PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M:Харесвате ли момчета с бръснати крака?



SEXtreme
11-01-2005, 14:29
Хайде момичета, да видим!Кое ви кефи повече - бръснати крака или космати? Пускам темата по повод на някои момчета, които ебават други момчета, че са педали щот се бръснат!
АЗ обожавам бръснати крака и мразя космати...ами вие :D

Tochka 1 ot prawilnika !
Moderated by I don't know who I am!

fulldelight
11-01-2005, 14:36
Ами Sextreme, аз съм момче, за това няма да глсувам, ма все пак да кажа - мисля, че е готино да си бръснеш краката и аз от време-на време го правя, но нямам нищо против и небръснатите...всеки сам си избира как да изглежда!Но много ме дразни това, че някои мислят, че щом си брснеш краката, значи си гей...тъпо е.

11-01-2005, 14:45
Мноооо кеф тва обезкосмяването на крачката ! Аз се събирам с приятели, наричани още дружки и си правим козметичен салон.... голям кеф ! Още малко и ше си заговорим на "ма" хгагхагхахг Говорим си за епилация, за козметика, затова какви хубави гладки крака има Алекс ! Но да не си помислите, че педерастеем ей ! Ние сме мъже 101%!

SweetBunny
11-01-2005, 14:48
Brusnati krasa :D :D :D

nqma golqmo zna4enie ama vse pak taka si me kefi!!!

Velvet
11-01-2005, 14:50
Nikoga ne bih si izbrasnal krakata(i vse pak ne mislq 4e e geisko).
poneje sam mom4e ne glasuvam
p.p. priqtelkata mi se kefi na kosmatite mi kraka(otkrovenno ne samo za6toto mi e gadje). no qvno ima i momi4eta koito ne se kefqt(stranno no fakt)kakto momi4eto koeto e pusnalo temata ,vapros na vkus. no vse imam 4uvstvoto 4e tq e dori pod 15 i nqma realen pogled varhu ne6tata :wink:
Peace i pak kazvam ne mislq 4e e geisko(naposledak e mn moderno osobeno sred 4algarite golqma 4ast ot koito ne sa geiove)

machoka
11-01-2005, 14:55
Аз не бих си обръснал краката. За мен космите на краката са символ на мъжественост. Или мустакът /разбира се истинският гъст - на възрастен мъж, не девствения мъх/.
Разбира се, не е 'гейско' Моделите са длъжни да се бръснат, ок. Но иначе - не бих. И разбира се космите да са само и единствено в/у тази част от тялото :D

IdontGiveaFuck
11-01-2005, 14:57
По-яко е да си има някви косми..нали затва е мъж ? :D
Въпреки,че в някои случаи е по-добре да ги махат :roll: :D

Nicy
11-01-2005, 15:03
[color=violet]Na myjete/mom4etata im e priqtno da dokosvat jeni s gladka koja nali?I zashto pyk na jenite/momi4etata da ne im e prqtno ..:)Ima takiva ,koito ne gi byrka dali ima kosmi i vse pak e po priqtno da nqma :P :P :D

Twista
11-01-2005, 15:04
Зависи от краката на момчето. Ако са някакви слаби, определено е по-добре да са космати, за да изглеждат по-мъжествени.
Но разбира се, ако имат добре изразени мускули, е хубаво да са епилирани. :)

aliencheto
11-01-2005, 15:05
Хайде момичета, да видим!Кое ви кефи повече - бръснати крака или космати? Пускам темата по повод на някои момчета, които ебават други момчета, че са педали щот се бръснат!
АЗ обожавам бръснати крака и мразя космати...ами вие :D
xHAyahxyahXyaxayahXyhya е тва вече не съм го очаквал :!: :D Нещо искаш да ми кажеш ли?:)

SEXtreme
11-01-2005, 15:08
Хайде момичета, да видим!Кое ви кефи повече - бръснати крака или космати? Пускам темата по повод на някои момчета, които ебават други момчета, че са педали щот се бръснат!
АЗ обожавам бръснати крака и мразя космати...ами вие :D
xHAyahxyahXyaxayahXyhya е тва вече не съм го очаквал :!: :D Нещо искаш да ми кажеш ли?:)
ахахахахахаха.....ех, мило, мило - защо мислиш, че света се върти около теб? Аз на теб вече ти го казах, ама това е за всички останали - няма на всеки по ЛС я.. :roll:
хахаххахахаа :lol:

stereophonix
11-01-2005, 15:14
po princip ... zna4iiiiiiii kogato mom4eto ne e s izbrasnati kraka oba4e e mn kosmato takoz mi e gadnu .. ama ima nqkoi kade ne e tolkoz nalojitelno se brasnat.. ot druga strana e qko takoz mom4eto da e s brasnati kraka [; no kato cqlo nqma tolkova golqmo zna4enie.. [;

aliencheto
11-01-2005, 15:19
Хайде момичета, да видим!Кое ви кефи повече - бръснати крака или космати? Пускам темата по повод на някои момчета, които ебават други момчета, че са педали щот се бръснат!
АЗ обожавам бръснати крака и мразя космати...ами вие :D
xHAyahxyahXyaxayahXyhya е тва вече не съм го очаквал :!: :D Нещо искаш да ми кажеш ли?:)
ахахахахахаха.....ех, мило, мило - защо мислиш, че света се върти около теб? Аз на теб вече ти го казах, ама това е за всички останали - няма на всеки по ЛС я.. :roll:
хахаххахахаа :lol:

Имам въпрос, "мъжете си по краката ли ги избираш?" :wink:
Кой са бръсне и кой не... ами негова си работа:) Аз ти казах на ЛС , че още не намирам смисъл да го правя.

П.С. David Guetta-The World Is Mine :) светът се върти около всички, но има някой хора който се въртят около него(не космонафтите) :)

angel4e_ot_ada
11-01-2005, 15:21
По-яко е да си има някви косми..нали затва е мъж ?
Въпреки,че в някои случаи е по-добре да ги махат
i az mislq taka :)

SEXtreme
11-01-2005, 15:26
Хайде момичета, да видим!Кое ви кефи повече - бръснати крака или космати? Пускам темата по повод на някои момчета, които ебават други момчета, че са педали щот се бръснат!
АЗ обожавам бръснати крака и мразя космати...ами вие :D
xHAyahxyahXyaxayahXyhya е тва вече не съм го очаквал :!: :D Нещо искаш да ми кажеш ли?:)
ахахахахахаха.....ех, мило, мило - защо мислиш, че света се върти около теб? Аз на теб вече ти го казах, ама това е за всички останали - няма на всеки по ЛС я.. :roll:
хахаххахахаа :lol:


Имам въпрос, "мъжете си по краката ли ги избираш?" :wink:
Кой са бръсне и кой не... ами негова си работа:) Аз ти казах на ЛС , че още не намирам смисъл да го правя.

П.С. David Guetta-The World Is Mine :) светът се върти около всички, но има някой хора който се въртят около него(не космонафтите) :)
Ахахахахаа....неее, не си избирам мъжете по краката въпреки, че доста МЪЖЕ си избират жените по краката....хаха. ЗА мен е важно как изглежда гаджето ми - хващала съм си и небръснати, но в последствие не издържаха на тормоза от моя страна и се обръснаха... :roll: :roll:

rosskata
11-01-2005, 15:27
Честно казано ,няма кой знае какво значение за мен, но предпочитам бръснати крака... Нищо гейско няма в тва човек да се грижи за външния си вид... Пък и изглеждат по- добре без косми... :roll:

machoka
11-01-2005, 15:35
Честно казано ,няма кой знае какво значение за мен, но предпочитам бръснати крака... Нищо гейско няма в тва човек да се грижи за външния си вид... Пък и изглеждат по- добре без косми... :roll:

Така мислиш, защото още не си ме видяла :oops: :lol:

rosskata
11-01-2005, 15:45
Честно казано ,няма кой знае какво значение за мен, но предпочитам бръснати крака... Нищо гейско няма в тва човек да се грижи за външния си вид... Пък и изглеждат по- добре без косми... :roll:

Така мислиш, защото още не си ме видяла :oops: :lol:

Ами аде покажи се де... :wink:

Nightwish_f
11-01-2005, 16:11
Не мисля, че е гейско мъжете/момчетата да си бръснат(обезкосмяват) краката!Аз например много се кефя на момчета който го правят, макарче още не съм навила приятеля ми :? Ама има време де... :lol: :lol: :lol:

SlabakBG
11-01-2005, 16:21
След някоя и друга годинка...

11-01-2005, 16:22
След някоя и друга годинка...
Е милинкоооооо....не се знае :lol: :roll:

Nightwish_f
11-01-2005, 16:25
След някоя и друга годинка...
Е милинкоооооо....не се знае :lol: :roll:
Това бях аз.... :roll:

11-01-2005, 17:44
Да ги махаа...За мен момче,което си маха космите на краката показва донякъде колко държи на външния си вид, хигиената и т.н. Такива хора са разбрали,че не трябва само ние момичетата да се мъчим за техен кеф да махаме всичко що има за махане ами и те малко в наше положение да се поставят.Това е много яко и тотално подкрепям.Естествено ако много държа на човека не би ми пукало чак толкова ама си е препоръчително.Бас хващам,че повечето момчета мислят така и за махането на космите на РЪЦЕТЕ при момичетата :P

Roxy
11-01-2005, 20:17
да колко ще е хубаво краката на гаджето ти да са гладки и чак да лъщат.може да ходите заедно на козметик!

отврат тва е ненормално.който вика че се грижат за външния си вид е шмиргел и бичкия

morsmordre
11-01-2005, 20:35
Аз не бих си обръснал краката. За мен космите на краката са символ на мъжественост. Или мустакът /разбира се истинският гъст - на възрастен мъж, не девствения мъх/.
Разбира се, не е 'гейско' Моделите са длъжни да се бръснат, ок. Но иначе - не бих. И разбира се космите да са само и единствено в/у тази част от тялото :D

Не само моделите, но и баскетболистите, плувците и още мн спортисти :wink:
Аз също не си ги бръсна и мисля, че, ако не спортуваш нещо, което го изисква, е глупаво :? Както каза мачока, това е символ на мъжественост, а и мъжете са създадени да имат косми, какъв е смисълът да ги махаме :wink:

lina15
11-01-2005, 20:38
Az glasuvah za "nqma zna4enie"(za6toto ako se vluba v mom4e koeto si gi brusne,tva nqma da me spre...No vse4 pak AZ predpo4itam da ne se brusnat majete(po krakata:))

SlabakBG
11-01-2005, 21:14
Според мен(аз съм момче) има смисал да се бръснеш на 2 места: Под мишниците и между кракта. Едното заради миризма (и премахването й), а другото... е, лични причини.Сештате се

Velvet
11-01-2005, 21:19
Според мен(аз съм момче) има смисал да се бръснеш на 2 места: Под мишниците и между кракта. Едното заради миризма (и премахването й), а другото... е, лични причини.Сештате се
аз краката си няма да обръсна и пари да ми давате :lol: ;
п.п. и все пак не мисля че е педалско.

Swinkenhoffer
11-01-2005, 21:32
НЕ!!

korn___
11-02-2005, 06:32
Аз не бих си обръснал краката. За мен космите на краката са символ на мъжественост. Или мустакът /разбира се истинският гъст - на възрастен мъж, не девствения мъх/.
Разбира се, не е 'гейско' Моделите са длъжни да се бръснат, ок. Но иначе - не бих. И разбира се космите да са само и единствено в/у тази част от тялото :D

Не само моделите, но и баскетболистите, плувците и още мн спортисти :wink:
Аз също не си ги бръсна и мисля, че, ако не спортуваш нещо, което го изисква, е глупаво :? Както каза мачока, това е символ на мъжественост, а и мъжете са създадени да имат косми, какъв е смисълът да ги махаме :wink:

napulno podrepqm :D mani 4e si imam dostatu4no griji ta samo tva mi ostana ... da si brusna krakata ... vie ludi li ste ? :? :shock: :x

zElEnA^mAsLiNkA
11-02-2005, 10:24
Ami pr0tif sym! Mislq ,4e tfa e 4ast 0t myjestven0stta na myjete! :)

WILD__BOY
11-02-2005, 11:46
еми не ги бръсна .. позволено е сао на професионалните спортисти .. и не по спортно пушене на Mallboro

а и не е ли по-добре кола маска?

SanDRo
11-02-2005, 12:16
az pyk predi godina dve( ne pomnq koga beshe ) gi bqh pochnal na kontra nqkav takav se bqh vmaniachil :D i ei sega imashe sigurno 5-6 meseca ne gi bqh brusnal, ama skoro beshe im udarih edin brusnach( ne na kontra ) da bockat taka leko, ama mnogo gorista beshe stanala mestnostta... ianche men ne me kefi da sa meki kato zadnik i gladki, nito da sa nqkvi goristi, kefi me da ima nqkvi takiva malki kosamcheta po 0.5-1sm nqkade :), ama me marzi da gi brasna mnogo igrachka.....

mil4eto_
11-02-2005, 16:03
еми зависи си ако не са хипер много няма проблем но ако са като на маймуна да си ги махне.но като цяло не отдавам голямо внимание на това :wink:

DeziRe
11-02-2005, 19:56
e ne orangutan si tyrsa :lol: