PDA

View Full Version : mm.gen.wazzzup.net



`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
10-25-2005, 18:01
nqkoi znae li 6to mm.gen.wazzzup.net ne raboti?



sr,4e temata tuk,no nz kude da q pusna ....

XePouH
10-27-2005, 11:55
Mи и идея си нямам :)

milkshake
10-27-2005, 13:18
Работи ми на мене... :roll:

Sinister_Doll
10-27-2005, 13:27
Na razni friendove su6to im raboti, no razbira se az sum preebanoto kamil4e i nqma ot kude da teglq, tova koeto mi trqbva :evil: Na men ne mi se otvarq! :evil:

milkshake
10-27-2005, 13:29
Нали не го пишеш с www, че аз понякога така правя по навик и така...Иначе незнам защо така става, sorry.

MAD-DEVIL
10-27-2005, 14:21
Мен ми работи... :roll:

Sinister_Doll
10-27-2005, 14:25
Nem... Pravilno si go pi6a...

Ob6to vzeto situaciqta e slednata:

"Zdrasti priqteli,

Po powod mnogoto pitaniq, i e-mails, izqsnqwam ne mnogo nakratko kakwa e situaciqta. Lipsata na muzikata e po chisto technisheka prichina. Wie znaete che mashinata na koqto se hostwa arhiwa imashe Raid5 pole s 3Ware controler. Spored powecheto dokumentaciq shansa da izgorqt ednowremenno 2 diska ot edno raid5 pole e po malyk ot towa da wi udari grymotewica w poleto, e .. az qwno ne trqbwa da hodq w poleto zashtoto pri nas tochno towa se sluchi. Sprqha motorite na 2 ot hardowete absolutno ednowremenno. W takyw sluchai poleto ne moje da se rebuildne i ot nego ne moje da se izwadi na praktika nishto."

... Bla- bla- bla... Trqbvat ni 12 000 Euro, a nqmame... Bla- bla- bla... (Spestqvam vi sku4nata 4ast)

"Sumariziraiki neshtata ot kazanoto po nagore situaciqta e slednata:

Kupihme nowi 2 diska i pusnahme poleto ot nulata
Donesohme si lichnite kolekcii ot wkyshti za da zapochnem wse pak ot nqkyde.
Na adres ftp://mm.gen.wazzzup.net user: upload pass: help ima direktoriq UPLOAD za wsichki jelaeshti da pomognat.
Na wsichki koito ne razpolagat s wreme i jica za da uploadwat zapowqdaite w ofisa ni s CDta, HDDta i prochie (birata e ot nas) w rabotno i izwynratbotno wreme.

Tozi sait beshe zapochnat ot entusiasti, podyrja se ot takiwa hora , razwiwa se poneje ima takiwa hora i se nadqwam che shte byde wyzstanowen i obnowen zashtoto az twyrdo wqrwam che tezi hora ne sa se swyrshili i che otnowo shte pomognat kakto sa go prawili winagi dosega.

Blagodarq predwairlteno na wsichki.

WWell _DJ_"

^FaiNt^F
10-27-2005, 14:28
Oo za moe ogroooomno 6tastie dnes mi se zaredi za pryv pyt ot mnogo vreme :!: Adski se radvaaaam sega teglq kato nenormalna :lol:

Lena
10-27-2005, 15:43
Работи ми на мене... :roll:щом ти работи прати линк....и на мен също не ми работи :cry: