PDA

View Full Version : Goth??



10-31-2005, 20:19
Zadaljitelno li e kato si gotik da si i satanist?
Ne moje li da si hristiqnin i pak da si slu6a6 goth?

Sinister_Doll
10-31-2005, 20:29
Zle li si? Mn qsno, 4e ne e zaduljitelno da si satanist kato si goth. 6to da ne si vidql goth na snimka :?

JoInTcHe
10-31-2005, 20:31
Zle li si? Mn qsno, 4e ne e zaduljitelno da si satanist kato si goth. 6to da ne si vidql goth na snimka :?
Дам,дам ...

Twista
10-31-2005, 21:05
Не мисля, че музиката и облеклото трябва да влияят по някакъв сериозен начин на религията, която изповядваш. Това си е въпрос на избор, който сам правиш и който не бива да е повлиян от чужди убеждения.
Поне аз съм на това мнение.
А и не смятам, че даден стил музика трябва да налага някаква религия, за да го слушаш.

korn___
10-31-2005, 21:14
Не мисля, че музиката и облеклото трябва да влияят по някакъв сериозен начин на религията, която изповядваш. Това си е въпрос на избор, който сам правиш и който не бива да е повлиян от чужди убеждения.
Поне аз съм на това мнение.
А и не смятам, че даден стил музика трябва да налага някаква религия, за да го слушаш.

absolutno verno ! i as taka si slu6am metal ... si si vqrvam v moito si ! nqma da kazvam kakvo e to ... da ne nqma mqkvi skandali 4e mi pisna ot maloumni hora !no muzikata si e religiq i na4in na jivot su6to ...seki sam izbira tva det mu se struva nai pravilno de ...

WILD__BOY
10-31-2005, 21:30
Религията е право на избор на всяка личност! Никой не може да ти налага в какво да вярваш. Не си длъжен на никого да казваш каква религия изповядваш.

Прочети указа на ООН за правата на човека за повече инф.
Иначе е тъпо тва за сатанизма

angel4e_ot_ada
10-31-2005, 21:51
SkAtE^FeNkA написа:
Не мисля, че музиката и облеклото трябва да влияят по някакъв сериозен начин на религията, която изповядваш. Това си е въпрос на избор, който сам правиш и който не бива да е повлиян от чужди убеждения.
Поне аз съм на това мнение.
А и не смятам, че даден стил музика трябва да налага някаква религия, за да го слушаш.

taka si e,vseki 4ovek ima pravoto sam da re6i v kakvo da vqrva i na kakvo da se pod4inqva.Dali 6te e nqkoq to4no opredelena religiq ili prosto v nqkakvi li4ni obejdeniq si zavisi ot samiq 4ovek.No tezi ne6ta sa vajni za6toto sa edna golqma stupka kum sformiraneto na cqlostniq xarakter na edin individ :)

mary_jane_666
10-31-2005, 22:26
ХъХъХъХ тФа беше много ама много глупав въпрос :lol:
На него ще отговоря с - не , не съм сатанистка.