrav s In Flames - Touch Of Red :twisted:

Murderdoll
10-24-2005, 15:42
navlajnqvam se kato si pomislq samo...

Sinister_Doll
10-24-2005, 16:59
Iskam da bqha v Sf!!! Iskam! Iskam! Iskam! Ina4e nqma da me ogree pri nikvi obstoqtelstva :?

mary_jane_666
10-24-2005, 17:02
Ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа аааааааааааааааааааа :!:
ЩЕ УМРА ОТ КЕФ :!: :!: :!:

mary_jane_666
10-24-2005, 17:07
Аз си избирам 3-ти август :twisted:

tedo_davis
10-24-2005, 17:59
Аз си избирам 3-ти август :twisted: i az sym tam ttogava - shte si otpraznuvam rojdenniq den podobavashto :) s mary_jane :twisted: Bira!!!

mary_jane_666
10-24-2005, 18:02
Аз си избирам 3-ти август :twisted: i az sym tam ttogava - shte si otpraznuvam rojdenniq den podobavashto :) s mary_jane :twisted: Bira!!!


Аууу , рожденник а ? :wink: А аз ще спретна една яко парти специално за РД-то на тедо :twisted:

tedo_davis
10-24-2005, 18:05
male ami ako e blizo do STZ? lele shte ludna tolkova mi e blizi4ko ... bez pari shte ida tam - na stop ... ama na kavarna ili do sofiq shte e typo ... nqma mesta za palatki - btw mary_jane_666 slynce da znaesh kat se prai kupon ne trqq se spi shtoto mnogo zlobno hyrkam :twisted: :oops:

mary_jane_666
10-24-2005, 18:06
Хехе , скъпо , мислиш ли , че ще те оставя да спиш ? :wink: :twisted:

tedo_davis
10-24-2005, 18:24
Хехе , скъпо , мислиш ли , че ще те оставя да спиш ? :wink: :twisted:
naqdvam se ne :twisted:

mary_jane_666
10-24-2005, 18:31
Определено НЕ :twisted:

xandria
10-24-2005, 18:49
Az kat rabrah... ne mojah da povervam ot na4alo i stoq kat grumnata.. Ama posle se osuznah.. Ta sum tam na 3ti.Sq po4vam rabota da subera kinti...

xchampionx
10-24-2005, 19:04
Малко ми е трудно да започна този пост, защото трябваше да почистя локвата пикня, която пуснах в следствие на непоносимото количество смях, което коремът ми трябваше да понесе след като ви прочетох мненията.

1. Тия миловидни чичковци по телевизията да не ви заблуждават. 80% съм сигурен, че това нещо няма да се състои.
2. Сега да видя дали съм разбрал правилно - Вие сте метъли? Нали? За такива се водите? И като метъли вие предпочитате да гледате групи като Слипнот, Клоуфингър, Фиър Фекчъри, Солфлай и да пренабрегнете "БАШ МЕТЪЛ ГРУПИТЕ", които ще свирят на 6-ти. Батка, кога дядовците на дет метъла ще дойдат друг път в България, а? Става дума за Morbid Angel. Сега някой ако ми каже, че не се кефи на death metal, батка само мога да те съжалявам. По-добре спри да се наричаш метъл. Къде по-метълска група от Sodom и In Flames? Или от Borgir. Ясно ми е какви сте метъли. Гледайте си нео-метъл шитните и тва си е...Макар концерт на In Flames и Morbid Angel да ми е мечта от години, лично се надявам този фест да не се състои САМО И САМО ЗА ДА ВИ Е ГАДНО, ЧЕ НЯМА ДА ВИДИТЕ ТЪПИТЕ SHITKNOT!
Ай със здраве!

Sinister_Doll
10-24-2005, 19:37
S risk da me lin4uvate, az naistina predpo4itam 6- ti... Znam, 4e nqma da mi se polu4i, ama ayde, az da si spodelq...
Az li4no ne se pi6a metulka, ama Death haresvam opredeleno.

sorrow
10-24-2005, 20:33
Аз бих отишъл да видя Whitesnake и Europe.

10-24-2005, 20:50
az predpo4itam.. az predpo4itam...
mi duhaite ve! _|_
koi kvoto iska da si slusha ve, vie kvi ste shefove, 4e da kazvate kvo da slusham?
az shte sum tam za celiq fest, no ne uprekvam horata, koito she doidat samo za purviqt den, kakto i ne tvurdq, 4e sum metul, no tova nqma da mi popre4i da si napravq kefa. ne mislq, 4e trqbva da si nqkav fanatik i zaduljitelno metul za da otidesh na festa i da si izkarash ZVERSKI...

ae pak pozdrav s Dimmu Borgir - Mourning Palace
sledva Whitesnake - Here I Go Again

tedo_davis
10-25-2005, 04:51
az predpo4itam.. az predpo4itam...
mi duhaite ve! _|_
koi kvoto iska da si slusha ve, vie kvi ste shefove, 4e da kazvate kvo da slusham?
az shte sum tam za celiq fest, no ne uprekvam horata, koito she doidat samo za purviqt den, kakto i ne tvurdq, 4e sum metul, no tova nqma da mi popre4i da si napravq kefa. ne mislq, 4e trqbva da si nqkav fanatik i zaduljitelno metul za da otidesh na festa i da si izkarash ZVERSKI...

ae pak pozdrav s Dimmu Borgir - Mourning Palace
sledva Whitesnake - Here I Go Again
e pa gledam che ima gost v temata i si vikam - ei mamicata mu ako e pisal prostotii shte go narejdam :) ama pone verno si go kaza ... samo tova "mi duhaite ve_|_" e malko nesmisleno - v taq tema nikoi ne e kazyl kakvo da slushash - tuk se pishe za fest-a koi koga shte hodi - pone da se zaformqt grupi4ki - nikoi nemoje da te nakara da slushash neshto koeto ne te kefi.neka ne razvalqme temata pone .... btw pesnite sa ludnica 10x za pozdrava :P

mary_jane_666
10-25-2005, 09:21
S risk da me lin4uvate, az naistina predpo4itam 6- ti... Znam, 4e nqma da mi se polu4i, ama ayde, az da si spodelq...
Az li4no ne se pi6a metulka, ama Death haresvam opredeleno.

Миличка ,верну ли слушаш Death ..

Sinister_Doll
10-25-2005, 09:41
Mi glavno Black i Gothic, no spored men ima mnogo mo6ti Death Metul grupi su6to.

mary_jane_666
10-25-2005, 09:59
И аз много харесвам Death метъла ..
кои са ти любимите групи ?

лУд^гЪз
10-25-2005, 13:40
Аве баси якото дето ше бъде.Но аз естествено няма да присъствам,ако е в Каварна :( :? Пффффуууууу ,ама че късмет имам... И все пак хора прекараите си яко и заради мен ...

mary_jane_666
10-25-2005, 13:41
Аз 100% ще съм там , ако ще и на Луната да е :idea:

лУд^гЪз
10-25-2005, 14:01
Ако питате мен ,искам всички да сме там и да се размажем от кеФфф

tedo_davis
10-25-2005, 14:04
naite li kvo koito mu se hodi da hodi az sha se uredq da hodq men ma nqma veche tuka nemoa da traq prostotiqta !

xandria
10-25-2005, 15:10
naite li kvo koito mu se hodi da hodi az sha se uredq da hodq men ma nqma veche tuka nemoa da traq prostotiqta !
Kvo ti stana be??6to e qdosva6 taka?

Malko^Momiche
10-25-2005, 15:34
3-тииииииииии 3-ти 3-тииии Ще отида само да има с когооо :lol:

tedo_davis
10-25-2005, 16:32
naite li kvo koito mu se hodi da hodi az sha se uredq da hodq men ma nqma veche tuka nemoa da traq prostotiqta !
Kvo ti stana be??6to e qdosva6 taka?poludqvam ^_^ birata v nenormalni za men kolichestva mi vliae zle ...

naty
10-26-2005, 16:39
az iskam 6tiiiiii i 3ti zaradi bodom
dano da sa koncertite kraj sofiq ili stara zagora 4e blizko

DiEsEl_GiRl4eTo
10-26-2005, 16:53
Аве мери джейн 666 ако сте и 6666666 да е за кво всяко второ мнение в темата е твое не разбирам???

Единственото,което му е тъпото на тоя фест е, че първия ден са турили Бодом. Някак не се връзва никак. Трее е последния. Тогас ще ида само за шести. Ама сега ще тряа на трети и шести да сме там. Иначе и другите два дни са мега яки групи - легенди, които си заслужава да се видят. Ама хем много пара, кем пък ми се ходи на нещо яко размазващо.

И всички от София да спрат да мрънкат концертите да са в София. Не ви ли стана малко множко? Или завиждате, че кмета на Каварна напрай нещо, което никога не са го прайли в София. Просто по всякакви форуми изчетох какви ли не мнения, че тряа да е в София концерта. Аве българска му работа. Вместо да се радват, те мрънкат!

нямам думи просто!!!

10-26-2005, 19:27
DiEsEl_GiRl4eTo, уважавам те :lol:
И аз съм от Бургас, и ми направи впечатление, че софиянци почват да изнагляват. Въпреки, че KoRn бяха в София, аз си хванах багажа и отидох там за концерта. Не се оплаквам. Ама вие сте ми много интересни :) Не стига, че в БГ идват адските групи, ами и хленчите, още малко ще искате да дойдат да свирят у вас и да не ви вземат пари за билети.


Единственото,което му е тъпото на тоя фест е, че първия ден са турили Бодом. Някак не се връзва никак.
Ами нали трябва да изкарат повечко $$ :)
Мен не ме грее особено, ще съм там за целия фест :D

tedo_davis
10-27-2005, 04:13
абе нека го направим в Пловдив - по средата на БГ е няма да се карате поне :twisted:

Swinkenhoffer
10-28-2005, 13:14
Аве мери джейн 666 ако сте и 6666666 да е за кво всяко второ мнение в темата е твое не разбирам???

Единственото,което му е тъпото на тоя фест е, че първия ден са турили Бодом. Някак не се връзва никак. Трее е последния. Тогас ще ида само за шести. Ама сега ще тряа на трети и шести да сме там. Иначе и другите два дни са мега яки групи - легенди, които си заслужава да се видят. Ама хем много пара, кем пък ми се ходи на нещо яко размазващо.

И всички от София да спрат да мрънкат концертите да са в София. Не ви ли стана малко множко? Или завиждате, че кмета на Каварна напрай нещо, което никога не са го прайли в София. Просто по всякакви форуми изчетох какви ли не мнения, че тряа да е в София концерта. Аве българска му работа. Вместо да се радват, те мрънкат!

нямам думи просто!!!

въпреки че и аз съм от София, мисля, че столицата хич не е подходяща за такова нещо. друго си е Каварна или Ст. Загора ... просто искам да се махна за малко от тука, пък и ще бъде голямо "приключение" пътуването до някой друг град :lol: атмосферата ще е по-подходяща.
иначе ... според мен ще отпаднат някои групи (дано не Бодъм), ама все пак ... вече сичко съм уредила - почвам работа, намерих си компания и остана само да чакам и да се надявам. възнамерявам да се завлека и за 4 дена, въпреки че някои от групите не слушам, но бих искала да ги видя ... голяма гордост ще да е това събитие за наща китна родина ... само да стане :lol:

mary_jane_666
10-28-2005, 17:12
Аве мери джейн 666 ако сте и 6666666 да е за кво всяко второ мнение в темата е твое не разбирам???




Амм твое ли да е ? :roll: Усещам некви враждебни нотки в поста ти , миличка да не си в мензис ? :roll: :lol:

xchampionx
10-28-2005, 17:16
Честито на всички сериозни метъли - Morbid Angel категорично отричат, че ще посещават България. Самите те го казват. Та какво ни остава и за другите групи???

DiEsEl_GiRl4eTo
10-28-2005, 18:22
Честито на всички сериозни метъли - Morbid Angel категорично отричат, че ще посещават България. Самите те го казват. Та какво ни остава и за другите групи???Искам да го видя черно на бяло :( Не може така да отказват :cry: Трябва да дойдат :!:


mary_jane_666, ве каквото си искаш усещай. Не ми дреме. Само не ми се прави на велика със заучени лафове.

xchampionx
10-28-2005, 18:45
Заповядай - http://metalbg.com/index.php?m=forum&P=19175&f=1&il=Monsters%20Of%20Rock%2

mary_jane_666
10-28-2005, 22:53
Ауууууу и ти един линк даде!
Аз в метълбг-то съм мноо редовна от около година и често ходя на срещите на форума ... мноо е яко ! Ама нема си казвам ник-а ... да не би да има и други регнати там ??

П.С. Нафта Девойката , не са заучени лафовете , ам си ги пиша по ръцете , че ги забраФям .. :lol:

10-29-2005, 01:01
abe toa forum metalbg mnoo propadnal neshto, na teenproblem she zaprili4a
kato si pomislq, 4e se poznavam s edin ot suzdatelite na saita :lol:

tedo_davis
10-29-2005, 05:55
Аве мери джейн 666 ако сте и 6666666 да е за кво всяко второ мнение в темата е твое не разбирам???




Амм твое ли да е ? :roll: Усещам некви враждебни нотки в поста ти , миличка да не си в мензис ? :roll: :lol: hahahahahaha LOL naredbaaaaaaa :lol:

10-30-2005, 06:12
Ауууууу и ти един линк даде!
Аз в метълбг-то съм мноо редовна от около година и често ходя на срещите на форума ... мноо е яко ! Ама нема си казвам ник-а ... да не би да има и други регнати там ??

П.С. Нафта Девойката , не са заучени лафовете , ам си ги пиша по ръцете , че ги забраФям .. :lol:


mary_jane_666 = Vamprikiss = poziorka

10-30-2005, 06:13
Ауууууу и ти един линк даде!
Аз в метълбг-то съм мноо редовна от около година и често ходя на срещите на форума ... мноо е яко ! Ама нема си казвам ник-а ... да не би да има и други регнати там ??

П.С. Нафта Девойката , не са заучени лафовете , ам си ги пиша по ръцете , че ги забраФям .. :lol:


mary_jane_666 = Vampyrekiss = poziorka!!!

tedo_davis
10-30-2005, 06:49
Ауууууу и ти един линк даде!
Аз в метълбг-то съм мноо редовна от около година и често ходя на срещите на форума ... мноо е яко ! Ама нема си казвам ник-а ... да не би да има и други регнати там ??

П.С. Нафта Девойката , не са заучени лафовете , ам си ги пиша по ръцете , че ги забраФям .. :lol:


mary_jane_666 = Vampyrekiss = poziorka!!!
Gost - zvuchi mi glupavo,nesmisleno - da vlizam vyv forum da obijdam i da se kriq .... nemoje da si priznae koi e - strahlivec - byzlio - lape ...
i kato za posledno nqq mi obijdash mary_jane shtoto sha ima shamari! :x

10-30-2005, 07:07
Ауууууу и ти един линк даде!
Аз в метълбг-то съм мноо редовна от около година и често ходя на срещите на форума ... мноо е яко ! Ама нема си казвам ник-а ... да не би да има и други регнати там ??

П.С. Нафта Девойката , не са заучени лафовете , ам си ги пиша по ръцете , че ги забраФям .. :lol:


mary_jane_666 = Vampyrekiss = poziorka!!!
Gost - zvuchi mi glupavo,nesmisleno - da vlizam vyv forum da obijdam i da se kriq .... nemoje da si priznae koi e - strahlivec - byzlio - lape ...
i kato za posledno nqq mi obijdash mary_jane shtoto sha ima shamari! :x

tedo_davis nqma akvo da se kriq prosto ne me poznavash az ne sum ot toia forum a sum reg v metalbg i tuka se hilq na prostotiite i otvratitelnata viziq na pozata Vampyrekiss(ili inache kazano mary-jane-666)

tedo_davis
10-30-2005, 07:37
Ауууууу и ти един линк даде!
Аз в метълбг-то съм мноо редовна от около година и често ходя на срещите на форума ... мноо е яко ! Ама нема си казвам ник-а ... да не би да има и други регнати там ??

П.С. Нафта Девойката , не са заучени лафовете , ам си ги пиша по ръцете , че ги забраФям .. :lol:


mary_jane_666 = Vampyrekiss = poziorka!!!
Gost - zvuchi mi glupavo,nesmisleno - da vlizam vyv forum da obijdam i da se kriq .... nemoje da si priznae koi e - strahlivec - byzlio - lape ...
i kato za posledno nqq mi obijdash mary_jane shtoto sha ima shamari! :x

tedo_davis nqma akvo da se kriq prosto ne me poznavash az ne sum ot toia forum a sum reg v metalbg i tuka se hilq na prostotiite i otvratitelnata viziq na pozata Vampyrekiss(ili inache kazano mary-jane-666)
tihinko .... ooo mersi che mi kaza za toq forum - bqh go zabravil - sec da skacham tam :P

mary_jane_666
10-30-2005, 15:52
хЪх метълбг а ?
а ти кой трябва да си скъпи ми Госте ? :roll: :lol:
и, да БЯХ VampireKiss .. :roll:

tedo_davis
10-31-2005, 06:28
хЪх метълбг а ?
а ти кой трябва да си скъпи ми Госте ? :roll: :lol:
и, да БЯХ VampireKiss .. :roll:
m,ani mani tiq gosti ama za toq podpis usmirammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :cry:

mary_jane_666
10-31-2005, 14:51
хЪх метълбг а ?
а ти кой трябва да си скъпи ми Госте ? :roll: :lol:
и, да БЯХ VampireKiss .. :roll:
m,ani mani tiq gosti ama za toq podpis usmirammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :cry:

Хихи ... имам новия албум Rosenrot :twisted:

tedo_davis
11-01-2005, 04:14
хЪх метълбг а ?
а ти кой трябва да си скъпи ми Госте ? :roll: :lol:
и, да БЯХ VampireKiss .. :roll:
m,ani mani tiq gosti ama za toq podpis usmirammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :cry:

Хихи ... имам новия албум Rosenrot :twisted:OLE SHTE DOIDA V RUSEEEE btw bebu kade se izgubi bre nikakva vest ot teb ;~(

mary_jane_666
11-01-2005, 11:44
хЪх метълбг а ?
а ти кой трябва да си скъпи ми Госте ? :roll: :lol:
и, да БЯХ VampireKiss .. :roll:
m,ani mani tiq gosti ama za toq podpis usmirammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :cry:

Хихи ... имам новия албум Rosenrot :twisted:OLE SHTE DOIDA V RUSEEEE btw bebu kade se izgubi bre nikakva vest ot teb ;~(

Тука съм бе бебс , хубаво ще е да си пуснеш ICQ-то или скайпеца - там съм dark_gothic_angel
А албума на RAMMSTEIN кърти !!! :D

pain
11-04-2005, 21:06
em.. ako imam kinti sum za vsi4kite dni, ako nqmam samo za purviq :? aliiiii basi ludnicata 6te e toq koncert :D

UlTi
11-04-2005, 21:12
tova shte e neshto nenormalno ako go davat posle po tv-to shte si go zapisha nqma nachin shte napravq 100 kopiq i shte si gi pazq za da go gledam

tedo_davis
11-05-2005, 05:12
tova shte e neshto nenormalno ako go davat posle po tv-to shte si go zapisha nqma nachin shte napravq 100 kopiq i shte si gi pazq za da go gledamda bre kolkoto i davaha koncert-a na KOЯN ... ili exploited ili dj tiesto ...
tova ako ne se otide tam ... nqma na4in - mnogo para e no si zaslujava!

chupacabra:)
11-05-2005, 10:35
аз може би само за 3ти август ше отиде .. щот са най-диви групите пък и не ми се дават толкоз кинта 8) 8) ма soulfly няя пропусна по никъф начин ..

Swinkenhoffer
11-05-2005, 14:31
бе, тез хора лъжат или аз нещо не схващам.
в официалния сайт на Children Of Bodom е обявено, че от 3 до 5 август ще праскат на Вакен.
а тея какво ми обесняват, че на 3 ще идват тука?? :?

11-05-2005, 14:42
Тъй си и знаех, че май ще гледаме само Моторхед, Джудас Прийст, Рънинг Уайлд и Уайтснейк - гадните старчоци!!!!

Swinkenhoffer
11-05-2005, 14:52
глупости!
просто си мисля това всичкото да не е една голяма лъжа.
може хората да имат енстусиазма и желанието да го направят това, но просто да няма средства и бля бля.
още отсега май Морбид Ейнджъл няма да свирят.
от какъв зор ще идват и други добри групи в утрепаната ни държава? май се изсилват нещо.
дано да не съм права. дано, дано, дано!
:x

monka``
11-07-2005, 13:52
off, ako tova ne6to e istina i stane...prosto ne moga da opi6a kolko mnogo 6te se radvam:)
no kato ni6to moje da stane nqkoq prostotiq i da vidim tiq grupi to4no nikoga...molete se da e istina;]

Murderdoll
11-07-2005, 17:10
пор...и аз имам същите съмнения..
дано не сме прави..дано дано...

CHAOS_IN_MY_MIND
11-07-2005, 18:11
Абе Пора е прав
Аз лично вервах в началото,ама са осъмних кат ми казаха че и МТВ щели да го нснимат
Обаче верно ли е........
Ле Ле
Аз по начало не съм метъл,но за тва нещо ще се прежаля

mary_jane_666
11-07-2005, 18:26
Бъдете оптимисти 8)

tedo_davis
11-07-2005, 19:05
Бъдете оптимисти 8)
dam... men mi stiga slipknot da doidat - liubimcite mi te ... male i za r.d.-to mi :oops:

LostHorizon
12-10-2005, 22:23
Как ще лъжат бе хора?! Концертите ще се състоят..като изключим тоя на Nightwish щото се разпаднаха.. не само CoB ще свирят на Вакен-а ..други групи , които ще участват в тоя фест също ще забиват там.. за това са наели частен самолет , който да ги откара директно тама.. също тва чудо ще бъде записвано от много медии тъй като влизаме в рекордите на Гинес с него - най-дълги фестивал - 110 часа живо изпълнение и един от най-големите в Европа :D .. с малко повече късмет ще се напълни и цялата festival area (подготвена за около 230 000 човека) .. така , че хич не се безпокойте , а събирайте кинти щото такова нещо може да не се случи скоро пак :D :D :D

graveyard_scream
12-11-2005, 19:37
ако в един ден бяха

Children of bodom, Dimmu Borgir, Sodom,IN FLAMES, MORBID ANGEL
щях да ходя само за 1 ден..макр че и другите не са зле...
така или иначе ще сам за всичките дни така че...
абе яко \../,__ :twisted:

Spiderm@n
12-12-2005, 19:37
Аве нали имаше няк'ви слухове че и System of a Down ще бъдат там, да не са те неизвестната група :?