PDA

View Full Version : Възраста?! И защо е важна! /vol. пореден/



WILD__BOY
11-02-2005, 11:14
мда .... цветенце от менжалко че си мъничък :(


КВО ВИ СТАВА БЕ МОМИЧЕТА ??? визирам всички които отблъскват момчета само заради възраста?!

Ленче нищо против теб ;) просто се присетих и ти беше наблизо :P

Lena_
11-02-2005, 11:48
мда .... цветенце от менжалко че си мъничък :(


КВО ВИ СТАВА БЕ МОМИЧЕТА ??? визирам всички които отблъскват момчета само заради възраста?!

Ленче нищо против теб ;) просто се присетих и ти беше наблизо :P добре глеи са...повечето момичета обичат батковци :D аз съм от тях

miloto_girl_4e
11-02-2005, 12:28
мда .... цветенце от менжалко че си мъничък :(


КВО ВИ СТАВА БЕ МОМИЧЕТА ??? визирам всички които отблъскват момчета само заради възраста?!

Ленче нищо против теб ;) просто се присетих и ти беше наблизо :P добре глеи са...повечето момичета обичат батковци :D аз съм от тях

ili po to4no obi4ate eventualno parite im .. kolite im .. tova,4e se hvalite pred priatelkite,4e hodite s batko .. ili,4e si mislite,4e kato gadjeto vi e s 10 ili 20 godini po vuzrasten ot vas ste super otrakana sladurana ...
e,az ne sam ot momi4etata,koito obi4at batkovci .. VSQKA JABA DA SI ZNAE GIOLA :!: :!: :!:

WILD__BOY
11-02-2005, 12:45
А що ги обичате баткофците?!

Atika
11-02-2005, 13:14
tctc .. mnogo qsno che edno momiche bi predpochelo po golqmo momche az sam 87 i do 84-83 za men ne sa batkovci, te oshte 84 ne sa porasnali pyk da ne govorim da se zanimavam s 88 ili 89 .. A i e nauchno dokazano che che momichetata sa s 3 godini po-vazrastni na akal ot momchetata ot sashtiq nabor :!:

Master_88
11-02-2005, 13:18
Реално защо обичат батковци и те не знаят. важно е да се покажат с кой връзкар и паралия ходят и колко по-голям и влиятелен от тях е

Nicy
11-02-2005, 14:11
Abe hora,vseki 4ovek e razli4en...Az naprimer haresvam mom4eta do max 5-6 godini po-golemi ot men...i sam hodila s 1 ili 2 takiva i ne e bilo zaradi parite im ili tam dr ne6ta,koito kazahte...vsqko momi4e e razl i to re6ava poradi kva pri4ina 6te trygne s nqkoi,no ima i momi4eta,koito ne go pravqt zaradi syshtite pri4ini!A i dr pyt e pisano v temi,(btw nali mom4etata rastyt malko po-bavno ot momi4etata na akyl) 4e vsqka iska da se zanimava sys seriozno mom4e,koeto se predpolaga 4e 6te e malko po-golqmo ot neq...izklu4vam k*****e i vyobshte girls ot toq tip.. :shock:

korn___
11-02-2005, 14:30
мда .... цветенце от менжалко че си мъничък :(


КВО ВИ СТАВА БЕ МОМИЧЕТА ??? визирам всички които отблъскват момчета само заради възраста?!

Ленче нищо против теб ;) просто се присетих и ти беше наблизо :P добре глеи са...повечето момичета обичат батковци :D аз съм от тях

ili po to4no obi4ate eventualno parite im .. kolite im .. tova,4e se hvalite pred priatelkite,4e hodite s batko .. ili,4e si mislite,4e kato gadjeto vi e s 10 ili 20 godini po vuzrasten ot vas ste super otrakana sladurana ...
e,az ne sam ot momi4etata,koito obi4at batkovci .. VSQKA JABA DA SI ZNAE GIOLA :!: :!: :!:

len4eto q poznavam ... ne obi4am da obijdat priqtelite mi i priqtelkite mi ... za tva aide da ne se obijdame ... kat ne sme se vijdali za da osudi6 nqkogo ...

WILD__BOY
11-02-2005, 15:31
len4eto q poznavam ... ne obi4am da obijdat priqtelite mi i priqtelkite mi ... za tva aide da ne se obijdame ... kat ne sme se vijdali za da osudi6 nqkogo ...

хехе точно пък против нея нищо нямам ... пак казвам тя само ме подсети ;)

korn___
11-02-2005, 15:46
len4eto q poznavam ... ne obi4am da obijdat priqtelite mi i priqtelkite mi ... za tva aide da ne se obijdame ... kat ne sme se vijdali za da osudi6 nqkogo ...

хехе точно пък против нея нищо нямам ... пак казвам тя само ме подсети ;)

as za tebe ni6to ne kazah se pak :lol: kazah go za miloto girl-4e :P

miloto_girl_4e
11-02-2005, 16:04
korn___,ako ne vijda6 govorq v MNOJESTVENO 4islo ..
pravi si izvodite dali se otnasq za friend-kata ti :!: :D

korn___
11-02-2005, 16:09
korn___,ako ne vijda6 govorq v MNOJESTVENO 4islo ..
pravi si izvodite dali se otnasq za friend-kata ti :!: :D

mene tva mi e predelno qsno poneje biv6ata me zareza zaradi nqkav si na 23 godini ... nqma da komentiram prosto ... i do den dne6en o6te q grize suvestva za tva det me ispolzva i me zahvurli posle kato nosna kurpi4ka edva li ne .... no za len4eto ... aide da ne se obijdame 6toto ne e takava :D

Lena_
11-02-2005, 16:39
мда .... цветенце от менжалко че си мъничък :(


КВО ВИ СТАВА БЕ МОМИЧЕТА ??? визирам всички които отблъскват момчета само заради възраста?!

Ленче нищо против теб ;) просто се присетих и ти беше наблизо :P добре глеи са...повечето момичета обичат батковци :D аз съм от тях

ili po to4no obi4ate eventualno parite im .. kolite im .. tova,4e se hvalite pred priatelkite,4e hodite s batko .. ili,4e si mislite,4e kato gadjeto vi e s 10 ili 20 godini po vuzrasten ot vas ste super otrakana sladurana ...
e,az ne sam ot momi4etata,koito obi4at batkovci .. VSQKA JABA DA SI ZNAE GIOLA :!: :!: :!: ахахаха батковци с пари и коли ахахахаха аз пък си имам дядо със самолет ! и не се майтапя!

korn___
11-02-2005, 17:33
мда .... цветенце от менжалко че си мъничък :(


КВО ВИ СТАВА БЕ МОМИЧЕТА ??? визирам всички които отблъскват момчета само заради възраста?!

Ленче нищо против теб ;) просто се присетих и ти беше наблизо :P добре глеи са...повечето момичета обичат батковци :D аз съм от тях

ili po to4no obi4ate eventualno parite im .. kolite im .. tova,4e se hvalite pred priatelkite,4e hodite s batko .. ili,4e si mislite,4e kato gadjeto vi e s 10 ili 20 godini po vuzrasten ot vas ste super otrakana sladurana ...
e,az ne sam ot momi4etata,koito obi4at batkovci .. VSQKA JABA DA SI ZNAE GIOLA :!: :!: :!: ахахаха батковци с пари и коли ахахахаха аз пък си имам дядо със самолет ! и не се майтапя!

as uj trugvam da pravq ne6to da ne kazvam 4e za6titavam nqkogo i to ... noja v gurba ...hmmm strano ... do sa ne mi se be6e slu4valo i vuv forum no eto 4e i toq moment doide :cry:

Lena_
11-02-2005, 17:55
мда .... цветенце от менжалко че си мъничък :(


КВО ВИ СТАВА БЕ МОМИЧЕТА ??? визирам всички които отблъскват момчета само заради възраста?!

Ленче нищо против теб ;) просто се присетих и ти беше наблизо :P добре глеи са...повечето момичета обичат батковци :D аз съм от тях

ili po to4no obi4ate eventualno parite im .. kolite im .. tova,4e se hvalite pred priatelkite,4e hodite s batko .. ili,4e si mislite,4e kato gadjeto vi e s 10 ili 20 godini po vuzrasten ot vas ste super otrakana sladurana ...
e,az ne sam ot momi4etata,koito obi4at batkovci .. VSQKA JABA DA SI ZNAE GIOLA :!: :!: :!: ахахаха батковци с пари и коли ахахахаха аз пък си имам дядо със самолет ! и не се майтапя!

as uj trugvam da pravq ne6to da ne kazvam 4e za6titavam nqkogo i to ... noja v gurba ...hmmm strano ... do sa ne mi se be6e slu4valo i vuv forum no eto 4e i toq moment doide :cry:знаеш че не бих ти забила нож в гърба! никога

LiNkiN4eTo
11-02-2005, 18:01
уф тая тема поне за стотен път се обсъжда тука
така ли не разбрахте отговора :shock:

Sinister_Doll
11-02-2005, 18:02
Az nqmam ni6to protiv mom4etata na moqta vuzrast. Golemi sa pi4ove i sa strahotni priqteli. No prosto ne stavat za vruzki... Moqta purva i edinstvela lubofff be6e s godina i ne6to po- maluk ot men i naistina se durje6e kato bebe i dori da me obi4a6e, ne znae6e kvo e tva serioznoto otno6enie i ima li po4va to u nas! :? No ne sum sigurna dali bih se sre6tala s nqkoy 20 i nqkolko godi6en... Vuh! Prozvu4ah kato hapsolutna konserva, mamka mu!

Lena_
11-02-2005, 18:06
Az nqmam ni6to protiv mom4etata na moqta vuzrast. Golemi sa pi4ove i sa strahotni priqteli. No prosto ne stavat za vruzki... Moqta purva i edinstvela lubofff be6e s godina i ne6to po- maluk ot men i naistina se durje6e kato bebe i dori da me obi4a6e, ne znae6e kvo e tva serioznoto otno6enie i ima li po4va to u nas! :? No ne sum sigurna dali bih se sre6tala s nqkoy 20 i nqkolko godi6en... Vuh! Prozvu4ah kato hapsolutna konserva, mamka mu!аз пък съм хлътнала по един 21 годишен но не заради пари или коли или нещо такова ами защото е интелигентен
а тея на моята възраст и малко по-малки...ми гадно ми е немога да ходя с такова момче трябва да е най-малко 88

Breakaway``
11-02-2005, 18:32
За мен възрастта не е от значение .. не крия, че доста често си падам по някой, по-малък от мен. Единствено има значение, ако става въпрос за разлика по-голяма от 15 години .. ама не вигаги де :lol: :?

rosskata
11-02-2005, 18:52
Уф ми тва е нормално бе, момчетата са 2-3 години назад по акъл в повечето случаи... :roll: Има и изключения естествено, но те само потвърждават правилото... :? КОгато момичетата се влюбват и мислят вече като големи хора, момчетата се чудят коя да "изплющят" и как ще разправят после на компанията... Мухахаха... :lol:

И не е само това. По- опитните момчета знаят как да предразположат момичето, какво да направят , за да и се харесат и т.н. Абе в общи линии момичетата съзряват по- бързо- затова е така. Никога не съм си падало по връстник... :roll: Обаче сега, когато моите връстници станаха на по 20 години, се забелязва значително подобрение... Вече стават за сериозни разговори! :lol:

Бъзика настрана, за всичко си има причина. И за да не засегна някой, пак ще повторя, че има изключения.

korn___
11-02-2005, 19:26
мда .... цветенце от менжалко че си мъничък :(


КВО ВИ СТАВА БЕ МОМИЧЕТА ??? визирам всички които отблъскват момчета само заради възраста?!

Ленче нищо против теб ;) просто се присетих и ти беше наблизо :P добре глеи са...повечето момичета обичат батковци :D аз съм от тях

ili po to4no obi4ate eventualno parite im .. kolite im .. tova,4e se hvalite pred priatelkite,4e hodite s batko .. ili,4e si mislite,4e kato gadjeto vi e s 10 ili 20 godini po vuzrasten ot vas ste super otrakana sladurana ...
e,az ne sam ot momi4etata,koito obi4at batkovci .. VSQKA JABA DA SI ZNAE GIOLA :!: :!: :!: ахахаха батковци с пари и коли ахахахаха аз пък си имам дядо със самолет ! и не се майтапя!

as uj trugvam da pravq ne6to da ne kazvam 4e za6titavam nqkogo i to ... noja v gurba ...hmmm strano ... do sa ne mi se be6e slu4valo i vuv forum no eto 4e i toq moment doide :cry:знаеш че не бих ти забила нож в гърба! никога

da as vidqh :cry: nqma kakvo pove4e da kaja :cry:

angel4e_ot_ada
11-02-2005, 20:52
Ами за мен възрастта няма почти накакво значение,а това че непременно си падаме по батковци,не е така във всичи случаи.Когато човек се влюби той не го прави заради възрастта,нали така? :)
Аз съм ходила с момче на моята(нашата) възраст,така че ще кажа само едно "когато се влюбиш сърцето никога не пита"

angel4e_ot_ada
11-02-2005, 21:19
за мен максималната допустима граница е 4 години, ама това е наистина максималното, защото в тези години ако разликата е по- голяма двамата често не намират общ език или теми..
и за мен е така...пък кой каквото ще да казва.Имам приятели които са много по-големи от мен,но само до там,не мога и да си помисля за такава връзка..просто самия манталитет през различните поколения се е изменил доста. :)

rosskata
11-03-2005, 05:58
за мен максималната допустима граница е 4 години, ама това е наистина максималното, защото в тези години ако разликата е по- голяма двамата често не намират общ език или теми..

Иди го обяснявай това на моята най-добра приятелка и гаджето и (разлика около 15 години), от две години близо са се лепнали един за друг, нямат разделяне, и до кенефа ходят заедно... На всичкото отгоре ТЯ е по- зрялата от двамата, а е на 19... А авера и е много пекан, АЗ намирам теми за разговор с него, а дори не съм му гадже.Така че не можеш да поставяш такива граници... Винаги има изключения от правилото, а и хората не се избират по възраст... Ако е само за секса- няма значение разликата, ако сте лудо влюбени- също няма да ви направи впечатление разликата...

tedo_davis
11-03-2005, 06:49
ami momi4etata obi4ali batkovsi - blq blq blq - 6to gi obi4ate? shtoto ba4kat sha vi kopuvat bonboni zalagalki i neznam si kakvo - vii sha se kefite ama kkavo iska ot vas edin - primerno ... 23-24 godishen (myj) ... ?!
sex sex sex i pak sex ... taka shte vi kopuva - vie shte mu se prodavate ... shte mu omryzne sex-a s vas- i shte vi bie shut-a ... ei tova e ;)

http://testotsekyde.hit.bg/index.htm
ei tuka taq BLACK_MAGIC_F nqkoi poznava li q ? shtoto shte i razbiq mucunkata hubava za naglosta kydeto mi e krala nick-name-to!
krai i to4ka.

zElEnA^mAsLiNkA
11-03-2005, 08:03
А що ги обичате баткофците?!
Za p0reden pyt 6te kaja ... 6t0t0 sa p0-g0lemi :P

rosskata
11-03-2005, 08:33
това е някакъв екстремен пример, но от него не можем да вадим заключения...
а и ти сама призна, че твоята приятелка е по- зрялата, а момъка е някакъв олигофрен явно...
все пак дано се сещаш какво имам предвид..

Ми всищност примера не е един. Най- малкия, с когото съм имала нещо беше на 27 , когато аз бях на 16. Това момиче за което говоря също имаше една дъъългааа връзка(1,5 години) с един 7-8 години по- голям. Имам още сума ти и примери. По някое време дори избягвахме да се събираме с връстници- те просто бяха сууупееер инфантили, с ТЯХ нямаше какво да говорим... На една дискотека не можехме да отидем, щото не ги пускаха вътре...
Ако се загледаме добре, момичетата ВИНАГИ са харесвали по- големи... Още от средновековието са се женели за по- възрастни мъже... Не можеш да обвиниш за тва парите и колите.
Пък и разликите във възрастта са относителни. Едно е разлика м/у 10 и 20, съвсем друга е между 20 и 30.

Иначе много добре те разбирам каякво искаш да кажеш. Просто не споделям това мнение :wink:

IdontGiveaFuck
11-03-2005, 09:53
Az nqmam ni6to protiv mom4etata na moqta vuzrast. Golemi sa pi4ove i sa strahotni priqteli. No prosto ne stavat za vruzki... Moqta purva i edinstvela lubofff be6e s godina i ne6to po- maluk ot men i naistina se durje6e kato bebe i dori da me obi4a6e, ne znae6e kvo e tva serioznoto otno6enie i ima li po4va to u nas! :? No ne sum sigurna dali bih se sre6tala s nqkoy 20 i nqkolko godi6en... Vuh! Prozvu4ah kato hapsolutna konserva, mamka mu!аз пък съм хлътнала по един 21 годишен но не заради пари или коли или нещо такова ами защото е интелигентен
а тея на моята възраст и малко по-малки...ми гадно ми е немога да ходя с такова момче трябва да е най-малко 88


баа лена тук се усра просто!По-тъпо мнение не съм чувала просто!Най-малко 88 :evil: ?
Сори,но яко пресилваш нещата!Бил интелигентен...а кво едно момче на 17 не може ли да е интелигентно?Не зависи толкова от годините, а от самия човек!
Нищо не пречи някой 20 годишен 'сладур' да е тъп като дърво,нали? :?
Аз пък си харесвам 23 годишен и кво?Доколкото знам и той мен...И все пак никога няма да го "погледна",както и той мен, защото имаме доста години разлика и просто не е 'реално'!

wicked.witch
11-03-2005, 10:02
nqmam ni6to protiv po-vyzrastnite myje ot men v ramkite na priemlivoto (do vyzrastta na ba6ta mi da sa vse pak!) e aide sa 40 mi se vijda malko mnojki za tva primerno aide da sa 31...tva e priemlivo za men....

SanDRo
11-03-2005, 10:10
Porednata prostotiq... momichetata bili s 3 godini po-napred intelektualno ot momchetata..... aide vzemete se skriite nqkyde, che nervite veche, ot kyde gi mislite tiq prostotii e t'va ne mo'a da go razbera.........~~~~~~ Nqma takova neshto, nauchno dokazano, nauchno nedokazano boli me hansha, vsichko si zavisi ot choveka, moje da ima momicheta, koito sa po-napred s mat'riala, ama ima i mnogo momcheta... moje da vi prozvuchi neskromno, no az se smqtam za takyv i lichno poznavam oshte dosta... Kakto ima patoci ot myjkiq pol taka ima i patki ot jenskiq! Sprete veche da vadite gluposti ot i az ne znam kyde, 'shtoto samo se izlagate.. i da vi kaja neshto ot lichen opit - nqma nishto 100% sigurno, kakto i nishto 0% sigurno, vsichko e ili 99.9999999999999 ili 0.00000000001, taka che prosti
myje i jeni bol... Sushto e i nauchno dokazano, che jenskiq mozak teji po-malko ot mujkiq (ne moga da kaja tochno kolko, okolo 200g beshe mai), no tova ne znachi, che vseki edin myj e po-umen, ot koqto i da e jena, naukata da go duha!

korn___
11-03-2005, 10:40
Porednata prostotiq... momichetata bili s 3 godini po-napred intelektualno ot momchetata.....

hahahahahaha e tva neznam koi go e kazal no e bili vuzmojno nai glupavoto momi4e ! bili po intelektualni ... bah maika mu .... aide nqma da komentiram tolko tupi jeni sum vijdal ! bili mi po inteligentni .... egati gluposta !!!

rosskata
11-03-2005, 10:58
Porednata prostotiq... momichetata bili s 3 godini po-napred intelektualno ot momchetata.....

hahahahahaha e tva neznam koi go e kazal no e bili vuzmojno nai glupavoto momi4e ! bili po intelektualni ... bah maika mu .... aide nqma da komentiram tolko tupi jeni sum vijdal ! bili mi po inteligentni .... egati gluposta !!!

Айде не се засягай толква. :lol: :lol: Съгласна съм, че няма нищо сигурно в тоя живот... Обаче като сте ми толква интелигентни, кажи ми защо влизате с квоти в гимназии и университети, и то понякога с успех, в пъти по-нисък?
Не твърдя , че това е общовалидно, но момичетата влизат в пубертета и съзряват по- рано (което не значи, че на 20 са по- умни от момчетата, като минат пубертета всички и нещата си идват на място)

rosskata
11-03-2005, 11:02
Аз пък си харесвам 23 годишен и кво?Доколкото знам и той мен...И все пак никога няма да го "погледна",както и той мен, защото имаме доста години разлика и просто не е 'реално'![/b]
Ми фащай го бе, какво ти пука че е по- голям... Да не мислиш че 23 е много... Същите шматки са на 23 както на 18...( в добрия смисъл"шматки"-тука да не засегна някой)... Преди 3-4 години си мислех че 20-годишните са "УУУУ,какви батковци", ама сега колегите ми са на 20, и да ти кажа... Същите са като съучениците ми преди 2-3 години(за по-малките от 17 не говоря, те са друг биологичен вид :lol: )

korn___
11-03-2005, 11:20
Porednata prostotiq... momichetata bili s 3 godini po-napred intelektualno ot momchetata.....

hahahahahaha e tva neznam koi go e kazal no e bili vuzmojno nai glupavoto momi4e ! bili po intelektualni ... bah maika mu .... aide nqma da komentiram tolko tupi jeni sum vijdal ! bili mi po inteligentni .... egati gluposta !!!

Айде не се засягай толква. :lol: :lol: Съгласна съм, че няма нищо сигурно в тоя живот... Обаче като сте ми толква интелигентни, кажи ми защо влизате с квоти в гимназии и университети, и то понякога с успех, в пъти по-нисък?
Не твърдя , че това е общовалидно, но момичетата влизат в пубертета и съзряват по- рано (което не значи, че на 20 са по- умни от момчетата, като минат пубертета всички и нещата си идват на място)

seki 4ovek e razli4en ... a tva za6to nie sme vlizali s po malki ocenki li ... hmmm emi vie kat ste nau4eni o6te ot purvi klas da zubrite kat idioti za tav as li sum vinoven mi kaji 4asno ?si4ko si e do geneti4no su6to ... as kat bqh purvi klas si4ko si u4ih to4no za 30 minuti poneje namerih na4in i imah 4-ki i 5-ci i taka do 8 klas nqkade kogato ve4e vleznaha drugi faktori v jivota mi i po4nah da se interesuvam ot komputri i ot tehnika kato cqlo i togava namalih u4eneto za smetka na eletronikata i komputrita i padnah samo na 4-ki i tuk tam 5-ca a brat mi det e s 3 godini po malak ... kvo da ti kaja sedi i u4i po 1-2 4asa na den i pak ni6to ne moje da nau4i :lol: koeto e malko strano nali ? seki e razli4en geneti4no nqkoi zapomnqt vednaga nqkoi po trudno puk nqkoi izob6to ne mogat da zapomnqt ... li4no as primerno sega kato imam po 20 4asa na sedmica 4asove po elektronika i po cql den pi6a i razglabqm i pravq diagnostiki i proverki na kakvi li ne uredi ... 4esno da ti kaja za 10 minuti ne sum sednal da 4eta v nas ! si4ko det sum 4ul na mesto go pomnq ! 6toto q obi4am taq rabota ! tva si mi e i hobito ! a po drugite predmeto sum mnogo mnogo po zle no te ne me i interesuvat ! men mi trqbva da moga da popravqm si4ko det se vodi bitova tehnika za nula vreme a sled vreme 6te si namerq koi da me nau4i i na hladilnici i cel jivot 6te si sedq krotko na 1 stol i 6te si mera i poq i ot vreme na vreme 6te piq kafe sus sekretarkata :D koi kak se oredi i kak iska da si jivee jivota i taka ... za tva ei taka kat se iscepi nqkoq 4e mujete sme po glupavi ... abe 4esno da ti kaja za nqkoi ne6ta znam dori pove4e i ot jenite ! govorq za jenski temi ! ama ne mi se obesnqva sega ...dokato vie jenite ve4e si gubite vremeto ne s u4ene na dadeno ne6to det mislite da vi e rabotata po cql den a si gubite vremeto sus muje i s kafeneta ! shvana li razlikata ?!?

Eleonora
11-03-2005, 11:21
Emi da za pove4eto ili vuzrastta e vajna,ili te pretendirat s neia.Gadno,no istina... :roll:

WILD__BOY
11-03-2005, 12:00
rosskata Само да добавя - много от момичетата които познавам изкараха много по ниски оценки от мен и тея с най-ниските бяха именно пичетата дето ходят с големите батковци ... ама те сигурно са изкарали слаби оценки щото са имали много неща да мислят и да се грижат за тях ... СМЕХ

rosskata
11-03-2005, 12:30
korn__ i WILD_BOY , явно не ме разбрахте. Не съм казала че сте тъпи или че нямате високи оценки. korn__, не знам защо се засягаш толкова,факт е, че жените и мъжете са устроени различно, както е факт, че момичетата съзряват по- рано. Това не значи че са по- умни или че вие сте по- тъпи, няма кво да се засягате. Както казах:
1.Винаги има изключения;
2.Това важи само за пубертета;
3.Не си говорим за умствени възможности(не виждам къде съм се "изцепила" че мъжете са тъпи" :shock:) , а за духовна зрялост-две доста различни неща.
4.Не съм някфа луда феминистка,и аз познавам много прости жени.
5.Няма да отстъпя- има причина, поради която момичетата харесват батковци(и чичковци)
6.Тва за квотите беше злобна забележка от моя страна, защото не ме приеха в Софийския каквото исках с петица по история, докато приеха момчета за същата специалност с оценки 3,50-4.Затова и съм против квотите, всеки кокото си знае. :wink:

korn___
11-03-2005, 13:17
korn__ i WILD_BOY , явно не ме разбрахте. Не съм казала че сте тъпи или че нямате високи оценки. korn__, не знам защо се засягаш толкова,факт е, че жените и мъжете са устроени различно, както е факт, че момичетата съзряват по- рано. Това не значи че са по- умни или че вие сте по- тъпи, няма кво да се засягате. Както казах:
1.Винаги има изключения;
2.Това важи само за пубертета;
3.Не си говорим за умствени възможности(не виждам къде съм се "изцепила" че мъжете са тъпи" :shock:) , а за духовна зрялост-две доста различни неща.
4.Не съм някфа луда феминистка,и аз познавам много прости жени.
5.Няма да отстъпя- има причина, поради която момичетата харесват батковци(и чичковци)
6.Тва за квотите беше злобна забележка от моя страна, защото не ме приеха в Софийския каквото исках с петица по история, докато приеха момчета за същата специалност с оценки 3,50-4.Затова и съм против квотите, всеки кокото си знае. :wink:

takova ne6to kato puber nqma za mene ! tva e samo za opravdanie !tupoto e 4e seki go ima tva za period na OGROMNIQ kupon sus berazbornoto ebane ... mnogo tupo shva6tane koeto e vuv po4ti si4ki ! :evil: spored men edinstvenoto po hubavo ne6to na po golqmite hora e tva 4e si imat sobstven si jivot jiveqt si otdalno rabotqt si sami se opravqt ... vkarva se nqkav red v jivota im i taka ... za tva as ako imah pravo na izbor 6teh da izbera po golqmo momi4e i suotvetno kakto e pri vas jenite po golqmo mom4e za6tot to ve4e ne misli samo kak da se napie i da se zavle4e na daskalo .... imat po dobur na4in na mislene ei tva e cqlata filosofia ... no 99 % ot sega6nite momi4eta izlizat za tva da si mislqt okolnite 4e sa golqmata rabota i da se vozqt v kolite na gadjetata si a i parite sa dosta ogromen faktor ...

marusha
11-03-2005, 14:46
А що ги обичате баткофците?!
az puk ne gi obi4am...daje me otfrashtavat tupite kopeleta na po 20-30 godini deto trugnali da se sfaliat s 15 godishni momi4enca....po princip ne bih othvurlila niakoi po maluk ot men,vajnoto e da mi haresfa.No batkofcite sux...kfo da kaja...super tupi sa...az obi4am mom4eto da e na moita vuzrast ili maaalko po-golemi4ko,ama da hodia s niakuf pedofil niama da stane :roll: :?

rosskata
11-03-2005, 14:56
takova ne6to kato puber nqma za mene ! tva e samo za opravdanie !tupoto e 4e seki go ima tva za period na OGROMNIQ kupon sus berazbornoto ebane ... mnogo tupo shva6tane koeto e vuv po4ti si4ki !

8) Аз още съм си пубер... А такова нещо има, вервайте ми... И не е време за ебане и купон, а време, през което човек пораства и се формира като личност... Айде спирам че много се отклоних от темата.
п.с Сам каза, че би предпочел по- голямо момиче... защо въобще спорим тогава?Причините момичетата да харесват по- големи ти е ясна...

korn___
11-03-2005, 15:52
takova ne6to kato puber nqma za mene ! tva e samo za opravdanie !tupoto e 4e seki go ima tva za period na OGROMNIQ kupon sus berazbornoto ebane ... mnogo tupo shva6tane koeto e vuv po4ti si4ki !

8) Аз още съм си пубер... А такова нещо има, вервайте ми... И не е време за ебане и купон, а време, през което човек пораства и се формира като личност... Айде спирам че много се отклоних от темата.
п.с Сам каза, че би предпочел по- голямо момиче... защо въобще спорим тогава?Причините момичетата да харесват по- големи ти е ясна...

za kakvo sporime li ... hahahaha :lol: :lol: :lol: as ako se fana s golqma kaka nqma da e zaradi parite ei tam e razlikata :D za razlika ot momi4etata ... det se fa6ta6 ... aide izvinqvam se za off topica spiram se !

tedo_davis
11-03-2005, 15:57
Az nqmam ni6to protiv mom4etata na moqta vuzrast. Golemi sa pi4ove i sa strahotni priqteli. No prosto ne stavat za vruzki... Moqta purva i edinstvela lubofff be6e s godina i ne6to po- maluk ot men i naistina se durje6e kato bebe i dori da me obi4a6e, ne znae6e kvo e tva serioznoto otno6enie i ima li po4va to u nas! :? No ne sum sigurna dali bih se sre6tala s nqkoy 20 i nqkolko godi6en... Vuh! Prozvu4ah kato hapsolutna konserva, mamka mu!аз пък съм хлътнала по един 21 годишен но не заради пари или коли или нещо такова ами защото е интелигентен
а тея на моята възраст и малко по-малки...ми гадно ми е немога да ходя с такова момче трябва да е най-малко 88


баа лена тук се усра просто!По-тъпо мнение не съм чувала просто!Най-малко 88 :evil: ?
Сори,но яко пресилваш нещата!Бил интелигентен...а кво едно момче на 17 не може ли да е интелигентно?Не зависи толкова от годините, а от самия човек!
Нищо не пречи някой 20 годишен 'сладур' да е тъп като дърво,нали? :?
Аз пък си харесвам 23 годишен и кво?Доколкото знам и той мен...И все пак никога няма да го "погледна",както и той мен, защото имаме доста години разлика и просто не е 'реално'!shte se povtorq - ti si kym 16 god. toi na 23 ... 23 godishen myj kvo iska ot tiineidjyrka kato teb?sex! shtoto si mislqt 4e ste po-lesni ... kato ti svalq zvezdi i ti govori mili dumi4ki - sha hlatnesh po nego shtoto sha si mislish 4e toi e za teb blq blq blq ... shte te iz4uka - sha mu umryznesh i shti bie shut-a t'va e

IdontGiveaFuck
11-03-2005, 15:58
ахаха и аз точно тва казах де :lol:
И затова казах,че няма да става нищо меджду нас.
Пък и "сърцето ми е другаде" :twisted: :twisted:

Sinister_Doll
11-03-2005, 17:44
shte se povtorq - ti si kym 16 god. toi na 23 ... 23 godishen myj kvo iska ot tiineidjyrka kato teb?sex! shtoto si mislqt 4e ste po-lesni ... kato ti svalq zvezdi i ti govori mili dumi4ki - sha hlatnesh po nego shtoto sha si mislish 4e toi e za teb blq blq blq ... shte te iz4uka - sha mu umryznesh i shti bie shut-a t'va e

Mn vqrno! Razberete, kuhi macki, tva e samata istina!

wicked.witch
11-03-2005, 17:49
shte se povtorq - ti si kym 16 god. toi na 23 ... 23 godishen myj kvo iska ot tiineidjyrka kato teb?sex! shtoto si mislqt 4e ste po-lesni ... kato ti svalq zvezdi i ti govori mili dumi4ki - sha hlatnesh po nego shtoto sha si mislish 4e toi e za teb blq blq blq ... shte te iz4uka - sha mu umryznesh i shti bie shut-a t'va e

Mn vqrno! Razberete, kuhi macki, tva e samata istina!
6e si pozvolq da ne se syglasq, vypreki 4e ne sym imala mn zemane-davane...no 4i sa typi kopeleta sym syglasna na 666

WILD__BOY
11-03-2005, 19:20
korn__ i WILD_BOY , явно не ме разбрахте. Не съм казала че сте тъпи или че нямате високи оценки. korn__, не знам защо се засягаш толкова,факт е, че жените и мъжете са устроени различно, както е факт, че момичетата съзряват по- рано. Това не значи че са по- умни или че вие сте по- тъпи, няма кво да се засягате. Както казах:
1.Винаги има изключения;
2.Това важи само за пубертета;
3.Не си говорим за умствени възможности(не виждам къде съм се "изцепила" че мъжете са тъпи" :shock:) , а за духовна зрялост-две доста различни неща.
4.Не съм някфа луда феминистка,и аз познавам много прости жени.
5.Няма да отстъпя- има причина, поради която момичетата харесват батковци(и чичковци)
6.Тва за квотите беше злобна забележка от моя страна, защото не ме приеха в Софийския каквото исках с петица по история, докато приеха момчета за същата специалност с оценки 3,50-4.Затова и съм против квотите, всеки кокото си знае. :wink:

Мда .. ние всички виждаме духовно зрялата 13 годишна пуберка която се клати с 25 годишния си приятел ...
да виждаме ли я духовната зрялост?! Виждаме я.
Аз си изкарах оценките - в СМГ няма квоти тъй че ми е чиста съвеста.
Та изобщо тва за израстването не е така - някой го измислил и всички му повярвали - биологично доказано - еми гледайте са - биологията не може да обоснове и спихиката - тя винаги ще е мъгла за учените

rosskata
11-03-2005, 21:17
Мда .. ние всички виждаме духовно зрялата 13 годишна пуберка която се клати с 25 годишния си приятел ...
да виждаме ли я духовната зрялост?! Виждаме я.
Аз си изкарах оценките - в СМГ няма квоти тъй че ми е чиста съвеста.
Та изобщо тва за израстването не е така - някой го измислил и всички му повярвали - биологично доказано - еми гледайте са - биологията не може да обоснове и спихиката - тя винаги ще е мъгла за учените

:shock: :shock: :shock: KOй ти говори за 13 годишни ве??? Те още не са влезли в пубертета...(Всъщност един добър пример- на 13 момичетата вече влизат в пубертета, момчетата още не-как да са гаджета???) Ако искаш да се заяждаш или обиждаш на лична основа, давай! Само че много грешно си ме разбрал(пак). 13-годишните ходят с 15-16-17 годишни, които пак са им "батковци", а пък са горе-долу на техния акъл(и пак за пореден път повтарям, не говоря за теб и оценките,стига си се хващал за това), а 16-17 годишно момиче с 25-6 годишен си е напълно ок...Дори по закон ...
И ,след като казваш, че психиката е мъгла за учените, защо смяташ, че е ясна за теб? Аз нямам подобно самочувствие и затова вярвам на тях , а и на собствения си опит(ходила съм с доста по- големи от мен на 14-15 годишна възраст- и съм горе-долу запозната със собствената си психика).

rosskata
11-03-2005, 21:22
za kakvo sporime li ... hahahaha :lol: :lol: :lol: as ako se fana s golqma kaka nqma da e zaradi parite ei tam e razlikata :D za razlika ot momi4etata ... det se fa6ta6 ... aide izvinqvam se za off topica spiram se !

:twisted:Точно тук грешиш и това се опитвам да кажа. В много малко от случаите става въпрос за пари. Тийнчетата на 13-16-19 години още не са достатъчно меркантилни, особено момичетата... Просто всички се влюбват(момичетата) постоянно... И най-често в по- големи,защото по- големите имат подход и опит с жените... Парите тук почти не играят...

korn___
11-04-2005, 04:35
za kakvo sporime li ... hahahaha :lol: :lol: :lol: as ako se fana s golqma kaka nqma da e zaradi parite ei tam e razlikata :D za razlika ot momi4etata ... det se fa6ta6 ... aide izvinqvam se za off topica spiram se !

:twisted:Точно тук грешиш и това се опитвам да кажа. В много малко от случаите става въпрос за пари. Тийнчетата на 13-16-19 години още не са достатъчно меркантилни, особено момичетата... Просто всички се влюбват(момичетата) постоянно... И най-често в по- големи,защото по- големите имат подход и опит с жените... Парите тук почти не играят...

to e edna lubov si eb*lo maikata !kat gi pogledne6 vinagi sa na grupi4ki poneje ako ostanat nasame vuprosnte "gadjeta" te prosto ne mogat da si kajat 5 izre4eniq abe lubovta e redka bolest tva ne te spohojda seki den ako mene pita6 ili prez den :lol:

WILD__BOY
11-04-2005, 05:33
Скъпа явно ти си праведна и живееш сред праведни - наистина трябва да видиш реалността. :(

LiNkiN4eTo
11-04-2005, 06:33
как ще обесните , че в моя клас (9 клас) едно момче събира картинките Рекордите на Гинес от кроасаните,всеки час се замерва с хартийки,постоянно се дразни с останалите момичета.. , а едно момиче също от моя клас , кара извънкласни курсове по английски , в даскало е отличничка , в момента се осъвършенства в правенето на четрежи с АутоКад и лятото ще работи във фирма...освен това е супер пекана приятелка и изглежда много добре...

Pe666o
11-04-2005, 09:26
kvo mi govorite we...az s momi4e po malko ot men ne sum hodil we....vse po golemi mi sa lepvat da go eba...( ne 4e se oplakvam de :wink: :D )

rosskata
11-04-2005, 09:52
Скъпа явно ти си праведна и живееш сред праведни - наистина трябва да видиш реалността. :(


HAhah, ако аз съм праведна , накъде отива света... ХАхаа, направо ме рзби... Искам да ти кажа, че въобще не си наясно с психиката на доста от 13- годишните... Те се влюбват (или си мислят ,че се влюбват)през 15 минути (и затва си мислят,че страдат постоянно, понякога си мисля, че жените са адските мазохистки...:lol: Единственото, което се опитвам да докажа е, че за едно 13-14 годишно момиче е много по- малко вероятно да ходи с някой за пари отколкото някоя17-20 годишна...А за разлика от теб съм била 13 годишно момиче... Макар и да не съм се "влюбвала"през 15 минути както много други, съм наясно как става.
И не съм казала, че мъжете на се възползват от това- възползват се. Но за това момичетата на 13-15 години не са виновни... Те просто не могат да различат любовта от желанието за секс и си мислят, че след като те се кефят на някой, значи той е лудо влюбен в тях.
Но да казваш, че тийнйджърките са меркантилни кучки щото ходят с по- големи не е правилно. И от едната, и от другата страна има виновни- теи(които не са много) дето ходят с по- големи щото имат пари(странно, защо не ходят с мамини синчета на тяхната възраст :roll: ), и тези, които се възползват от доверието на влюбилото се момиченце.
И повтарям за 123456789 ти път- не можете да правите обобщения за всички :!: Всеки мъж, всяка жена и всяка връзка са уникални и различни.

За този дето каза, че съм праведна- не ме познаваш. Имам адски циничен поглед към живота и това е едно от малкото неща, за които съм сигурна,че не винаги са лоши- от собствен опит, от опита на приятелките ми и приятелите ми. И затва споря толкова разпалено 8)

rosskata
11-04-2005, 11:05
8) Ще спирам да пиша вече по тази тена, само искам да кажа още нещо- има хора , които се движат с някой дето има пари. Аз самата с приятелките ми също сме правили това.(Ситуация в която се обаждаме на един пич(34-годишен), и му казваме "Ице ае да ни водиш на дискотека" И той казва "Пак ли нямате пари веее")Той ни беше аверче, кефехме си се взаимно, едната ми приятелка ходеше с него... И се разбирахме супер. Бях на 17 тогава. И тея неща са напълно нормални, но... Някои хора решиха, че приятелката ми ходи с него щото ни черпи... А тя просто много му се кефеше... И двамата искаха едно и също- приятелстяо и секс... И двамата го искаха, и го получаваа един от друг.
Меркантилността не отрича увлеченията, не отрича приятелстото или любовта... Да ходиш с по- голям и да ходиш с някой заради пари са различни неща, много различни.И го казвам от позицията на момиче, ходило много пъти с по- големи мъже, с приятелки , които никога не са ходили с връстници. Осъзнавам, че всякакви ги има. И казвам за последен път- когато едно малко момиче ходи с по- голямо момче, причините са 12564645256875957663255134147548365456645347086472 5 и всички са различни(от тях максимум 3523643 са парични). Това което вие правите, са обобщения- а те няма как да важат нито за всеки случай, нито дори за повечето.
Но всъщност мислете си каквото искате. Пожелавам ви някоя 14-годишна "пикла" да ви покаже, че не всички тийнчета са мерканитлни кучки- каквото и да значи това.

SEXtreme
11-04-2005, 11:22
:arrow: Така......wild_boy, питаш защо си падаме по по-големи??Защото "пичовете" на по 13-16 са ДЕЦА и психи4ески и физи4ески!!!И тъй като повечето тийнейджърчета са като ТЕБЕ, за това аз не си падам по момченца на моята възраст! :roll: :roll:
ПС:Не се "клатя" със 20-годишни батковци заради "парите им и колите им", а просто защото обичам човека отсреща ми да се държи зряло и нормално, а не като разгонен пубер!

korn___
11-04-2005, 11:39
:arrow: Така......wild_boy, питаш защо си падаме по по-големи??Защото "пичовете" на по 13-16 са ДЕЦА и психи4ески и физи4ески!!!И тъй като повечето тийнейджърчета са като ТЕБЕ, за това аз не си падам по момченца на моята възраст! :roll: :roll:
ПС:Не се "клатя" със 20-годишни батковци заради "парите им и колите им", а просто защото обичам човека отсреща ми да се държи зряло и нормално, а не като разгонен пубер!

vinagi sum se radval kogato nqkoi psuva indirektno nqkogo ... osobeno ako e momi4e mom4e .... :lol:

na takiva kato tebe ... obe6tal sum 4e kato stana po golqm i kato si zema kola 6te si napravq mnogo golqma gavra ... 6te ka4a nqkoq i 6te i kaja 4e 6te q zakaram nqkade na tihi4ko mestence da svur6ime edna rabota i kat se zaradva as 6te i sekna kefa kat q zakaram nai malko na 50 km rastoqnie ot grada i 6te i otvorq vratata i 6te i kaja "slizai !" ako po4ne da se durpa 6te q ishvurlq kato parcal i 6te zatvorq vratata i 6te si trugna i 6te q ostavq taka po sredata na no6ta da se pribira pe6a ... a i 6te i zema i kartata na gsma za da ne moje da se obadi na nikogo :twisted: belkem tupite kurvi da hvanat pouka !

si4ko si se vru6ta da znae6 ot mene :twisted:

a i kato smee6 da obijda6 si4ki kolektivno ... ako iska6 moje da me proba6 i na akul i fizi4eski ... boksov ma4 moje da si ogovorime i moga da se borq vupreki 4e ne sum aktiven borec i ne se borq seki den ... posle moje da prasneme 6ah i tabla za da si sravnime mozacite moje i karti ... posle moje da sedneme da prasneme i 1 test za inteligentnost

suglasna li si ? :twisted:

verno ne sum kakto ti obidi si4ki ot 13 do 16 godini ... na 18 sum ama ... imam dosta priqteli s 1-2 godini po malki ot mene .... nqkak si ne mi stava priqteno kat gi obijda6 si4kite kolektivno :evil:

SEXtreme
11-04-2005, 11:43
:arrow: Така......wild_boy, питаш защо си падаме по по-големи??Защото "пичовете" на по 13-16 са ДЕЦА и психи4ески и физи4ески!!!И тъй като повечето тийнейджърчета са като ТЕБЕ, за това аз не си падам по момченца на моята възраст! :roll: :roll:
ПС:Не се "клатя" със 20-годишни батковци заради "парите им и колите им", а просто защото обичам човека отсреща ми да се държи зряло и нормално, а не като разгонен пубер!

vinagi sum se radval kogato nqkoi psuva indirektno nqkogo ... osobeno ako e momi4e mom4e .... :lol:

na takiva kato tebe ... obe6tal sum 4e kato stana po golqm i kato si zema kola 6te si napravq mnogo golqma gavra ... 6te ka4a nqkoq i 6te i kaja 4e 6te q zakaram nqkade na tihi4ko mestence da svur6ime edna rabota i kat se zaradva as 6te i sekna kefa kat q zakaram nai malko na 50 km rastoqnie ot grada i 6te i otvorq vratata i 6te i kaja "slizai !" ako po4ne da se durpa 6te q ishvurlq kato parcal i 6te zatvorq vratata i 6te si trugna i 6te q ostavq taka po sredata na no6ta da se pribira pe6a ... a i 6te i zema i kartata na gsma za da ne moje da se obadi na nikogo :twisted: belkem tupite kurvi da hvanat pouka !

si4ko si se vru6ta da znae6 ot mene :twisted:
Ето за това не искам пубери. Това, което написа току що е толкова гадно, тъпо и пуберско, че няма на къде!Баво - голям си мъжага - ще зарежеш момичето на полето!Браво, браво - много умно и джентълменско!!!Направо думи нямам. И тъй като всички тийнейджърчета сте на тоз акъл, няма много да ви огрее, ако скоро не порастнете...е, все ще си намерите някоя седмокласничка да ви се връзва на глупостите, ама с това ще си останете...

korn___
11-04-2005, 11:45
:arrow: Така......wild_boy, питаш защо си падаме по по-големи??Защото "пичовете" на по 13-16 са ДЕЦА и психи4ески и физи4ески!!!И тъй като повечето тийнейджърчета са като ТЕБЕ, за това аз не си падам по момченца на моята възраст! :roll: :roll:
ПС:Не се "клатя" със 20-годишни батковци заради "парите им и колите им", а просто защото обичам човека отсреща ми да се държи зряло и нормално, а не като разгонен пубер!

vinagi sum se radval kogato nqkoi psuva indirektno nqkogo ... osobeno ako e momi4e mom4e .... :lol:

na takiva kato tebe ... obe6tal sum 4e kato stana po golqm i kato si zema kola 6te si napravq mnogo golqma gavra ... 6te ka4a nqkoq i 6te i kaja 4e 6te q zakaram nqkade na tihi4ko mestence da svur6ime edna rabota i kat se zaradva as 6te i sekna kefa kat q zakaram nai malko na 50 km rastoqnie ot grada i 6te i otvorq vratata i 6te i kaja "slizai !" ako po4ne da se durpa 6te q ishvurlq kato parcal i 6te zatvorq vratata i 6te si trugna i 6te q ostavq taka po sredata na no6ta da se pribira pe6a ... a i 6te i zema i kartata na gsma za da ne moje da se obadi na nikogo :twisted: belkem tupite kurvi da hvanat pouka !

si4ko si se vru6ta da znae6 ot mene :twisted:
Ето за това не искам пубери. Това, което написа току що е толкова гадно, тъпо и пуберско, че няма на къде!Баво - голям си мъжага - ще зарежеш момичето на полето!Браво, браво - много умно и джентълменско!!!Направо думи нямам. И тъй като всички тийнейджърчета сте на тоз акъл, няма много да ви огрее, ако скоро не порастнете...е, все ще си намерите някоя седмокласничка да ви се връзва на глупостите, ама с това ще си останете...



a i kato smee6 da obijda6 si4ki kolektivno ... ako iska6 moje da me proba6 i na akul i fizi4eski ... boksov ma4 moje da si ogovorime i moga da se borq vupreki 4e ne sum aktiven borec i ne se borq seki den ... posle moje da prasneme 6ah i tabla za da si sravnime mozacite moje i karti ... posle moje da sedneme da prasneme i 1 test za inteligentnost

suglasna li si ?

verno ne sum kakto ti obidi si4ki ot 13 do 16 godini ... na 18 sum ama ... imam dosta priqteli s 1-2 godini po malki ot mene .... nqkak si ne mi stava priqteno kat gi obijda6 si4kite kolektivno :evil:

х
11-04-2005, 11:47
az na 13, nqmah dostat14no ak1l za da hodq s nqkoi zaradi parite mu.a i ne bqh vlub4iva kato priqtelkite si. ako sega 13 godi6nite hodqt s m1je s pari evala!!! tova zna4i 4e imat pove4e ak1l ot men na 13. no tova silno me s1mnqva... :roll:

SEXtreme
11-04-2005, 11:51
Хехехех...ами щом си на 18, значи си по-зле и от приятелчетата ти на по 15!:)))
Ама колко си смешничък....на бой ли ме каниш?Мали, мали....иска да бие момичета, иска да ги зарязва по полето и да ги изхвърля "като парцал" от колата си....леле мале - ниастина си от интелигентните!
ПС: Колкото до мача, шаха и т.н. - нали не очакваш, че ще изгубя толкова много време, да се занимавам със тебе??Е, ако това очакваш, по-добре НЕ СИ прави тест за интелигентснот, че ще се изложиш пред 14-15-годишните си дружки...
ПС:говоря на korn__

korn___
11-04-2005, 11:53
Хехехех...ами щом си на 18, значи си по-зле и от приятелчетата ти на по 15!:)))
Ама колко си смешничък....на бой ли ме каниш?Мали, мали....иска да бие момичета, иска да ги зарязва по полето и да ги изхвърля "като парцал" от колата си....леле мале - ниастина си от интелигентните!
ПС: Колкото до мача, шаха и т.н. - нали не очакваш, че ще изгубя толкова много време, да се занимавам със тебе??Е, ако това очакваш, по-добре НЕ СИ прави тест за интелигентснот, че ще се изложиш пред 14-15-годишните си дружки...
ПС:говоря на korn__

ne6to da ne te fana strah ? aide moje i da ne se bieme moje i da otideme na fitnes da vidi6 kolko sila imam i kolko izdrujlivost suglasen sum i taka bez boi da se mine

no puk 6ah i kakvoto kaje6 v koeto se polzva akul 6te ti igraq !i na testa 6te se qvime zaedno ! as po 4esten na4in neznam da pokaja na nqkogo kolko akul imam nali taka ? ne sum li prav ? 6to se otkazva6 kat si misli6 4e si po umna se 4udq ! :wink:

SEXtreme
11-04-2005, 12:01
Хехехех...ами щом си на 18, значи си по-зле и от приятелчетата ти на по 15!:)))
Ама колко си смешничък....на бой ли ме каниш?Мали, мали....иска да бие момичета, иска да ги зарязва по полето и да ги изхвърля "като парцал" от колата си....леле мале - ниастина си от интелигентните!
ПС: Колкото до мача, шаха и т.н. - нали не очакваш, че ще изгубя толкова много време, да се занимавам със тебе??Е, ако това очакваш, по-добре НЕ СИ прави тест за интелигентснот, че ще се изложиш пред 14-15-годишните си дружки...
ПС:говоря на korn__

ne6to da ne te fana strah ? aide moje i da ne se bieme moje i da otideme na fitnes da vidi6 kolko sila imam i kolko izdrujlivost suglasen sum i taka bez boi da se mine

no puk 6ah i kakvoto kaje6 v koeto se polzva akul 6te ti igraq !i na testa 6te se qvime zaedno ! as po 4esten na4in neznam da pokaja na nqkogo kolko akul imam nali taka ? ne sum li prav ? 6to se otkazva6 kat si misli6 4e si po umna se 4udq ! :wink:
"aide moje i da ne se bieme moje i da otideme na fitnes da vidi6 kolko sila imam i kolko izdrujlivost suglasen sum i taka bez boi da se mine " Да видя колко сила имаш....малееее....сигурно си някой пръщящ от мускули хубавец и аз като те видя трябва вднага да ти се метна на закачалката в гащите, така ли мислиш???Охх.......каквато искам игра с акъл.....боже,боже....
Виж ся - въпросът не е до страх, въпрост е до това, че ти ОЧЕВАДНО не можеш иначе да се разбереш с някого освен със "аре да се бием;аре да ти покажа кви мускули имам...бля,бля,бля", което само потвръждава хипотезата ми! Сега ако обичаш стига си се дървил, защото това не ти е irc.

korn___
11-04-2005, 12:17
Хехехех...ами щом си на 18, значи си по-зле и от приятелчетата ти на по 15!:)))
Ама колко си смешничък....на бой ли ме каниш?Мали, мали....иска да бие момичета, иска да ги зарязва по полето и да ги изхвърля "като парцал" от колата си....леле мале - ниастина си от интелигентните!
ПС: Колкото до мача, шаха и т.н. - нали не очакваш, че ще изгубя толкова много време, да се занимавам със тебе??Е, ако това очакваш, по-добре НЕ СИ прави тест за интелигентснот, че ще се изложиш пред 14-15-годишните си дружки...
ПС:говоря на korn__

ne6to da ne te fana strah ? aide moje i da ne se bieme moje i da otideme na fitnes da vidi6 kolko sila imam i kolko izdrujlivost suglasen sum i taka bez boi da se mine

no puk 6ah i kakvoto kaje6 v koeto se polzva akul 6te ti igraq !i na testa 6te se qvime zaedno ! as po 4esten na4in neznam da pokaja na nqkogo kolko akul imam nali taka ? ne sum li prav ? 6to se otkazva6 kat si misli6 4e si po umna se 4udq ! :wink:
"aide moje i da ne se bieme moje i da otideme na fitnes da vidi6 kolko sila imam i kolko izdrujlivost suglasen sum i taka bez boi da se mine " Да видя колко сила имаш....малееее....сигурно си някой пръщящ от мускули хубавец и аз като те видя трябва вднага да ти се метна на закачалката в гащите, така ли мислиш???Охх.......каквато искам игра с акъл.....боже,боже....
Виж ся - въпросът не е до страх, въпрост е до това, че ти ОЧЕВАДНО не можеш иначе да се разбереш с някого освен със "аре да се бием;аре да ти покажа кви мускули имам...бля,бля,бля", което само потвръждава хипотезата ми! Сега ако обичаш стига си се дървил, защото това не ти е irc.

prava si tva ne e irc... zat va 6te ti pi6a na LS

rosskata
11-04-2005, 14:14
почвам ви по ред на номерата.
1-во хипи-мацката със 34 годишния пич с парички, те може да са се кефели един на други да са искали само секс, ама на това нещо му се вика скрита проституция-замисли се малко...
... ВИЕ СТЕ МАНИПУЛИРАНИ, освен ако не сте с тях заради парите, колите и прочие фукни, тогава думите са други и предполагам са в разрез с правилата на форума...

"Скрита проституция" ли? Така би било, ако тя ходи с него ЗАРАДИ парите, което не е така, защото макар и отдавна да не са заедно, все още са добри приятели... :roll: А пък и тя искаше от него приятелство,връзка, секс, а не пари(в крайна сметка и жените могат да искат секс, помисли си)...Ами ако той беше на 20 години, нямаше да е ъака ,така ли смяташ? В случая възрастта не е важна. Оф че си, ами то в такъв случай всички жени са проститутки, :? И аз като някой добър приятел ме черпи кафе, щото нямам пари ,начи съм и аз проститутка... Ок, ако ти харесва да мислиш така...

Относно манипулацията- опитай се да приемеш, че не всички жени са безпомощни, зависими от мъжета същества...Много от нас знаят какво искат, знаят как да го получат и са наясно с човека срещу себе си...
От твоите думи излиза, че всички жени са или проститутки, или измамени нещастници... Явно имаш доста ниско мнение за тази част от човечеството... :roll:

SEXtreme
11-04-2005, 15:59
почвам ви по ред на номерата...


1-во хипи-мацката със 34 годишния пич с парички, те може да са се кефели един на други да са искали само секс, ама на това нещо му се вика скрита проституция-замисли се малко...

2 мацката където вика, че връстниците и не са я достигнали физически и психически- това, че не могат да си позволят всеки ден да те водят на "кафенци" за да се ебеш с тях, нищо не означава...
как можеш да се изтъкнеш като по- развита от някой друг- тестове ли си си правила или какво???
да се държи като разгонен пубер- а какво става някакъв чичко на 30 и кусур години с дъщеря която е с едва 5-6 години седи и ти говори някакви работи и ти си мислиш, че е естествен- мила моя тези батковци много добре знаят какво иска да чуе едно средно интелигентно (или ниско) момиче и му го казват по най- лицемерния начи, а вътрешно тихичко ви се подхилкват, защото целта и на разгонения пубер и на баткото/чичкото е една и съща, но има една малка разлика- пуберчето е естествено и не ви върти игрички...
това, че винаги е имало тъпи траллала, където като има кажеш нещо по- нестандартно и те мислят за шекспиров герой си е тяхна вина..
драги момичета ходещи с много по големи батковци/чичковци ВИЕ СТЕ МАНИПУЛИРАНИ, освен ако не сте с тях заради парите, колите и прочие фукни, тогава думите са други и предполагам са в разрез с правилата на форума...
О, боже-колко си зле!Аз излизам със 21-годишен и ПОВЯРВАЙ ми, не ме манипулира!Как може да си толкова сигурен, че ВСИЧКИ момчета над 20 са експлататори, а?????Т

11-04-2005, 16:01
почвам ви по ред на номерата...


1-во хипи-мацката със 34 годишния пич с парички, те може да са се кефели един на други да са искали само секс, ама на това нещо му се вика скрита проституция-замисли се малко...

2 мацката където вика, че връстниците и не са я достигнали физически и психически- това, че не могат да си позволят всеки ден да те водят на "кафенци" за да се ебеш с тях, нищо не означава...
как можеш да се изтъкнеш като по- развита от някой друг- тестове ли си си правила или какво???
да се държи като разгонен пубер- а какво става някакъв чичко на 30 и кусур години с дъщеря която е с едва 5-6 години седи и ти говори някакви работи и ти си мислиш, че е естествен- мила моя тези батковци много добре знаят какво иска да чуе едно средно интелигентно (или ниско) момиче и му го казват по най- лицемерния начи, а вътрешно тихичко ви се подхилкват, защото целта и на разгонения пубер и на баткото/чичкото е една и съща, но има една малка разлика- пуберчето е естествено и не ви върти игрички...
това, че винаги е имало тъпи траллала, където като има кажеш нещо по- нестандартно и те мислят за шекспиров герой си е тяхна вина..
драги момичета ходещи с много по големи батковци/чичковци ВИЕ СТЕ МАНИПУЛИРАНИ, освен ако не сте с тях заради парите, колите и прочие фукни, тогава думите са други и предполагам са в разрез с правилата на форума...
О, боже-колко си зле!Аз излизам със 21-годишен и ПОВЯРВАЙ ми, не ме манипулира!Как може да си толкова сигурен, че ВСИЧКИ момчета над 20 са експлататори, а?????Т


Пулса ми се ускорява...не....!Немога,...не издържам..

БАУАуАуАУУАААхахАухАХХАух АухахуахАухАухАхАхА
ХАУухаухаухухаухАухУХАуха ухАХАухАухаУХУХАухАух'
ауухаухАухАхаУХухаухаухУХ АухаухаухухаухАухаух
ХАУухаухаухухаухАухУХАуха ухАХАухАухаУХУХАухАух'
ауухаухАухАхаУХухаухаухУХ АухаухаухухаухАухаух
ХАУухаухаухухаухАухУХАуха ухАХАухАухаУХУХАухАух'
ауухаухАухАхаУХухаухаухУХ АухаухаухухаухАухаух
ХАУухаухаухухаухАухУХАуха ухАХАухАухаУХУХАухАух'
ауухаухАухАхаУХухаухаухУХ АухаухаухухаухАухаух
ХАУухаухаухухаухАухУХАуха ухАХАухАухаУХУХАухАух'
ауухаухАухАхаУХухаухаухУХ АухаухаухухаухАухаух
ХАУухаухаухухаухАухУХАуха ухАХАухАухаУХУХАухАух'
ауухаухАухАхаУХухаухаухУХ АухаухаухухаухАухаух
ХАУухаухаухухаухАухУХАуха ухАХАухАухаУХУХАухАух'
ауухаухАухАхаУХухаухаухУХ АухаухаухухаухАухаух

WILD__BOY
11-04-2005, 16:11
:arrow: Така......wild_boy, питаш защо си падаме по по-големи??Защото "пичовете" на по 13-16 са ДЕЦА и психи4ески и физи4ески!!!И тъй като повечето тийнейджърчета са като ТЕБЕ, за това аз не си падам по момченца на моята възраст! :roll: :roll:
ПС:Не се "клатя" със 20-годишни батковци заради "парите им и колите им", а просто защото обичам човека отсреща ми да се държи зряло и нормално, а не като разгонен пубер!

vinagi sum se radval kogato nqkoi psuva indirektno nqkogo ... osobeno ako e momi4e mom4e .... :lol:

na takiva kato tebe ... obe6tal sum 4e kato stana po golqm i kato si zema kola 6te si napravq mnogo golqma gavra ... 6te ka4a nqkoq i 6te i kaja 4e 6te q zakaram nqkade na tihi4ko mestence da svur6ime edna rabota i kat se zaradva as 6te i sekna kefa kat q zakaram nai malko na 50 km rastoqnie ot grada i 6te i otvorq vratata i 6te i kaja "slizai !" ako po4ne da se durpa 6te q ishvurlq kato parcal i 6te zatvorq vratata i 6te si trugna i 6te q ostavq taka po sredata na no6ta da se pribira pe6a ... a i 6te i zema i kartata na gsma za da ne moje da se obadi na nikogo :twisted: belkem tupite kurvi da hvanat pouka !

si4ko si se vru6ta da znae6 ot mene :twisted:

a i kato smee6 da obijda6 si4ki kolektivno ... ako iska6 moje da me proba6 i na akul i fizi4eski ... boksov ma4 moje da si ogovorime i moga da se borq vupreki 4e ne sum aktiven borec i ne se borq seki den ... posle moje da prasneme 6ah i tabla za da si sravnime mozacite moje i karti ... posle moje da sedneme da prasneme i 1 test za inteligentnost

suglasna li si ? :twisted:

verno ne sum kakto ti obidi si4ki ot 13 do 16 godini ... na 18 sum ama ... imam dosta priqteli s 1-2 godini po malki ot mene .... nqkak si ne mi stava priqteno kat gi obijda6 si4kite kolektivno :evil:


AGREED!!!
а ти там сексстреем - ти не познаваш много момчета на твойта възраст - просто си си затворила очите за тях ;)

SEXtreme
11-04-2005, 16:14
:arrow: Така......wild_boy, питаш защо си падаме по по-големи??Защото "пичовете" на по 13-16 са ДЕЦА и психи4ески и физи4ески!!!И тъй като повечето тийнейджърчета са като ТЕБЕ, за това аз не си падам по момченца на моята възраст! :roll: :roll:
ПС:Не се "клатя" със 20-годишни батковци заради "парите им и колите им", а просто защото обичам човека отсреща ми да се държи зряло и нормално, а не като разгонен пубер!

vinagi sum se radval kogato nqkoi psuva indirektno nqkogo ... osobeno ako e momi4e mom4e .... :lol:

na takiva kato tebe ... obe6tal sum 4e kato stana po golqm i kato si zema kola 6te si napravq mnogo golqma gavra ... 6te ka4a nqkoq i 6te i kaja 4e 6te q zakaram nqkade na tihi4ko mestence da svur6ime edna rabota i kat se zaradva as 6te i sekna kefa kat q zakaram nai malko na 50 km rastoqnie ot grada i 6te i otvorq vratata i 6te i kaja "slizai !" ako po4ne da se durpa 6te q ishvurlq kato parcal i 6te zatvorq vratata i 6te si trugna i 6te q ostavq taka po sredata na no6ta da se pribira pe6a ... a i 6te i zema i kartata na gsma za da ne moje da se obadi na nikogo :twisted: belkem tupite kurvi da hvanat pouka !

si4ko si se vru6ta da znae6 ot mene :twisted:

a i kato smee6 da obijda6 si4ki kolektivno ... ako iska6 moje da me proba6 i na akul i fizi4eski ... boksov ma4 moje da si ogovorime i moga da se borq vupreki 4e ne sum aktiven borec i ne se borq seki den ... posle moje da prasneme 6ah i tabla za da si sravnime mozacite moje i karti ... posle moje da sedneme da prasneme i 1 test za inteligentnost

suglasna li si ? :twisted:

verno ne sum kakto ti obidi si4ki ot 13 do 16 godini ... na 18 sum ama ... imam dosta priqteli s 1-2 godini po malki ot mene .... nqkak si ne mi stava priqteno kat gi obijda6 si4kite kolektivno :evil:


AGREED!!!
а ти там сексстреем - ти не познаваш много момчета на твойта възраст - просто си си затворила очите за тях ;)
ахахаха...много умно - а според теб ЗАЩО съм си ги затворила, а????

tekotekov
11-04-2005, 16:17
shtoooto e vajna

korn___
11-04-2005, 16:53
:arrow: Така......wild_boy, питаш защо си падаме по по-големи??Защото "пичовете" на по 13-16 са ДЕЦА и психи4ески и физи4ески!!!И тъй като повечето тийнейджърчета са като ТЕБЕ, за това аз не си падам по момченца на моята възраст! :roll: :roll:
ПС:Не се "клатя" със 20-годишни батковци заради "парите им и колите им", а просто защото обичам човека отсреща ми да се държи зряло и нормално, а не като разгонен пубер!

vinagi sum se radval kogato nqkoi psuva indirektno nqkogo ... osobeno ako e momi4e mom4e .... :lol:

na takiva kato tebe ... obe6tal sum 4e kato stana po golqm i kato si zema kola 6te si napravq mnogo golqma gavra ... 6te ka4a nqkoq i 6te i kaja 4e 6te q zakaram nqkade na tihi4ko mestence da svur6ime edna rabota i kat se zaradva as 6te i sekna kefa kat q zakaram nai malko na 50 km rastoqnie ot grada i 6te i otvorq vratata i 6te i kaja "slizai !" ako po4ne da se durpa 6te q ishvurlq kato parcal i 6te zatvorq vratata i 6te si trugna i 6te q ostavq taka po sredata na no6ta da se pribira pe6a ... a i 6te i zema i kartata na gsma za da ne moje da se obadi na nikogo :twisted: belkem tupite kurvi da hvanat pouka !

si4ko si se vru6ta da znae6 ot mene :twisted:

a i kato smee6 da obijda6 si4ki kolektivno ... ako iska6 moje da me proba6 i na akul i fizi4eski ... boksov ma4 moje da si ogovorime i moga da se borq vupreki 4e ne sum aktiven borec i ne se borq seki den ... posle moje da prasneme 6ah i tabla za da si sravnime mozacite moje i karti ... posle moje da sedneme da prasneme i 1 test za inteligentnost

suglasna li si ? :twisted:

verno ne sum kakto ti obidi si4ki ot 13 do 16 godini ... na 18 sum ama ... imam dosta priqteli s 1-2 godini po malki ot mene .... nqkak si ne mi stava priqteno kat gi obijda6 si4kite kolektivno :evil:


AGREED!!!
а ти там сексстреем - ти не познаваш много момчета на твойта възраст - просто си си затворила очите за тях ;)
ахахаха...много умно - а според теб ЗАЩО съм си ги затворила, а????

a spored mene nqkoi mnogo zdravo 6te te zatvori 1 den za da oseti6 kolko e shit jivota ta da omekne6 malko i da ne si misli6 4e si nai velikata "jena" vuv foruma :twisted: nqma pove4e da pi6a po taq tema 4e mi stava lo6o ot takiva "golqmi" li4nosti kato tebe

LunaTriCk
11-04-2005, 17:11
ае, оставете ги момичета да правят кот искат. Щом им се ходи с по-голям, да ходят. Ако ги използват, тях ги използват. Баси, кот се наемате сякаш на вас ви го навират. Ходят с по 18-19+, щот "по-големите" имат повече възможности, повече разбират от нещата за разлика от един 15-16 годишен. Има и изключения, но те са малко. А както знаете жените са повече като процент количество, отколкото мъжете. А и жените се развиват по-бързо от мъжете, логично е да търсят нещо на тяхното ниво, а защо не и повече?

LiNkiN4eTo
11-05-2005, 08:16
А и жените се развиват по-бързо от мъжете, логично е да търсят нещо на тяхното ниво, а защо не и повече?