PDA

View Full Version : За киното?



Tiffany
10-27-2005, 07:56
Реших да пусна тема за киното...А вие обичате ли да ходите и то често ли просещавате кино салоните?Кои кина предпочитате?А кой беше последният филм който гледахте там?Ако имате възможност да изберете кое бихте посетили кино или театър?Благодаря предварително за отговорите ви :wink:

priti_kiti
10-27-2005, 08:24
emi da,redovno xoda na kino
predpo4itam ARENA
posledniq film koito gledax be6e "ostrovut"
i opredeleno bix prepo4ela kinoto ot kolko teatara :wink:

Sirence
10-27-2005, 08:33
Predi nqkolko godini vsqka sedmica hoden na kino :wink: , no sega nqmam tolkova vreme :( obache poneje sym adski privyrzana kym izkustvoto ne propuskam svobodnite momenti. posledno gledah Million Dollar Baby strahotna drama :cry: !!!
a inache bih predpochela teatyra ( strast mi e :wink: )

IdontGiveaFuck
10-27-2005, 09:01
ооо,да :D
редовно кисна в арена 2 :D
Последния филм... :roll: Абе не му помня името :D /ленчето знае/
Най-много си предпочитам арена 2 защото е новичко,хубавичко и ми е близко :D

Atika
10-27-2005, 10:32
Mrazq , otvratitelno e 2 chasa da sedish na edno stolche i da se garchish.. Ot kakto imam net (blizo 4 godini) ne sam poseshtavala kino , nqmam i namerenie, drugo si e da si legne na divana i da si zqpam :lol:

Sinister_Doll
10-27-2005, 11:30
Mrazq , otvratitelno e 2 chasa da sedish na edno stolche i da se garchish.. Ot kakto imam net (blizo 4 godini) ne sam poseshtavala kino , nqmam i namerenie, drugo si e da si legne na divana i da si zqpam :lol:

I az sum na tva mnenie... Vku6ti ako ne dr, pone moje6 da si pause- ne6 filma, a v kinoto nqma koy da te 4aka da se izpikae6 (:

miloto_girl_4e
10-27-2005, 12:41
Реших да пусна тема за киното...А вие обичате ли да ходите и то често ли просещавате кино салоните?Кои кина предпочитате?А кой беше последният филм който гледахте там?Ако имате възможност да изберете кое бихте посетили кино или театър?Благодаря предварително за отговорите ви :wink:


am,da obi4am da hodq na kino,ama hodq rqdko,za6toto nqmam mnogo vreme :wink:
poslednia film ,koito gledah be6e ..e pa zabravih :roll:
ama .. po mi haresva da si gledam filmite v nas,a ne na kino ...
predpo4itam teatura :!:

Master_88
10-27-2005, 14:35
Скоро не съм ходил на кино. Иначе предпочитам кино пред театър

SmiLe_BaBy{P}
10-27-2005, 14:42
Аз много обичам да ходя на кино.Самата амтосфера е по-различна.А последния филм който гледах беше "Гняв" :wink:

Lena
10-27-2005, 15:02
ооо,да :D
редовно кисна в арена 2 :D
Последния филм... :roll: Абе не му помня името :D /ленчето знае/
Най-много си предпочитам арена 2 защото е новичко,хубавичко и ми е близко :D мммда и аз мноУ кисна в арена 2 ,най-яко е ,най-близо ми е
абе мноУ обичам киното (затфа искам да уча сценография и кга)
а иначи последния фъки които гледахме заедно беше "зарете на хаоса" :)))
най-готини зали са 9,10,11,12,13,14 най-големи
другите също са #1 но са малко по-малки
в 15-та не съм Флизала щото тя е саму за предпремиери

DeSsi
10-27-2005, 16:05
обичате ли да ходите и то често ли просещавате кино салоните? - Много обичам да ходя на кино но скоро не ми се е отдавала тази възможност
Кои кина предпочитате? - Ми то има 2-3 кина в СТЗ..избора не е голям :)
А кой беше последният филм който гледахте там? - Амм..Къщата на восъка..
Ако имате възможност да изберете кое бихте посетили кино или театър? - Кино разбира се :) На театъра ще заспя

Lena
10-27-2005, 16:36
обичате ли да ходите и то често ли просещавате кино салоните? - Много обичам да ходя на кино но скоро не ми се е отдавала тази възможност
Кои кина предпочитате? - Ми то има 2-3 кина в СТЗ..избора не е голям :)
А кой беше последният филм който гледахте там? - Амм..Къщата на восъка..
Ако имате възможност да изберете кое бихте посетили кино или театър? - Кино разбира се :) На театъра ще заспякъщата на восъка е много готин филм :)) много му се накефих :twisted:

Lucifer4o
10-27-2005, 18:43
Mi...rqdko xoa...nqq freme-nqa pari...posledniq film... MindHunters... ama mislq 4e teatara e mn stoinostno izkystfo koeto za sajalenie fse po malko mladi ocenqfat :evil:

Lena
10-27-2005, 18:54
Mi...rqdko xoa...nqq freme-nqa pari...posledniq film... MindHunters... ama mislq 4e teatara e mn stoinostno izkystfo koeto za sajalenie fse po malko mladi ocenqfat :evil:ми мило защо не ме заведеш на театър,аз много обичам
btw ловци на мисли беше добър филм много яко умряха всичките