PDA

View Full Version : Moderated: Преди седмица правих анален секс с едно момиче...



GOST_2005
10-30-2005, 13:11
Imam problem predi sedmica s edno momi4e pravihme sex analno bqh malko piinal i mnogo buen ot predi 4 dena imam problem kojata mi zad ruba na glavi4kata m ie edna takava kato preturkana i tam se sabira nekfa te4nost ot kakto stana tova go miq vseki den i go majia s edin krem mlqko deto podhranval kojata tova dostatu4no li e ili da predpriemam drugo i dali e samo zashtoto sum se pretril ili sum hvanal i nqkakva infekcia ???

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

DrSmurph
10-30-2005, 19:56
хаха, мажеш се с глупости и искаш резултат? Не става така! Това, че се събира течност означава, че има проблем. Проблема в твоя случай се решава с посещение при уролог!

GOST_2005
10-31-2005, 07:27
Kazaha mi 4e shtom ne idva ot vutre te4nostna ne bilo opasno i 4e s vremeto sled kato zazdravee tova obelenoto shte mine no i az neznam kvo da pravia ve4e
puk za urolog tuka nqma deto jiveia az :((

Xaralambi
11-06-2005, 07:40
Kazaha mi 4e shtom ne idva ot vutre te4nostna ne bilo opasno i 4e s vremeto sled kato zazdravee tova obelenoto shte mine no i az neznam kvo da pravia ve4e
puk za urolog tuka nqma deto jiveia az :((

Прибягваме до екстремни методи!
Кажи на вашите!

Kill Zone
11-06-2005, 08:32
Imam problem predi sedmica s edno momi4e pravihme sex analno bqh malko piinal i mnogo buen ot predi 4 dena imam problem kojata mi zad ruba na glavi4kata m ie edna takava kato preturkana i tam se sabira nekfa te4nost ot kakto stana tova go miq vseki den i go majia s edin krem mlqko deto podhranval kojata tova dostatu4no li e ili da predpriemam drugo i dali e samo zashtoto sum se pretril ili sum hvanal i nqkakva infekcia ???

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Крема няма да ти помогне най-много да ти докара още повече проблеми.Просто си се протъркал и сега те боли.След няколко дни ще ти мине но нетрябва д аправиш сеь и да лъскаш(ако искаш да стане по-бързо де).Нормално протъркване.