PDA

View Full Version : Interesno mi e da razbera...



^TeeN^
10-31-2005, 21:09
Iskam da vi popitam koe e nai-otka4enoto neshto koeto ste pravili,6toto mi e mn interesno :)

puh^
10-31-2005, 21:23
edin pyt az i kompaniqta mi podpalihme pyrviq etaj na edin vhod :shock: izgorqha kabelite za telefona i nqmaha telefon cqla sedmica :lol: a bqhme samo 11-12 godishni :shock: ...

BABY_SEXY_GIRL
10-31-2005, 21:40
Преобърнах живота си наобратно :) Това достатъчно лудо ли е, всичко промених...и така ми е адски добре :D Някакси адски освежаващо и жизнено ми подейства :shock: :)

ycMuBkaTa
10-31-2005, 22:38
Първо заминах да уча на майната си ей така на майтап...И всеки ден с приятелите си правя какви ли не откачени неща, които никога преди не бих направила...Понякога живота ми отива по дяволите-стига до самия ръб на пропастта, прави остър завой и се връща обратно, а друг път просто седи и не чувствам, че живея. И тогава хоп правя нещо, което цял живот съм си казвала-така не бива така не се прави...и до там с правилата...
Едва ли ме разбра някой :wink:

Djeilo
11-01-2005, 10:18
Сякви простотии.Последното което аз и моята най добра приятелка направихме беше,че заради нас изгониха един който продваше пилета в магазина пред нашия блок.

Tedka-Medka
11-01-2005, 10:37
не мога да се сетя точно..
доста са ама ф момента
не се сещам:)

IdontGiveaFuck
11-01-2005, 10:42
Сякви простотии.Последното което аз и моята най добра приятелка направихме беше,че заради нас изгониха един който продваше пилета в магазина пред нашия блок.

Е това вече е супер тъпотия :x
Вместо да измислите нещо весело.... :x

Аз съм правила доста простотийки ,но нямам намерение
да ги пиша!

MaD_CaT*
11-01-2005, 11:01
Ами.. за някви такива големи
простотии не мога да се сетя... :roll:
Ама..вчера бяхме на някакъв изискан ресторант..
и ми поднесоха спагети с лъжица.. :D
Ахаха...и аз ся почнах с лъжицата...
ама то логично нищо да не мога да...сложа в нея...
И наще ме посъветваха да ползвам вилицата и лъжицата заедно :lol:
нз...как си оплетох ръцете...но две спагети скочиха в чашата ми със Спрайт :lol: ...
ахаха..попиках се от смях :lol:
наведох се под масата и извадих спагетките..
после Спрайта ми имаше вкус на сирене :lol:
Днес...пък както си стоя в стаята на пуснат климатик...
и усещам,че нещо ми става студено..
и почнах да кихам..
поглеждам към термометъра..то 16 градуса... :lol:
20 мин. се разхлаждам аз... :lol:
ми така..е ..като учиш думи по немски...и прегряваш...и имаш нужда да се поохладиш :lol:

MAD-DEVIL
11-03-2005, 17:53
Доста отдавна беше тва, за което се сещам. Обадих се по телефона и казах на някакъв непознат да ми изпере гащите.

WILD__BOY
11-03-2005, 20:29
Еми счупих ти главата хахаахаха

хах да помисля
в момента бритона от ляво ми расте на страни щото се отнесах с един чук за трамбоване на пътечки