PDA

View Full Version : Честит празник



мечтател
11-01-2005, 13:26
пускам тази тем за тези от вас, за които днес е просто един ден отпуска.да знаете - това е денят на народните бутители. сещате се - тези, дето са будили народа. дейци на културата и т.н. казвам само това. ако все още има българи те би трябвало да знаят това. но имаше много, дето не се сетиха за 6 септември, аз пуснах тема тогава. за 22 септември нарочно не пуснах. исках да видя дали някой ще се сети. никой. така че на народа тук някой трябва да му казва кога са празниците. иначе няма да ги знаете. демек аз ся ви ставам будител.

Master_88
11-01-2005, 14:05
Аз се сетих и знам добре какво е днес но не се чувствам длъжен да убеждавам и другите да го правят. който иска да се сеща и да знае той си знае.

favichka
11-01-2005, 14:14
Аз се сетих и знам добре какво е днес но не се чувствам длъжен да убеждавам и другите да го правят. който иска да се сеща и да знае той си знае.
absolutno s1m saglasna
:!:
vse pak-4estit praznik

morsmordre
11-01-2005, 14:19
Честит свободен ден за всички ученици :D

IdontGiveaFuck
11-01-2005, 14:20
Честит свободен ден за всички ученици :D

ахаххахаха :D
честит...ъм..празник

мечтател
11-01-2005, 14:22
Аз се сетих и знам добре какво е днес но не се чувствам длъжен да убеждавам и другите да го правят. който иска да се сеща и да знае той си знае.

да не се опитваш да кажеш, че съм сбъркал като съм пуснал темата. никой не е длъжен, но защо да не го направи?

DeSsi
11-01-2005, 14:24
Честит празник на всички :)

мечтател
11-01-2005, 14:26
Честит свободен ден за всички ученици :D
мислех, че си твърде умен за да изръсиш нещо подобно. това ли ти е представата за 1 ноември?

machoka
11-01-2005, 14:28
Я да видим, някой аджеба знае ли какво честитим, кой, по какъв повод и т.н.?

пп. Без мечтателя.

morsmordre
11-01-2005, 14:29
Я да видим, някой аджеба знае ли какво честитим, кой, по какъв повод и т.н.?

пп. Без мечтателя.

Ест, деня на будителите!

machoka
11-01-2005, 14:30
Я да видим, някой аджеба знае ли какво честитим, кой, по какъв повод и т.н.?

пп. Без мечтателя.

Ест, деня на будителите!

Да, това го знае и дете в детската градина. Въпросът е, кои аджеба са тези хора..

IdontGiveaFuck
11-01-2005, 14:30
Я да видим, някой аджеба знае ли какво честитим, кой, по какъв повод и т.н.?

пп. Без мечтателя.



еее и аз знам,разбира се :D
както morsmordre каза- 'Денят на Народните Будители' :D


Денят е посветен на делото на книжовниците, просветителите, борците за народно освобождение, съхранили през вековете духовните ценности на народа и неговата чест. :D

мечтател
11-01-2005, 14:30
Я да видим, някой аджеба знае ли какво честитим, кой, по какъв повод и т.н.?

пп. Без мечтателя.

Ест, деня на будителите!

това вече го написах. повече ако може

Lena_
11-01-2005, 14:33
Я да видим, някой аджеба знае ли какво честитим, кой, по какъв повод и т.н.?

пп. Без мечтателя.



еее и аз знам,разбира се :D
както morsmordre каза- 'Денят на Народните Будители' :D


Денят е посветен на делото на книжовниците, просветителите, борците за народно освобождение, съхранили през вековете духовните ценности на народа и неговата чест. :D добре казано

мечтател
11-01-2005, 14:36
Я да видим, някой аджеба знае ли какво честитим, кой, по какъв повод и т.н.?

пп. Без мечтателя.



еее и аз знам,разбира се :D
както morsmordre каза- 'Денят на Народните Будители' :D


Денят е посветен на делото на книжовниците, просветителите, борците за народно освобождение, съхранили през вековете духовните ценности на народа и неговата чест. :D добре казано
но не е достатъчно според мен

11-01-2005, 14:36
пускам тази тем за тези от вас, за които днес е просто един ден отпуска.да знаете - това е денят на народните бутители. сещате се - тези, дето са будили народа. дейци на културата и т.н. казвам само това. ако все още има българи те би трябвало да знаят това. но имаше много, дето не се сетиха за 6 септември, аз пуснах тема тогава(не че нещо се самоизтъкваш де). за 22 септември нарочно не пуснах. исках да видя дали някой ще се сети. никой. така че на народа тук някой трябва да му казва кога са празниците. иначе няма да ги знаете. демек аз ся ви ставам будител.
Пиши като грамотен човек, па после ставай будител !
С тая темичка искаше да ни честитиш, да ни подсетиш или да покажеш кооолко много знаеш ? хгагхахг
Бтв как е Евг. Миндж ? Още ли ходите ? хгагхагхахга

IdontGiveaFuck
11-01-2005, 14:38
Поне нямах правописни грешки в поста си :shock:
Пък като знаеш по-добре-хубаво,казвай!
Аз няма да пиша някво есе на тема -"къв ден е днес" :shock:

мечтател
11-01-2005, 14:45
айде една техническа грешка и ще ме изядете. недейте така де. на Бийн няма да отвръщам, не му е нито времето нито мястото. няма да му помагам да развали темата за празника. и аз нямам намерения есета да пиша. който си го знае - да го знае.

zElEnA^mAsLiNkA
11-01-2005, 17:37
Ami ... Az znam ,4e dnes e Den na Nar0dnite Buditeli! Znam sy6t0 ,4e t0va sa tezi h0ra ,k0it0 p0 nqkakyf na4in pr0bujdat nar0da ... P0magat im da se 0syznaqt i t.n.!Ne pretendiram ,4e znam ne6t0 ama taka si mislq!
Iskam da 4estitq na vsi4ki prep0davateli i pisateli i vsqkfi buditeli! (dnes 4uh ,4e i up0ikadjiite imat praznik - e i na tqh da im e 4estit!)

BABY_SEXY_GIRL
11-01-2005, 19:47
Честно казано ако не беше даскалото, където ни казват даден ден защо няма да учим...до сега нямаше да знам и за 1 празник :roll: Просто не това ме интересува особено :? И все пак честито да ни е, намазахме 1 ден по-малко :lol:

morsmordre
11-01-2005, 20:19
Честит свободен ден за всички ученици :D
мислех, че си твърде умен за да изръсиш нещо подобно. това ли ти е представата за 1 ноември?

Ами :roll: Никой не отрича, че съм умен, просто в даскало ме изтормозиха мн тези дни и се радвам на всеки свободен ден (тези седмици).По принцип не обичам мн почивките, защото изоставам в ученето.Виж сега, не са вече мн хората, които се радват на самия празник - повечето се радват на свободния ден :wink: Хубаво е, че по онова време е имало хора, които са поддържали българския народ, да, наистина, без тях едва ли е щяло да бъде същото, но това не означава, че не трябва да се радвам на почивката :wink:
Лично аз се сещам в момента за Паисий Хилендарски - той май е най-известният, но съм сигурен, че има и още, на които им знам имената, но просто в момента не се сещам :wink: Като бях малък и като учих за тях ми беше мн интересно и същата година гледах на деня на будителите, както ти гледаш сега - от гледната точка на това какво са направили :wink: Но с течение на годините виждането ми се промени - вече ми е по-интересно да почивам в къщи, с мисълта в колко часа да изляза :wink:
Не разбирам защо трябва СЕГА да има някакво значение за мен какво са направили тези хора ПРЕДИ :roll: :wink:

мечтател
11-02-2005, 14:07
за мен това е празник на хората, които са запазили националната ни идентичност. по природа съм патриот. това дава ли отговор на недоразбралите?

machoka
11-02-2005, 15:40
Не разбирам защо трябва СЕГА да има някакво значение за мен какво са направили тези хора ПРЕДИ

Защото това е твоята история, защото ти си българин, защото всеки българин трябва да познава славната си история. Защото е срамота да не се знаят подобни неща.
Защото без тези хора, сега нямаше да разговаряме тук, нямаше да сме постигнали толкова като национална култура.

мечтател
11-07-2005, 14:12
Не разбирам защо трябва СЕГА да има някакво значение за мен какво са направили тези хора ПРЕДИ

Защото това е твоята история, защото ти си българин, защото всеки българин трябва да познава славната си история. Защото е срамота да не се знаят подобни неща.
Защото без тези хора, сега нямаше да разговаряме тук, нямаше да сме постигнали толкова като национална култура.

и защото в днешно време не постигаме нищо като нация, а ако знаем миналото си може и да придобием увереност, че можем да го постигнем