PDA

View Full Version : Само за пушачи



XePouH
10-27-2005, 11:38
На колко години бяхте кога пропушихте?Според ваз намалява ли разтежа на органите и въобще.Влияй ли на секса ?
П.С. много са въпросите и ми е любопитно,ако темата ви се стори глупава не пишете.Благодаря предварително :wink:

sarang
10-27-2005, 11:42
Не съм пропушвала, но знам, че цигарите влияят на всички органи отрицателно, включително и на половите. На всичко вредят.

XePouH
10-27-2005, 11:48
Ам мислиш ли че ковек който е пушил 3 месеца и половина мое да ги спре и да ли организма му би "работил" правилно

teenkopele
10-27-2005, 12:10
На колко години бяхте кога пропушихте?Според ваз намалява ли разтежа на органите и въобще.Влияй ли на секса ?
П.С. много са въпросите и ми е любопитно,ако темата ви се стори глупава не пишете.Благодаря предварително :wink:

...ваС

..раCтежа

xaxax :lol:

TeroglisT4o
10-27-2005, 12:16
ам пи4 от 3 месеца няма ни6то да ти стане але по принцип е вредно и не 6тот си4ки така говорят ти ви6 кво пи6е на една котия цигари катрани еди колко си процента и т.н. кат си представи6 4е тва си4ко ти отива в дробовете а оттам в кравта.примерно дядо ми бе6е на 66 год - активен пу6а4 по една котия на ден от 20 годи6ен кат отиде на лекар няма6е же4е бял дроб от как се помня 80 процента от времето ка6ля а и бе6е 2 глави по нисак от мен и изоб6то ноо кофти истории

sfas
10-27-2005, 12:43
xaxa zna4i vednaj re6ih si napraq ta6ak s 1 ot na6iq klas i go kazah na gospodina po fizi4esko 4e py6i i gospodina po4na my se obesnqva i ka4a 4e pre4elo na speramata O_o

10-27-2005, 12:56
ami az sym na 17 pu6eh cigari ot 12 do 16 godi6na vyzrast i ot edna godina ve4e ne pu6a i se 4uvstvam mnogo dobre,cigarite vredqt mnogo vqrno e tova 4e vredqt i na spermata moje da nqma6 deca na vsi4ko vredi moje deteto ti da se rodi nedygavo vredi mnogo na rasteja .az naprimer bqh prekaleno slaba kato pu6eh i hi4 ne mojeh da qm no sega se hranq redovno i se 4uvstvam mnogo dobre , a sy6to i az bqh mnogo nervna razdranitelna no ne pri vseki e taka vse pak ne e vqrno 4e e 4ak tolkova trudno da otkaje6 cigari az sym pu6ila 4 godini po okolo 15 cigari i gi otkazah nqma smisyl ot tqh

10-27-2005, 15:10
Ам мислиш ли че ковек който е пушил 3 месеца и половина мое да ги спре и да ли организма му би "работил" правилно

3 месеца са малко.. все още има шанс !
много лесно можеш да ги спреш - ако имаш воля(а ако нямаш казваш на някой който е постоянно около тебе да те прасва през главата секи път като земеш цигара) и вместо да пушиш ще се тъпчиш яко с глупости от сорта на меса,шоколади и тн... аз например пия страшно много кола.. а преди пушех още повече... помага :lol: и най-важното е внушението :) казваш си... "аз няма да пуша,дори и за малко,неискам да опитвам,гадно е !" и ще успееш вярвай !
в началото ще "боли" и ще искаш но недей изобщо щом си решил недей дори да опитваш и тн.. недей и казва просто "ае ае само 1 цигара..." недей бъди мъж 8) щом си казал нещо си дръж на думата !

WILD__BOY
10-27-2005, 15:17
Пушачите които не могат да откажат цигарите са хора без воля. Пишенето ще намали издаржливоста ти => няма да можеш да парвиш дълго секс. Дори и да свършваш бано ще се измориш :) :P :twisted: .... и тя ще ти се смее :twisted: :twisted: :twisted: 8)

Бъди гъзар - не пуши

forrzi
10-27-2005, 15:43
Пушачите които не могат да откажат цигарите са хора без воля. Пишенето ще намали издаржливоста ти => няма да можеш да парвиш дълго секс. Дори и да свършваш бано ще се измориш :) :P :twisted: .... и тя ще ти се смее :twisted: :twisted: :twisted: 8)

Бъди гъзар - не пуши

1-во определено ще ти се смее!
2-ро вече пушенето не се смята за газария а за лиготия :wink:
3-то вреди на спермата :!: :!: :!:

RoSsY88
10-27-2005, 16:11
Не пуша...най-мн да съм изпушила има няма една кутия ама то по една две цигари,защото бях тъпо малко и щото другите щушиха и аз покрай тях....блях тъпанарка си бях...

plaming
10-27-2005, 16:23
Ми аз пу6а от една година по 10 цигари на ден,и наистина ми се отразява на организма!Много вреди на ерекцията на мом4етата,много трудно се възбуждат! :?

XePouH
10-27-2005, 17:50
Много благодаря на всички,мерси за саветите ша са постарая,ша пробвам туй с ударите :)

vra4ka
10-27-2005, 21:19
Просто спирай докато можеш и не почвай никога повече!
:wink:

teenkopele
10-27-2005, 22:09
Едни фредове...ейй така за ебавка почнаха и от 1-2 сега са на повече....спирай докато можеш! :lol:

Чудя са как аз още не съм пропушил...щото сичко около мен го прави! :o

WwanAdoO
10-28-2005, 08:30
Просто спирай докато можеш и не почвай никога повече!
:wink:
Дам и аз мисля тва да направя,щот лоша работа ахахах е не е толкова лоша,ма тва си остава за цял живот и баси шита

S8K
10-28-2005, 11:30
На колко години бяхте когато пропушихте?на 14някъде... :wink:
Според вас намалява ли растежа на органите и въобще.Влияй ли на секса ?мисля че не влияе на секса пък за растежа незнам:D
ай чао

vesi_sweet_baby
10-30-2005, 13:08
aми аз пуша от миналата година и знам че цигарите вредят на много неща при момчетата главно на спермата и издръжливостта. Мъж пушач е лош ебач. Не че на жените не им вреди де. Абе не е хубаво да се пуши в момента съм в процес на отказване. Не започвай да пушиш редовно и това е

Bor4e Kamenoski
11-01-2005, 08:09
Три месеца не са много. Още можеш да ги откажеш и никога не започвай повече. Докато си млад няма да усещаш никакви странични ефекти, но отровата се натрупва в теб и като станеш на 40 ще се задъхваш още след първия етаж. Аз самия пуша по кутия синьо виктори на ден. Когато не пуша за ден-два, се чувствам много по-добре.

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-01-2005, 09:18
Ам мислиш ли че ковек който е пушил 3 месеца и половина мое да ги спре и да ли организма му би "работил" правилно

sladur4eto_dani
11-02-2005, 19:10
На колко години бяхте кога пропушихте?Според ваз намалява ли разтежа на органите и въобще.Влияй ли на секса ?
П.С. много са въпросите и ми е любопитно,ако темата ви се стори глупава не пишете.Благодаря предварително :wink:
Bqh na 15 ako ne se laja...sega sam na 17!Mi prechi na rasteja..i na belite drobove..dosta stradam ot cigarite mnogo chesto se zadyhvam,no ne moga da gi otkaja...za sex-a moje bi prechi samo v izdrajlivostta...ne znam tochno :)

lina15
11-03-2005, 17:01
ami kazvam na vsi4ki koito NE pu6at,ne pu6ete za6toto posle e trudno da se sprat,a o6te pove4e na teqzi koito pu6at samo "za gazariq"ili pi6at ot malko vreme.Sprete gi dokuto mojete...Az pu6a ot 10-godi6na,vsi4ko v na4aloto be6e na ebavka ama sega opitvam se da gi spra ama...prust v guza...