PDA

View Full Version : СИНОЗИТ...



teenkopele
10-24-2005, 20:43
Хора в последно време синозита ми ебава майката...ко да правя? Някой от вас има ли го същия проблем?

П.С. ...аналгини,solpadein-ни и тн...нищо няма ефект! :twisted:

..доктори колкото щеш и пак никой не помага...страшни са :evil:

DrSmurph
10-26-2005, 16:37
Поискай направление за изследване на секрет от носа и гърлото!

teenkopele
10-27-2005, 23:30
Поискай направление за изследване на секрет от носа и гърлото!

Синозит...пак това казват..ако верно е така...тоя моя синозит е егати издържливото копеле! :evil: :wink: :!:

^DqVoL^ [-_^]
10-30-2005, 17:20
I az imam sinozit i e mnogo gaden.Spoko ne si edinstven 8) Na4i az si zeh edin antibiotik "Bioparox" se kazva mnogo mi pomogna.I e bez zelena recepta.

05-14-2006, 12:04
Това страдание може да е реакция на студ, хранииелна алергия или цветен прашец, промяна в налягането, а даже разместване костите на черепа, които могат да блокират пътищата на оттичане на синусите. Ако причината е инфекция може да се появи пенесто течение с бял, жълт или зелен цвят, слизестите ципи ще са много нежни и чувствителни, ще ги обхване възпалителен процес, така че трябва да бъдем изключително внимателни при ползването на екстракта от грейпфрут като средство за промиване на синусите.

Дозировка: Влейте 40 мл дестилирана вода в пурверизатор, прибавете щипка сол /разтвора трябва да бъде така солен както са сълзите/, прибавете не повече от 2 капки екстракт от грейпфрут. Добре го разклатете и внимателно пуснете течността в носа като постепенно вдишвате към синусите. Повтаряйте операцията на всеки 4 часа. Ако се появи болезнено парене, излейте половината разтвор и го заместете с вода. От друга страна, ако първоначалният разтвор е прекалено слаб може да се прибавят 1 или 2 капки екстракт от грейпфрут и отново да се разбърка добре.

Вижте какво намерих в нета !! и аз имам скапан синузит и не мога да се оттурва от него и лудвам :evil:

ХеРоиН
10-30-2006, 18:58
и на мен неска ми откриха синозит и ся ша слагам някви гадни капки за носи то 2 вида и някви гадни антибьотици ](*,)

OPEL
11-03-2006, 18:18
Хора в последно време синозита ми ебава майката...ко да правя? Някой от вас има ли го същия проблем?

П.С. ...аналгини,solpadein-ни и тн...нищо няма ефект! :twisted:

..доктори колкото щеш и пак никой не помага...страшни са :evil:
Аз съм същият. Със супер упорит синозит. Тъпчат ме с антибиотици, с витамини и най различни глупости, но нищо не ми помага. Единственото решение за мен се оказаха нагрявките и някакви хапчета за отхрачване.

П.С. Няма спасение- веднъж хвани ли те... отиде :)

11-04-2006, 01:20
Биопарокса наистина помага.И аз го ползвам от време на време,като ми текнат сополките и ми се запуши носа.Даже и сега съм така!
Та,аз имам предложение-ходи на солариум.Действа подобно на нагревките и помага при синузити и подобни.Изпитано е.Ходи 1-3 пъти на месец и всичко ще е ок.Хем ще си с тен през зимата,хем ще сме здрави.Лекар ми го препоръча,тя самата ходи редовно зимата именно поради същата причина.

ULTRA

Pfffff
01-30-2007, 13:53
:evil: :evil: И МЕН ме хвана да му ... майката
](*,) <<--- Ако направиш тфа с глвата си докато имаш синозит си деад...
П.С
Лекуване от синозит няма остати до живот.... всеки 2 години поне по веднъж ще се появява на болните ако не го лекуват до дупка :twisted: :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry:

ProstoAz
01-30-2007, 13:54
Темата е стара!