PDA

View Full Version : tova bremennost li e



obarkana
10-29-2005, 12:54
zdr!imam problem!vsa6tnost ne znam dali e problem,no taka si mislq!mislq 4e sam bremenna,vapreki 4e cikala mi idva i 4e vapreki priqtelq mi kazva 4e vnimava!mislq si go ot dva meseca!zna4i na men nito mi se gadi...abe izob6to nqmam priznaci 4e sam bremenna oba4e me goni edna paranoq 4e sam!mnogo sam se pritesnila!moje bi use6tam edna promqna v korema si,no moje si vaobrazqvam!strah me e!:)))kam kogo da se obarna v tozi site!kam kogo moje da pi6a!daite mi nqkakv adres na kogoto da pi6a(na nqkoi ot saite koito se zanimava s teq problemi)

DrSmurph
10-29-2005, 13:18
Хайде кажи ми каква пшромяна усещаш. Пиши ми Л.С.!

obarkana
10-29-2005, 15:37
emi....nz kak da go obqsnq!use6tam,4e malko sam napalnqla(v korem4eto)...nz na kvo se dalji tova!moje bi ot hranata!znam li!oba4e ponqkoga me boli!glavata me boli vseki den!ot sutrinta do ve4erta!(nz tva dali e nqkakav simptom!)i kakto kazah predi ne mi se gadi sutrin,nqmam nababvane na gardite...moje bi se zablujdavam!po princip umiram kato 4uq za bremeennost!mnogo me e strah,za6toto nz kakvo da pravq kato mi se slu4i!nz kak da spodelq s roditelite mi!moje bi s lelq mi 6te mi e po lesno-da spodelq,za6toto mi e po blizka!strah me e ot dumata "abort" tai kato nz to4no kak se pravi toi!znam samo 4e ponqkoga posledstviqta ne sam dobri!

ProstoAz
10-29-2005, 16:57
Мисля, че трябва да посетиш...психолог (незнам дали точно така се казваше де, а ме мързи да погледна в учебника по психология кой точно се занимава с такива пеоблеми, но мисля разбра мисълта ми? :) ). :lol: Въобразяваш си само. Гоните някаква параноя (сама си го каза).
И...нали знаеш какъв е най-добрият и най-сигурният начин да се предпазиш от нежелана бременност? Въздържанието! Ти решаваш? :wink:

SEXtreme
10-29-2005, 18:42
Всички разбрахме мисълта ти -а ри разбираш ли, че на никого не му трябват спамери?? Мила, вземи си тест от аптеката - ако те е срам, помоли някой друг да ти го вземе...ако след теста пак се колебаеш - гинеколог ще ти свърши работа.. :)
Успех!
ПС: Споко - сигурно е просто въображението - ако си нова в бранша ;)

ProstoAz
10-29-2005, 18:59
Абе, КУКЛО, само не разбрах къде виде спам?!?
Кви тестове, кви гинеколози...един да е луд всички ще скочите след него през прозореца!!!
Щом си и идва мензиса как ще е бременна, кажи ми? Сигурно цветна бременност ще ми кажеш сега? Ама тя да не е тъпа, при цветната бременност менструалното течение е по-слабо и си личи.
И още нещо - абсолютно никакви симптоми на бременност няма. Коремът може да се издуе, поради много причини и едва ли и седи перманентно така. Плюс това едва ли ще да и е толкова напреднала бременността, че да и личи. На една съседка чак на 5тия месец почна да се забелязва някъде. А пък и корема кой не го боли? Мене питате ли ме почти 1 седмица с разстройство кво е? И главата по същия начин. Ако толкова пък се притесняваш ходи на лекар, но не на гинеколог, защото проблемът ти едва ли е такъв.

SEXtreme
10-29-2005, 19:03
Абе, КУКЛО, само не разбрах къде виде спам?!?
Кви тестове, кви гинеколози...един да е луд всички ще скочите след него през прозореца!!!
Щом си и идва мензиса как ще е бременна, кажи ми? Сигурно цветна бременност ще ми кажеш сега? Ама тя да не е тъпа, при цветната бременност менструалното течение е по-слабо и си личи.
И още нещо - абсолютно никакви симптоми на бременност няма. Коремът може да се издуе, поради много причини и едва ли и седи перманентно така. Плюс това едва ли ще да и е толкова напреднала бременността, че да и личи. На една съседка чак на 5тия месец почна да се забелязва някъде. А пък и корема кой не го боли? Мене питате ли ме почти 1 седмица с разстройство кво е? И главата по същия начин. Ако толкова пък се притесняваш ходи на лекар, но не на гинеколог, защото проблемът ти едва ли е такъв.
Абе, КЕН!Ти май си сляп(или неграмотен) и не виждаш, че момичето си е глътнало сърцето от притеснение, а???Надали много ще и помогнеш, като и кажеш, че и трябва психиатър, знаеш ли????Като си направи тест, най-вероятно ще разбере, че е била фалшива тревога и следващия път няма да има притеснения! Ти май не знаеш колко сериозно нещо е бременността и ПОВЯРВАЙ ми, трудно ще се оттърсиш от толкова голяма тревога и притеснение!! :evil: :evil:

ProstoAz
10-29-2005, 19:16
1. Не съм момче
2. Защо да не и казвам, че има нужда от психиатър, като точно от това има нужда? Нема кво да се се лъжем.
3. Нека си направи тест, никой не я спира...нека си прави тестове постоянно, че да е 100% сигурна...днеска тест, утре направо да ходи да абортира (това нещо, където го няма).
4. Който няма глава (за да се пази), има крака (тука не се разбира буквално). Или да не прави секс или да се пази, което както разбирам тя прави, но тогава защо се притеснява да не е бременна? Отново се връщаме на 2.

SEXtreme
10-29-2005, 19:20
1. Не съм момче
2. Защо да не и казвам, че има нужда от психиатър, като точно от това има нужда? Нема кво да се се лъжем.
3. Нека си направи тест, никой не я спира...нека си прави тестове постоянно, че да е 100% сигурна...днеска тест, утре направо да ходи да абортира (това нещо, където го няма).
4. Който няма глава (за да се пази), има крака (тука не се разбира буквално). Или да не прави секс или да се пази, което както разбирам тя прави, но тогава защо се притеснява да не е бременна? Отново се връщаме на 2.
Ами, по поста и разбирам, че е между 13 и 16 тоест е млада (като мен) и не кой-знае колко опитна, тоест още не е съвсем на ясно със пременност и т.н. - и аз бях така. Когато го напраеих за пръв път, на връщане треперех цялата и прехвърлих всичката инфо в главата си за това, какво може да ми има...от бременност до спин и т.н. Нормално е да е стресната...Със теста ще разбере СЪС сигурност, че е било ненужо хабенето на нерви и НЯМА пак да го направи, защото следващия път ще е по-уверена!
Поне така мисля де..

10-29-2005, 19:36
Лалалалалалала триенето на постове няма да ви спаси от мен ! Курви баща ви се върна !

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 2, 10 и 11 от правилника! Намери си по-свястно занимание от flood-енето на теми! А ако непременно държиш на това, поне гледай да се "изявяваш" в теми, които не е толкова очевидно, че следя редовно!
Благодаря!

Останалите ги следя аз колежке :twisted:
.: machoka :.

obarkana
10-31-2005, 09:23
emi godinkite po4ti gi ocelihte!na 17 sam!ot godina sam v "zanaqta"!mi pritesnqvam se 6toto gadjeto mi mnogo mnogo ne obi4a da go pravim s prezervativ!ponqkoga go pravim bez!toi e dosta po-golqm ot men i kazva,4e dori kogato go pravim bez prezervativ toi vnimava!daje kogato mu se skarah,t.e. kogato mu kazah za pritesneniqta mi toi mi kaza:"sorry milo ama ti go pravi6 ot edna godina s men i ni6to ne e stanalo...a az go prava ot 15 godini i znam kakvo pravq!"tva do nqkva stepen me uspokoi ama poneje v moq klas ima o6te nqkolko momi4eta deto go pravat redovno s prezervativ i se samnqvat da ne sa bremenni i....me dokarvat do ludost:)))))))ama do tolkova sa me iztormozili,4e....zapo4vam da si izmislqm nqkvi raboti.....:))))))))pak i kato se ima napredvid,4e nqmam nikvi simptomi.......pak i cikala mi e normalen!opredeleno ne moje da e cvetna bremennost,6toto i az znam,4e togava cikala e po-slab!uffffffff!de da znam!ne me e sram da si kupa test,ama 6te me e strah da go naprava!na ginekolog pak me e sram da ida!to vsa6tnost kvo ti pravat,za da razberat dali si bremenna!vsa6tnost dosega ne mi se e nalagalo da hoda!mersi za savetite

11-01-2005, 11:00
хахаахха щом цикъла ти идва ква бременност те гони :D

obarkana
11-01-2005, 14:53
vaobrajaema :)))))))))))))))))

01-08-2007, 11:39
abe momi4e ako sim tvoia po-goliama sestra ili maika derektno 6te te izgonia ot vki6ti.na 16,17 po4vate polov jivot i posle bolni ot razli4ni bolesti.sramuva6 se da ide6 na lekar,ama ne se sramuva6 da spi6 s po-goliam ot teb.normalno e da si vaobraziava6 4e si bremanna ta ti si niama6 haber ot ni6to.

ProstoAz
01-08-2007, 12:30
Хах, темата е стара! :wink: