PDA

View Full Version : Анкета за момичета: Какво ползвате - превръзки или тампони?



Bor4e Kamenoski
10-27-2005, 20:32
Време е да поставим ребром въпроса. Едни казват: писна ми от тези пампеси, а други - че тампоните били вредни. Хайде да ви чуем сега, казвайте! Можете и по някое коментарче да пускате, от рода на защо предпочитате едното пред другото.

SweetBunny
10-30-2005, 19:31
em tamponite,6tot e po qko...prevruzkite sa super gadni, mn me draznqt i e nepriqtno...
s tamponite ponqkoga boli, no pone ne ti "6umuli" ne6to mejdu krakata :D

StupidCrocodile
12-20-2005, 07:41
Ами определено си ползвам повече тампон.
1-во е мн по-комфортно
2-ро по-хигиенично
3-то дава самочувстие на момичето
А за превръзките - ползвам, но само вечер, когато течението е мн силно (макар че при мен рядко има такива моменти :lol: ) Но все пак тренирам редовно - бягане(основно)и съответно се правят и други уп-я и не мога да заеба тренировките за това,че съм не разположена и ме е страх да не се оцапам(каквото извинение ползват повечето момичета) и затова решението е - тампон

Chiana
12-20-2005, 12:11
Еми предимно превръзки, ама лятото повече тампони. Зависи:)

miloto_girl_4e
12-20-2005, 13:17
зависи с какво ще бъда облечена,колко силен ми е цикъла и такам :D
но все пак ползвам предимно тампони :D

^FaiNt^F
12-20-2005, 14:56
Am i dvete....ob6to vzetu kogato mi e nai-silno te4enieto (1-2dni) polzvam prevryzki a ostanaloto vreme-tamponi katu izkliu4im prez no6ta de...

California
12-20-2005, 16:35
Ами определено си ползвам повече тампон.
1-во е мн по-комфортно
2-ро по-хигиенично
3-то дава самочувстие на момичето
А за превръзките - ползвам, но само вечер, когато течението е мн силно (макар че при мен рядко има такива моменти :lol: ) Но все пак тренирам редовно - бягане(основно)и съответно се правят и други уп-я и не мога да заеба тренировките за това,че съм не разположена и ме е страх да не се оцапам(каквото извинение ползват повечето момичета) и затова решението е - тампон
мда...взе ми думите от клавиатурата...аз не бягам ама танцувам и също не мога да си зарежа тренировките заради цикъла,пък и ми е по - добре с тампони :wink:

worthy
12-20-2005, 17:03
почти винаги тампони-по удобно ми е и некомфортното усещане от превръзките го няма

HereTodayGoneToHell
12-20-2005, 17:15
Май повече превръзки... Тампони много не съм слагала и все като сложа и ме е бъзи и аз незнам от какво...

gia_bs
12-20-2005, 17:52
Уж всички използвали тампони а гласовете в анкетата сочат друго :shock: Аз лично предпочитам тампони, както каза някой по горе
1-во е мн по-комфортно
2-ро по-хигиенично
3-то дава самочувстие на момичето

А ипревръзки ползвам при по-силно течение и вечер!

`Death`Whore`
12-21-2005, 06:06
Превръзки ползвам в къщи, защото нямам толкова пари за тампони.

HopeLesss
12-21-2005, 08:18
Определено тампони... Чувството да си с превръзка е ужасно. Чувствам се като в малка локвичка :evil:

dragonika
12-21-2005, 08:58
Ami za men tamponite sa mn dobre izmisleno ne6tu,no ne6ta da si slagam...purvo za6toto boli(probvala sum i ili ne pravq ne6to kakto trqq ili nz)i vtoro za6toto mi e udobno s prevruzka.Ama ne polzvam tiq ot 5 st. ami si kupuvam za pra6ki-ne se vijda,mn e udobno i nqma 6ans da se oklepa6.I ni6to ne mi 6umuli m/u krakata :wink:

Стеснителната
12-21-2005, 14:36
Слагам си тампони , първо един в пут-ката като съм в цикъл, и един в дупето за да не пръцкам :oops: .

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 11 от правилника!
Благодаря!

12-23-2005, 07:24
az polzvam tamponi i prevruzki ednovremenno-1 o.b. normal pro comfort i 1 normalna prevruzka za vseki slu4ai 4e stavat gafove :wink:

little_pink
12-23-2005, 13:24
разбира се че тампон. Превръзка сигорно не съм слагала от година някаде.

hell__girl
12-24-2005, 05:38
em tamponite,6tot e po qko...prevruzkite sa super gadni, mn me draznqt i e nepriqtno...
s tamponite ponqkoga boli, no pone ne ti "6umuli" ne6to mejdu krakata :D
da,mn sa neudobni tiq prevruzki,+tva sparvat i e super kofti,tamponite sa kude-kude po udobni...

`Death`Whore`
12-24-2005, 07:01
Абе, вие когато сте с тампон и го свалите, спира ли да тече за час - два?

12-24-2005, 08:32
Абе, вие когато сте с тампон и го свалите, спира ли да тече за час - два?
случва се. зависи кой ден е, де..

fallcomposer_f
12-25-2005, 16:20
`Death`Whore`, da,sluchva mi se,daje za poveche ot 2-3 chasa i tova obiknoveno na 4tiq den,otnachalo si misleh,che shte mi spre po-rano,predpolagam che tamponyt tyi kato e vutre v samoto vlagalishte popiva za po malko vreme poveche technost.to nali zatova trq se smenqt pochesto tamponite ot prevryzkite.

Po temata: ot okolo 4 meseca polzvam redovno tamponi i sum dovolna,slagam i prevruzka ot vreme na vreme..... daje koremnite mi bolki otslabnaha nz na tova li se dulji

mis_marry_jane_13
12-25-2005, 17:20
az izpolzvam i tamponi i prevruzki,prevruzki otna4aloto purvite 2-3 dena kogato e mnogo silno,a posle izpolzvam tamponi

girlka
12-25-2005, 20:05
ne e po higienichno s tampon be :shock: zashtoto sichko se zadarja vav vas ne se li zamislqte. Sasho i chestata upotreba na tamponi e vredna. Ne ste li chuvali za taka narecheniq shok :shock: moje li da ste tolkva neinformirani be emi to tva e samo sperma v glavite vi ima !

`Death`Whore`
12-25-2005, 20:58
1. Това го знам
2. Честата употреба - да, но по една опаковка на цикъл не е много. Често е, когато ги използваш абсолютно постоянно, дори и нощем. И е вредно, когато държиш тампона повече от 3 часа в себе си.

Аз имам въпрос към теб - тази превръзка, която стои между краката ти и е пълна с мензис, дали не ти вреди? Уж абсорбират, уж правят на гел...но не може повърхността И да е напълно чиста.

girlka
12-26-2005, 15:59
1. Това го знам
2. Честата употреба - да, но по една опаковка на цикъл не е много. Често е, когато ги използваш абсолютно постоянно, дори и нощем. И е вредно, когато държиш тампона повече от 3 часа в себе си.

Аз имам въпрос към теб - тази превръзка, която стои между краката ти и е пълна с мензис, дали не ти вреди? Уж абсорбират, уж правят на гел...но не може повърхността И да е напълно чиста.
Mi ne q chakam DA SE NAPALNI s menzis. I ne ne mi vredi zashtoto ne zadyrja tazi mrysna krav v tqloto mi. Da i az polzvam tamponi da i na men mi e po - udobno, no gi ogranichavam maximalno :wink:

`Death`Whore`
12-26-2005, 20:38
И аз. Само когато излизам, а то е за не повече от 6-7 часа на ден.

girlka
12-27-2005, 20:29
Veche sym oficialno chast ot foruma :wink:
a zashto v anketata nqma otgovor i dvete ili zavisi smqnam gi i nqkvi takiva ;)

Teen_SweeTY
12-28-2005, 00:39
Аз гласувах за превръзките, може да не са много удобни, но се чуствам много по добре с превръзка отколкото с тампон, пробвала съм няколко пъти с тампони но просто не ми понася.. :wink:

xxxxxx
12-28-2005, 21:42
Opredeleno prevrazki.Ot tamponite ima opasnost ot mnogo bolesti.Abe i prevrazkite i tanponite sa gadni.Za6to ne im idva i na majete?

sexy-
12-29-2005, 22:38
Vypreki che nqkoi kazvat,che tamponite sa vredni,kazvam vi tiq prevryzki shte mi vzemat zdraveto!Ne gi ponasqm-ujasni sa.Mnogo sa neudobni,ako shte i 0.05 mm da sa.Mushi ti se v zadnika,neudobno,napravish nqkolko krachki i izpitvash ujasen diskomfort,da ne govorim,che kato polzvam prevryzki ne moga 2 krachki da napravq,nqmam jelanie da tancuvam ili da sportuvam.Iskam da si sedq nqkyde i da ne useshtam diskomforta.Ujas e,otkakto pochnah da polzvam tamponi,sravnitelno skoro,napravo imam chuvstvoto,che nqmam mesechni nerazpolojeniq.Tolkova e udobno!Vse edno nishto!Estestveno za syjalenie si ima svoite nedostatyci - predizvikva infekcii zaradi bakteriite,koito ostavat v tqloto na jenata,pri nqkoi jeni dori predizvika mn seriozni bolesti.Zatova za syjalenie ogrnichavam upotrebata im.
Estestveno i prevryzkite si imat nedostatyci osven che se chuvstvash kato s pampers-mogat da te protriqt mn gadno,koeto ne si e za podcenqvane-cqlata si zachervena posle v taq oblast.Tva e glavnata prichina,zaradi koqto gi mrazq.
osven tova death whore e prava,kryvta,koqto ostava vyrhu prevryzkata ,koqto ne e popila, po syshtiq gaden nachin moje da ti povliqe i moje da ti dokara bolesti,kakto i tamponite.Za tova - kakvoto i da polzvate,smenqite gi chesto.
Az se opitvam da nosq poveche prevryzki.Otkakto piq protivozachatychni cikylut mi e po-kratyk,za koeto mn se radvam.

Сладкишката
12-30-2005, 00:37
С тампон - по-удобно е, а и обичам да има нещо там. :oops:

`Death`Whore`
12-30-2005, 10:50
С тампон - по-удобно е, а и обичам да има нещо там. :oops:

Тампонът не се усеща. Ако го уцещаш, значи трябва да го сложиш по-навътре.

SummeRLove08
12-30-2005, 20:05
Определено тампони... Чувството да си с превръзка е ужасно. Чувствам се като в малка локвичка :evil:
Хахаха айде бе...
Ползвам предимно превръзки, рядко тампони. И превръзките са ми удобни. :wink:

Bimper-ska
12-31-2005, 17:38
Аз и двете ги комбинирам, понеже ако само с тампони, много ме боли в края, ако само с превръзки - много нечистоплътно се усещам. Предимно през нощта с превръзка, а през деня - с тампони. Обаче, ако спя при гаджето, с тампони го карам... Ама понеже ми се струва, че гадните превръзки се вмирисват до сутринта.

SummeRLove08
01-01-2006, 21:49
ако само с превръзки - много нечистоплътно се усещам.

:lol: :lol: :lol:

___Kaka Eli___
01-02-2006, 13:50
Слагам си тампони , първо един в пут-ката като съм в цикъл, и един в дупето за да не пръцкам :oops: .

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 11 от правилника!
Благодаря!
Мааалко си ограниченичка,а? :lol:
по темата---превръзки :roll:

Sugar_metalka
01-02-2006, 16:30
Az puk predpo4itam prevruzki...

beB_
01-03-2006, 11:26
зависи с какво ще бъда облечена,колко силен ми е цикъла и такам :D
но все пак ползвам предимно тампони :D

i az tui