PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Тя се държи различно!



JuBaCcA
11-01-2005, 16:41
Ne znam otkyde da zapochna :cry: :cry: :cry: S priqtelkata mi hodim ot pochti 4 meseca..v petyk gi navyrshvame.No stana neshto,koeto me kara da umiram vytreshno..ot sedmica nasam se dyrji mnogo studeno s men :cry: :cry: i..mnogo se pritesnih..vchera izlqzohme s oshte edna dvoika..ne izdyrjah i i kazah "promenila si se" i tq mi kaza,che nqma takova neshto i q pitah "ima li neshto,koeto ima da mi kajesh?" i tq kaza,che nqma :cry: :( Pusnaha i interneta dneska i v irc (znam,che e typo da se govori,no iskah da znam i..taka) q pitah direktno "obichash li me oshte" i tq mi kaza "obicham te,no ne kakto predi" koeto.. :cry: :cry: :cry: napravo me ubi..;/ govorihme si..kaza mi,che prosto ima takiva ommenti v chuvstvata i kym men i che se bori za da gi preodolee..pisnalo i e ot rutinata,monotonnostta i..iska da raznoobrazim ejednevieto..Jiveq v skuchen grad..Veliko Tyrnovo..nqma tolkova mnogo razvlecheniq..Ot vsichko se probvali,navsqkyde sme bili..ne znam kakvo moga da napravq,ot veche blizo 7-8 dena sym vse edno v shok,po cql den se chudq kakvo stava.Kakto vsichko si beshe normalno,izvednyj.. :cry: :cry: Daite syvet,kakvo da pravq,molq vi :cry: Razbrah se s neq utre da pogovorim v nas,nqmam predstava kakvo shte stane.Mnogo me e strah da ne q zagubq,tq e perfektniq chovek za men.. :cry: prosto..nemoga da vi q opisha..za nishto na sveta neiskam da q zagubq :cry: Ako ima nqkoi ot VT,ako moje da dade syvet kyde da otidem,neshto razlichno,nestandartno..ne znam veche :cry:
chupacabra:) : ako mojesh,napishi kakvo mislish,znam,che mislish trezvo po tezi problemi :(

Tochka 7 ot prawilnika !
Moderated by I don't know who I am!

viplove
11-01-2005, 16:51
Ами всеки един човек иска разнообразие според мен, аз макар че съм малко по-различен, бих ти предложил, ако утре разговорът мине без кавги и раздяла (на никого не го препоръчвам) да отидете някъде извън града, само двамата или пък с приятели, найстина това ще разнообрази ежедневието ви... сторете го вегнага щом намерите свободно време, и нека това ви преживяване да бъде найстина неповторимо (поне за нея, ако на теб това ти се струва като саможертвувание). При мен преди време имаше ефект.
Пожелавам ти всичко най хубаво, и успех!

JuBaCcA
11-01-2005, 16:57
viplove,dobra ideq,no nqmam sredstva za v drug grad,a i nablizo sa malki gradove..:/ neshto drugo mojesh li da predlojish..neshto nestandartno,moje i nqkakva igra..ne znam..na 17 sym tq na 16.. :cry:

viplove
11-01-2005, 17:09
За друга идея... изненадай я с нещо, нещо хубаво и ценно, като казвам ценно не разбирай скъпо, ами нещо което има морална стойност... направи нещо различно за нея, примерно подари цветя, сети се какво тя обича, и го направи, но не го прави по стандартен начин, просто и покажи че и ти работиш по разнообразяването на вашето ежедневие. Това което направиш, не го повтаряй, ами мисли за нови неща... Преди време една приятелка ме помоли да и помогна в избора на подарък на приятеля си (направиха една година от както са заедно), тогава не знам от къде ми дойде тази на пръв поглед много тъпа идея, но и казах "Подари му няколко твой найстина красиви снимки", тогава доста често се занимавах с фотография и и направих няколко снимки, след което тя му ги подари, като най хубавата сложи в рамка, не очаквах че момчето ще се зарадва толкова много, но крайния резултат беше повече от перфектен, не казвам че трябва точно това да направиш но помисли... за нещата който тя обича.

JuBaCcA
11-01-2005, 17:13
dai mi ideq neshto s moralna stoinost za teb,ne sym typ,znam kakvo imash predvid,no nqmam ideq kakvo po-tochno.Spored teb,shte e dobre li ako utre i podarq neshto,predi da govorim ?

chupacabra:)
11-01-2005, 17:36
първо, JuBaCcA, мерси за доверието..
а сега по темата..
рано или късно това се случва с всяко момиче.. а и не само с момичетата е така. на всеки човек се случва да му стане еднообразно. и ти можеш да го промениш, но трябва да знаеш, че това не зависи само от теб. любовта е игра за двама и би било жалко тя да очаква, че ще се превърнеш в принц, който всеки път ще и прави весело.
питаш за някакви забавления в твоя град ??
знаеш ли кое би могло да я зарадва.?! както разбирам от поста ти, тя е човек на приключенията (може би малко силно казано) и обича да прави лудории.
просто направете нещо шантаво - можете да се метнете на някой влак и да отидете в първия град, който ви хрумне(е разбира се с билетчета, че разправиите само ще прецакат нещата). на стоп ще е още по-лудо, но тфа е за по-различни ситуации. ако ви стиска може и на стоп да отидете. ей така - тайничко без никой да разбере :D заведи я в някое различно заведение /ако щеш суши-ресторант/.. прави и някакви малко подаръчета.,
изгони за 1 вечер ваште някъде на ресторант или на вила или нещо такова, организирай всичко и я покани на вечеря.
подари и нещо лудо, като гащички, на които е гравирана твоя снимка.
за да сте колкото може повече време заедно трябва да проявяваш оригиналност и всяка следваща среща да е все така хубава и вълнуваща, но по-различен начин.
успех!

JuBaCcA
11-01-2005, 17:49
Tova za vecherqta e dobra ideq,shte sgotvq neshto i shte q pokanq :) a problem s nashte nqmam..te sa v chujbina,e..ne jiveq sam,s baba mi sym,tq nqma nishto naprotiv..:) A tova za vlaka..:) shantavo e naistina :) shte go obmislq :) A s gashtichkite go napravih..otkachi napravo :) Blagodarq ti chupacabra :) Nqkoi ima li da predloji oshte neshto?Vsqkakvi predlojeniq sa dobre doshli.. :(

chupacabra:)
11-01-2005, 18:15
виж сега - не можеш да разчиташ вечно на форумците да измислят весели и шантави неща. поръчкай малко въображението си.
и колкото е по-детско заниманието, толкова е по-весела срещата. ако успееш да я заведеш за няколко дни до софия или варна или някой по-голям град, задължително отидете на боулинг, джаги или нещо такова дебилно. и тъй като дълго време няма да можете да намерите нищо и да се ориентирайте си измислете например такава игра - на всеки 5 стълба тя да ти дава целувка.
може да играете на гол покер/или някакъв друг вид игра/
за подаръци - възглавнички, шапчици, ръкавички са окей. или пък си купи глина, разстели я и напиши нещо хубаво за нея, изпечи я, лепни 1 панделка и се получава хубав подарък. и торта на която да пише 'на най-сладкото гадже........'
най-милите и спонтанни неща, колкото и да са малки - правят чудеса. важен е жеста

JuBaCcA
11-01-2005, 18:21
oshte mnogo hubavi idei..:) blagodarq!Az ne razchitam vechno na forumcite..za pyrvi pyt pisha takava tema,daje misleh,che nqma da namerq nqkakvo razreshenie tuk :cry: ,no eto che ima i svestni hora..blagodarq vi!Chakam oshte predlojeniq,pls :(

queen_of_damned
11-01-2005, 19:52
primerno idete nqkade(v gora ili ne6to takova)sred prirodata,ama ve4er i zapalete ogan(no zadaljitelno se pointeresuvai ot zapoznati kak se pravi ogni6te predi tva-i da sloji6 kamani okolo oganq za da ne se razrasne)i si govorete ve4erta na romanti4nata svetlina na oganq,daje 6te e super i ako si prigotvite qdene na oganq.(NO DA NE ZABRAVI6 DA POLEE6 HUBAVO OGNI6TETO S MN VODA PREDI DA SI TRAGNETE).
prosto i pokaji 4e naistina darji6 mn na neq!
USPEH!!!

11-01-2005, 20:02
Ne znam otkyde da zapochna :cry: :cry: :cry: S priqtelkata mi hodim ot pochti 4 meseca..v petyk gi navyrshvame.No stana neshto,koeto me kara da umiram vytreshno..ot sedmica nasam se dyrji mnogo studeno s men :cry: :cry: i..mnogo se pritesnih..vchera izlqzohme s oshte edna dvoika..ne izdyrjah i i kazah "promenila si se" i tq mi kaza,che nqma takova neshto i q pitah "ima li neshto,koeto ima da mi kajesh?" i tq kaza,che nqma :cry: :( Pusnaha i interneta dneska i v irc (znam,che e typo da se govori,no iskah da znam i..taka) q pitah direktno "obichash li me oshte" i tq mi kaza "obicham te,no ne kakto predi" koeto.. :cry: :cry: :cry: napravo me ubi..;/ govorihme si..kaza mi,che prosto ima takiva ommenti v chuvstvata i kym men i che se bori za da gi preodolee..pisnalo i e ot rutinata,monotonnostta i..iska da raznoobrazim ejednevieto..Jiveq v skuchen grad..Veliko Tyrnovo..nqma tolkova mnogo razvlecheniq..Ot vsichko se probvali,navsqkyde sme bili..ne znam kakvo moga da napravq,ot veche blizo 7-8 dena sym vse edno v shok,po cql den se chudq kakvo stava.Kakto vsichko si beshe normalno,izvednyj.. :cry: :cry: Daite syvet,kakvo da pravq,molq vi :cry: Razbrah se s neq utre da pogovorim v nas,nqmam predstava kakvo shte stane.Mnogo me e strah da ne q zagubq,tq e perfektniq chovek za men.. :cry: prosto..nemoga da vi q opisha..za nishto na sveta neiskam da q zagubq :cry: Ako ima nqkoi ot VT,ako moje da dade syvet kyde da otidem,neshto razlichno,nestandartno..ne znam veche :cry:
chupacabra:) : ako mojesh,napishi kakvo mislish,znam,che mislish trezvo po tezi problemi :(

Tochka 7 ot prawilnika !
Moderated by I don't know who I am!

pi4 ti kude u4i6 ?

JuBaCcA
11-04-2005, 15:28
shto ?! ti koi si ?

Kasandra
11-05-2005, 17:12
Vij neiskam da te razo4arovam.Mislq 4e tova da raznoobrazite ejednevieto si netrqbva da e samo ot stranata na ediniq 4ovek .Za6to i tq ne se vklu4i v tazi ''igra''.Ako se obi4ate tolkova mnogo nai-vajnoto e da ste zaedno i da se naslajdavate na lubovta si i tova jelanie za 6turotii i 6antavi raboti da go....prosto..da gi pravite dvamata , a ne samo ti da q iznenadva6 i t.n. Pojelavam ti uspeh dano otnovo da razpali6 oganq!

You CaN Hat3 mE nOw
11-05-2005, 18:46
Jubacca vi6 sega ideqta s gorata q zareji 6te vi nogo studeno eto edna hubava ideq napravi ve4erq ne6to vkusno koeto tq haresva napravi qgodi polqti s te4en 6okulad i gi ostavi taka4e shkolada da se vtvurdi (stavat bojestveni) posle ti i davai da qde ot rakata ti (malko tapo izkazvane) podari i lubimite i cvetq nekvito i da e i prosto i kaji 4e nemoje6 bez neq 4e tq e 4oveka za teb posipi legloto s lista ot roza i posle q pokani da si legnete 6te bude nezabravimO :P a za 6antavite raboti men mi idvat sponntanno nemoje e taka da si izmislq :D are uspeh a da kato stava vupros moje da i podari6 nqkvo poslanie kato 6te te izqm ili puk obi4am te ne6to vajno :P originalno i gotino kapi6?

JuBaCcA
09-23-2006, 16:31
abe spoko we ..opraih q az neinoto mami da eba :]] zarqza me i i teglih noja :]] vzrivih i apartamenta i sq nqma sledi..:] neshtasten sluchai eaeaHeaHeaHEAHA :]]]]] :smt005 ::: :::

leko_otkachena
09-23-2006, 16:38
ami neznam vuv VT kakvi neshta ima no ako ima paintboll mislq che beshe deto se celish s boq e mnogo luda igra struva si da otidesh!

Krem4eto
09-24-2006, 11:26
Ne znam otkyde da zapochna :cry: :cry: :cry: S priqtelkata mi hodim ot pochti 4 meseca..v petyk gi navyrshvame.No stana neshto,koeto me kara da umiram vytreshno..ot sedmica nasam se dyrji mnogo studeno s men :cry: :cry: i..mnogo se pritesnih..vchera izlqzohme s oshte edna dvoika..ne izdyrjah i i kazah "promenila si se" i tq mi kaza,che nqma takova neshto i q pitah "ima li neshto,koeto ima da mi kajesh?" i tq kaza,che nqma :cry: :( Pusnaha i interneta dneska i v irc (znam,che e typo da se govori,no iskah da znam i..taka) q pitah direktno "obichash li me oshte" i tq mi kaza "obicham te,no ne kakto predi" koeto.. :cry: :cry: :cry: napravo me ubi..;/ govorihme si..kaza mi,che prosto ima takiva ommenti v chuvstvata i kym men i che se bori za da gi preodolee..pisnalo i e ot rutinata,monotonnostta i..iska da raznoobrazim ejednevieto..Jiveq v skuchen grad..Veliko Tyrnovo..nqma tolkova mnogo razvlecheniq..Ot vsichko se probvali,navsqkyde sme bili..ne znam kakvo moga da napravq,ot veche blizo 7-8 dena sym vse edno v shok,po cql den se chudq kakvo stava.Kakto vsichko si beshe normalno,izvednyj.. :cry: :cry: Daite syvet,kakvo da pravq,molq vi :cry: Razbrah se s neq utre da pogovorim v nas,nqmam predstava kakvo shte stane.Mnogo me e strah da ne q zagubq,tq e perfektniq chovek za men.. :cry: prosto..nemoga da vi q opisha..za nishto na sveta neiskam da q zagubq :cry: Ako ima nqkoi ot VT,ako moje da dade syvet kyde da otidem,neshto razlichno,nestandartno..ne znam veche :cry:
chupacabra:) : ako mojesh,napishi kakvo mislish,znam,che mislish trezvo po tezi problemi :(

Tochka 7 ot prawilnika !
Moderated by I don't know who I am!

Отидете да гледате звездите ще ви е приятно!

leko_otkachena
09-24-2006, 11:30
ami neznam vuv VT kakvi neshta ima no ako ima paintboll mislq che beshe deto se celish s boq e mnogo luda igra struva si da otidesh! to ne e bash celene ama strelqne bih kazala

BloodSoul
01-27-2007, 19:01
abe spoko we ..opraih q az neinoto mami da e** :]] zarqza me i i teglih noja :]] vzrivih i apartamenta i sq nqma sledi..:] neshtasten sluchai eaeaHeaHeaHEAHA :]]]]] :smt005 ::: ::: Слънце, за това се чудя защо всичките ти бивши са безследно изчезнали или са умрели от нещастни случай. :smt005

koalka
01-27-2007, 19:27
Вие оженили ли сте се?