PDA

View Full Version : Застреляха Емо Кюлев



Стеснителната
10-26-2005, 13:48
Тази сутрин почина Емил Кюлев, поклон пред светлата му памет :( . Освен всичко синът му ми беше съученик и много добър приятел.

Master_88
10-26-2005, 14:09
Моите съболезнования

air_J
10-26-2005, 14:53
Леле, тоя колко пари имаше, не е истина! Щом него убиха, а също така и Георги Илиев, то какво остава за нас обикновенните хора? За сведение Емил Кюлев е на второ място в класацията на най-богатите българи (на първо е Васил Божков). Това го казвам, за да си направите сметка за какви неща говорим (за сведение активите на Кюлев се оценяват на над 500 милиона долара). :twisted:

LunaTriCk
10-26-2005, 15:08
Ми хуу. И аз гледам новините, разбрах. Ама....не ме интересува честно да ти кажа.

DeSsi
10-26-2005, 15:38
Mii syjelqvam da go chuq ama kyv e bil toq ? Nqkva mutra li ?

Стеснителната
10-26-2005, 16:14
Ми не точно мутра, банкер беше обственик на Росексим.

DeSsi
10-26-2005, 16:18
Много съжелявам..

мечтател
10-26-2005, 19:28
боли ме за някъв мафиот. гледах за него по новините - бил следовател, после почнал да се занимава с бизнес и бум - 20 милиона влага някъде си. мафиотска работа.

Стеснителната
10-26-2005, 19:40
боли ме за някъв мафиот. гледах за него по новините - бил следовател, после почнал да се занимава с бизнес и бум - 20 милиона влага някъде си. мафиотска работа.
Ей го типичното мнение на българския келеш дето цял живот бачка като келнер или мияч на чинии.

Lena
10-26-2005, 19:48
Леле, тоя колко пари имаше, не е истина! Щом него убиха, а също така и Георги Илиев, то какво остава за нас обикновенните хора? виж,точно затова е гръмнат заради парите или нещо подобно,нас обикновенните хора няма нищо да ни стане

MiRaCuLiXbb
10-26-2005, 19:52
Много съжелявам..
Вие добре ли сте бе!! :evil: Закво същаляваш ма, заради тоя крадец ако знаете колко хора умряха от притеснение. Ограбил е хиляди хора, всичките им спестявания! Тоя е символ на всичко, което е шибано в тая държава!! Аз мислех, че Божков ще убият, ама той е следващият. Стеснителната, земи помисли малко като говориш. Може да се праиш на интересен/интересна, но като си нямаш представа от нещо недей да коментираш! :evil:

sarang
10-26-2005, 19:56
боли ме за някъв мафиот. гледах за него по новините - бил следовател, после почнал да се занимава с бизнес и бум - 20 милиона влага някъде си. мафиотска работа.
Ей го типичното мнение на българския келеш дето цял живот бачка като келнер или мияч на чинии.
Но защо ще го убиват, ако е чист? Аз предпочитам да мия чинии, вместо да не мога спокойно да изляза. А иначе много съжалявам за него, но все пак толкова хора умират ежедневно от какво ли не. Мога ли да се тревожа за всеки?

Стеснителната
10-26-2005, 20:02
като си нямаш представа от нещо недей да коментираш! :evil:
Гледам ти си супер осведомена по въпроса що не ми кажеш каква е истината? :evil:

, заради тоя крадец ако знаете колко хора умряха от притеснение :evil:
Колко :roll: ? До сега в историята на медицината няма човек умрял от притеснение.

Ограбил е хиляди хора, всичките им спестявания!
Кои? Ти познаваш ли ги? Защо ли никой не съм чула да заведе дело за кражба?

Тоя е символ на всичко, което ешибано в тая държава!!
Щом символа на всичко шибано са хората които хранят хиляди семейства и развиват малкото останал бизнес в тая кимизарска страна и плащат данъци за да може говна като тебе да получават социяли, тогава верно съм тъпа :shock: .

Стеснителната, земи помисли малко като говориш
Аре да ме научиш как се мисли - гледам ти се отдава....

MiRaCuLiXbb
10-26-2005, 20:13
Истината е, че завлече хиляди хора с банката си Турист Спорт Банк. Обяви фалит, хората загубиха спестяванията си, които са събирали цял живот. "Умряха" е образно казано, въпреки че доста хора получиха инфаркт. Но плиткото ти мозъче не може да осмисли това. Знаеш ли какво е да загубиш всичките си спестявания, а насреща да ти се хият?? После пича си приватизира предпиятия и компании и изведнъж се оказа със 500милиона. Говна като мене са високо образовани хора, които скоро ще напуснат "кимизарската" държавица и ще се реализират в чужбина като лекари. Няма смисъл да се обиждаме, така само показваш колко малко знаеш, колко си ограничена и смешна.

Стеснителната
10-26-2005, 20:21
Истината е, че завлече хиляди хора с банката си Турист Спорт Банк. Обяви фалит, хората загубиха спестяванията си, които са събирали цял живот. "Умряха" е образно казано, въпреки че доста хора получиха инфаркт. Но плиткото ти мозъче не може да осмисли това. Знаеш ли какво е да загубиш всичките си спестявания, а насреща да ти се хият?? После пича си приватизира предпиятия и компании и изведнъж се оказа със 500милиона. Говна като мене са високо образовани хора, които скоро ще напуснат "кимизарската" държавица и ще се реализират в чужбина като лекари. Няма смисъл да се обиждаме, така само показваш колко малко знаеш, колко си ограничена и смешна.
То само тая банка фалира нали? И не знам защо си мислиш че е толко лесно да спечелиш от фалита на собствената си банка която междудругото не е лично твоя. И да ЗНАМ какво е да изгубя всичките си спестявания, моята фирма загуби 100 хиляди долара при събитията от 96та и определено в моминта не са при кюлев а са при други лица. Така че що не си гледаш докторските неща и не изчезваш в испания да береш портокали с дипломата си.

vra4ka
10-26-2005, 20:22
Нямам добро мнение за него!
Стеснителната квот и да ми приказваш няма да върнеш парите на хората,които са били в банката !!!!
А и просто е смешно това дет го каза,че е невинен чот няма заведено дело,се пак не живеем на Марс!
Просто са има някви работи дет си уреждат този тип хора и така се решават просто
:wink:

MiRaCuLiXbb
10-26-2005, 20:26
Ахахахах, стеснителната, ма ти се вземаш насериозно, а? Ахахаха, ми така кажи ве. О-о-о твоята фирма, ахахах. Не мога да спра да се смея. И коя е тази фирма ако смея да попитам? Как се казваш?

Стеснителната
10-26-2005, 20:28
Ма не оня ми почна да ми развива теории калко хора са умрели и тва ме вбеси. Единственият случай който просто така предполагам че е станало (това е лично мнение и нямам доказателства) е че Жорката е имал някакви финансови разправии със Емо след което той е поръчал да го гръмнат и са неоите са го разбрали тва и са муго върнали аз така си го обяснявам :wink: .

MiRaCuLiXbb
10-26-2005, 20:29
Спри се бе моме, жалка ставаш направо.

Lena
10-26-2005, 20:38
Ма не оня ми почна да ми развива теории калко хора са умрели и тва ме вбеси. Единственият случай който просто така предполагам че е станало (това е лично мнение и нямам доказателства) е че Жорката е имал някакви финансови разправии със Емо след което той е поръчал да го гръмнат и са неоите са го разбрали тва и са муго върнали аз така си го обяснявам :wink: . не звучи мнооого логично ,поне аз не мисля че е така

Стеснителната
10-26-2005, 20:45
Ми са и давамат имат яко работи по морето а и се знаят един друг сто прозцента некой е висял пари на другия. Всички случаи ми звучи по логично от тва на филчев дето вика че е политическо убийство - нито тоя е политик нито некой го ебе че днаска има комисия от европа и други одобни теории на конспирацията...

air_J
10-26-2005, 20:47
Спри се бе моме, жалка ставаш направо.
Може да ти се струва странно, но това е една от четирите версии, по които полицията работи, във връзка с убийството на Емил Кюлев. :twisted:

MiRaCuLiXbb
10-26-2005, 20:53
Ае тоя е супер смешен ве, ако му разгледаш постовете има толкова несъответствия. То е ясно, че се базика пича, Ояма ли как му викате, ма верно прекалява. Наясно съм с историята, баща ми навремето работеше със съдружниците му и ми е ясна цялата картинка. Са бива да се правиш на олигофрен, да се базикаш и да си праеш кефа, но за някои неща просто е малко тъпо.

Leti
10-26-2005, 21:17
Тази сутрин почина Емил Кюлев, поклон пред светлата му памет :( . Освен всичко синът му ми беше съученик и много добър приятел.

Ti na kolko godini kaza, 4e si?

DeSsi
10-26-2005, 21:17
Много съжелявам..
Вие добре ли сте бе!! :evil: Закво същаляваш ма, заради тоя крадец ако знаете колко хора умряха от притеснение. Ограбил е хиляди хора, всичките им спестявания! Тоя е символ на всичко, което е шибано в тая държава!! Аз мислех, че Божков ще убият, ама той е следващият. Стеснителната, земи помисли малко като говориш. Може да се праиш на интересен/интересна, но като си нямаш представа от нещо недей да коментираш! :evil:

Tva vse pak e chovek..I ne mi govori na MA putka zaspala

MiRaCuLiXbb
10-26-2005, 21:24
Ще ти говоря на каквото искам, като пишеш глупости ще мълчиш. Човек бил, по-добре се моли за душата му, защото друг няма да го стори, а ако има рай не мисля, че затам се е запътил!

DeSsi
10-26-2005, 21:27
ti pyk mnogo razbirash..ai pobarai mi pi6kata

MiRaCuLiXbb
10-26-2005, 21:29
ОЧЕВАДНО повече от теб.

мечтател
11-01-2005, 13:06
се едно слушам как някви пенсии говорят за политика. кат не знате за кво са го убили си трайте. и аз не знам, но се съмнявам да му е чиста работата. аре мир.

LaBanDa
11-15-2005, 19:39
tc tc skandal
ae ne se karaite nali ne beshe vash priqtel? ima koi da strada za nego ne se kosete!