PDA

View Full Version : световна организация на мосоните! SOS



х
10-28-2005, 13:31
кой може да ми даде инфо за мосоните или мусоните...незнам как точно се пише. единственото което знам е че това е тайно движение на големите сили в света и в българия е силно разпространено. ако някой има инфо моля да ми даде пример с някой по-известен като личност. има ли нещо конкретно с което се занимават, и защо всичко е успяло да се запази в тайна за разлика от други подобни организации като мафията например, за която всички сме чували.
моля разровете си, питайте тук и там. много ми е интересно. а ако има някой по-навътре може и да ми пише л.с.
много благодаря предварително!!!

air_J
10-28-2005, 13:46
кой може да ми даде инфо за мосоните или мусоните...незнам как точно се пише. единственото което знам е че това е тайно движение на големите сили в света и в българия е силно разпространено. ако някой има инфо моля да ми даде пример с някой по-известен като личност. има ли нещо конкретно с което се занимават, и защо всичко е успяло да се запази в тайна за разлика от други подобни организации като мафията например, за която всички сме чували.
моля разровете си, питайте тук и там. много ми е интересно. а ако има някой по-навътре може и да ми пише л.с.
много благодаря предварително!!!
Книгите мила, книгите. Ако се интересуваш от специализирана информация пиши ЛС да ти пратя някои автори. Иначе сега и да ти кажа Трилатералната комисия, Съвета на 300-те, Римския клуб, а също и, че света се управлява от 3ма, поне това е официално, но не се знае кои са. Смята се според някои, че над тях стой един върховен, но определено не се знае кой е той.
П.С.> За масони си говорим. :twisted:

Qgodka_
10-28-2005, 14:27
А ти защо сама не се поразровиш?
Тайнството на Google не ти е познато, а пък за масони се интересуваш. Пишеш "масони" и ти излизат 10 страници по проблема. А в библиотека ако отидеш, за 2 минути ще ти намерят това, което ти е необходимо.

sarang
10-28-2005, 15:40
Мусоните, мило момиче, са вид ветрове. Съмнявам се да имат някаква организация. Вероятно имаш предвид масони. Порови се малко, да не искаш някой да го прави вместо теб?

air_J
10-28-2005, 16:39
И да търси, и да не търси - няма смисъл! В нета няма да намери кой знае колко пълна информация. Ако иска по-подробна информация - книгите са насреща (а по тази тема аз лично съм чел поне 7-8 книги и определено има още доста). Ако пък търси малко информация, знам ли, може и да намери в нета. :twisted: