PDA

View Full Version : awe vie dobre li ste we?



Eric Cartman
10-31-2005, 21:15
sedq mirno i tiho pred kompa si.. i 4eta unikalnite postove na tema treva koito ste pusnali.... emi evalataa hora... nqkoi sa gordi 4e pafkat... drugi im se karat i se mislqt za bsi qkite par4eta poneje ne pafqt.. i prezirat drugite poneje pafkaneto e lo6o ne6to :lol: ee da ubihte me priznaam si... da hora borete se s trevata sled kato ste ubedeni kolko vredna e tq za vas... ama kato gledam i ha6ka da drusate po zle v glavata nqma da stanete... nqqm dumi... purvo vijte i razberte kakvo pu6ite a ne samo kak se kazva... togava filosofstvaite...

Foxi_v6
10-31-2005, 21:31
e sa imagi sekvi

ellii
10-31-2005, 23:01
Аз мисля,че всеки има право да прави каквото сметне за добре и другите не трябва да го съдят за постъпките му.ДА аз съм пушила трева,хашиш... и какво от това..това не ме прави по-малко човек,това,че съм пробвала не означава,че ми е харесало и продължавам да го правя,просто си задоволих любопитството..нито съм против нито съм за.ВСЕКИ САМ РЕШАВА КАК ДА ЖИВЕЕ ЖИВОТА СИ И НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ОСЪЖДА КОГОТО И ДА БИЛО!

DeSiTo0o
11-01-2005, 06:35
e sa imagi sekvi
:wink:

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-01-2005, 08:24
Аз мисля,че всеки има право да прави каквото сметне за добре и другите не трябва да го съдят за постъпките му.ДА аз съм пушила трева,хашиш... и какво от това..това не ме прави по-малко човек,това,че съм пробвала не означава,че ми е харесало и продължавам да го правя,просто си задоволих любопитството..нито съм против нито съм за.ВСЕКИ САМ РЕШАВА КАК ДА ЖИВЕЕ ЖИВОТА СИ И НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ОСЪЖДА КОГОТО И ДА БИЛО!

FairyNymph
11-12-2005, 15:26
ми тия дето не пушат си мислят че могат да откажат другите дето пушат,а тия дето пушат-ми те просто си пушат :D

WwanAdoO
11-14-2005, 08:36
Еми не се притеснявай-аз знам кво пуша. Обаче...аз по принцип мноо уважавам хора,които не пушат,не пият,имат сили да седнат да се научат или пък пият и пушат рядко или пък мноо умерено...обаче тука некфи,дет не знаят за кво въобще става въпрос да ми пишат умри тъп боклук и незнам си още кво просто не го издържам. Не можеш да предцениш някой по това дали пуши,дали пие или пък дали се ебе по пейките (е по последното може де аахаха). Щот повечето хора,които пушат са страшно свестни хора и тва,че взимат некфи шитове не ги прави по-малко или повече хора...тва си е техния избор и никой няма право да ги обижда или некфи друи подобни. И не мое си4ки дет пушат,6мъркат, друсат с амфети, бодат се да се сложат под името наркомани или пък да бъдат наричани смъкнати боклуци. И тва,че някой пишат,че тревоманите се били гордеели с това,което са-еми не е така-който се гордее с това е един прост конформист...

Black_Queen
11-14-2005, 08:49
tova dalipie6 ili pu6i6 kakvoto i da bilo ne te pravi po malko 4ovek ot drugite . za6toto kakvito i narkotici da vzima6 i kolkoto i uj da sa leki vse pak ti ostaviat sleda v mozuka a sled kato spre6 da gi vzima6 preotkriva6 sebe si i tova koeto e vajno za teb.

Black_Queen
11-14-2005, 08:50
malko gluposti nagovorih ama tva e 6toto sam napu6ena :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabka_f^
11-14-2005, 21:27
Пуснато на: Вто Ное 01, 2005 3:01 am Заглавие:



Аз мисля,че всеки има право да прави каквото сметне за добре и другите не трябва да го съдят за постъпките му.ДА аз съм пушила трева,хашиш... и какво от това..това не ме прави по-малко човек,това,че съм пробвала не означава,че ми е харесало и продължавам да го правя,просто си задоволих любопитството..нито съм против нито съм за.ВСЕКИ САМ РЕШАВА КАК ДА ЖИВЕЕ ЖИВОТА СИ И НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ОСЪЖДА КОГОТО И ДА БИЛО!
_________________

съгласна съм напълно:)

Gabka_f^
11-14-2005, 21:29
Еми не се притеснявай-аз знам кво пуша. Обаче...аз по принцип мноо уважавам хора,които не пушат,не пият,имат сили да седнат да се научат или пък пият и пушат рядко или пък мноо умерено...обаче тука некфи,дет не знаят за кво въобще става въпрос да ми пишат умри тъп боклук и незнам си още кво просто не го издържам. Не можеш да предцениш някой по това дали пуши,дали пие или пък дали се ебе по пейките (е по последното може де аахаха). Щот повечето хора,които пушат са страшно свестни хора и тва,че взимат некфи шитове не ги прави по-малко или повече хора...тва си е техния избор и никой няма право да ги обижда или некфи друи подобни. И не мое си4ки дет пушат,6мъркат, друсат с амфети, бодат се да се сложат под името наркомани или пък да бъдат наричани смъкнати боклуци. И тва,че някой пишат,че тревоманите се били гордеели с това,което са-еми не е така-който се гордее с това е един прост конформист...
syglasna sum:)Black Queen 6te si priznai du6ko to i az tai:)))

Manol.G
12-01-2005, 07:58
Dobre sme,a vie?

Michelle_la_charmante
12-01-2005, 09:30
Аз мисля,че всеки има право да прави каквото сметне за добре и другите не трябва да го съдят за постъпките му.ДА аз съм пушила трева,хашиш... и какво от това..това не ме прави по-малко човек,това,че съм пробвала не означава,че ми е харесало и продължавам да го правя,просто си задоволих любопитството..нито съм против нито съм за.ВСЕКИ САМ РЕШАВА КАК ДА ЖИВЕЕ ЖИВОТА СИ И НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ОСЪЖДА КОГОТО И ДА БИЛО!

Напълно си права!

GLeZoRanA
12-01-2005, 11:17
Аз мисля,че всеки има право да прави каквото сметне за добре и другите не трябва да го съдят за постъпките му.ДА аз съм пушила трева,хашиш... и какво от това..това не ме прави по-малко човек,това,че съм пробвала не означава,че ми е харесало и продължавам да го правя,просто си задоволих любопитството..нито съм против нито съм за.ВСЕКИ САМ РЕШАВА КАК ДА ЖИВЕЕ ЖИВОТА СИ И НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ОСЪЖДА КОГОТО И ДА БИЛО!

Напълно си права! и аз съм на тва мнение :)

Muha_bez_glava
12-01-2005, 12:10
mnoo sydyrjatelna tema

S8K
12-01-2005, 13:05
бе кво ви ебе кво правят другите,аре бегай и гледай себе си........ :twisted: :!:
Нека секи си живее както си иска... :!:

12-10-2005, 21:08
Ами аз принципно слушам Satanic Metal и като се напуша и почвам да коля животните на село-примерно кокошките на баба и дядо, една котка на съседите(казваше се Джони) и някак си вниквам надълбоко в културата на Антихристите и като му изтръгнах топките на гадния котарак и ми стана много хубаво-миризмата на кръв, вкуса на свежа плът...

Made In Bulgaria
12-10-2005, 21:13
Ave xora. Ia se Osuznaite ve! Kvo ste gi pochnali teia narkotici - laina. Ia se suvzemete. Po onova vreme gi niama6e teia problemi! Narkomani! Fuerer- a
vi kazva - ne! Az vi kazvam samo, 4e mnooo mrazim narkomani, ma kolkoto mrazim narkomani, tolko mrazim i bremenni jeni. Ma tova 6e go obsudim v drugia forum. Za problemite v transporta. 6E GI RUGAM S NOJ! Butat se rai6` li v gradaskia transport i mi pusnali edni 6kembaci. A 4etoh vuv vestnika, 4e vutre imalo Droga. Droga li ma! Ku4ko! Smurt! Kontrabanda! Kur v 4eloto!

Ханс
12-10-2005, 21:15
Циганите са дрогата на народа според мен! Те са вредни и тряббва да ги избием, те са виновни за тревата и за кокаина, и за войната в Ирак, смърт на еврейте, хайл Хитлер!

hamilcar
12-11-2005, 06:20
sedq mirno i tiho pred kompa si.. i 4eta unikalnite postove na tema treva koito ste pusnali.... emi evalataa hora... nqkoi sa gordi 4e pafkat... drugi im se karat i se mislqt za bsi qkite par4eta poneje ne pafqt.. i prezirat drugite poneje pafkaneto e lo6o ne6to :lol: ee da ubihte me priznaam si... da hora borete se s trevata sled kato ste ubedeni kolko vredna e tq za vas... ama kato gledam i ha6ka da drusate po zle v glavata nqma da stanete... nqqm dumi... purvo vijte i razberte kakvo pu6ite a ne samo kak se kazva... togava filosofstvaite...

Нищо не си написал.

fos we
12-11-2005, 20:53
em az nqq kak prosto pak da ne vi napi6a:ebete sa we pederazi ne6tastni