PDA

View Full Version : NaKade sega?



NaKade sega?
11-01-2005, 19:54
Ima li nekoi ot vas deto 6murka,6oto az q zakasah...
MOLQ ZA POMO6T!!!NaKade sega?Imam li izhod?
Mili hora iskam seriozen savet!
Vuprosa e qsen.

Moderaed by Tiffany
по точка 1 от правилника!
Благодаря за вниманието!

Master_88
11-01-2005, 20:14
Аз не шмъркам и никога нямам намерение да го правя но ти препоръчвам да потърсиш специалист още докато не си се пристрастил здраво. В началото е по-лесно да се откажеш. Пробвай първо да намалиш и постепенно до пълно отказване да стигнеш. Успех!!

lina15
11-01-2005, 20:35
Ima li nekoi ot vas deto 6murka,6oto az q zakasah...
MOLQ ZA POMO6T!!!NaKade sega?Imam li izhod?
Mili hora iskam seriozen savet!
Vuprosa e qsen.

Ami az 6murkam...No ne sum se pristrastila,ili pone taka mislq.No,ne ne mislq taka.Neznam kolko redovno go pravi6,no se nadqvam da ne e mnogo 4esto,za6toto imam priqteli deto seriozno sa se zahvanali!Prosto ne misli za tova,i se opitai da pu6i6 samo marijuana,vmesto fetite ili kakvoto 6murka6 ti...


BDW tazi tema ne e za tozi razdel

11-01-2005, 20:42
Ima li nekoi ot vas deto 6murka,6oto az q zakasah...
MOLQ ZA POMO6T!!!NaKade sega?Imam li izhod?
Mili hora iskam seriozen savet!
Vuprosa e qsen.

Ami az 6murkam...No ne sum se pristrastila,ili pone taka mislq.No,ne ne mislq taka.Neznam kolko redovno go pravi6,no se nadqvam da ne e mnogo 4esto,za6toto imam priqteli deto seriozno sa se zahvanali!Prosto ne misli za tova,i se opitai da pu6i6 samo marijuana,vmesto fetite ili kakvoto 6murka6 ti...


BDW tazi tema ne e za tozi razdel
I ti kakvo po-to4no go posavetva?4oveka se opitva da se otarve ot narkoticite,a ti vidi6 li,go kara6 da posegne/nablegne pove4e na marihuanata!6to za adekvaten savet?

lina15
11-01-2005, 20:50
Ima li nekoi ot vas deto 6murka,6oto az q zakasah...
MOLQ ZA POMO6T!!!NaKade sega?Imam li izhod?
Mili hora iskam seriozen savet!
Vuprosa e qsen.

Ami az 6murkam...No ne sum se pristrastila,ili pone taka mislq.No,ne ne mislq taka.Neznam kolko redovno go pravi6,no se nadqvam da ne e mnogo 4esto,za6toto imam priqteli deto seriozno sa se zahvanali!Prosto ne misli za tova,i se opitai da pu6i6 samo marijuana,vmesto fetite ili kakvoto 6murka6 ti...


BDW tazi tema ne e za tozi razdel
I ti kakvo po-to4no go posavetva?4oveka se opitva da se otarve ot narkoticite,a ti vidi6 li,go kara6 da posegne/nablegne pove4e na marihuanata!6to za adekvaten savet?posavetvah go tva,za6toto e po dobre da pu6i joint otkolkoto da 6murka...Ne e li taka???A sled kato 6murka zna4i i pu6i,taka4e moje da pu6i ako trqbva pove4e,ama nadali 6te se se6ta za drugo.A i pi4(tozi koito moli za pomo6t)smeni si kompaniqta za izvestno vreme,az taka napravih kogato posegnah kum bonbonite.I se polu4i(sprqh hapovete)

marusha
11-03-2005, 16:31
lin4e samo da tre pitam za kfo shmurkash puk hapove ne iskash...?V smisul to e obshto vzeto edno i sushto puk daje i hapovete sa maaalko po dobre...
i pi4a s temata:kfo se depresirash...kaji kolko i kfo shmurkah...po princip az go pravia samo po partita i po toia na4in se kontroliram...v smisul 4e niama party-niama eXtri...taka 4e i ti si naprai niakuf grafik primerno :D da re4em she perkash smo na 4-to 4islo...she se spraish li?tfa e kato za na4alo...

11-04-2005, 20:49
ако става въпрос за амфета- спирай се овреме, преди да си по4нала да психясваш... мноу кофти параной от тия амфети.

GaBi_nZ
11-05-2005, 16:35
i za kvo 6myrkate?!!! da se napravite na dupeta nali...a sega tyrsite pomo6t...hmm

chupacabra:)
11-05-2005, 21:46
само да светна хипер мега умната ЛИНА, че това, което шмърка създава ФИЗИЧЕСКА зависимост, а треволяка пСИХИЧЕСКА.. има известна разлика...
:arrow: по темата..
значи пич, трябва само да съумееш да спреш, преди тялото ти само да си го поиска. да, ще се чувстваш кофти ако не шмръкнеш, но повярвай, след това ще се чувстваш много, много по-зле.
просто се моли организма ти да не е е свинал с дозата, защото както казах, тялото ти само ще поиска след време още и още и още, и така ще свършиш в някоя канавка.
п.с. защо го правиш..?!

THE_GANGSTA_GIRL
11-23-2005, 02:16
Бате, не знам от колко време шмъркаш, колко често си го правил и по колко си шмъркал, но едно ше ти кажа - СПИРАЙ НА МОМЕНТА! Колкото повече време отлагаш и продължаваш, толкова по-трудно ше ти е после! Както явно и сам си разбрал това не е шега работа! Това не е като тревата! Нещата са далеч по сериозни и страшни! Като за начало се разкарай от тая компания! Ако са ти добри приятели ше ти е кофти, но ако искаш да се отървеш от това трябва да го направиш! Иначе нали се сещаш, че няма как да гледаш, че някой на масата до теб си реди линии и да запазиш самообладание и да не го направиш! Просто не става! Ако искаш ми драсни някое лично да си поговорим и да ти разкажа амфетите до къде ме докараха и как за малко ми се размина вече да ме няма и вярвам, че сам ще се отдръпнеш от тия боклуци или поне ше разбереш наистина колко е страшно и опасно да продължаваш!

SЕXtreme
12-03-2005, 12:46
Бате, не знам от колко време шмъркаш, колко често си го правил и по колко си шмъркал, но едно ше ти кажа - СПИРАЙ НА МОМЕНТА! Колкото повече време отлагаш и продължаваш, толкова по-трудно ше ти е после! Както явно и сам си разбрал това не е шега работа! Това не е като тревата! Нещата са далеч по сериозни и страшни! Като за начало се разкарай от тая компания! Ако са ти добри приятели ше ти е кофти, но ако искаш да се отървеш от това трябва да го направиш! Иначе нали се сещаш, че няма как да гледаш, че някой на масата до теб си реди линии и да запазиш самообладание и да не го направиш! Просто не става! Ако искаш ми драсни някое лично да си поговорим и да ти разкажа амфетите до къде ме докараха и как за малко ми се размина вече да ме няма и вярвам, че сам ще се отдръпнеш от тия боклуци или поне ше разбереш наистина колко е страшно и опасно да продължаваш!
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

dataworm
12-23-2005, 10:18
Бате, не знам от колко време шмъркаш, колко често си го правил и по колко си шмъркал, но едно ше ти кажа - СПИРАЙ НА МОМЕНТА! Колкото повече време отлагаш и продължаваш, толкова по-трудно ше ти е после! Както явно и сам си разбрал това не е шега работа! Това не е като тревата! Нещата са далеч по сериозни и страшни! Като за начало се разкарай от тая компания! Ако са ти добри приятели ше ти е кофти, но ако искаш да се отървеш от това трябва да го направиш! Иначе нали се сещаш, че няма как да гледаш, че някой на масата до теб си реди линии и да запазиш самообладание и да не го направиш! Просто не става! Ако искаш ми драсни някое лично да си поговорим и да ти разкажа амфетите до къде ме докараха и как за малко ми се размина вече да ме няма и вярвам, че сам ще се отдръпнеш от тия боклуци или поне ше разбереш наистина колко е страшно и опасно да продължаваш!
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

12-23-2005, 12:40
НакЪде сега ли?..
НАЗАД КЪМ ПРИРОДАТА!.
трева, гъбки и кафенце, бодро, весело детенце!

cMeTaHka
12-28-2005, 12:42
mi da,ako ne mojesh da spresh transa po-dobre go namali s jonka,zashtoto drugoto sasipva!

StormCrusher
12-28-2005, 13:16
ХАхах и амф са на психическа зависимост , съвета да пушиш повече джойн е много добър .. познавам хора на които тва им е помогнало

NeNo_pz
12-28-2005, 18:06
Бате, не знам от колко време шмъркаш, колко често си го правил и по колко си шмъркал, но едно ше ти кажа - СПИРАЙ НА МОМЕНТА! Колкото повече време отлагаш и продължаваш, толкова по-трудно ше ти е после! Както явно и сам си разбрал това не е шега работа! Това не е като тревата! Нещата са далеч по сериозни и страшни! Като за начало се разкарай от тая компания! Ако са ти добри приятели ше ти е кофти, но ако искаш да се отървеш от това трябва да го направиш! Иначе нали се сещаш, че няма как да гледаш, че някой на масата до теб си реди линии и да запазиш самообладание и да не го направиш! Просто не става! Ако искаш ми драсни някое лично да си поговорим и да ти разкажа амфетите до къде ме докараха и как за малко ми се размина вече да ме няма и вярвам, че сам ще се отдръпнеш от тия боклуци или поне ше разбереш наистина колко е страшно и опасно да продължаваш!
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

01-06-2006, 18:03
Кум нужника! :P