PDA

View Full Version : koi e hodil na.......



emi.. da popitam de..
10-25-2005, 18:08
.....genekolog ,koito e :
:arrow: kak e?
:arrow: kakvo tochno vkluchva profilaktichniqt pregled?
:arrow: vqrno li e 4e na 3 meseca trqbva da se pravqt profilaktichni pregledi
:arrow: srama se preodolqva nali????

10-25-2005, 18:53
Еми аз лично не съм ама една от моя клас ми беше разправяла за нейния преглед и колко гадно било...С некви метални глупости да ти бъркат там..(да оставим на страна,че метала надали е бил стоплен преди това,така че брррр... :cry: ) и с клечка да ти взимат секрет от матката и.. блякс.. :? Верно,няма начин да е приятно ама с всяко нещо трябва да се свиква,особено щом е за твоето здраве.Пък това за редовния преглед.. ако водиш активен полов живот е препоръчително да си редовна при чичко генеколога,но все пак всичко си е до личен избор.

pinK_Baby
10-25-2005, 19:43
Аз съм ходила 3 пъти на гинеколог понеже имах малко проблеми и искам да ти кажа,че изобщо не е толкова гадно...Като отваряше влагалището с онзи металния уред не болеше толкова много,като имаш на предвид,че беше 2 дни след като бях правила секс за първи път и още ме болеше...Вярно,че чувството не е много приятно,но трябва да се изтърпи няма как...Пък и да не говорим,че гинеколозите са деликатни хора и би трябвало да те предразположат :)

10-25-2005, 20:02
"не болеше толкова много" ??!?! :shock:
Леле .. а аз си мислех, че изобщо би трябвало да не боли .. 'на преглед' .. :roll:

Майка ти
10-26-2005, 04:54
Ами ако се стягаш, може и да те заболи леко. Номерът е да се отпуснеш. Неприятно е, но няма как. То кой ли преглед е приятен - като ти преглеждат гърлото или на зъболекар да не би да е приятно?
Това е истината дечица - всички приятни неща на този свят са свързани (за съжаление! :( ) и с неприятни усещания... Това е цената, която плащаш, за да си "голям"... Като искаш да правиш секс - ще траеш и при чичо доктор!
А на по-срамежливите ще препоръчам на първо време да се ориентират към жени-гинеколози. Има много такива и не са по-лоши специалисти от мъжете. Пък и ръцете им са по-малки! :wink:

chupacabra:)
10-26-2005, 13:59
дрън-дрън.
кое му е неприятното !? сваляш гащите, сядаш на стола, най-вероятно взимат секрет от влагалището с 1 тънка клечица и сичко тфа трае точно 3 мин., и през това време си лафиш за нещо странично с гинеколога.

tess_s
10-26-2005, 16:09
Hodila sum...i vypreki 4e mi be6e bezkraino nepriqtno.. :roll: ne e tolkova bolezneno.. :wink:
A puk ako si destvena-izob6to ne se pritesnqvai-nai-mn sekret samo da ti vzimat.. :lol:

Sugar4e
10-26-2005, 16:37
еми аз не съм ходила...
ама като се замисля трябва да ида.....
ама се нямам време
иначе.....може би първия път ще ми е малко конфузно....ама кво толкоз :)

SancheZzZz
10-26-2005, 19:57
Ами и аз мисля скоро да го посетя за пръв път хаха незнам кво ще е всмисъл дали ще се притеснявам ама трябва .. :roll:

LiNkiN4eTo
10-27-2005, 08:36
аз като ходих , само ми бръкна в пръст и с някви метални пръчки , понатисна ме отгоре (венерения хълм) и тва беше...