PDA

View Full Version : Пак се напуших...



SEXtreme
10-29-2005, 12:26
Ехехехе....хора - пак се напуших вчера ма тоя път наще ме фанахааа....беше голем купон щото напсувах баща ми без да искам.... :roll: :oops: беше забавно..просто исках да посделя :)ВИе ПУшите ли трева веее?

S8K
10-29-2005, 12:35
Ми
1.има такава тема някъде я гледах
2.да.... :arrow: :mrgreen:

Master_88
10-29-2005, 12:43
Не пуша трева

IdontGiveaFuck
10-29-2005, 12:48
Пушила съм!
А ти за геройство ли смяташ факта,че си напсувала баща си ? :?

kittie q marzi da sa reg
10-29-2005, 14:00
Pushim mi :) xaxa ! brao moito momche za psuvaneto...samo che az kat sa napusha ne psuvam mama a i kazvam che q obicham...opitai da si po mil sledvashtiq pat!

ch0c0late
10-29-2005, 15:03
Az predi pu6ih.No ve4e ne! A i ^I don't give a fuck.^ e prava - za geroistvo li go ima6 tfa,4e si napsuval ba6ta si?!

chupacabra:)
10-29-2005, 15:25
и кфо - голема ли си гъзарка като пушиш коз?
пффффф.. офса....

SEXtreme
10-29-2005, 15:43
Pushim mi :) xaxa ! brao moito momche za psuvaneto...samo che az kat sa napusha ne psuvam mama a i kazvam che q obicham...opitai da si po mil sledvashtiq pat!
Така....
1. Не съм момче, а момиче
2. Не смятам за геройство, че съм го напсувала, просто стана...като съм изпила огромни количества алкохол и съм пушила трева и кви ли не други глупости, не мисля особено много кво върша...Още повече, че той биеше кученцето ми, щото се качило на масата - аз кво, трааше да гледам как го пребива, милото ли???? :evil:

MiRaCuLiXbb
10-29-2005, 16:29
Май някой друг е за бой...

10-29-2005, 20:24
Mn e tupo v toq forum... predi ne beshe taka.. tuka nqkoi kaje neshto i 15 novaci mu se nahvalqt! I kvot e napsuvala bashta i golqma rabota! are da farlqme kamani po neq i da q izgorim na klada... basi CHILLOUT dqca...i vie ste bili malki i ste se vpechatlqvali ot vsichko, i ne govorq samo za taq tema, vav vsichki temi e taka! Koito pomni MUCKATA ot predishniq forum shte razbere che v segashniq forum ima pone 50-60 `MUCKI` det sa pravat na interesni!

Orleola
10-29-2005, 20:30
ZDR az sum nova,no vse pak ne sum saglasna s Kitty

SEXtreme
10-29-2005, 20:30
Mn e tupo v toq forum... predi ne beshe taka.. tuka nqkoi kaje neshto i 15 novaci mu se nahvalqt! I kvot e napsuvala bashta i golqma rabota! are da farlqme kamani po neq i da q izgorim na klada... basi CHILLOUT dqca...i vie ste bili malki i ste se vpechatlqvali ot vsichko, i ne govorq samo za taq tema, vav vsichki temi e taka! Koito pomni MUCKATA ot predishniq forum shte razbere che v segashniq forum ima pone 50-60 `MUCKI` det sa pravat na interesni!
Не знам за "MUCKA", ама имаш ебати яката картинка в подписа..... :shock:

Orleola
10-29-2005, 20:31
Izvinete mnogo se oburkah
Iskah da kaja,4e ne sum saglasna s Kitty :oops:

SEXtreme
10-29-2005, 20:33
Izvinete mnogo se oburkah
Iskah da kaja,4e ne sum saglasna s Kitty :oops:
"ZDR az sum nova,no vse pak ne sum saglasna s Kitty"
Ми ти тва каза :shock: :shock: :shock:

JoInTcHe
10-29-2005, 20:38
Ам баща ти не каза ли нещо,когато ти си го напсувала? И аз съм се прибирала в нас напушена,ама до тфа не съм още стигала (и не искам да стигам)

^Kiss_of_the_Sun^f
10-29-2005, 21:08
Ехехехе....хора - пак се напуших вчера ма тоя път наще ме фанахааа....беше голем купон щото напсувах баща ми без да искам.... :roll: :oops: беше забавно..просто исках да посделя :)ВИе ПУшите ли трева веее?
кукло по4ва6 все пове4е и пове4е да ме кефи6.и аз пу6а трева,но не 4есто!

SEXtreme
10-29-2005, 21:11
Ам баща ти не каза ли нещо,когато ти си го напсувала? И аз съм се прибирала в нас напушена,ама до тфа не съм още стигала (и не искам да стигам)
каза...некви глупости от рода на "какво ми каза?? :shock: какво ти става?превърнала си се в боклук!миналата година не беше такава...бла,бла, бла" не помна още кфо... :roll:

SEXtreme
10-29-2005, 21:11
Ехехехе....хора - пак се напуших вчера ма тоя път наще ме фанахааа....беше голем купон щото напсувах баща ми без да искам.... :roll: :oops: беше забавно..просто исках да посделя :)ВИе ПУшите ли трева веее?
кукло по4ва6 все пове4е и пове4е да ме кефи6.и аз пу6а трева,но не 4есто!
Радвам се, пич!!! :wink: :lol: :lol:

JoInTcHe
10-29-2005, 21:22
Ии колко познато :!:
И на мене наще не спират да ми пофтарят колко съм се променила от миналата година ... ми че то всички се променят ... бахти

^Kiss_of_the_Sun^f
10-29-2005, 21:31
Ехехехе....хора - пак се напуших вчера ма тоя път наще ме фанахааа....беше голем купон щото напсувах баща ми без да искам.... :roll: :oops: беше забавно..просто исках да посделя :)ВИе ПУшите ли трева веее?
кукло по4ва6 все пове4е и пове4е да ме кефи6.и аз пу6а трева,но не 4есто!
Радвам се, пич!!! :wink: :lol: :lol:
momi4e sam :lol:

LifeStyles
10-29-2005, 21:49
pone si napravil edno krasivo delo pak i nali ti e got nateb pafkai si

IdiOtKa
10-30-2005, 07:13
аз като се напу6а или напия обикновено лафя колко овайавам и оби4ам вси4ки ..ужас много е досадно ! напрау тогава и аз не моа си представа 4е тва сам аз ... варва и на вси4ки а бла бла оважавам ва ... мноо глупаво !

stasi_girl
10-30-2005, 10:04
kvo kato si pu6ila ?! i az sum pu6ila ama tva ne e geroistvo

Murderdoll
10-30-2005, 11:24
бах кфа си тъпа..не стига че си малолетно
курве, ма си и невъзпитана на сичкото отгоре...
да бях на мястото на баща ти, да съм те посинила
от бой да не моеш си отфориш устата следващия път
като искаш да налапаш фаса(или нечия пишка)

SEXtreme
10-30-2005, 13:03
бах кфа си тъпа..не стига че си малолетно
курве, ма си и невъзпитана на сичкото отгоре...
да бях на мястото на баща ти, да съм те посинила
от бой да не моеш си отфориш устата следващия път
като искаш да налапаш фаса(или нечия пишка)

Ама, кучко, заспала! Я си мери приказките ма!На мене ше ми вика малолетно курве...я си дръж езика зад събите да не зеемеш 'станеш без такива, ясно????Кат не одобряваш темата не пиши, ясноо???
пу*ка с пу*ката ти...

pst
10-30-2005, 13:07
xaxax ,збийте се :)

IdontGiveaFuck
10-30-2005, 13:12
xaxax ,збийте се :)

да...може да се сбият :D
SEXtreme,на каква се правиш не разбирам?Айде давай го по кротко,а?
15 годишна мърла!И кво ?Ще извикаш 20 годишните ти батковци да те пазят ли ? :lol:

Murderdoll
10-30-2005, 13:29
Ама, кучко, заспала! Я си мери приказките ма!На мене ше ми вика малолетно курве...я си дръж езика зад събите да не зеемеш 'станеш без такива, ясно????Кат не одобряваш темата не пиши, ясноо???
пу*ка с пу*ката ти...
извинявай, да не би да съм казала
нещо което не е истина?
че си малолетна-малолетна си.
че си курве-курве си.
езика си ми е зад зъбите, малко трудно
ще е израсъл пред тях...а пък колкото
да остана без такива...едва ли точно
ти ще си причината :lol:
п.с. кучка съм, ма не съм заспала:)
айде прати ми някой батко да ме бие
сега :) истината боли:)

SEXtreme
10-30-2005, 14:02
Ама, кучко, заспала! Я си мери приказките ма!На мене ше ми вика малолетно курве...я си дръж езика зад събите да не зеемеш 'станеш без такива, ясно????Кат не одобряваш темата не пиши, ясноо???
пу*ка с пу*ката ти...
извинявай, да не би да съм казала
нещо което не е истина?
че си малолетна-малолетна си.
че си курве-курве си.
езика си ми е зад зъбите, малко трудно
ще е израсъл пред тях...а пък колкото
да остана без такива...едва ли точно
ти ще си причината :lol:
п.с. кучка съм, ма не съм заспала:)
айде прати ми някой батко да ме бие
сега :) истината боли:)
Оф....малеее....не съм толкоз зле да пращам батквоци заради една овца като тебе, ако не си некое 100кг зубе, мога и само да те сварша.... :roll:

SEXtreme
10-30-2005, 14:04
xaxax ,збийте се :)

да...може да се сбият :D
SEXtreme,на каква се правиш не разбирам?Айде давай го по кротко,а?
15 годишна мърла!И кво ?Ще извикаш 20 годишните ти батковци да те пазят ли ? :lol:
Никой няма да викам и на нищо не се права, бе маааму стара!!!баси и щайгите дет сте...

Murderdoll
10-30-2005, 15:01
Оф....малеее....не съм толкоз зле да пращам батквоци заради една овца като тебе, ако не си некое 100кг зубе, мога и само да те сварша.... :roll:
айде споко дишай :lol: не съм:)
чакам те ф Монтана, заповядай, добре дошла
ако ти стиска:)и ако ваще те пуснат:))
ама не ми се оправдавай само че си заета
да лапаш пишката на поредния батко окей?

chupacabra:)
10-30-2005, 16:32
sextreme, бахти умрелата путка си... заклевам се :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SEXtreme
10-30-2005, 17:06
Оф....малеее....не съм толкоз зле да пращам батквоци заради една овца като тебе, ако не си некое 100кг зубе, мога и само да те сварша.... :roll:
айде споко дишай :lol: не съм:)
чакам те ф Монтана, заповядай, добре дошла
ако ти стиска:)и ако ваще те пуснат:))
ама не ми се оправдавай само че си заета
да лапаш пишката на поредния батко окей?
не ми се движи чак до там...
виж, мила - ако искаш да се заяждаш - хубаво, ама аз вече не съм ядосана и не ми се занимава! 8)
Приятен живот!

IdontGiveaFuck
10-30-2005, 17:12
xaxax ,збийте се :)

да...може да се сбият :D
SEXtreme,на каква се правиш не разбирам?Айде давай го по кротко,а?
15 годишна мърла!И кво ?Ще извикаш 20 годишните ти батковци да те пазят ли ? :lol:
Никой няма да викам и на нищо не се права, бе маааму стара!!!баси и щайгите дет сте...

Виж ся...щайга ще викаш на майка си,баща
си,трътлестия си гъз или нещо друго,но не и на мен!
Много отвореана си по интернет,а?Няква непълнолетна
курвичка която се мисли за много важна понеже я ебал половината град!
Земи замълчи!

Мърдердол,разбира се,че няма да и се 'движи' до монтана :lol: От началото беше ясно,че ще отговори тва :lol:

SEXtreme
10-30-2005, 17:47
offff.....estestveno 4e nqma da hodq 4ak do montana zaradi nqkva karanica vav foruma!!Ne me e ebal polovin grad - otvoriha me tova lqto.I 6te vikam 6taiga na koito si iskam - i na tebe, 6taigo takava!Ne si misli, 4e kato sum "maloletna kurvi4ka" ne mogsa ti otrovq jivota!!!
:evil:

IdontGiveaFuck
10-30-2005, 17:49
Малолетна курво шибана какво ще рече тва
ne mogsa ti otrovq jivota!!! :lol: :lol:

Аре не се прави на кой съм аз ма :lol:

SEXtreme
10-30-2005, 17:51
6to pa ne MA???

IdontGiveaFuck
10-30-2005, 17:52
Що ме повтаряш "ма"? :lol:
Да не видиш,че написах 'ма' и ти веднага

кухарка :lol:

SEXtreme
10-30-2005, 17:55
Usmivam te, mila.se taq...are stiga 6oto sasipahme temata....ako ima6 ne6to da mi kazva6 dawaj na LS

IdontGiveaFuck
10-30-2005, 17:58
Нали темата е твоя??кво ми пука ? :lol:
Квото имах явно ти го казах.
куха лейка!

SEXtreme
10-30-2005, 18:01
Ti si taq deto da psuva samo moje.... :roll:
Znae6 li, dori i ti da misli6, 4e sum kurva, dori i celiq forum da misli 4e sum kurva (koeto ne mi se vqrva da sum stanala tolkoz populqrna)
NE MI PUKAA!!!A i dori da sum, pak ne mi puka!Za6toto az pravq tova, koeto mi haresva, 6tom tova ne ti haresva hubavo-pone ne se praa na arnold swarchneger (ako takas e pi6e..)\
KOFA
phahah :lol:

IdontGiveaFuck
10-30-2005, 18:03
Само 'кофа' ли успя да измислиш ? :|
Милчката...жал ми е за теб...
Да бе знам я тази реплика на изуст..'аа наеш ли колко ми пука мнението ти,бла-бла'
Моля те измисли нещо ново..зарадвай ме :(

Къде съм псувала ?всичко е истина

Ekita
10-30-2005, 18:06
Направо не е истина какви неща смятате за похвални,та чак пускате теми и очаквате овациите на някакви 12-13 годишни хлапенца...Ми напиши,че си прочел книга,че си гледала интересен филм,че си отишла на екзотично място и ще ти кажа браво!Не..тя се напушила.Похвално...Че и псува като каруцарка,въобще картинка,какво да ви разправям.Живей си живота,само не знам къде отидоха ценностите ви и как успяхте да се превърнете в това,което сте!
Сестричко,не се ядосвай и не си хаби нервите,от такива като нея трудно ще излезе човек...

IdontGiveaFuck
10-30-2005, 18:08
цъц...екита как да не те обича човек ? :D :D
не е ядосвам,забавлявах се.
Поздрави от мен :D

SEXtreme
10-30-2005, 18:12
:cry: Се тая...аз повече в тази тема няма да пиша, явно няма.....се тая

10-30-2005, 18:22
Много отвореана си по интернет,а?
AxAXxXXAAA
KOi go kaza det si po-zle ot neq hahhah :lol: :lol: :lol:
Kvo i se nahvyrlqte samo det e nova....
I posle forumyt vi bil razvalen.....
Na mama maletnite dri6liovci AxAXAXAX :lol:

10-30-2005, 18:22
^I don't give a fuck.^ :lol: :lol: :lol:
ama ti ne6to si mnogo otvorena vuv foruma,a?! :lol: :lol:
oba4e na jivo qko sduh :lol: :lol:
i na dvete sre6ti,deto sam te vijdala samo mul4e6e nekva sduhana takava :lol: :lol:
sega oba4e tuk vadi6 mnogo cvetu6t ezik :lol: :lol:
dobre,4e e foruma,za da si izbiva6 kompleksite i pone zabludenite forumci da te smqtat za gotina :lol: :lol:

IdontGiveaFuck
10-30-2005, 18:24
Скъпа в тотална грешка си :lol:
А срещите бяха толкова ненормално тъпи,че няма на къде и затва повече не стъпих на която и да било среща :lol: :lol:
И моля ви стига с това изтръкано "избиване на комплекси"

Просто...нямам думи като започнете да го повтаряте тва :lol: Ми нямам никви комплекси и няма "на кой да си ги избивам" :lol:

IdontGiveaFuck
10-30-2005, 18:25
И на срещата говорих най-вече с хората които ми бяха най-приятни.Не съм длъжна да говоря с всичко умници :lol: !

10-30-2005, 18:27
Скъпа в тотална грешка си :lol:
А срещите бяха толкова ненормално тъпи,че няма на къде и затва повече не стъпих на която и да било среща :lol: :lol:
И моля ви стига с това изтръкано "избиване на комплекси"

Просто...нямам думи като започнете да го повтаряте тва :lol: Ми нямам никви комплекси и няма "на кой да си ги избивам" :lol:

ako izglejdah tolkova zle kato teb,opredeleno bih imala kompleksi :shock: :shock: :shock: :roll:
izraza "izbavane na kompleksi" moje da e izturkan,no pri teb vaji s pulna sila :lol:

IdontGiveaFuck
10-30-2005, 18:28
офф кво си тъпо,господи.Кво значи тва "избиване на комплекси".Кво избивам бе ? :lol:
Айде измислете нещо оригинално..и аре като изглеждаш по-добре се покажи де. :lol:

Офф майко мила... :lol:

10-30-2005, 18:28
И на срещата говорих най-вече с хората които ми бяха най-приятни.Не съм длъжна да говоря с всичко умници :lol: !

axaxaxaxaa :lol: :lol:
mai si si govorila sama i to na um,6toto nito vednuj ne si otvori ustata.. da ne sa ti pre4eli breketite da govori6 !? :lol: :lol:

IdontGiveaFuck
10-30-2005, 18:29
И на срещата говорих най-вече с хората които ми бяха най-приятни.Не съм длъжна да говоря с всичко умници :lol: !

axaxaxaxaa :lol: :lol:
mai si si govorila sama i to na um,6toto nito vednuj ne si otvori ustata.. da ne sa ti pre4eli breketite da govori6 !? :lol: :lol:


офф говорила съм само с 2-3 човека които седяха до мен и ми бяха приятни :lol:
Traffic,kellybundy,Lea :lol:
И не смятам за нужно да говоря с другите смотаняци които даже не харесвам :lol:

10-30-2005, 18:29
^I don't give a fuck.^

Axaxaxaxax momeeeee kvo si namerila tuka da se zaqjda6 na nqkvo momi4e sig 1102982393478 pyti po-gotina ot teb!

Tva 4e tuka se prai6 na velika ne zna4i 4e tq nema da te smaje kat te vidi
hahhahhahah
zle zle

IdontGiveaFuck
10-30-2005, 18:31
ХАхахахахахАахахАх следващия ти пост сигурно ще е в зелен цвят,а ? :lol:

офф аре бегай се :lol:
Прав ти път...има хора които да ме уважават и харесват...а това,че ти не си от тях не ми пука :lol:

лека и доходна :lol:

10-30-2005, 18:31
oba4e tazi glupa4ka e qkata flooderka ..
kvo be "gotinata",mnenia li trupa6?! :lol: :lol: :lol:

IdontGiveaFuck
10-30-2005, 18:32
аххаха къде видя ,че трупам мнения след като съм имала поне 15 банна и все съм почвала от начало с тези мнения :lol:

Айде чаооо :lol:

10-30-2005, 18:34
Teq pa
ludi li ste?Sprete be :shock:
razli4ni xora i razli4ni vkusove.kakyv smisal ima da se karate? :shock:

10-30-2005, 18:34
аххаха къде видя ,че трупам мнения след като съм имала поне 15 банна и все съм почвала от начало с тези мнения :lol:

Айде чаооо :lol:


axaaxa,mnogo qsno,4e 6te ima6 kum 15 banna
koi 6e iska takav idiot kato teb tuk ?
a i nali kaza "4ao" ae mahai se,kvo pi6e6 v temata we?! :shock: :shock: :shock:
glupa4ka....

10-30-2005, 18:35
eeeeeeeee ne ni ostavqiiii zabaven razgovorr hahhahahhahahhhh
I POVE4E DA NE SE PRAI6 NA GOLQMATA RABOTA!!!
4u li weeeee
Teq na koit im se otvarq6 sa 98349 pyti po gotini ot tebe tyi 4e si zatvarqi usticata!

sherry
10-30-2005, 18:48
Alouuu,anonimnoto!Kato si tolkova znae6t/a,6to ne si vleze6 v profila? :evil:
Kato ima6 ne6to protiv neq,imai doblestta da si kaje6 koi/a si :!:

Ekita
10-30-2005, 19:07
Да,ти хубаво плюеш,но не се усещаш колко си жалък/а,защото дори нямаш доблестта да застанеш зад думите си.Явно си редовен/а,щом и по срещи ходиш,така че защо не се покажеш,а?И да знаеш едно нещо от мен-външния вид не е определяш за това,дали даден човек е готин,или не.Има доста повече неща,които допълват картинката.А момичето,което е пуснало така забавната тема:Напуших се и айде ръкопляскайте ми,дори да ми изскочи като супер модел,няма да си променя мнението за нея!Нито пък това за фъкчето!

sherry
10-30-2005, 19:19
И на срещата говорих най-вече с хората които ми бяха най-приятни.Не съм длъжна да говоря с всичко умници :lol: !

axaxaxaxaa :lol: :lol:
mai si si govorila sama i to na um,6toto nito vednuj ne si otvori ustata.. da ne sa ti pre4eli breketite da govori6 !? :lol: :lol:
Breketite,draga moq,se slagat s medicinska i esteti4na cel.Momi4eto 6te byde po-dobre sled kato gi nosi.
Ne mislq,4e zagrijenostta za zdraveto moje da se prieme za grozota ili glupost.Vse edno da se smee6 na nqkoi,4e izpolzva balsam da si zazdravi kosata.No kvo da ti obqsnqvam-na svetlinni godini si ot teq ne6ta.
Aide,vlez si sega v profil4eto i prodaljavai da dvuli4ni4i6

zeleni_o4i
10-30-2005, 19:19
e bravo na momicheto che se napushilo - gordost na mama i tati :twisted: i tova ne e nito "qko", nito "svejarsko". basi teen-otete ste vsichkite.
auuu az sa napih i sq se napushih i mi e mnoooooo ako maina!!! mn tupo :roll:

machoka
10-30-2005, 22:19
Ее.. понякога всички изпростявате твърде много..

Дайте малко по-учтиво един към друг, не като циганите на битака.

Докато се научите на толерантност и уважение един към друг, няма да имате поле на дискусии.

Lock