PDA

View Full Version : y}|{aC!



Glezanka
10-28-2005, 13:34
Lqtoto mi se poqvi xerpes zoster...y}|{aC...beshe adski gadno i kato se opravix mi ostanaxa belezi..nz dali znaete ama po princip xerpes zoster se poqvqva samo to ednata strana na tqloto (v smisul ot lqvo ili ot dqsno) po nervite,a i bolkata e yjasna :( Ta bixte li mi kazali s kakvo moga da maxna belezite!?

babeson
10-28-2005, 13:46
efektivno lekarstvo za mahane na belezi e KONTRATUBEX

e4o
10-28-2005, 14:07
efektivno lekarstvo za mahane na belezi e KONTRATUBEX
kolko struva?

Glezanka
10-28-2005, 14:17
Amm dam...kakvo predstavlqva i kolko stryva :)

babeson
10-28-2005, 17:53
mmdam zaslujavat si parite - kum 15lv., ama opredeleno pomaga - znam ot lichen opit!

Glezanka
10-30-2005, 18:36
babeson blagodarq ti mnogo,ama ako nekoi znae i dr ilach za problema mi neka pishe mnogo vi molq :cry:

SweetBunny
10-30-2005, 19:46
emi tui Contractubex e mnogo izvestno, zna4i az imah edin beleg ot operaciq i si go bqh kupila (no mai be6e okolo 20-30lv neznam sus sigornost) i ne6to vse zabravqh da maja belega i taka i ne e svr6il toq krem...toi sq e pred men 6ti napi6a kfo pi6e:

"Gel za le4enie na hipertrofi4ni, keloidni i ograni4ava6ti dvijeniqta belezi i kontrakturi"
neznam kfo ozna4aa tui to4no, no moga da ti kaja 4e toq gel e dosta izvesten i sum sigorna 4e pomaga i trqq da produlja da se maja i az :D (eii mn sum murzeliva :shock: )
nadqqvam se da sum ti pomognala mila

Glezanka
10-31-2005, 16:35
sineoka_kukla misi misi misi :) dobix si predstava gore doly kfo e tfa kontratybex :) to yj izvestno ama ... xixiix :) misi misi misiii

tech_noir
11-01-2005, 15:03
Да помага, тига раната да е прясна. Половинката я шиха (след като един олигофрен я нацепи с бутилка в лицето). Сега почти не личи. Трябва да знаеш къде е била раната. Но... почнахме веднага след операцията и цял месец съвестно мазахме. Като са си станали белези не вярвам да има кой-знае какъв ефект - там вече се оправя с лека пластика.

Isnekoidr.symruinovinopil
11-01-2005, 16:56
Deca ne znam za vas ama az 6te vi kaja kak se spravih s moq beleg na liceto, koito ne be6e koi znae kakvo de. Ta zna4i otivate v nai blizkiq sporten magazin i si kupuvate 6apka s kozirka i qke s qka koqto da moje da se vdiga maksimalno nagore. I dvata aksesoara trqbva da se nosqt 24/7 kato 6apkata da e maksmalno nadolu naxlupena, a qkata na qketo vdignata maksimalno nagore. Sled tova se otiva do nqkoq sergiq i se kupuvat ogroni neprozra4ni slyn4evi o4ila. Tqhnoto izpolzvane e sys sy6tata intenzivnost. A posledniqt element e da si pusnete brada kato jelatelnata dyljina na kosyma e okolo 10 santimetra. Ako ne ste dovolni ot gystotata na okosmenieto po liceto vi se prepory4va izpolzvane na testosteron injekcionno do dostigane na jelaniq efekt.

babeson
11-01-2005, 17:43
Deca ne znam za vas ama az 6te vi kaja kak se spravih s moq beleg na liceto, koito ne be6e koi znae kakvo de. Ta zna4i otivate v nai blizkiq sporten magazin i si kupuvate 6apka s kozirka i qke s qka koqto da moje da se vdiga maksimalno nagore. I dvata aksesoara trqbva da se nosqt 24/7 kato 6apkata da e maksmalno nadolu naxlupena, a qkata na qketo vdignata maksimalno nagore. Sled tova se otiva do nqkoq sergiq i se kupuvat ogroni neprozra4ni slyn4evi o4ila. Tqhnoto izpolzvane e sys sy6tata intenzivnost. A posledniqt element e da si pusnete brada kato jelatelnata dyljina na kosyma e okolo 10 santimetra. Ako ne ste dovolni ot gystotata na okosmenieto po liceto vi se prepory4va izpolzvane na testosteron injekcionno do dostigane na jelaniq efekt.+

haha bratle mn si hitur zaklevam seee!;)

Glezanka
11-01-2005, 18:51
Deca ne znam za vas ama az 6te vi kaja kak se spravih s moq beleg na liceto, koito ne be6e koi znae kakvo de. Ta zna4i otivate v nai blizkiq sporten magazin i si kupuvate 6apka s kozirka i qke s qka koqto da moje da se vdiga maksimalno nagore. I dvata aksesoara trqbva da se nosqt 24/7 kato 6apkata da e maksmalno nadolu naxlupena, a qkata na qketo vdignata maksimalno nagore. Sled tova se otiva do nqkoq sergiq i se kupuvat ogroni neprozra4ni slyn4evi o4ila. Tqhnoto izpolzvane e sys sy6tata intenzivnost. A posledniqt element e da si pusnete brada kato jelatelnata dyljina na kosyma e okolo 10 santimetra. Ako ne ste dovolni ot gystotata na okosmenieto po liceto vi se prepory4va izpolzvane na testosteron injekcionno do dostigane na jelaniq efekt.

Ako si beshe napravil tryda da prichetesh kakyv mi e problema shteshe da zabelejesh che belezite mi sa po gyrba a ne po liceto i che sym F !Spored men nqma kak da si pusna brada kfoto i da pravq...sorry pich ama izkazvaniqta ti sa poveche ot ploski...nishty lichno