PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Не се харесвам !



10-31-2005, 12:01
vuob6te ne haresvam sebe si i mn se komplexiram ! No po princip drugite mn haresvat kak izglejdam i iskam da se nau4a kak da ne mi puka za tova vuobshte .. davaite saveti molq ! Ne moga da se pogledna s nqkoi v ochite daje taka =[ Non Stop mi e nqkvo gadno daje..


Tochka 1 ot prawilnika
Moderated by I don't know who I am

LP_girl_14
10-31-2005, 12:29
Еми спри да се комплексираш.Всеки човек е изтъкан както от качества,така и от отрицателни черти.Няма перфектни хора.Няма как другите да те харесват като ти сам не оцениш колко много струваш като човек.Незнам какъв съвет бих могла да ти дам,защото всичко е вътре в теб и в мозъка ти.Ако не си набиеш в главата че трябва да се харесваш такъв какъвто си,нищо не може да се направи.Понякога именно най-големните недостатъци,те правят готин и уникален.Повярвай в себе си и в чара си! :wink:

10-31-2005, 12:33
hmmm mersi za komentara
az sam Momche :) i iskam da sam mn losho momche sq i da ne mi puka kak izglejdamm tova koeto nai me drazni

bulgarche
10-31-2005, 12:36
Е то и аз не се харесвам и даже много пъти сам се чудил както толкова ми харесват ама..де да знам..не ми пука особено много как изглеждам...важното е че ме харесва този който аз искам :РР

SeXy_gIrL{}
10-31-2005, 15:00
Vseki se kompleksira !Pogledni ot hubavata strana horata te haresvat tova e dobre i trqbva da se radva6 tova ozna4ava 4e ne si grozna !Digni malko samo4uvstvieto :)

priti_kiti
10-31-2005, 15:35
Vseki se kompleksira !Pogledni ot hubavata strana horata te haresvat tova e dobre i trqbva da se radva6 tova ozna4ava 4e ne si grozna !Digni malko samo4uvstvieto :)

damz

stasi_girl
10-31-2005, 15:51
Мила всеки си има своята красота!!!! Понякога тя не е само външна,а и душевна!! Погледни и от хубавата страна на нещатата нали хората те харесват еми...???
Ти неможеш да си идеална!!! Такъв човек няма! Бъди такава каквато си защото втора като теб няма :wink:

cannabinoid
10-31-2005, 16:46
Човек и аз не се харесвам, но какво ми пука дори по някои път ме е срам, че приятелката ми е толкова по-хубава от мен... няма са притесняваш :wink:

korn___
10-31-2005, 17:53
samo edno 6te kaja ... ili se opravi navreme ili zemi se samoubii za da ne mu4i6 priqtelite si i poznatite si !pisna mi ot puzliovci det nqmat smelosta da napravqt ne6to det iskat mnogo silno !toq svqt e samo za silni hora !ako ne se 4ustva6 silen4ovek ! is4ezni !!! :!:

korn___
10-31-2005, 18:15
korn ti go kaza...
DA GO DUHAT DRUGITE...

postavi taka vuprosa
kakvo mi puka kakvo drugite mislqt za men, sled kato te sa dosta zaeti da se 4udqt az kakvo mislq za tqh....

:D eto i 1 4ovek det da me podkrepi znae6 li kakvo 6te 6te kaja ... ima edin film s lubimiq mi aktior nikolas keig Bringing Out the Dead i tam toi igrae 6ofior na lineika i mu kazvat po radiostanciqta 4e ima nqkav s opit za samoubiistvo ... otiva toi i kakvo da vidi ... kavat pakap si srezal venite ama napreko ne po duljina ... i go vika v lineikata za da mu promie ranata ...i mu kazva gledaiki go v o4ite ... "glei sa tva e nai nekadurnoto samoubiistvo !!! ako 6te se samoubiva podqvolite sreji si venite po duljina be !!!taka po burzo 6te ti iste4e kruvta i 6te umre6 za po malko ot minuta !i nie 6te te ostavime da umre6 na spokoistvie ...eto ti toq noj i po4vai nie nqma da ti pre4ime 6te te gledame ot 5 metra da ne te bespokoine "i v toq moment samoubieca kazva "e as ne iskam !! " i vuprosniq mi lubim geroi kazva "kak ne iska6 be ne6tasnik !!! hva6tai noja i si srezvai venite be !!! znae6 li kolko hora sa iskali da jiveqt i sa bili ubiti zverski a ?!? a ti tuka nqkav si tapanar re6il da mi se samoubiva !!" i v su6tiq moment vuprsniq samoubiec s pisak izlita ot lineikata !!! iska6 li as da doida do tebe s 1 noj za da se osuznae6 a ?!?! A ? A? A? A? A? A? A? A? A? A?

angel4e_ot_ada
10-31-2005, 19:58
eto i 1 4ovek det da me podkrepi znae6 li kakvo 6te 6te kaja ... ima edin film s lubimiq mi aktior nikolas keig Bringing Out the Dead i tam toi igrae 6ofior na lineika i mu kazvat po radiostanciqta 4e ima nqkav s opit za samoubiistvo ... otiva toi i kakvo da vidi ... kavat pakap si srezal venite ama napreko ne po duljina ... i go vika v lineikata za da mu promie ranata ...i mu kazva gledaiki go v o4ite ... "glei sa tva e nai nekadurnoto samoubiistvo !!! ako 6te se samoubiva podqvolite sreji si venite po duljina be !!!taka po burzo 6te ti iste4e kruvta i 6te umre6 za po malko ot minuta !i nie 6te te ostavime da umre6 na spokoistvie ...eto ti toq noj i po4vai nie nqma da ti pre4ime 6te te gledame ot 5 metra da ne te bespokoine "i v toq moment samoubieca kazva "e as ne iskam !! " i vuprosniq mi lubim geroi kazva "kak ne iska6 be ne6tasnik !!! hva6tai noja i si srezvai venite be !!! znae6 li kolko hora sa iskali da jiveqt i sa bili ubiti zverski a ?!? a ti tuka nqkav si tapanar re6il da mi se samoubiva !!" i v su6tiq moment vuprsniq samoubiec s pisak izlita ot lineikata !!! iska6 li as da doida do tebe s 1 noj za da se osuznae6 a ?!?! A ? A? A? A? A? A? A? A? A? A?
tva e mnogo vqrno!mnogo 4esto xorata se opitvat da si samodokajat 4e ne se straxuvat ot smurtta,no vutre6no vinagi iskat da jiveqt.Abe 4ove4e kaji mi za6to ti trqbva da te xaresvat xorata i izbo6to kvo ti puka za ostanalite...az sum na edin princip,4e trqbva da mi puka samo za xorata na koito im puka za men!Nz izob6to dali 6te proumee6 kakvo sum iskala da ti kaja ili 6te si kaje6 4e tva e porednoto tupo mnenie v koeto nqkva se opitva da me ubejdava v ne6to,ama ne e taka az samo iskam da ti kaja kakvo mislq po vuprosa i 6te vidi6 4e ne trqbva da se pritesnqva6 za tova a da prevurne6 tezi trevogi v griji za xorata koito naistina te obi4at takava kakvato si! :)

korn___
10-31-2005, 20:26
eto i 1 4ovek det da me podkrepi znae6 li kakvo 6te 6te kaja ... ima edin film s lubimiq mi aktior nikolas keig Bringing Out the Dead i tam toi igrae 6ofior na lineika i mu kazvat po radiostanciqta 4e ima nqkav s opit za samoubiistvo ... otiva toi i kakvo da vidi ... kavat pakap si srezal venite ama napreko ne po duljina ... i go vika v lineikata za da mu promie ranata ...i mu kazva gledaiki go v o4ite ... "glei sa tva e nai nekadurnoto samoubiistvo !!! ako 6te se samoubiva podqvolite sreji si venite po duljina be !!!taka po burzo 6te ti iste4e kruvta i 6te umre6 za po malko ot minuta !i nie 6te te ostavime da umre6 na spokoistvie ...eto ti toq noj i po4vai nie nqma da ti pre4ime 6te te gledame ot 5 metra da ne te bespokoine "i v toq moment samoubieca kazva "e as ne iskam !! " i vuprosniq mi lubim geroi kazva "kak ne iska6 be ne6tasnik !!! hva6tai noja i si srezvai venite be !!! znae6 li kolko hora sa iskali da jiveqt i sa bili ubiti zverski a ?!? a ti tuka nqkav si tapanar re6il da mi se samoubiva !!" i v su6tiq moment vuprsniq samoubiec s pisak izlita ot lineikata !!! iska6 li as da doida do tebe s 1 noj za da se osuznae6 a ?!?! A ? A? A? A? A? A? A? A? A? A?
tva e mnogo vqrno!mnogo 4esto xorata se opitvat da si samodokajat 4e ne se straxuvat ot smurtta,no vutre6no vinagi iskat da jiveqt.Abe 4ove4e kaji mi za6to ti trqbva da te xaresvat xorata i izbo6to kvo ti puka za ostanalite...az sum na edin princip,4e trqbva da mi puka samo za xorata na koito im puka za men!Nz izob6to dali 6te proumee6 kakvo sum iskala da ti kaja ili 6te si kaje6 4e tva e porednoto tupo mnenie v koeto nqkva se opitva da me ubejdava v ne6to,ama ne e taka az samo iskam da ti kaja kakvo mislq po vuprosa i 6te vidi6 4e ne trqbva da se pritesnqva6 za tova a da prevurne6 tezi trevogi v griji za xorata koito naistina te obi4at takava kakvato si! :)

pravi6 usiliq no nadali 6te te 4ue ...trqbva mu 4oveka s noja ! no ne prosto da mu go podade mi leko da go poreje i da go fane da ne bqga dokato ne pote4e kruvta za da oseti ujasa !


mnogo qsno, 4e iskat da jiveqt...


q se opitai da spre6 da di6a6...
jivota e porok, ot koito ne moje6 da se otkaje6...

abe ... neka koito iska da se samoubiva da go pravi !neka si4ki umrat !kat otidat v ada 6te razberat kade sa sgre6ili ...jalkoto e 4e vru6tane nqma ...

LunaTriCk
10-31-2005, 20:33
Tochka 1 ot prawilnika
Moderated by I don't know who I am

Това само аз ли го видях ??

korn___
10-31-2005, 20:52
Tochka 1 ot prawilnika
Moderated by I don't know who I am

Това само аз ли го видях ??

kade go vidq tva ???

MaD_CaT*
10-31-2005, 21:24
eto i 1 4ovek det da me podkrepi znae6 li kakvo 6te 6te kaja ... ima edin film s lubimiq mi aktior nikolas keig Bringing Out the Dead i tam toi igrae 6ofior na lineika i mu kazvat po radiostanciqta 4e ima nqkav s opit za samoubiistvo ... otiva toi i kakvo da vidi ... kavat pakap si srezal venite ama napreko ne po duljina ... i go vika v lineikata za da mu promie ranata ...i mu kazva gledaiki go v o4ite ... "glei sa tva e nai nekadurnoto samoubiistvo !!! ako 6te se samoubiva podqvolite sreji si venite po duljina be !!!taka po burzo 6te ti iste4e kruvta i 6te umre6 za po malko ot minuta !i nie 6te te ostavime da umre6 na spokoistvie ...eto ti toq noj i po4vai nie nqma da ti pre4ime 6te te gledame ot 5 metra da ne te bespokoine "i v toq moment samoubieca kazva "e as ne iskam !! " i vuprosniq mi lubim geroi kazva "kak ne iska6 be ne6tasnik !!! hva6tai noja i si srezvai venite be !!! znae6 li kolko hora sa iskali da jiveqt i sa bili ubiti zverski a ?!? a ti tuka nqkav si tapanar re6il da mi se samoubiva !!" i v su6tiq moment vuprsniq samoubiec s pisak izlita ot lineikata !!! iska6 li as da doida do tebe s 1 noj za da se osuznae6 a ?!?! A ? A? A? A? A? A? A? A? A? A?
tva e mnogo vqrno!mnogo 4esto xorata se opitvat da si samodokajat 4e ne se straxuvat ot smurtta,no vutre6no vinagi iskat da jiveqt.Abe 4ove4e kaji mi za6to ti trqbva da te xaresvat xorata i izbo6to kvo ti puka za ostanalite...az sum na edin princip,4e trqbva da mi puka samo za xorata na koito im puka za men!Nz izob6to dali 6te proumee6 kakvo sum iskala da ti kaja ili 6te si kaje6 4e tva e porednoto tupo mnenie v koeto nqkva se opitva da me ubejdava v ne6to,ama ne e taka az samo iskam da ti kaja kakvo mislq po vuprosa i 6te vidi6 4e ne trqbva da se pritesnqva6 za tova a da prevurne6 tezi trevogi v griji za xorata koito naistina te obi4at takava kakvato si! :)

pravi6 usiliq no nadali 6te te 4ue ...trqbva mu 4oveka s noja ! no ne prosto da mu go podade mi leko da go poreje i da go fane da ne bqga dokato ne pote4e kruvta za da oseti ujasa !


mnogo qsno, 4e iskat da jiveqt...


q se opitai da spre6 da di6a6...
jivota e porok, ot koito ne moje6 da se otkaje6...

abe ... neka koito iska da se samoubiva da go pravi !neka si4ki umrat !kat otidat v ada 6te razberat kade sa sgre6ili ...jalkoto e 4e vru6tane nqma ...
Напълно те подкрепям...
Хехех... Силните оцеляват!Борците в тоя живот оцеляват!КОлкото и гадно да звучи..нахалните оцеляват!Аз лично не съм обаче зад тоя принцип..но доста хора са такива..Та към автора...Не позволявай другите да те мачкат...Харесвай се такъв какъвто си..И сега един цитат:
Бъди човек,а не човече,
люби,обичай..но никога не тлей :wink:
Може да е малко оффтопик..но просто се сетих..
Ако ти сам не се харесваш..недей да очакваш другите да те харесват?!

vra4ka
10-31-2005, 21:28
Помъчи се да обичаш живота си !
Ако ти не решиш,че не си комплексиран това няма да ти падне от небето.
Тъй че се стягаи и повярвай в себе си :wink: