PDA

View Full Version : Бургас е обгазен ли е....



LiNkiN4eTo
10-31-2005, 09:15
Ае неска сутринта съседката ми вика "Затваряш сички прозорци , че от Нефтозавода изпуснали някаф газ"
отиам аз , затварям сичко...
след малко ми звъни една приятелка(майка й бачка е Нефтозавода) и вика "не излизай от вас щот бургаз е обгазен"
после в чата един приятел(майка му бачка там) ми вика "майка каза че от Нефтозавода пуснали серен диоксид"
пък аз вече излизах вънка и имаше много хора и нямаше никва странна миризма , само обичайните на бензин , боклуци и лайна :lol:
ша мрем ли е :lol: :?: :shock: :lol:

Tedka-Medka
10-31-2005, 09:20
be q nedei riskuva
i si stoi u vas..a ako si chovek
na riska izlez da se porazhodish malko :P

LiNkiN4eTo
10-31-2005, 09:24
забравих това
http://izbori.dir.bg/rizbori/?city=11

pinK_Baby
10-31-2005, 09:25
Аааа стига бе сега и при вас ли...Тука цяло лято ни обгазяваха с някви серни пари(Стара Загора) :shock: :shock: :?

10-31-2005, 09:27
Tva ne go znaeh!Ama naistina po dobre ne izlizai!!!

Master_88
10-31-2005, 10:05
Не излизай днес само да се тровиш. Все един ден ще издържиш вкъщи

LiNkiN4eTo
10-31-2005, 10:18
ае луди ли сте е
не мога да не изляза
ша мрем ли :lol:

machoka
10-31-2005, 10:20
Хайде стига шеги със сериозни неща?

DiEsEl_GiRl4eTo
10-31-2005, 11:09
Да ве. И на мен ми звънят. Стой си вкъщи, затваряй сичко. Аз вече излизах. Довечера пак ше излизам. не ми изглежда чак толкова опасно.

10-31-2005, 18:41
Не мога да пазя повече тази тайна в себе си ! Признавам ! АЗ обгазих Бургас, но бобеца на мама е толкова вкусен... като го видя и не мога да се сдържа ! Ама стана белята...

MaD_CaT*
10-31-2005, 19:04
Еми,аз цял ден съм си
из града...нищо не съм усетила :roll:
то...просто си се свиква с тоя Нефтозавод.
А Нел,днес я видях...не ми изглеждаше обгазена :lol:
така че не се притеснявайте :lol:

one_touch
10-31-2005, 19:23
da be ba6ta mi dnes mi zvani i mi vika vednaga vky6ti.na priqtelkata mi ba6ta i oba4e raboti v grajdanska za6tita i mu zvyna i toi i kaza 4e nqmalo opasnost za bs.za 6tastie si namazahme da ne hodim na daskalo.az si izlizah de i sym si jiva i zdrava i ne mi li4i da sym obgazena.
edna priqtelka mi kaza 4e vsqka sybota i nedelq neftozavoda izpuska nqkvi gazove tyi4e ako e vqrno trq ve4e da sme si sviknali s obgazqvaniq.kakto kazva6e g-ta mi ot deckata gradina hora "bqgaite ot burgas" mn si go obi4am grada,no e stra6no mrysen vyzduha

BABY_SEXY_GIRL
10-31-2005, 20:06
Аааа стига бе сега и при вас ли...Тука цяло лято ни обгазяваха с някви серни пари(Стара Загора) :shock: :shock: :?

Хах, нас цяло лято ни обгазяваха всекидневно, а те от 1 път ще умират :lol: Споко, щом ние сме още живи значи вие сте си ок :wink: Пък и аз всеки ден си излизах като беше обгазено, то може ли по цели седмици да си стоя вкъщи, щото решили да ни обгазят :evil:

LiNkiN4eTo
11-01-2005, 05:35
Еми,аз цял ден съм си
из града...нищо не съм усетила :roll:
то...просто си се свиква с тоя Нефтозавод.
А Нел,днес я видях...не ми изглеждаше обгазена :lol:
така че не се притеснявайте :lol:
когато се видяхме още не ми действаше газът
ама послее...кво стана , не е истина...
мутирах :shock: сега ме е срам да изляза от нас :shock:

пп. :lol:

tedo_davis
11-01-2005, 05:54
Еми,аз цял ден съм си
из града...нищо не съм усетила :roll:
то...просто си се свиква с тоя Нефтозавод.
А Нел,днес я видях...не ми изглеждаше обгазена :lol:
така че не се притеснявайте :lol:
когато се видяхме още не ми действаше газът
ама послее...кво стана , не е истина...
мутирах :shock: сега ме е срам да изляза от нас :shock:

пп. :lol:
dam v4era bqh v BS i te vidqh 4e imash 3-to oko na zadniq lqf krak ... :twisted:

apoo
11-01-2005, 07:09
apostol i maluumnite mu priqteli pak sa zapalili ne6to siurno tva sa bahti smotanqcite izlizam vav vhoda i to vuni na guma navsqkade naprao nqam dumi basi mizernicite

LiNkiN4eTo
11-02-2005, 09:12
apostol i maluumnite mu priqteli pak sa zapalili ne6to siurno tva sa bahti smotanqcite izlizam vav vhoda i to vuni na guma navsqkade naprao nqam dumi basi mizernicite
ми така е в нашия вход , не си ли им свикнал вече?

Lena_
11-02-2005, 12:14
Ае неска сутринта съседката ми вика "Затваряш сички прозорци , че от Нефтозавода изпуснали някаф газ"
отиам аз , затварям сичко...
след малко ми звъни една приятелка(майка й бачка е Нефтозавода) и вика "не излизай от вас щот бургаз е обгазен"
после в чата един приятел(майка му бачка там) ми вика "майка каза че от Нефтозавода пуснали серен диоксид"
пък аз вече излизах вънка и имаше много хора и нямаше никва странна миризма , само обичайните на бензин , боклуци и лайна :lol:
ша мрем ли е :lol: :?: :shock: :lol:
ми кои знае :lol: пожелавам ти да живееш :lol: :lol: