PDA

View Full Version : Въпрос относно хигиена и СПИН



едно момче
10-29-2005, 21:52
Имам една фобия... секи път като ходя в обществена тоалетна, като тръгна да сядам на дъската се притеснявам ужасно. Доста често се случва онази ми работа (оголената й главичка) да се допре до предния край на дъската или ръба под нея... Тогава си мисля, как преди мене може да е сядал някой със СПИН и каква е вероятността така да се предаде заразата... Все пак малко или много се получава нещо като допиране между половите органи без защита... Та кажете, според вас възможно ли е?

ckeuT4eTo_f
10-29-2005, 21:57
Ami nz.Spina se predava po polov ili kruven put...Po-dobre da kaje nqkoi kito po-razbira i e naqsno s ne6tata...

miloto_girl_4e
10-29-2005, 22:23
az ne moga da razbera kak e vuzmojno izob6to da ti hrumne da sedne6 na toaletnata 4inia v 4ujda toaletna?! :shock:
tova e super gnusno :shock:

IdontGiveaFuck
10-29-2005, 22:25
az ne moga da razbera kak e vuzmojno izob6to da ti hrumne da sedne6 na toaletnata 4inia v 4ujda toaletna?! :shock:
tova e super gnusno :shock:


Ми много лесно :arrow: като ти се ходи по нужда
супер много отиваш и сядаш :D
Сега разбра ли ? :D
Все пак понякога се налага :lol:

иначе доколкото съм чувала е възможно :roll:

vra4ka
10-29-2005, 22:31
az ne moga da razbera kak e vuzmojno izob6to da ti hrumne da sedne6 na toaletnata 4inia v 4ujda toaletna?! :shock:
tova e super gnusno :shock:

И аз това питам!
По-добре отиди някъде в някое храсче.А иначе това е малко въжможно :wink:

miloto_girl_4e
10-29-2005, 22:43
az ne moga da razbera kak e vuzmojno izob6to da ti hrumne da sedne6 na toaletnata 4inia v 4ujda toaletna?! :shock:
tova e super gnusno :shock:


Ми много лесно :arrow: като ти се ходи по нужда
супер много отиваш и сядаш :D
Сега разбра ли ? :D
Все пак понякога се налага :lol:

иначе доколкото съм чувала е възможно :roll:


ne,ne razbrah ..
za6toto na men kogato mi se nalaga NE sqdam opredeleno :!:
taka da se kaje .. moje da priklekne6 nad sedalkata,ama za NI6TO,ama za NI6TO na sveta NE bih sednala :!: :!: :!:

10-29-2005, 23:22
Ami sqdai taka 4e penisa ti da ne se dopira do sedalkata.Po-verojatno e da hvane6 druga veneri4eska bolest-HLAMIDII,KANDIDA...Ne moga da ti pomogna v slu4aq!

Master_88
10-30-2005, 01:13
Вероятността да хванеш СПИН по този начин е минимална

Варненец на 19 г.
10-30-2005, 02:09
Спокойно бе....СПИН-ът сам ще си дойде с времето :wink: .Няма нужда все за него да си плямпате,както дойде дойде....

FOKER```
10-30-2005, 02:17
четох в една книжка,че е възможно!!!
пази се,друго не мога да ти кажа.

пак подчартавам,четох в една книжка!

DrSmurph
10-30-2005, 03:17
Не е възможно! но гледай да не си го опираш по чиниите. Шанса такова нещо да се случи е 1:280000 т.е. ако някой със ХИВ вирус се изпразни на ръба на чинията и ти непосредствено след него влезнеш и си "топнеш" онази работа ... може и да стане. Но това не означава, че не можеш да хванеш куп други интересни болести .... и инфекции.