PDA

View Full Version : Мoderated:Прическа и облекло за Нalloween?



borovinca
10-30-2005, 15:26
Понеже нокй не иска да ми пише в другата тема пускам тази.Много ви моля дайте ми някакви съвети за утрешния празник с какви дрехи да се облека и каква прическа да си направя.Искам да съм щура и различна,защото ще ходя и на училище с тия дрехи.ПЛС Хелп!!!!

Moderated by Tiffany
по точка 7 от правилника!
Благодаря за вниманието!

angel4e_ot_ada
10-30-2005, 17:26
Miii men li4no mnogo me kefqt vampirite...tva e nqkvo mnogo qko ama ako ti se struva izturkano,moje6 da se oble4e6 v nqkvi kojeni drexi ili ddz,trqa da si s ne6to originalno a ako ima6 i nqkvi aksesoar4eta 6te e o6te po efektno!A pri4eskata,moje6 s vaksa da q napravi6 da stur4i na razli4ni strani i ako sloji6 ot tezi cvetnite sprei4eta(nqkoi to4no opredelen cvqt) 6te e gotino spored men :)
nz dali izob6to sum ti pomognala... no i da ne sum priqtno prekarvane utre :)

sisa_pisa
10-30-2005, 17:59
Nie go praznuvahme v chetvurtak i v moq klas imashe super originalni kostumi edni celiq se beshe oblepil vuv vestnici edin se beshe uvil v toaletna hartiq a edno momiche /chiito kostum beshe nai qkiqt spored men/ si beshe vzelo kum 15 chuvala za smet i cqlata se uvi v tqh .ne ne se uvi ami gi obleche neznam i az kakvo tochno napravi no efekta e...prosto bombastichen..a az bqh ciganka poneje e po lesno da se napravi slagash 3-4 poli v qrki cvetove edin razdurpan pulover mnogo cheren grim po liceto kato sajdi super mnogo grivni i lanci i ..gotovo!
No spored men tva s chuvalite za smet e mnogo qko naistina :lol:

SimpleGirl
10-31-2005, 15:40
:evil: :evil: :evil:
Вие не сте добре !!! От какъв зор ще празнувате Хелоуийн ?!?!? Да не би да е български празник ?!?!? Съвсем ни американизираха !!! Масово никой не знае нашите си национални празници,а тръгнали хелоуийн да празнуват..
:evil: :evil: :evil:

mary_jane_666
10-31-2005, 15:41
Аз ще съм като вампирче ... :twisted:

Swinkenhoffer
10-31-2005, 15:50
:evil: :evil: :evil:
Вие не сте добре !!! От какъв зор ще празнувате Хелоуийн ?!?!? Да не би да е български празник ?!?!? Съвсем ни американизираха !!! Масово никой не знае нашите си национални празници,а тръгнали хелоуийн да празнуват..
:evil: :evil: :evil:

ей това исках да прочета :!:

marusha
11-01-2005, 10:53
:evil: :evil: :evil:
Вие не сте добре !!! От какъв зор ще празнувате Хелоуийн ?!?!? Да не би да е български празник ?!?!? Съвсем ни американизираха !!! Масово никой не знае нашите си национални празници,а тръгнали хелоуийн да празнуват..
:evil: :evil: :evil:да,между другото съгласна съм...вчера ниакой ми разправя честит хелоуийн и аз седа и гледам тъпо...и кво в Америка да не би да празнуват 1 март напр.-не ,ми тогава за кво тряабва и ние да уважаваме техните празници?Неква умрела държавица си там...отчаяано се опитва да се набута в ЕС без даже да знае защо...така че хелоуийн да си го празнуват дебелите американци...както и денят на благодарността напр. щп не си напраите пуйка,а?

mary_jane_666
11-01-2005, 11:57
О , я не бъдете толкова тесногръди ..
сигурно не празнувате и българските празници , ама седнали да обесняват , че бил американски .. :roll:
Аз пък вчера цял ден честитих на всички празника , облякох се и отидохме с приятели на метъл кръчмата ни и го отпразнувахме !

zElEnA^mAsLiNkA
11-01-2005, 12:18
Аз ще съм като вампирче ... :twisted:
4e ti ne si li si p0 princip takava ?
Ta p0 temata! T0q praznik ne e Amerikanski! Kat0li4eski e i se v0di Vsi Svetii ... Predi na tazi data sa pravili p0meni na vsi4ki p04inali svetii i nqkfi takifa! A tfa za maskite naistina Amerika sa si g0 izmislili i e d0sta pl0sk0 kat0 ideq! :)

aBeP4eTo
11-01-2005, 18:37
:evil: :evil: :evil:
Вие не сте добре !!! От какъв зор ще празнувате Хелоуийн ?!?!? Да не би да е български празник ?!?!? Съвсем ни американизираха !!! Масово никой не знае нашите си национални празници,а тръгнали хелоуийн да празнуват..
:evil: :evil: :evil:

Ан така мацка! Ама ако ги питаш кога е Ивановден ше седят и ще се пулят аиде нямам думи. Миналата година си вървя най-спокоино по Витошка и насреща ми излиза едно малко детенце направено като дяволче и какво? Вече и малките деца се научиха. Нямам думи...
Аиде всички, които ще празнуват Халоуин да си сложат по една тиквичка на главата и да се скрият някаде. Вижте датата за деня на благодарноста :wink:

marusha
11-03-2005, 15:34
О , я не бъдете толкова тесногръди ..
сигурно не празнувате и българските празници , ама седнали да обесняват , че бил американски .. :roll:
Аз пък вчера цял ден честитих на всички празника , облякох се и отидохме с приятели на метъл кръчмата ни и го отпразнувахме ! mi bravo na vas kefete se...az samo iskam da kaja 4e e tupo spored men...a bg praznici da do edin gi praznuvam i moga da kaja 4e sa mnogo po originalni ot tehnite...