PDA

View Full Version : Moderated: Нормално ли е едната ми гърда да е по-малка от др



10-30-2005, 16:26
Аз съм на 12 години но съм доста развита за възраста си.Висока съм 170 и тежа 52кг.Това звучи малко като обява за запознанства,ама не е :) И готините хора си имат проблеми :x Та и аз не съм изключение :evil: Абе едната ми цицка е малко по-малка от другата.Разликата почти незабележима,но все пак има.Абе аз сега се развивам ама кажете нормално ли е!?И ако не е кво да правя :?: :?: :?:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

petenceto
10-30-2005, 16:38
mi spored men e napalno normalo ama ne si li malko visoka za 12 godini az sam na 13 i sam 160 a pak ti neznam

RoSsY88
10-30-2005, 16:45
напълно нормално си е....а и тва дали си готин или не човек,по-добре не се хвали...след 2-3 години съученичките ти ще те минат по развитие!

Neko_Dream
10-30-2005, 16:59
всичко е рамките на нормите, май... Е какво на 12 да е висока 170... :)
Съвсем серйозен съвет: Почни да тренираш някакъв спорт - баскетбол, волейбол... такива дето хем височината ще ти е предмиство, хем ще спортуваш. Много е важно да се спортува, за да се развива нормално тялото. Щото ако си седиш на гъза и се мислиш за перфектна, красива и тн.. след 2 години ще заприличаш на баси изрода... нали без да обиждам който и да е било, просто си давам съвет.

10-30-2005, 17:03
Не се хваля,ако е прозвучало така.А между другото тренитам баскетбол и плуване.

mani4eto
10-30-2005, 17:10
напълно нормално си е....а и тва дали си готин или не човек,по-добре не се хвали...след 2-3 години съученичките ти ще те минат по развитие!

Xax...^^kotenceto^^ e prava!!!Moje da se polu4i obrat:)

Po temata: Normalno e-Sega se razviva6...No tozi "problem" ne se otnasq samo do podrastva6tite momi4eta,ima go i pri po-vazrastnite.Ako razlikata ne e 4ak tolkova golqma, nqma ot kakvo da se pritesnqva6!

Master_88
10-30-2005, 17:25
Има хора които израстват и се развиват по-бързо от другите но след 2 години вече ще си в синхрон с нещата

RoSsY88
10-30-2005, 17:35
напълно нормално си е....а и тва дали си готин или не човек,по-добре не се хвали...след 2-3 години съученичките ти ще те минат по развитие!

Xax...^^kotenceto^^ e prava!!!Moje da se polu4i obrat:)

Po temata: Normalno e-Sega se razviva6...No tozi "problem" ne se otnasq samo do podrastva6tite momi4eta,ima go i pri po-vazrastnite.Ako razlikata ne e 4ak tolkova golqma, nqma ot kakvo da se pritesnqva6! :twisted: 100% ще се получи :P Пак и мн мразя някой да казва мали колко готин човек съм , е все пак и готинити си имат проблеми......ами аз съм мн грозен,тъп и смотан човек и тай като не сам готина и за тва само проблеми :twisted: Баси пубертетчето,о не ти още си малка да си в пубертета :twisted:

Майка ти
10-30-2005, 18:07
Не само е нормално едната ти гърда да е по-голяма от другата, но и при повечето жени е така.
Доколкото знам, същото важи при тестисите на мъжете, т.е. единият е по-голям от другия.

DrSmurph
10-30-2005, 19:49
Не е нормално да са еднакви!