PDA

View Full Version : ЛЕВСКИ- ЦСКА



teenkopele
10-26-2005, 13:07
Повече левсакри или цесекари има в клубЪ ? :lol:

Master_88
10-26-2005, 13:10
Аз съм ЦСКА за другите "в клуба" незнам :D

chupacabra:)
10-26-2005, 13:18
българси отбори съкс, иначе съм от манчестър юнайтед 8)

мечтател
10-26-2005, 14:02
имаше такава тема. оказа се че Левскарите сме повече. но недейте пъска такива теми, защото индивиди като уаф баф почват да плюят по Левски и стават кавги. дано сега мине спокойно. МИР

teenkopele
10-26-2005, 14:36
имаше такава тема. оказа се че Левскарите сме повече. но недейте пъска такива теми, защото индивиди като уаф баф почват да плюят по Левски и стават кавги. дано сега мине спокойно. МИР


Ми ако плюе по ЛЕВСКИ....ще се плюе и по Цска ! :x

Twista
10-26-2005, 14:51
Аз съм левскарка.

snooppy_f
10-26-2005, 15:09
Аз съм левскарка.
:!: :!: :!: :!:

DeSsi
10-26-2005, 15:15
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=15268&highlight=levski+cska

Но все пак...

Ц С К А
Ц С К А
Ц С К А
Ц С К А

Ivelina_13
10-26-2005, 15:21
Ц С К А

S8K
10-26-2005, 16:19
САМО ЛЕВСКИ ОЛЕ,СМЪРТ ЗА ЧЕРВЕНИТЕ... :wink:

IdontGiveaFuck
10-26-2005, 16:25
Темата! (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=15268&highlight=%CB%E5%E2%F1%EA%E8+%E8%EB%E8+%F6%F1%EA%E 0)

Само Левски!

Sinister_Doll
10-26-2005, 16:36
Levski (:

мечтател
10-26-2005, 18:10
имаше такава тема. оказа се че Левскарите сме повече. но недейте пъска такива теми, защото индивиди като уаф баф почват да плюят по Левски и стават кавги. дано сега мине спокойно. МИР


Ми ако плюе по ЛЕВСКИ....ще се плюе и по Цска ! :x


не трябва така. виж в предишната тема кво стана - 8 страници се обиждахме и за кво? убедихме ли се едни други кой е по-добър? така че няма смисъл. просто ако има такива изцепки ще помоля Мачока да ги трие, но той си знае работата по-добре от всеки друг, така че няма кво да му напомням. това по-скоро го казвам на тези, дето умат намерение да обиждат

lina15
10-26-2005, 18:22
:D L :D E :D V :D S :D K :D I :D

egHu4ka
10-26-2005, 18:31
Да запеем дружно песента

за отбора в нашите сърца

има има истина една

тя е само ЛЕВСКИ СОФИЯ !

egHu4ka
10-26-2005, 18:48
забелязвам нещо много любопитно от Левски са само хора дето не разбират от футбол (жени, какво да ги правиш)... :roll:
извинявай много обаче това че си жена съвсем не значи че не разбираш от футбол!! :evil: :evil: :evil: тъпо е да мислиш така :evil:

vra4ka
10-26-2005, 18:55
Аз открай време съм Левскарка,а честно казано не мисли че повечето Цскари тук са истински,щот като в ЦСКА дойде Йешич и напраи нещо от отбора цяла България се сети,че ЦСКА са добри :roll:

egHu4ka
10-26-2005, 18:57
и защо си мислиш, че разбираш??
добре де а по твойта логика защо си мислиш че ти разбираш?

Sinister_Doll
10-26-2005, 19:04
забелязвам нещо много любопитно от Левски са само хора дето не разбират от футбол (жени, какво да ги правиш)... :roll:
извинявай много обаче това че си жена съвсем не значи че не разбираш от футбол!! :evil: :evil: :evil: тъпо е да мислиш така :evil:

I az tva vikam.
Edin ot nay- golemite "razbira4i",
koito poznavam e jena (momi4e de)...
Tva nqma ni6to ob6to s pola.
Az naprimer ne razbiram 4ak tolkova
mn, no vse pak dostatu4no (:

teenkopele
10-26-2005, 19:44
забелязвам нещо много любопитно от Левски са само хора дето не разбират от футбол (жени, какво да ги правиш)... :roll:


Ми поне има мацки сред феновете....и то женски ! :lol:

priti_kiti
10-26-2005, 20:01
Аз съм левскарка.

i az

LiNkiN4eTo
10-27-2005, 08:16
всичко е червено

мечтател
10-27-2005, 12:24
ам пак се намери кой да се заяде. аз мога доста да поспоря кой разбира повече от футбол или къде има повече момичета, но това не е важно сега.

kiss_you
10-27-2005, 20:59
Kvi ste vie samo Levskari tuka!Ne vi e sram!Samo
CSKA

pain
10-28-2005, 01:15
est. 4e LEVSKI!!..
makar 4e ve4e Levski ne e tova koeto
beshe...:\

cannabinoid
10-28-2005, 06:39
Симпатизирам на ЦСКА. Сега те са най-добрия отбор в БГ!!!

losemymind
10-28-2005, 11:32
LeVsKi :D

zElEnA^mAsLiNkA
10-28-2005, 12:54
LEVSKI
LEVSKI
LEVSKI
LEVSKI
LEVSKI


Mislq 4e e qsn0 za k0i sym ;)

lina15
10-28-2005, 16:50
LEVSKI

kiss_you
10-28-2005, 18:53
est. 4e LEVSKI!!..
makar 4e ve4e Levski ne e tova koeto
beshe...:\
Koe e estestvenoto?CSKA sa mn po-qki!!!

DeziRe
10-28-2005, 18:53
CSka

Swinkenhoffer
10-28-2005, 19:07
за тези, които разправят, че жените не разбират от футбол, мога да вметна, че прителката ми от училище, освен във всичко друго, е и страхотен спец във футбола :idea:
така че - тихо.
бг футбол?!? хахаха ...
за мен има два отбора - милан и барса.

мечтател
10-30-2005, 10:24
...
за мен има два отбора - милан и барса.

хубаво, че мислиш така, няма да те разубеждавам. но тук темата е Левски или ЦСКА. без другите. защото всеки може да каже някой друг добър отбор - този, чиито привърженици пеят "никога няма да си самотен", този, който има 9 европейски титли и така нататък. но нека сега се съсредоточим върху Левски и ЦСКА. аз за пореден път ще кажа за кои съм - ЛЕВСКИ

cS_LaMeRkA
10-31-2005, 00:23
SAMO LEVSKY OLE !!! :D

gia_bs
10-31-2005, 07:23
Ехе... ами Сърца Червени...кво друго да кажа :>>

JoInTcHe
10-31-2005, 10:22
Левски :!: :!: :!:

RnB_forever_f
10-31-2005, 11:50
ЛЕВСКИ

11-01-2005, 14:33
САМО ЛЕВСКИ ОЛЕ,СМЪРТ ЗА ЧЕРВЕНИТЕ... :wink:

Само ЦСК оле, друкете на колене! :twisted:

angel4e_ot_ada
11-01-2005, 22:07
Сърца червени,сърца милиони
за Шампиони-Само ЦСКА!!!

4ervena_roza
11-06-2005, 08:28
Само ЦСКА

snooppy_f
11-06-2005, 11:55
Само ЦСКА
Cherveni svine!Tova e za cesekarite! http://4at.info/pictures/sheila1.jpg
Samo LEVSKI!

мечтател
11-06-2005, 15:15
е мнение като гоното само потвърждават моите твърдения- за интелигентноста на привържениците на синия клуб (не мога да ди изкривя езика и да го нарека с името на апостола)


бтв колко от вас са били на мач на любимия си отбор???

и специално за горната "ултраска" колко пъти си била на Гейарена???

а начина, по който наричаш стадиона ни какво говори за твоята интелигентност, бе галош тъп? аз не съм ограничен като тебе да съдя за интелигентността само по отбора, който даден човек подкрепя. (между другото пробвай да ми познаеш IQ-то, ако знаеш какво е това), но начина, по който ти, уаф баф и кой още беше наричате Герена не ми говори за това да сте Айнщайновци.
после последва следното:
не мога да ди изкривя езика и да го нарека с името на апостола
а защо си мислиш, глупако, че можеш да си наричаш отборчето с имато на българската армия??? едва ли можеш да отговориш на този въпрос, затова няма да го пояснявам повече. но ти, глупецо, спри да повтаряш каквото чуеш. щото си жалък.

tedo_davis
11-06-2005, 15:17
ne gledam machove no - cska

WickedWitch
11-06-2005, 18:38
LEVSKI

мечтател
11-07-2005, 13:30
е мнение като гоното само потвърждават моите твърдения- за интелигентноста на привържениците на синия клуб (не мога да ди изкривя езика и да го нарека с името на апостола)


бтв колко от вас са били на мач на любимия си отбор???

и специално за горната "ултраска" колко пъти си била на Гейарена???

а начина, по който наричаш стадиона ни какво говори за твоята интелигентност, бе галош тъп? аз не съм ограничен като тебе да съдя за интелигентността само по отбора, който даден човек подкрепя. (между другото пробвай да ми познаеш IQ-то, ако знаеш какво е това), но начина, по който ти, уаф баф и кой още беше наричате Герена не ми говори за това да сте Айнщайновци.
после последва следното:
не мога да ди изкривя езика и да го нарека с името на апостола
а защо си мислиш, глупако, че можеш да си наричаш отборчето с имато на българската армия??? едва ли можеш да отговориш на този въпрос, затова няма да го пояснявам повече. но ти, глупецо, спри да повтаряш каквото чуеш. щото си жалък.


хммм... още заслепена синя злоба... много си докачлив... все пак вие сте тези, които по мачовете все пеят против нас, то да си фен на левски, означава да си анти-фен на цска и това е показателно, и не ми се отваряй много не мисля да ти познавам IQ-то, защото сигурно ще остана уплашен от резултата, който ще ми кажеш... сигурно ще е мнооого високо, което не е лошо но като гледам какво точно пишеш по форумите не мисля, че е редно да се хвалиш с него...

за стадиона мога да го наричам както си искам, защото съм бил на него и съм видял какво представлява...
ти като си толкова интелигентен защо веднага започна да ме обиждаш пряко??? А? Нали си супер интелигент, сигурно слушаш Моцарт и Рахманинов и си председател на Менса???
ЦСКА не е клуб на армията, след като е с частен собственик, така че аз никъде не съм го наричал- българска армия, даже и не вярвам много други хора да викат на ЦСКА така (може би "армеиците", нот това е по- различно не смяташ ли?), а така ни се казва стадиона и не виждам защо да не се казва така??
докато Левски??? какво по- дяволите имате вие със Левски и защо лумпенизираните ви фенчета асоциират този отбор със Апостола??? какво ви е общото, а???

да, много забавна ти е иронията. лелееее, колко си забавен. не мисля, че по форумите трябва да показвам колко съм умен или пък от това, което пиша да се вадят кардинални изводи за интелекта ми. ако ти мислиш така - добре. но аз не и затова минавам на следващата тема.
а тя е за песните на двата отбора. феновете на Левски повтарят ли през 10 минути синьо говедо? за твое сведение колкото обиждат от Левски толкова и от ЦСКА. даже май вие имате повече. но стига толкова коментар на това безпочвено обвинение. да минем към следващото. а именно че на "Георги Аспарухов" викате там как беше. гледам едно гей отпреде. то сигурно е откакто ти си бил там. как може един индивид да развали така името на цял един стадион. нямам думи...
а отборче, наричано с инициалите ЦСКА (централен спортен клуб на армията, ако не знаеш какво означава) което да няма общо с армията ми прозвуча толкова смешно, че май няма смисъл да спор с теб. пък и е много различно един отбор да е на армията и да му викат "армейците, да. тогава какво да ти говоря за името на Левски???

мечтател
11-07-2005, 13:34
виж кво exploitedteen, предлагам ти мир. не ми се спори сега на тема Левски-ЦСКА. просто няма смисъл. спорове такива колкото искаш. а на мен не ми се участва в нов такъв. наистина няма смисъл.

мечтател
11-07-2005, 19:11
ето така трябва да се прави. разбирателство между агитките. все пак това е преди всичко игра. трябва да носи удоволствие.

mary_jane_666
11-07-2005, 20:25
Ние може да нямаме нищо,
но велика е тази съдба,
че отборът, в който "заклех се"
ни е слънце, и хляб, и вода.


САМО Ц С К А ! ! ! ! !

http://tinypic.com/fegz5z.jpg

tedo_davis
11-08-2005, 06:18
Ние може да нямаме нищо,
но велика е тази съдба,
че отборът, в който "заклех се"
ни е слънце, и хляб, и вода.


САМО Ц С К А ! ! ! ! !

http://tinypic.com/fegz5z.jpg

stih4eto e dobro :P

мечтател
11-08-2005, 10:35
мммм...
виж сега аз не съм от агитката...
там са дебили... нооо абе не знам и аз защо, но нападам левски заради една определена случка...
като станахте шампиони преди няколко години и футболистите ви бяха с тениски: Аз мраза ЦС*КА
това футболистите... от тогава просто не мога да кажа добра дума за този отбор, а единия ми дядо е бил вратар там...
да, сещам се за какво става въпрос. тези неща и мен ме дразнят. в интерес на истината аз преди не бях голям фен на Левски, даже май не бях за никой. но това, което ме накара да стана левскар бяха "феновете" на ЦСКА. звучи странно, но е така. това беше на европейските мачове на Левски преди години. тогава фенове на ЦСКА слагаха шалчета на противниковия отбор и сядаха редом до тях в сектора за гости. това май е равносилно на това, което са направили левскарите. и двете неща са много гадни.общо взето дебили както ти каза.

11-10-2005, 12:26
v BG ima samo edin otbor....SINIA)))))

Само ЛЕВСКИ!
ЛЕВСКИ е преди всичко идея! ЛЕВСКИ е един изцяло позитивен проект, ЛЕВСКИ е в самата си "семка" позитивен, за разлика от шапкарите!
...И всичко вървеше както преди...
ЛЕВСКИ отново чорбата победи...
със резултат разгромен и страшен,
и се разбра, че чорбата вече не опасен.
И на другия ден гореспоменатият комшия,
идва при мен с бутилка ракия,
и започнаха едни подкупи, едно чудо...
и то не за друго -
а заклетия чорбар вече искал да става Левскар.
Моли ме и ме увещава,
да съм забравил първородният му грях,
и да го приемем с татко при нас,
"че вече не щял да е от малкото *******,
които ги биели кой, където свари!"
И, че "Не може вече той,
да се срамувал да излиза навънка,
след всеки мач на "червената си спънка".
Ние естествено, като добри Левскари,
го приехме радушно в нашта агитка
и вече щом има на ЛЕВСКИ мач,
чичо Кольо е 12 играч,
вика като на световно,
за ЛЕВСКИ, отборът си любим,
докато предишният му тим,
във Европата и във страната
е все същият калпав в играта!
От тази история, "скъпи" *******,
си вземете поука добра,
щото никога не късно и вие,
да се откажете от цдна!

bulgarche
11-10-2005, 18:39
Вече мисля да не ходя на мачове на ЦСКА..с изключение ако е някой малък...тука с български отбори и не ми е далеч..ма пак да ходя в сф да .. бе както и да е... аз съм си за ЦСКА и това е ...може да се радвам за победите на ЛЕВСКИ и да викам из нас, но това е защото и те са български отбор..много ясно че няма да съм за "другте".. :)

Айде..и няма значение колко са лефскари колко цска-ри..ама агитката на ЦСКА е много по-добра от на лефски...ония..бахти...еми наистина говеда..не че не ми допада..ама..се пак :)


Айде

FORZA CSKA

crazY_saMi93
11-30-2005, 12:41
Samo CSKAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)