PDA

View Full Version : Училищен вестник



PY_MACKA
10-27-2005, 22:16
хора супер мноо се нуждая от помощ-ся 6е врънкаме на директорката да не даде да издаваме уч.вестник
ако някои знае кво трябва да съдържа,как трябва да се пише и оформя-весело или за учители или ако има няква информация
просто да казва
мерси отся :)))

IdontGiveaFuck
10-27-2005, 22:17
Не че знам много но да ти кажа,че училищния
вестник е пълна простотия ,винаги е брутално тъп и
никой не го купува :roll:

teenkopele
10-27-2005, 23:24
Не че знам много но да ти кажа,че училищния
вестник е пълна простотия ,винаги е брутално тъп и
никой не го купува :roll:

Ми съгласен съм, въпреки че мойто тъпо даскало никога не е имало такъф ;)


В повечето случаи Е тъп, защото даскалите се опитват да се правят на 'Разбирачи' и 'Журналисти'!...хахахах някои са направо смешни! :lol:

Иначе може да стане добър вестника,ама преди това те съветвам да проведете една анкета в даскалото..от рода: 'Какво ще ви кефи да има в училищния вестник?'..или нещо от тоя род!

УСПЕХ :!:

PY_MACKA
10-28-2005, 08:48
АAMA AZ NE VI PITAM DALI 6E E TUP ILI OSTUR A KAKVO MI TRQBVA OSVEN REDAKTOR, PE4ATNICA I VESELI STATII KAK SE PI6E I TAKA NATATUK

sladka_blondi
10-28-2005, 10:57
АAMA AZ NE VI PITAM DALI 6E E TUP ILI OSTUR A KAKVO MI TRQBVA OSVEN REDAKTOR, PE4ATNICA I VESELI STATII KAK SE PI6E I TAKA NATATUK
Mi 4e nie da ne sme jurnalisti tuka?Pravete si go kakto si znaete i kakto si iskate. :idea:

snooppy_f
10-28-2005, 11:00
АAMA AZ NE VI PITAM DALI 6E E TUP ILI OSTUR A KAKVO MI TRQBVA OSVEN REDAKTOR, PE4ATNICA I VESELI STATII KAK SE PI6E I TAKA NATATUK
Mi 4e nie da ne sme jurnalisti tuka?Pravete si go kakto si znaete i kakto si iskate. :idea:
:!: :!: :!:

IdontGiveaFuck
10-28-2005, 11:00
Щом си се заела да правиш вестник трябва да знаеш к'во да пишеш :?
И стига си писала с CAPS LOCK при тва на шльокавица щото наистина ми лазиш по нервите!
Не си мисли,че така някой ще обърне по-голямо мнение на постовете ти

PY_MACKA
10-28-2005, 11:14
Щом си се заела да правиш вестник трябва да знаеш к'во да пишеш :?
И стига си писала с CAPS LOCK при тва на шльокавица щото наистина ми лазиш по нервите!
Не си мисли,че така някой ще обърне по-голямо мнение на постовете ти
purvo:ideq si nemam kvo e CAPS LOCK
vtoro: opredeleno ne mi puka 4e ti kazq po nervite i 6te produlja kato si tolkova nervna
i treto:pi6e se oligofren a ne uligofren

IdontGiveaFuck
10-28-2005, 11:18
Moderated

2.Да уважават мнението на останалите потребители и на модераторите.
Обиждащи и нецензурни мнения ще бъдат премахвани
.: machoka :.

IdontGiveaFuck
10-28-2005, 11:24
I S CAPS LOCK E PO FUNKI-NE 4ATKA6 LI OT MODA :shock:

Ми не е умницо!

и се пише олигУфрен...аре като се правиш на толкова умна и поправяш!Поне поправяй правилно ! :lol: :lol:

а не uligofren :lol: :lol:

Не знаела кво е caps lock :lol: :lol: милата тя


Модерно е да пишеш на латиница с големи букви ?Абе ти си натурално проста бе :lol:
АхАххахАхАХхахахАхАаХАхА

Twista
10-28-2005, 11:41
Ми не е умницо!

и се пише олигУфрен...аре като се правиш на толкова умна и поправяш!Поне поправяй правилно ! :lol: :lol:


Offtopic: Ъмм, не е ли олигОфрен (даже съм сигурна, че е така)? Или просто не съм те разбрала правилно... :roll:

По темата: Наистина щом сте решили да правите вестник въпроси от типа "Как трябва да се оформя?" или "Какво трябва да съдържа?" са малко неуместни. Преди да тръгнете да правите нещо е логично първо добре да го обмислите. Така че е хубаво да се съберете тези, които ще го пишете, и заедно да си отговорите на тези въпроси.

10-28-2005, 12:21
Ми не е умницо!

и се пише олигУфрен...аре като се правиш на толкова умна и поправяш!Поне поправяй правилно ! :lol: :lol:


Offtopic: Ъмм, не е ли олигОфрен (даже съм сигурна, че е така)? Или просто не съм те разбрала правилно... :roll:



Стига де :lol: Не трябваше да го казваш :D :D :D

lina15
10-28-2005, 17:51
v staroto mi daskalo ima6e i be6e mnogo tupo

IdontGiveaFuck
10-28-2005, 18:43
I S CAPS LOCK E PO FUNKI-NE 4ATKA6 LI OT MODA :shock:

Ми не е умницо!

и се пише олигУфрен...аре като се правиш на толкова умна и поправяш!Поне поправяй правилно ! :lol: :lol:

а не uligofren :lol: :lol:

Не знаела кво е caps lock :lol: :lol: милата тя


Модерно е да пишеш на латиница с големи букви ?Абе ти си натурално проста бе :lol:
АхАххахАхАХхахахАхАаХАхА

MOJE I DA SUM NATURALNO PROSTA AMA SKUPA- PI6E SE OLIGOFREN....PAK PO NE6TO TE PREVUZHOJDAM-NALI 6E SUM REDAKTOR TAKA 4E ZEMI SE STEGNI MALKO I NAU4I AZBUKATA
A OTNOSNO MODERNOTO-TI VERNO SI MNOOOOOOOOOOO ZLE(TUK BIH KAZALA "MACKA" AMA 6E SE VUZDURJA)
PS:kakto vijda6 znam kvo e caps lock I PRODULJAVAM DA GO POLZVAM
http://www.gnome.org/~jdub/random/logo/gnome2-logo-text-194.png


Не ми се обяснявай щото наистина си зле и не хвана иронията :lol:

Думата идва от олигофрения- олигофрен!
А ти написа Улигофрен :lol:

Тъй че вземи се скрий ма :lol: :lol:

Lena
10-28-2005, 20:27
сложете некфи интересни факти

Ескада
10-29-2005, 22:20
Леееле!Една тема три страници флууд!Големи сте "хулиганЧЕта" :lol: Айде стига толкоз,по темата ами аз мисля,че ще е добре да има нещичко за събитията в училището,състезания и т.н...Също страничка за личното творчество на учениците,някакви интервюта с ученици или даскали,светски новини,модна страничка....

Lena_
10-30-2005, 07:42
Леееле!Една тема три страници флууд!Големи сте "хулиганЧЕта" :lol: Айде стига толкоз,по темата ами аз мисля,че ще е добре да има нещичко за събитията в училището,състезания и т.н...Също страничка за личното творчество на учениците,някакви интервюта с ученици или даскали,светски новини,модна страничка....хахаха ми ти какво очакваш да намериш?
а да ..може да пишете за историята на даскалото

ProstoAz
10-30-2005, 10:33
В мойто училище имаше училищен вестник - миналата година излязоха 3 броя. :lol:
Има интервюта с учители, статии за успехите/неуспехите на училищните отбори по футбол/волейбол и за училищните концерти/представления и т.н. Рядко има и интервюта с ученици - единственият път, когато имаше такова, интервюто беше с 2мата водещи на предтсавлението на 14ти февруари в НДК на 8mi и 9ти клас (което м/у другото не беше никак зле). Има някаква история, която продължава във всеки следващ брой. Има бисери (от любимото даскало разбира се). И ей такива работи. :wink:
А оформянето е като на един нормален вестник - малка част от статиите поместени на първата страница и от долу - "продълж. на стр. 8" - примерно. От горе името на веснтика, дата и т.н.
На последната страница нещо весело (обикновенно част от бисерите) и най-от долу имената на авторите на статиите, на редактора и т.н.
Вътрешните страници вече са по-лесни и няма какво толкова да мислите по оформянето. Слагате заглавия като "Полезно", "Интервю", "Забавно", "Бисери" и т.н. и си пишете статийките.

korn___
10-30-2005, 14:23
kakvo da kaja ... nqkvi hora si nqmat rabota ... i aide da pravqt vesnik ...

PY_MACKA
10-31-2005, 17:49
kakvo da kaja ... nqkvi hora si nqmat rabota ... i aide da pravqt vesnik ...
да ти кажа има не6то такова

korn___
10-31-2005, 17:51
kakvo da kaja ... nqkvi hora si nqmat rabota ... i aide da pravqt vesnik ...
да ти кажа има не6то такова

po4ti vinagi sum prav da znae6 :wink: :P :lol: