PDA

View Full Version : VAPROS ZA LEPILOTO



11-01-2005, 22:55
ne moga da razbera tova di6aneto na lepiloto e imeto na nqkav narkotik li ili naistina prosto kato di6a6 lepilo i si narkoman.6toto az probvah ot tva bqloto lepilo go otvorih poeh si edin dah i ne sam narkoman

Master_88
11-02-2005, 04:40
По принцип най-добре затова може да ти обясни някой ром. Но мисля че си е един вид пристрастяване

Murderdoll
11-02-2005, 09:06
незнам да кое бяло лепило ми говориш,
но определено не си наркоман от тфа дето
си напраил...ахаха и аз се кефя на миризмата на боя, лак, спрей и квот там още ама със сигурност няа да седна да лъхам некфи такиа раути...
иначе да, ако си дишаш кале сериозно, действително се пристрастяваш

chupacabra:)
11-02-2005, 11:39
тфа е възможно най-тъпия начин да се надрусаш. ае не се излагай - купи си кока напрао... :wink:
аве сериозно - можеш да се пристрастиш.

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-02-2005, 14:02
тфа е възможно най-тъпия начин да се надрусаш. ае не се излагай - купи си кока напрао... :wink:
аве сериозно - можеш да се пристрастиш.

JoInTcHe
11-02-2005, 16:16
Хахахаха лепило Хелми rulez! Хахахаха
Тцтц .. бяло лепило ше диша ... C200 e бяло хахахаха
Я chupacabra:) ти каза - купи си кока :twisted: :evil: :twisted:

11-02-2005, 20:26
Ohhh super 6toto horata na vremeto nali mnogo vikaha 4e koito di6a lepilo e narkoman , a az prosto kato se boqdisva ne6to sas sprei ili boq i prosto mnogo mi haresva mirizmata ili sa6to na igoreli gazove (na avtomobil ) 6to kazvat 4e bilo otrovno kato mi nema ni6to . Koi znae s kolko aceton sam se nadi6al

11-02-2005, 20:28
незнам да кое бяло лепило ми говориш,
но определено не си наркоман от тфа дето
си напраил...ахаха и аз се кефя на миризмата на боя, лак, спрей и квот там още ама със сигурност няа да седна да лъхам некфи такиа раути...
иначе да, ако си дишаш кале сериозно, действително се пристрастяваш

mi onova s koeto lepim izrqzani figurki ot cvetno blok4e ili si lepim etiketa na tetradkite

WwanAdoO
11-02-2005, 21:15
6toto az probvah ot tva bqloto lepilo go otvorih poeh si edin dah i ne sam narkoman
Леле тва ме разби. Калето се диша.

Lindsey
11-02-2005, 22:40
of i kale li po4nahte da dishate we.. daite neshto malko po - dobro :lol:

patilan420
11-03-2005, 16:59
aми 4е то лепилото не е "наркотик" по силата на закона, защото не съдържа забранени от закона вещества...
някои лепила съдържат органи4ни разтворители(ацетон, етри и др.)
по на4ин на въздействие органи4ните разтворители са
делирианти в малки дози, а в по- големи са отрови за нервните тъкани.
освен в лепила ацетон се съдържа и в бои , лакове и препарати за по4истването им.

никога не съм пробвал да се друсам с такива глупости, много е вредно за мозъ4ните клетки .

делириантите водят до халюцинози, които са наситени с псевдо- халюцинации и за разлика от класи4еските халюциногени, които придават ново визуално изражение на заобикалящата среда без изклю4ват възможността на психонавта да осъзнава промененоо си състояние, то делириантите изклю4ват един по един разли4ни аспекти на сетивата и съзнанието замества липсващото с "пар4ета" от спомените , от сънищата или от какво ли не създавайки една картина , която се възприема субективно като не по малко истинска от реалната, като през това време субектът не е в състояние да осъзнае разликата с обикновеното възприятие,
т.е. за надрусния с лепило вси4ко което вижда е съвсем истинско ...

Това 4е ромите( а и българите... метъли, пънкари и про4ее жертви на урбанизирания на4ин на живот) дишат лепило е ЖАЛКО, но ТОВА е резултата от ЗАБРАНАТА върху дале4 по безобидните дроги като ТРЕВАТА.