PDA

View Full Version : Kostium za Halloween



'Pumpkin'
10-25-2005, 20:33
Skoro gimnaziqta, v koqto u4a ima kupon za Halloween i nqmam nikakva predstava na kakv ili kakvo da se napravq. Misleh da sam djedaq Obi Wan Kenobi, no nqma da moga da namerq takova raso s ka4ulka. Nqkoj da pomogne :) Blagodarq

MaD_CaT*
10-26-2005, 08:09
Обличи се катооо...
хм...като дух е като че ли най-лесно..
но не чак толкова оригинално :?
обличи на майка ти някоя нощница...или направо като жена...ама то пък трябва да изглждаш страшно..а не смешно :lol:
амии...аз ако бях момче щях да се надраскам с черен молив... Направи си очите като каро...оф нз как да ти го обясня...като на Гарвана,ако се сещаш...и си намери няква такава качулка черна..или се обличи като смъртта ..и хвани там една метла...или пък нож също става..даже май е и по-добре...
дай малко свобода на въображението си и действай :wink:
Ех...как искам и ние да празнуваме Хелолуйн...аз щях да се облека..като няква такава зла котка :twisted:

WwanAdoO
10-26-2005, 08:12
Ако си момче е мноо яко да се напраиш на гей...мене лично мноо ме кефи :wink:

Atika
10-26-2005, 09:24
nqma da e nikak zle da priemesh predlojenieto na wan`a`doo :) no zashto ne i travestit :lol:

tedo_davis
10-26-2005, 10:25
ami vij az nqma da si vzimam kostium - shte si vzema nai-shantavite dreshki shte gi domoderiram s igla,konec i brysnarsko nojche ... i shte si vzema bqla pudra,cheren molif,cherno cherfilce - butilka lak za kosa i sym gotof :twisted: posle pic-z shte ima ^_^_^_ HAHAHA LOL!

chupacabra:)
10-26-2005, 13:10
ми аз ще се облека най-вероятно с някое корсетче от горгон или с пънку униформата и толкоз.
можеш да се увиеш в тоалетна хартия, тфа ми е мечта просто, но ще е много студено пък и без тфа скоро имах ангина...

Lena
10-26-2005, 19:16
ходи в некои ку-ку магазин или в софия ленд и каквото си харесаш като костюм

borovinca
10-30-2005, 07:53
И аз имам подобен така да се каже проблем!Искам утре като отида на училище и да бъда с много щури дрехи,но не мога да реша какви!Има една подробност имам налко време,а и в моето училище ходим с униформи.Значи униформата е един пуловер на черни и бели раета.Някакви предложения как да се появя утре?А и не трябва да е прекалено,защото ходя с автобус и не искам всички да ме зяпат.Е....

tedo_davis
10-30-2005, 08:02
И аз имам подобен така да се каже проблем!Искам утре като отида на училище и да бъда с много щури дрехи,но не мога да реша какви!Има една подробност имам налко време,а и в моето училище ходим с униформи.Значи униформата е един пуловер на черни и бели раета.Някакви предложения как да се появя утре?А и не трябва да е прекалено,защото ходя с автобус и не искам всички да ме зяпат.Е....
e ne e losho da te zqpat az s "normalni" za men dreshki pak me zqpat kato pobyrkani :oops:

borovinca
10-30-2005, 08:14
Е то това е ясно:)Обаче не мога да се появя цялата изрисувана или с някакър костюм на Барби да кажем.Хехе.И все пак някакви идеи!!!???Моля ви дайте ми някакъв съвет щото искам утре да ги шашна:)С ваша помощ

borovinca
10-30-2005, 13:22
Моля ви се хора-кажете ми какво да правя.Искам утре да бъда най-лудата в даскало.Сигурно никой няма да се облече за Хелоуин и искам да съм уникална.Мисля си за някаква щура прическа или нещо такова.Намерих и една лилава перука,но не мога да си измисля с какви дрехи да бъда.Някакви предложения.ПЛС....

Swinkenhoffer
10-30-2005, 13:54
шибани американски празници. не стига, че ни натресоха някакъв си Св. Валентин, че и с тая глупост Хелоин ще ни занимават.
ебати глупостите, честно! :x