PDA

View Full Version : БАН!!!



Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-24-2005, 15:01
Бан за уенчето :!:
Цоки, ако щеш, мен ме махай, през кура ми е, но запази форума :!: Тва чудовище бълва мнения и нови теми(100 в мин), кое от кое по-глупави, прости и безмислени :!:

Lena
10-24-2005, 15:17
Бан за уенчето :!:
Цоки, ако щеш, мен ме махай, през кура ми е, но запази форума :!: Тва чудовище бълва мнения и нови мнения(100 в мин), кое от кое по-глупави, прости и безмислени :!:стига бе ...милост :lol: поне направете анкета :lol:

MAD-DEVIL
10-24-2005, 15:18
Да, верно! Много е плиткоумна!

Lena
10-24-2005, 15:19
искам анкета!

Lena
10-24-2005, 15:22
Дайте анкета да е Демократично ;)и чесно ,така всеки юзър ще има право да изкаже мнението си и всичко ще бъде справедливо :D

chupacabra:)
10-24-2005, 15:24
спри да се превземаш ленче, много е тъпо.
бах му и лиготиите

korn___
10-24-2005, 15:27
Да, верно! Много е плиткоумна!

ti li 6te kaje6 koi e plitkoumen ma ? ti znae6 li kakvo e kazal isus a ? "purvo mahni gredata ot svoeto oko i posle mahni malkata su4ica ot okoto na blijniq si !" ne sum zapoznat s celata bibliq no tva go znam ... 4el sum samo evangelie na mateq i tam isus go kazva tva ... ta sma si prai izvodite

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-24-2005, 15:33
Дайте анкета да е Демократично ;)
Останахме само двама-трима нормалните в този форум. Благодарение на уенчето.преди това Цокито банна Оямата, не знам какво стана с газовия...(много хора си тръгнаха тогава) Твоята уенче изгони фъкито, дудето, на път е да изгони и мечтателя, както и целия форум. Представям си как дебилствате ти, уенчето, тедо, елеонора, стеснителната. Няма да има нужда от гости с проблеми, защото вие ще си флуудите на воля...
Недей се надявай на анкетата да ти помогне, защото не тя банва, а Цокито :lol:

Lena
10-24-2005, 15:41
Дайте анкета да е Демократично ;)
Останахме само двама-трима нормалните в този форум. Благодарение на уенчето.преди това Цокито банна Оямата, не знам какво стана с газовия...(много хора си тръгнаха тогава) Твоята уенче изгони фъкито, дудето, на път е да изгони и мечтателя, както и целия форум. Представям си как дебилствате ти, уенчето, тедо, елеонора, стеснителната. Няма да има нужда от гости с проблеми, защото вие ще си флуудите на воля...
Недей се надявай на анкетата да ти помогне, защото не тя банва, а Цокито :lol:абе ти как си с главата фъкито ми е супер добра приятелка! случаино тя ме помоли да се върна във форума!
знам че анкетата не банва ,но тя помага да се определи какъв процент от юзърите искат да ме баннат

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-24-2005, 15:43
Да, верно! Много е плиткоумна!

ti li 6te kaje6 koi e plitkoumen ma ? ti znae6 li kakvo e kazal isus a ? "purvo mahni gredata ot svoeto oko i posle mahni malkata su4ica ot okoto na blijniq si !" ne sum zapoznat s celata bibliq no tva go znam ... 4el sum samo evangelie na mateq i tam isus go kazva tva ... ta sma si prai izvodite
Чел си евангелието, на майка ти путката си чел. Прочел 2 поста на Yuri и вече ми се дуе колко е умен :twisted:

korn___
10-24-2005, 15:44
Да, верно! Много е плиткоумна!

ti li 6te kaje6 koi e plitkoumen ma ? ti znae6 li kakvo e kazal isus a ? "purvo mahni gredata ot svoeto oko i posle mahni malkata su4ica ot okoto na blijniq si !" ne sum zapoznat s celata bibliq no tva go znam ... 4el sum samo evangelie na mateq i tam isus go kazva tva ... ta sma si prai izvodite

Ебати шита да имаш греда в окото :shock: :shock: :lol: Аз съм против бана ;)

mi da isus e 4oveka .... nai pravilniq det as poznavama taka da se kaje :D se edno as da nqmam kosa i da otida do nqkoi ple6ivec i da mu kaja "abe ei ti tapanat pre6iv mnogo si kuh be!!!"

ne e li su6toto det go pravat si4ki v taq det det sa "za" sme6niq ban det iskat ?

Lena
10-24-2005, 15:48
спри да се превземаш ленче, много е тъпо.
бах му и лиготиите
не се превземам а се лигавя

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-24-2005, 15:49
Добре предай й много поздрави и й кажи, че е сгрешила, като те е върнала. Със сигурност съжалява :lol:

Lena
10-24-2005, 15:52
Дайте анкета да е Демократично ;)
Останахме само двама-трима нормалните в този форум. Благодарение на уенчето.преди това Цокито банна Оямата, не знам какво стана с газовия...(много хора си тръгнаха тогава) Твоята уенче изгони фъкито, дудето, на път е да изгони и мечтателя, както и целия форум. Представям си как дебилствате ти, уенчето, тедо, елеонора, стеснителната. Няма да има нужда от гости с проблеми, защото вие ще си флуудите на воля...
Недей се надявай на анкетата да ти помогне, защото не тя банва, а Цокито :lol:абе ти как си с главата фъкито ми е супер добра приятелка! случаино тя ме помоли да се върна във форума!
знам че анкетата не банва ,но тя помага да се определи какъв процент от юзърите искат да ме баннат
Добре, айде тогава върни фъкито де. Ако я познаваш лично тя няма да ти откаже, колто и проста да си. Тя е тактично момиче 8) Ако я познаваш само от форумите варианта да се върне е много малък. Едва ли ще й е толкова приятно.абе ти определено си зле! ЖИВЕЕМ В ЕДИН БЛОК ПОЗНАВАМЕ СЕ ОТ 4 ГОДИШНИ! АКО ИСКАШ СЕГА СЕ КАЧВАМ ДО ТЯХ И И ЗВЪНЯ...О ЧАКАИ ЗАБРАВИХ ТЯ СЕГА Е НА ДАСКАЛО МИ ДОВЕЧЕРА ЩЕ И КАЖА ДА СЕ ПОКАЖЕ НА ПРОЗОРЕЦА ДА СИ ПОПЛЯМПАМЕ!

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-24-2005, 15:54
Дайте анкета да е Демократично ;)
Останахме само двама-трима нормалните в този форум. Благодарение на уенчето.преди това Цокито банна Оямата, не знам какво стана с газовия...(много хора си тръгнаха тогава) Твоята уенче изгони фъкито, дудето, на път е да изгони и мечтателя, както и целия форум. Представям си как дебилствате ти, уенчето, тедо, елеонора, стеснителната. Няма да има нужда от гости с проблеми, защото вие ще си флуудите на воля...
Недей се надявай на анкетата да ти помогне, защото не тя банва, а Цокито :lol:абе ти как си с главата фъкито ми е супер добра приятелка! случаино тя ме помоли да се върна във форума!
знам че анкетата не банва ,но тя помага да се определи какъв процент от юзърите искат да ме баннат
Айде върни фъкито де :!: Ако я познаваш лично тя няма да ти откаже, колкото и да си проста, защото тя е много тактично момиче 8) Ако я познаваш само от форумите, варианта да се върне е значително по-малък. Едва ли й е приятно в този форум.

Lena
10-24-2005, 15:59
Дайте анкета да е Демократично ;)
Останахме само двама-трима нормалните в този форум. Благодарение на уенчето.преди това Цокито банна Оямата, не знам какво стана с газовия...(много хора си тръгнаха тогава) Твоята уенче изгони фъкито, дудето, на път е да изгони и мечтателя, както и целия форум. Представям си как дебилствате ти, уенчето, тедо, елеонора, стеснителната. Няма да има нужда от гости с проблеми, защото вие ще си флуудите на воля...
Недей се надявай на анкетата да ти помогне, защото не тя банва, а Цокито :lol:абе ти как си с главата фъкито ми е супер добра приятелка! случаино тя ме помоли да се върна във форума!
знам че анкетата не банва ,но тя помага да се определи какъв процент от юзърите искат да ме баннат
Айде върни фъкито де :!: Ако я познаваш лично тя няма да ти откаже, колкото и да си проста, защото тя е много тактично момиче 8) Ако я познаваш само от форумите, варианта да се върне е значително по-малък. Едва ли й е приятно в този форум.ГРРР ИЗНЕРВЯШ МЕ! ЖИВЕЕМ В ЕДИН БЛОК БЕ П***Т

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-24-2005, 16:02
Дайте анкета да е Демократично ;)
Останахме само двама-трима нормалните в този форум. Благодарение на уенчето.преди това Цокито банна Оямата, не знам какво стана с газовия...(много хора си тръгнаха тогава) Твоята уенче изгони фъкито, дудето, на път е да изгони и мечтателя, както и целия форум. Представям си как дебилствате ти, уенчето, тедо, елеонора, стеснителната. Няма да има нужда от гости с проблеми, защото вие ще си флуудите на воля...
Недей се надявай на анкетата да ти помогне, защото не тя банва, а Цокито :lol:абе ти как си с главата фъкито ми е супер добра приятелка! случаино тя ме помоли да се върна във форума!
знам че анкетата не банва ,но тя помага да се определи какъв процент от юзърите искат да ме баннат
Айде върни фъкито де :!: Ако я познаваш лично тя няма да ти откаже, колкото и да си проста, защото тя е много тактично момиче 8) Ако я познаваш само от форумите, варианта да се върне е значително по-малък. Едва ли й е приятно в този форум.ГРРР ИЗНЕРВЯШ МЕ! ЖИВЕЕМ В ЕДИН БЛОК БЕ П***Т
Сори, обърках се, защото много ме изнервяш. УМИРАЙ МА ЛЕСБИЙКО :twisted:

мечтател
10-24-2005, 16:05
споко Оуе Мауе. мечтателя е тука и гласува твърдо ЗА това нещо. освен ако не се поспре малко


не се превземам а се лигавя
хм, да интересно, смешно, хм даааааааа

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-24-2005, 16:08
Пиуе, наистина е така :)
Ти пък кво й се лезиш. Дейба мухльовците и гъзолизците, дето се навъдиха :twisted:

Lena
10-24-2005, 16:11
Пиуе, наистина е така :)
Ти пък кво й се лезиш. Дейба мухльовците и гъзолизците, дето се навъдиха :twisted:
aаз съм навъдена тука от 22 август 2003

мечтател
10-24-2005, 16:15
Пиуе, наистина е така :)
Ти пък кво й се лезиш. Дейба мухльовците и гъзолизците, дето се навъдиха :twisted:
нищо бе. като им дадеш бонбонче се усмиряват.

не плачи, айде ще те занеса при мама. ленче, стига де, няма да дойде ако пускаш глупости. акло не спреш ще те кажа на баба Яга

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-24-2005, 16:21
Пиуе, наистина е така :)
Ти пък кво й се лезиш. Дейба мухльовците и гъзолизците, дето се навъдиха :twisted:

Кво и се лезя бе... http://forum.arenabg.com/style_emoticons/default/dry.gif просто ги познавам и двете... и съм информиран...
Аз ви виждам само във форума. Просто разликата между теб и уенчето спрямо фъкито е космическа. Вие не знаете за какво сте в този форум :twisted:

Lena
10-24-2005, 16:25
Пиуе, наистина е така :)
Ти пък кво й се лезиш. Дейба мухльовците и гъзолизците, дето се навъдиха :twisted:

Кво и се лезя бе... http://forum.arenabg.com/style_emoticons/default/dry.gif просто ги познавам и двете... и съм информиран...
Аз ви виждам само във форума. Просто разликата между теб и уенчето спрямо фъкито е космическа. Вие не знаете за какво сте в този форум :twisted:

Ах... без коментар.......................i az sum na tova mnenie...bez komentar

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-24-2005, 16:27
Айде, аз ще изляза, че се вбесих
П.П. Мечтателю, ти като че ли имаш имунитет да не се ядосваш. баф ваф не ми дотягаше толкова, колкото тези(той пък за какво си тръгна :!: :?: ) Айде да тръгвам, защото имам работа. Гласувайте на воля :!:

IdontGiveaFuck
10-24-2005, 16:40
Йехууу скандали :D
Аз съм си из форума просто влизам...ъъъ по-рядко от преди :D
НоОООооООо имам към 5-6 баннати профила :lol:
Зависи за к'во точно имате предвид :lol:

DeSsi
10-24-2005, 16:50
da e zabelqzah 4e ima 25454 pusnati temi ot neq..ne e lo6o momi4eto stiga da spre da floodi..
ama i ti ne ostava6 po nazad kato si pusnal 2-3 temi za neq
vse o6te ima shans foruma da se opravi :wink:

Lena
10-24-2005, 16:56
da e zabelqzah 4e ima 25454 pusnati temi ot neq..ne e lo6o momi4eto stiga da spre da floodi..
ama i ti ne ostava6 po nazad kato si pusnal 2-3 temi za neq
vse o6te ima shans foruma da se opravi :wink:няма ...надеждата се загуби преди около година

DeSsi
10-24-2005, 17:00
da e zabelqzah 4e ima 25454 pusnati temi ot neq..ne e lo6o momi4eto stiga da spre da floodi..
ama i ti ne ostava6 po nazad kato si pusnal 2-3 temi za neq
vse o6te ima shans foruma da se opravi :wink:няма ...надеждата се загуби преди около година

ti predi edna godina ne si vlizala tuka :)

Lena
10-24-2005, 17:04
da e zabelqzah 4e ima 25454 pusnati temi ot neq..ne e lo6o momi4eto stiga da spre da floodi..
ama i ti ne ostava6 po nazad kato si pusnal 2-3 temi za neq
vse o6te ima shans foruma da se opravi :wink:няма ...надеждата се загуби преди около година

ti predi edna godina ne si vlizala tuka :)ахахахахахаххахаха виж кфо тфа че тоя ник ми е от 3 дена незначи че предитова не съм Флизала

air_J
10-24-2005, 17:04
Ебати веселото, да се регваш юзъри и да гласуваш в твоя полза. Хора за бан има и те са повече от 1 (демек не е само Лена). :twisted:

Lena
10-24-2005, 17:04
Ебати веселото, да се регваш юзъри и да гласуваш в твоя полза. Хора за бан има и те са повече от 1 (демек не е само Лена). :twisted:ахахахаххахахахахаха мечтиииииииии

DeSsi
10-24-2005, 17:14
da e zabelqzah 4e ima 25454 pusnati temi ot neq..ne e lo6o momi4eto stiga da spre da floodi..
ama i ti ne ostava6 po nazad kato si pusnal 2-3 temi za neq
vse o6te ima shans foruma da se opravi :wink:няма ...надеждата се загуби преди около година

ti predi edna godina ne si vlizala tuka :)ахахахахахаххахаха виж кфо тфа че тоя ник ми е от 3 дена незначи че предитова не съм Флизала

Uau i kak si se pisala ? Muckata ?

Lena
10-24-2005, 17:25
da e zabelqzah 4e ima 25454 pusnati temi ot neq..ne e lo6o momi4eto stiga da spre da floodi..
ama i ti ne ostava6 po nazad kato si pusnal 2-3 temi za neq
vse o6te ima shans foruma da se opravi :wink:няма ...надеждата се загуби преди около година

ti predi edna godina ne si vlizala tuka :)ахахахахахаххахаха виж кфо тфа че тоя ник ми е от 3 дена незначи че предитова не съм Флизала

Uau i kak si se pisala ? Muckata ? ахахаха абе хора вие добре ли сте?!
Lea ,etrusca,meoll o6te iska6 li?

MAD-DEVIL
10-24-2005, 17:35
DIE!!!

Lena
10-24-2005, 17:42
DIE!!!ще стане по-лесно ако ме Киллнеш

DeSsi
10-24-2005, 17:48
Izchezni bezkraino veeeeeee :lol: :D :lol:

Lena
10-24-2005, 17:55
Izchezni bezkraino veeeeeee :lol: :D :lol:ahahah da be
когато вече няма ник с които не съм се регвала

lina15
10-24-2005, 19:27
neznam koi e "yen4eto"

fallen
10-24-2005, 19:39
neznam koi e "yen4eto"

Ем то малко си пролича ама карай...

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-24-2005, 19:53
уенче, УМРИ МА ДЕБИЛКЕ :twisted: По-тъпа си от струг.
Wazaaaaaaaaaaa fucki :!:
Пуснах две теми, за да е сигурно, че ще ги забележи Цокито. Ебахти админа, само си натиска парцалите и не се обажда. Ало, шефе, тука чакаме теб. Да се спре флууденето(е, не ни научи газовия да казваме флъд), пък с тоя дебил все някак ще се оправим. То тая е непоправима - бан по IP адрес... абе бан на всичко и да умира. Ако някой рапон реши да се прави на уенчето, айде същата съдба и на него.
П.П. Абе много голяма грешка е тоя брояч на мнения(ако това изобщо са мнения) и тези фенове, супер фенове и тем подобни глупости.

Lena
10-24-2005, 19:53
neznam koi e "yen4eto"

Ем то малко си пролича ама карай...ми аз бе кои друг?!

lina15
10-24-2005, 19:55
neznam koi e "yen4eto"

Ем то малко си пролича ама карай...ми аз бе кои друг?!
axa qsno,i za kvo e vsi4ko tova,ti si super qka,i si mi napravila pozitivno mnenie za teb

DeziRe
10-24-2005, 19:59
nikyv baaaaaaaaaaaaaaaaaan ! Nema pipate len4eto we !

Lucifer4o
10-24-2005, 20:01
Ko...koi sha ban-fa godenicata fe...tfa e dete s tri fishi obrazofaniq(ednoto injenerno) i zapochnato treto be...tri pyti Yra za yen4eto...pa i nali mi pyska redofno... :twisted:

Lena
10-24-2005, 20:06
Ko...koi sha ban-fa godenicata fe...tfa e dete s tri fishi obrazofaniq(ednoto injenerno) i zapochnato treto be...tri pyti Yra za yen4eto...pa i nali mi pyska redofno... :twisted:само така миличко ,кажи им че не заслужафам бан

Lena
10-24-2005, 20:30
neznam koi e "yen4eto"

Ем то малко си пролича ама карай...ми аз бе кои друг?!
axa qsno,i za kvo e vsi4ko tova,ti si super qka,i si mi napravila pozitivno mnenie za teb
а,ми някои ми се нерви и хаиде да я банват,флуудерка :lol:

Lena
10-24-2005, 20:39
nikyv baaaaaaaaaaaaaaaaaan ! Nema pipate len4eto we !

Ми и аз тва викам ;)ми те 28 човека така викат ама както и да е

Lena
10-24-2005, 20:51
nikyv baaaaaaaaaaaaaaaaaan ! Nema pipate len4eto we !

Ми и аз тва викам ;)ми те 28 човека така викат ама както и да е

^^ 28 - 28 сега трябва да се чуе тежката дума на админа ;)coki не ме банваи ,аз съм добро дете :P

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-24-2005, 20:55
За информация на модовете и админа: само днес до този момент са регистрирани 41 нови потребители, уенчето бълва по 150(тази вечер ще минат 200) дебилизма на ден, нощния ездач - 12(тази вечер ще минат 15), стеснителната - 30. Новите теми не мога да ги преброя.
Дори и в тази тема флуудят :!: :twisted: Безсрамие :twisted:

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-24-2005, 21:04
Само да отбележа, че всички видове потребители от сорта на hahaha и hihixa са дело на четирибуквието. Колко пъти гласува момиченце, пардон, тракторче :?: 5,6,30 :?:

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-24-2005, 21:15
Само да отбележа, че всички видове потребители от сорта на hahaha и hihixa са дело на четирибуквието. Колко пъти гласува момиченце, пардон, тракторче :?: 5,6,30 :?:


аахахахахахаххахахаххаа тракторче :D :lol: :D агагагагагагагагага
Много е смешно, нали

Lena
10-24-2005, 21:22
За информация на модовете и админа: само днес до този момент са регистрирани 41 нови потребители, уенчето бълва по 150(тази вечер ще минат 200) дебилизма на ден, нощния ездач - 12(тази вечер ще минат 15), стеснителната - 30. Новите теми не мога да ги преброя.
Дори и в тази тема флуудят :!: :twisted: Безсрамие :twisted:

много мило
Еее само 12 ли бе :D ленчето нема да мога да я настигна скоро.. :lol:

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-24-2005, 21:27
Само да отбележа, че всички видове потребители от сорта на hahaha и hihixa са дело на четирибуквието. Колко пъти гласува момиченце, пардон, тракторче :?: 5,6,30 :?:


аахахахахахаххахахаххаа тракторче :D :lol: :D агагагагагагагагага
Много е смешно, нали

Да :D
:lol:
Ама как мога да имитирам смях, направо съм майстор на тази тема :wink:

Lena
10-24-2005, 21:29
Само да отбележа, че всички видове потребители от сорта на hahaha и hihixa са дело на четирибуквието. Колко пъти гласува момиченце, пардон, тракторче :?: 5,6,30 :?:


аахахахахахаххахахаххаа тракторче :D :lol: :D агагагагагагагагага
Много е смешно, нали

Да :D
:lol:
Ама как мога да имитирам смях, направо съм майстор на тази тема :wink:ахахахаххахахахахахах аз съм по-добра в тФа ахахахха :lol: :lol:

Lena
10-24-2005, 21:33
Само да отбележа, че всички видове потребители от сорта на hahaha и hihixa са дело на четирибуквието. Колко пъти гласува момиченце, пардон, тракторче :?: 5,6,30 :?:


аахахахахахаххахахаххаа тракторче :D :lol: :D агагагагагагагагага
Много е смешно, нали

Да :D
:lol:
Ама как мога да имитирам смях, направо съм майстор на тази тема :wink:ахахахаххахахахахахах аз съм по-добра в тФа ахахахха :lol: :lol:

Спахахахахахахахамхаиде стига толкова флууд...все пак това е тема за мене! :)

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-24-2005, 21:34
Само да отбележа, че всички видове потребители от сорта на hahaha и hihixa са дело на четирибуквието. Колко пъти гласува момиченце, пардон, тракторче :?: 5,6,30 :?:


аахахахахахаххахахаххаа тракторче :D :lol: :D агагагагагагагагага
Много е смешно, нали

Да :D
:lol:
Ама как мога да имитирам смях, направо съм майстор на тази тема :wink:

Хъхахах!
флууд флууд флууд

Lena
10-24-2005, 21:35
Само да отбележа, че всички видове потребители от сорта на hahaha и hihixa са дело на четирибуквието. Колко пъти гласува момиченце, пардон, тракторче :?: 5,6,30 :?:


аахахахахахаххахахаххаа тракторче :D :lol: :D агагагагагагагагага
Много е смешно, нали

Да :D
:lol:
Ама как мога да имитирам смях, направо съм майстор на тази тема :wink:

Хъхахах!
флууд флууд флуудтова пък закакво го правиш?
после аз съм била флуудърка

machoka
10-24-2005, 21:36
Кой да получи Бан и кой не решава мод-админ екипа. Обсъждане на тази тематика не е нужно от потребителите.

Желая Ви лека вечер.