PDA

View Full Version : Обрязване - болка?



тайна
10-31-2005, 13:26
Аз съм на 20 години и утре ще ми правят обрязване с локална упойка. Боли ли по време на операцията и след това? Притеснявам се от болката и дискомфорта. Моля, който има информация, да каже.

MalagantA
10-31-2005, 13:48
Spoko man! S lokalna upoika po4ti ne boli( estestweno tva vse pak e operaciq i 6te usetih bolko no za kratko vreme) koftito e sled tva - 6e trqbva edna sedmica da si na leglo i nqma da moje da si vzeme6 du6, oba4e spored men si zaslujava man. 8)

10-31-2005, 13:56
Spoko man! S lokalna upoika po4ti ne boli( estestweno tva vse pak e operaciq i 6te usetih bolko no za kratko vreme) koftito e sled tva - 6e trqbva edna sedmica da si na leglo i nqma da moje da si vzeme6 du6, oba4e spored men si zaslujava man. 8)

Една седмица е задължително да си на легло ли? Вкъщи или в болницата? И наистина ли не може да се къпеш?

А след операцията боли ли?

10-31-2005, 14:15
e kvo to4no predstavlqla tva obrqzvane?

XePouH
10-31-2005, 15:08
Ми след като са та резнали ша та боли няколко дена докато кожичката загрубее,а иначе защо го правиш ?

DrSmurph
10-31-2005, 15:32
OОперацията няма да я усетиш. След това ще имаш известен дискомфорт и болка при ерекция докато ти заздравее. В общи линии възстановяването е много бързо.

10-31-2005, 16:19
OОперацията няма да я усетиш. След това ще имаш известен дискомфорт и болка при ерекция докато ти заздравее. В общи линии възстановяването е много бързо.

Искаш да кажеш, че като цяло няма особена болка ако не тръгна да правя ч**** веднага след операцията, така ли?

glazunov
10-31-2005, 17:28
Gley sa...
Ni sy plashi tolkoz....shtom az sym izdyrjal,nema problemi...po vreme na operaciqta,koqto e 15-20 min. shte chuvash samo edin zvuk...-hryc-hryc,koito taka i ne mojah da razbera kakyv e,shtoto ti slagat edin paravan da ne gledash...no nisho ne useshtash,vse edno na nqkoi drug go pravqt...no da znaesh,che toq kojlqk e potreben samo pri masturbirane za po-golqm kef,inache ot poqvata na drehite i na belioto toi stava nepotreben...po higienichno e....
A za bolkata i dusha ne se pritesnqvai
Sled operaciqta kato si vidish onaq rabota shte se iznenadash,shtoto shte e prevyrzana s chalma....i na men lichno mi slojiha edno parche marlq,zakacheno tam otgore i to e kato kapache...povdigash go kato pikaesh i si go spuskash posle....
a za dusha,tva sa pylni gluposti...nqma da te bintovat celiq q....prodyljavash si normaleni jivot,samo che imash rana na onaq rabota,koqto zazdravqva postepenno...nqkyde 7-10 dena
Moq nai-priqtelski syvet e da ne dopuskash erotichni misli prez toq period,shtoto inache stava malko slojno,shtoto vse pak tva e rana i ako trygnesh da q razteglqsh..nali se seshtash....
malko e slojno s erekciq prez noshtta i rano sutrinta,no pyk moje bi ima nqkvi hapcheta ili drugi medikamenti,koito da q blokirat za izvestno vreme.Az lichno ne polzvah i sa kvo da ti kaja...hormonite sa si hormoni...az ne moga da go kontroliram i prez noshtta imah taka malko problemi,ama ne sym umrql...vyibshte nqma tolkova bolka..ako vse pak si po-chuvstvitelen,zaredi se malko s techen analgin.
Drugiq moment e prochistvaneto s kislorodna voda,na koeto trqbva da hodish...ama to e nqkolko sekundi,ama dosta shtipe da znaesh,poemi si dylboko vyzduh i kato te boli izdishvash...ili neshto takova...pyk i moesh ako iskash da kreshtish,kvoto si iskash...stava duma za nqkolko sekudni.
Posle lichno pri men ne znam na koi den tochno beshe,no se poqvi nqkva liuspa,obhvashtashta cqlata glavichka...kato che li tva beshe nai-gorniq sloi na glavichkata....ta taq liuspa padna i otdolu se poqvi nova povyrhnost...t.e. ne znam dali e nova,no glavichkata stava malko po-gruba,koeto ne preci ha sexualnoto udovolstvie..prosto glavichkata v nachaloto shte ti e malko chuvstvitelna,prosto nqma da ima kvo da q predpazva....
i tva e.
I az sym sa na 20 kato tebe i mie super....ti po kvi prichini reshi da go pravish?

10-31-2005, 18:56
Благодаря за отговора. Правя го заради фимоза - не мога да извадя главичката в състояние на ерекция.

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-01-2005, 08:57
Spoko man! S lokalna upoika po4ti ne boli( estestweno tva vse pak e operaciq i 6te usetih bolko no za kratko vreme) koftito e sled tva - 6e trqbva edna sedmica da si na leglo i nqma da moje da si vzeme6 du6, oba4e spored men si zaslujava man. 8)

11-01-2005, 12:14
Стана операцията днес. Около 20 минути трая. Не беше толкова болезнено, колкото отблъскващо като усещания на дърпане, убождане и т.н.

В момента е 15:00, бях готов в 09:40. Усещам слаба болка на мястото. Дано да не се усилва ...

Операцията се извърши в урологията в гр. Варна и ми струваше 3 (три) лева, тъй като имах направление от здравната каса.

Ако някой има въпроси около обрязването, нека пита. В момента го изтърпявам и ще се радвам да отговоря.

kurabiika
11-01-2005, 13:51
Честито(ако може така да се каже :roll: )
и да се възстановиш бързо :wink:

orbi
11-01-2005, 13:57
Стана операцията днес. Около 20 минути трая. Не беше толкова болезнено, колкото отблъскващо като усещания на дърпане, убождане и т.н.

В момента е 15:00, бях готов в 09:40. Усещам слаба болка на мястото. Дано да не се усилва ...

Операцията се извърши в урологията в гр. Варна и ми струваше 3 (три) лева, тъй като имах направление от здравната каса.

Ако някой има въпроси около обрязването, нека пита. В момента го изтърпявам и ще се радвам да отговоря.

ще си дадеш ли емеила за да те попитам нищо по лично :?:

11-01-2005, 15:06
ще си дадеш ли емеила за да те попитам нищо по лично :?:

Не е желателно, тъй като по принцип съм известен на доста хора в интернет-пространството и предпочитам да остана анонимен. Задай си въпроса спокойно и ще отговоря какъвто и да е. Докато не се появява името или прякора ми, а виждате само ГОСТ, мога да отговоря на всеки един въпрос.

11-01-2005, 17:58
и на мене трябва да ми правят такава операция обаче ме е срам да отида 1-во на преглед защото е
уролога е жена и ме е срам и страх да не ми се надърви нещо :oops:и 2-ро страх ме е и 3-то личната лекарка е позната с маиками няма как да зема направление и 4-то искам да го направя без нашите да разберат :!: ..... много сам обуркан :cry: :cry:

11-01-2005, 18:37
и на мене трябва да ми правят такава операция обаче ме е срам да отида 1-во на преглед защото е
уролога е жена и ме е срам и страх да не ми се надърви нещо :oops:и 2-ро страх ме е и 3-то личната лекарка е позната с маиками няма как да зема направление и 4-то искам да го направя без нашите да разберат :!: ..... много сам обуркан :cry: :cry:

Здравей,

Този вариант майка ти да не разбере просто го забравяш и намираш начин да й кажеш. Две седмици след операцията се ходи като насран и няма как тя да не види, освен ако не се изнесеш на квартира.

11-01-2005, 18:54
олееле започвам да се замислям вече.. много ме е срам
а някави шевове има ли.. това ми е много интересно..
и наистина ли походката е чак толкова зле :?: :cry: :cry:

DrSmurph
11-01-2005, 20:03
Походката не се влияе от операцията!

Bor4e Kamenoski
11-01-2005, 20:28
Аз отдавна искам да си направя такава операция. Въпросът ми е може би е малко реторичен, но след като нямам фимоза дали имам шанс да си изпрося направление от личния лекар? Проверих колко струва в една частна клиника, но ми досвидяха 300 лева. Някой от този форум може ли да ми предложи някакъв по-евтин вариант? Повярвайте ми, много искам да съм обрязан: хем членът изглежда по-добре със заголена главичка, хем е по-хигиенично. На пича от Варна направо му завиждам. :roll:

11-01-2005, 20:44
и на мене трябва да ми правят такава операция обаче ме е срам да отида 1-во на преглед защото е
уролога е жена и ме е срам и страх да не ми се надърви нещо :oops:и 2-ро страх ме е и 3-то личната лекарка е позната с маиками няма как да зема направление и 4-то искам да го направя без нашите да разберат :!: ..... много сам обуркан :cry: :cry:

говори с ващи ве пич :lol:

11-01-2005, 20:46
Аз отдавна искам да си направя такава операция. Въпросът ми е може би е малко реторичен, но след като нямам фимоза дали имам шанс да си изпрося направление от личния лекар? Проверих колко струва в една частна клиника, но ми досвидяха 300 лева. Някой от този форум може ли да ми предложи някакъв по-евтин вариант? Повярвайте ми, много искам да съм обрязан: хем членът изглежда по-добре със заголена главичка, хем е по-хигиенично. На пича от Варна направо му завиждам. :roll:

Слушай сега, ти като отидеш при личен лекар няма да обясняваш какво искаш да правиш и т.н. Просто казваш, че искаш направление за преглед при уролог. Личният лекар няма какво да ти гледа в гащите да проверява как стоят нещата и има ли го проблема или не. Ако искаш направо и кажи, че имаш оплаквания с трудно заголване и да ти пише направление за фимоза, а на уролога ще му кажеш, че просто искаш обрязване. Той после ще те накара да вземеш направление за хоспитализация и ще те реже. На практика касата ще му плати парите и да имаш и да нямаш фимоза, тъй че всичко е въпрос на добра договорка с доктора.

11-02-2005, 15:01
Ден втори. Сутринта беше ужасна, тъй като при сутрешните ерекции ми беше невероятно болезнено и ставах през 30мин. В момента не боли въобще, все едно не съм му правил нищо. Лекарят днес го пръска с някаква бяла суха пяна и постави друга превръзка.

Общо взето съм доволен от направеното. Но оставам на мнение, че емоциите от деня на операцията просто могат да подлудят човек и да го пратят психически в ада. Ако сте борбени хора, идеята е много добра. :wink:

doki_m
11-05-2005, 17:56
така си е.аз съм на 14 и се подложих на такава операция също поради фимоза. :wink: болеше доста след това,но се свиква..

_Sweet_Love_
11-07-2005, 09:46
Честито и скорошно възстановяване ти пожелавам, а след това и много мацки, на които да показваш какво са ти направили. :lol:

Bor4e Kamenoski
11-08-2005, 05:12
Как си, пич? Как се възстановява "едноокия смок"? Аз ще ходя в четвъртък на обрязване, така че ми стискай палци.

...///....///..////
11-09-2005, 07:37
апак аз сигорно декември месец :cry: :cry: :oops: :cry: :cry:

11-11-2005, 13:54
men v4era mi go napraviha tva i izob6to ne me boli dori i pri erekciq samo me bolq kato mi smenqha prevryzkata i ako si go pipam.Az dneska kato go vidqh kato mi smenqha prevryzkata se upla6ih mnogo zle izglejda6e neky rynbest takyv ,tva sigorno 6e se upravi de (nadqvam se de ),a da vi pitam vas kato vi go praviha tova ima6e li konci posle mislq ,6toto pri men ima i mai te go pravqt takyv grozen kato padnat mai si4ko 6te se opravi ?

doki_m
11-11-2005, 14:41
споко бе пич! :) така си е! в първия момент е доста стряскащо. после всичко трябва да си дойде на мястото! ще ти добие съвсем друг вид! вярвай ми! :wink:

prostosasho
08-15-2013, 16:14
На 17 съм и ме обрязаха вчера с пълна упойка (приспаха ме). Не ми взеха никакви пари, но ако се възстановя бързо и без усложнения ще дам някакво парично обещетение на доктора за добре свършена работа. За сега имам отток, който не ми харесва особено много, не ми харесва и образът на члена ми. Надявам се всичко бързо да се оправи и нормализира. :(

kalpazanka
08-16-2013, 11:41
Стара тема.