PDA

View Full Version : Болки



10-25-2005, 14:06
От около 2 дена имам лека болка на моменти малко по-нагоре от пъпа и в дясно.На какво може да се дължи това?

DeSsi
10-25-2005, 14:33
Nie ne sme lekari i ne mojem da ti kajem kakvo ti ima.Nai-dobre govori s nqkoi ot roditelite ti ili otidi na lekar

Master_88
10-25-2005, 15:38
Ако са нетърпими пий Бусколизин за да изкараш до утре и сутринта отивай защото ненавременното лечение води до усложнения

Майка ти
10-25-2005, 16:47
Над пъпа, вдясно(твое дясно) се намира черният дроб + жлъчка. Това го казвам просто за информация. Бягай на лекар, ако болките не преминат до утре! Недай си боже, може и хепатит да е... Дано да е нещо безобидно, но по-добре иди на лекар, да се успокоиш поне! И в такива случаи кажи на вашите, а не тук. Даже и да има лекари, по нет-а нищо не могат да ти кажат със сигурност...

DrSmurph
10-26-2005, 16:36
Най-вероятно произхода на болката е дебелочревен. Възможно е да си яла нешо газообразуващо или да не си ходила по голяма нужда редовно, или просто да си яла нещо "тежко" и мазно.

10-27-2005, 06:35
вчера ходих при личната ми лекарка и тя ме прати на изседвания.Отидох и резултатите бяха оки всичко си е както трябва,дори ми казаха че не е апандисит.Но когато отидох при личната ми лекарка тя каза че щялада ме праща на хирург да ме режат и днес пак съм на изследвания.На кого да вярвам щом изследванията ми показват че ми няма нищо,а докторката казва друго?

NeveRmor3
10-27-2005, 08:18
От личен опит знам че личните лекари не са 100% разбирачи. Аз бих вярвал на изследванията. Но не знам. Сестра ми имаше сратснат апендикс със тъканите зад него. Нищо и нямаше на апендиска но стастването само по себе си наложи операция. Така че ... ако искаш почакай и ако не мине ходи вече при специалист...

10-27-2005, 11:36
стастването?
Колко време трае операцията знаеш?
И колко време трябва да лейа в блница?