PDA

View Full Version : пилешки груден кош



10-27-2005, 18:19
Много гадно май така съм се родил.Гръдният ми кош е някакъв изпъкнал заострен напред ако мога така да го кажа.на 17 съм и съм М.Това може ли да се оправи,как :roll:

lainagovna
10-27-2005, 18:38
s mnogo mnogo pluvane moje da se opravi

10-27-2005, 18:43
а със фитнес :roll: :?:

Neko_Dream
10-27-2005, 18:47
еми попринцип с яко ПОСТОЯННИ тренировки. Може и на фитнес естествено. Ходиш там, питаш упражнения за гърди и ги правиш в началото с малки тежести, докато продобиеш поне някакви мускули, колкото да се крепиш и после почваш по-големи тежести. Прави лицеви опори, първо колкото можеш после увеличавай и така докато станеш изрод /в добрият смисъл/ :twisted:

MiRaCuLiXbb
10-27-2005, 18:53
Малко си закъснял, но като качиш мускулна маса няма да личи толкоз. Фитнесът ще е най-подходящ.

10-27-2005, 19:18
ами аз сега не правя само за гърди почнал съм по програма и специално лежанка имам понеделник само :roll:

Neko_Dream
10-27-2005, 19:26
еми мини само на гърди. Не е задължително само лежанка има безброй упражнения.

MiRaCuLiXbb
10-27-2005, 20:43
Не минавай само на гърди!! Тренирай си по програмката, храни се правилно и ще видиш резултатите.

DrSmurph
10-27-2005, 23:10
Фитнеса е меко казано глупавичко предложение за подобен проиблем. Има така наречена Лечебна Физкултура. Рехабилитационната ЛФК има своето място в случая - в Овча купел

DrSmurph
10-27-2005, 23:15
Пропуснах да добавя, Птичия гръден кош е обикновенно на базата на прекаран рахит в кърмаческа възраст. Ако деформитета не е голям, то той не налага оперативна намеса . Затова се консултирай с гръден хирург, който да прецени, но считам, че в твоя случай и Рехабилитационна ЛФК ще свърши работа.

MiRaCuLiXbb
10-28-2005, 09:57
На 17г изключено. А и щом досега не е имал проблеми не виждам защо трябва да се тревожи. Ако беше нещо сериозно със сигурност родителите му щяха да забележат и предприемат съответното лечение. Но в случая според мен говорим за генетично изпъкнал и тесен гръден кош, който просто трябва да се прикрие под малко мускулна маса.
ПП Ако имаш снимки ще ти кажа със сигурност какво да правиш.

10-28-2005, 11:32
просто е много грозно :oops: ,снимки нямам :( и дето е изпъкнал ами и от лявата страна ребрата са мааалко по вдлъбнати като го натиста с пръст се пооправя,макар и да не е на 100%.Се пак дай предложение какво да правя че супер грозно,а ако може и за корема някакви предложения как да напрая плочки(е не кат по картинките :wink: ) щото само с тез коремни преси не жиждам ефект :?

MiRaCuLiXbb
10-28-2005, 14:31
Явно е по-сериозно. Тогава

се консултирай с гръден хирург, който да прецени
Досега не ти ли е направило впечатление? Ако не се обръща внимание на такива пролеми се задъбочават и в бъдеще водят до проблеми и много по-трудно лечение.
Остави корема сега, ходи да те видят.

10-28-2005, 19:14
Правило ми е от малък още.Изпъква повече съответно и видимо когато се изправя хубаво.По принцип съм 1,80 а точно 60 кила нямам.Това с мускулна маса ОК ама как да я натрупам без протеини и никви подобни за яденето ям естествено,но...може би трябва да пробвам с програма за хранене да кача,но какво да ям,кога,как,що туй е въпросът :roll:

n3m0
10-28-2005, 19:32
пич и аз имах качи малко килограми и запо4ни да спортуваш или плувай или ходи на фитнес и ще се оправи :wink:

10-28-2005, 19:38
немога да кача пустите и кила :evil: явно трябва да пробвам да ям по някаква програма с някви продукти дет са богати на незнам си кфо ма от де да я избарам :oops: