PDA

View Full Version : stava li kato kombinaciq:)



stel4eto__
11-02-2005, 19:47
Iskam da vi pitam kakvo mislite za mnogo svetli danki na mesta beli sas nakasani par4eta(nadqvam se 4e se se6tate)i kafevi botu6i(dankite sa pahnati v butu6ite).Pitam vi za6toto nqkoi tvardqt 4e bilo ujasno a pyk az ne mislq taka i za tova iskam da razbera va6eto mnenie. :)

babeson
11-02-2005, 19:55
kifli SUX...

blizalka
11-02-2005, 19:55
Олееее да ти имам проблемите.Гледай какви въпроси вълнуват младежта в наше време ..дали си отивали светли дънки с кафяви ботуши :shock: К'во ти пука какво мислят другите?Обличай се както искаш и не пускай повече такива теми,че само като видях за какво става въпрос и се ухилих до ушите :lol:

chupacabra:)
11-02-2005, 19:58
(фешън) кифли (мноу) съкс.

stel4eto__
11-02-2005, 19:58
blizalka obe6tavam 4e pove4e nema da uskam takiva temi :lol: :wink: i spored men taq tema ne e ot nai nteresnite :roll: ama tva me valnuva v momenta i koi e kazal 4e az sam tragnala da se obli4am taka...dnes edno momi4e v daskaloto be6e se oblqklo taka i si4ki q gledat nekvo kat luda :D

chupacabra:)
11-02-2005, 20:00
ужасна е самата идея да си завреш дънките в ботушите. ебах го и у селянията :shock:

Swinkenhoffer
11-02-2005, 20:17
o, напротив! много е сладко! а ботушките имат ли пухчета? ако имат - това е чудесно. ако не - веднага се снабди с такива!!! трябва да си фешън, няма как иначе!! и какви са тези депресиращи цветове? кафяво? нееееее ... нека да са розовички. и с пухчета мн ясно, закъде сме без тях? :P

>@>>>@<
11-02-2005, 20:20
Кво, кво казахте за ботушите, натъпкани в дънки.....до кога ще съдите за хората по дрехите,....?
тая била тъпа кифла, оная не знам си каква....
В крайна сметка вас, какво ви е*е кой с какво се облича...ма не...не може вие да се стърпите...и да не се самоизтъкнете..видиш ли аз съм повече от нея..щот не се обличам така..
Лапешко е...
Нали знаете всеки с вкуса си, казало кучето и се облизало под опашката....

chupacabra:)
11-02-2005, 20:22
Кво, кво казахте за ботушите, натъпкани в дънки.....до кога ще съдите за хората по дрехите,....?
тая била тъпа кифла, оная не знам си каква....
В крайна сметка вас, какво ви е*е кой с какво се облича...ма не...не може вие да се стърпите...и да не се самоизтъкнете..видиш ли аз съм повече от нея..щот не се обличам така..
Лапешко е...
Нали знаете всеки с вкуса си, казало кучето и се облизало под опашката....
ми девойчето ни пита кфо мислим за тая комбинация - и ние казваме кфо мислим .. къде е проблема?! :roll:

Master_88
11-02-2005, 20:41
Ако ти се харесваш облечена така се облечи и нямай грижи за другите

rosskata
11-02-2005, 20:45
Мен ме кефи такава комбинация... Обличай ги и да не ти пука...
Между другото как го праите тоз номер с ботушите и дънките... Веднъж се опитах да си завра дънките в ботушите и беше плачевно- ботуша ми се изду, дънките изглеждаха супер смешно... Като резултат се разкарвах цял ден с ЕДИН крачол в ботуша, един нормално... 8) Ей тая комбинация ме кефеше повече.

moreLi
11-02-2005, 20:59
ужасна е самата идея да си завреш дънките в ботушите. ебах го и у селянията :shock:

абе вий знаете ли какво е селянин?! той работи на полето, пече ви хляба, носи ботуши, ама като е кално и са гумени, за разлика от тез за който говори момичето.. да ти кажат селянин е похвала..

pinK_Baby
11-02-2005, 21:38
Мен ме кефи такава комбинация... Обличай ги и да не ти пука...
Между другото как го праите тоз номер с ботушите и дънките... Веднъж се опитах да си завра дънките в ботушите и беше плачевно- ботуша ми се изду, дънките изглеждаха супер смешно... Като резултат се разкарвах цял ден с ЕДИН крачол в ботуша, един нормално... 8) Ей тая комбинация ме кефеше повече.

Трябва ботушите да са все пак по широки,за да може да си пъхнеш дънките....Едва ли ще стане с някои,която горна част е като чорап...Тогава наистина ще стои издуто...Иначе и на мен комбинацията ми харесва и отива на всички...Щото дънките са си универсална дреха и всеки може да ги носи,а мисля че както са пъхнати в ботушите правят краката някак си по-стройни ...не знам... :)

pipi`e`golqma
11-02-2005, 22:09
Ideqta e gotina i na men mi hartesva no spored men zavisi s kakvo si oblechen otgore(bluzata ili pulovera i t.n.)dali shte si otiva sas botushkite :)

Swinkenhoffer
11-02-2005, 22:39
^ навитите крачоли бяха в апогея си, когато бях в 6 клас ... поне тогава всеки!, буквално всеки си навиваше панталоните като рибар. аз също.
сега модата е да ги натъманиш в ботушките, интересно ми е какво ще измислят следващата година.
от доста време смятам да почна да си записвам как върви модата през годините ... просто ми е интересно какво ще бъде 2006 и дали ще се развие в добра насока, дали 2015 пуховете пак ще са актуални, защото както знаем модата се връща :wink:
но само като наблюдател ... опазил ме Рогатия! :lol:

Swinkenhoffer
11-02-2005, 22:59
да, разликата е голяма ... но в случая говорим за масовото навиване на крачоли :wink:
всъщност навития крачол го признавам, тъй като ми харесва във (почти) всичките си варианти.
никой не казва нищо за шалварите с провисналото дъно. оле, майко! напомнят ми на оная торбичка, която държат под задника на впрегнат кон, за да не му падат големите нужди по улицата :lol: хахахахаахахаха ...

Swinkenhoffer
11-02-2005, 23:21
само като си помисля как стояха тея шалвари на въпросното животно ... и цяла вечност не ги смени бе ... деба. барабар с ботушките.
най - противното е, че повечето от тези хора са лишени от Дар Мисъл (както казваше една личност) и веднага се фърлят към последната изгъзица ... а всъщност може хем да си модерен, хем да си облечен стилно. веднага се сетих за една съученичка - на това момиче шапка му свалям.
но нееее, дай да си вземем ботуши с косми :shock:
ама, както съм казвала и преди - живи и здрави да са. модата и музиката не са всичко :)

air_J
11-03-2005, 10:46
Кафевите (или кафЯвите, не съм напълно убеден как точно се пише) ботуши са уникално грозни и само слабоумен, или напълно ненормален индивид би си ги купил (абстрахирам се от факта, че думата "слабоумен" не е съвсем точна в случая, защото е первезрия да се говори за каквито и да било наченки на мозък при същество, закупило си кафеви ботуши). Освен отвратителни и селски, те поразително много наподобяват на цървули (поне тези, които аз съм виждал). Кафевите ботуши могат да се комбинират с едно единствено нещо - с контейнера! Това дали ще ги загащваш в дънките, или не - ами вече доста отдавна това не е модно, миличка. Модно е точно толкова, колкото сега са "модни" и розивите ботушки, разни пухчета, мъхчета и тем подобни.
П.С.> Все пак дори кафевите ботуши са по-малко грозни от едни ботуши, които приличат на платненки отпред, и които само човек, лишен от всякакъв разум би си купил. :twisted:

Eleonora
11-03-2005, 12:21
na men mi haresva takava kombinacia... :D daje az taka si gi nosa

stel4eto__
11-03-2005, 12:49
Кафевите (или кафЯвите, не съм напълно убеден как точно се пише) ботуши са уникално грозни и само слабоумен, или напълно ненормален индивид би си ги купил (абстрахирам се от факта, че думата "слабоумен" не е съвсем точна в случая, защото е первезрия да се говори за каквито и да било наченки на мозък при същество, закупило си кафеви ботуши). Освен отвратителни и селски, те поразително много наподобяват на цървули (поне тези, които аз съм виждал). Кафевите ботуши могат да се комбинират с едно единствено нещо - с контейнера! Това дали ще ги загащваш в дънките, или не - ами вече доста отдавна това не е модно, миличка. Модно е точно толкова, колкото сега са "модни" и розивите ботушки, разни пухчета, мъхчета и тем подобни.
П.С.> Все пак дори кафевите ботуши са по-малко грозни от едни ботуши, които приличат на платненки отпред, и които само човек, лишен от всякакъв разум би си купил. :twisted:
priznavam,4e se pi6e kafqvi,no ne mislq,4e sme v tozi forum,za da obsajdame pravopisnite gre6ki,koito se dopuskat(ili pone az ne sam s tazi cel).A otnosno tova,4e e minala modata,spored koqto dankite ili pantalonite se slagat v botu6i ili 4e ne e moderno da se nosqt butu6i s puh4eta,mah4eta i tem podobni(kakto ti kaza)vaob6te ne e vqrno za6toto to4no tozi sezon tova se nosi.Porazgledai nqkoi spisaniq i 6te se uveri6.Rozovoto sa6to e dosta predpo4itano sega,taka 4e nedei da govori6 bez da si proveril dali e vqrno.

WILD__BOY
11-03-2005, 13:04
Ало гвардееца .. кво ще ги набутваш в ботушите бе?! да не си с кубинки и камовлаж в армията?!

аа Ам предполагам си неква фенка на чалга вълната

chupacabra:)
11-03-2005, 14:04
priznavam,4e se pi6e kafqvi,no ne mislq,4e sme v tozi forum,za da obsajdame pravopisnite gre6ki,koito se dopuskat(ili pone az ne sam s tazi cel).A otnosno tova,4e e minala modata,spored koqto dankite ili pantalonite se slagat v botu6i ili 4e ne e moderno da se nosqt butu6i s puh4eta,mah4eta i tem podobni(kakto ti kaza)vaob6te ne e vqrno za6toto to4no tozi sezon tova se nosi.Porazgledai nqkoi spisaniq i 6te se uveri6.Rozovoto sa6to e dosta predpo4itano sega,taka 4e nedei da govori6 bez da si proveril dali e vqrno.

"да де. то е супер фиешън, сички го правят, щото е фиешън и аз трябва да го правя щото да съм фиешън и аз... да не изостана по-назад.."
а относно селянията за мацката по-нагоре - след като е комплимент що се обиждаш ?! трябва да се радваш.
само забележи облеклото на селяните. подобно е на смешните ви моди.. само дето те се обличат така щото им е удобно, а на вас и да ви се е впило в гъза, та чак до сливиците, няма да свалите тея гащи (не говоря конкретно за някаква дреха). щото така е МОДЕРНО.. въйййййййй!

party_girl
11-03-2005, 14:53
kifli SUX...
kak da ne se saglasi 4ovek!!mrazq kiflite! :evil:
kato po 4udo poznmavam 1 qka :shock:

Sinister_Doll
11-03-2005, 15:04
Az ne bih, ama 6tom te vle4e... :|

S8K
11-03-2005, 15:21
а бе аз мразя тая комбинация,най-малкото ако ботушите са остри....

air_J
11-03-2005, 17:09
Кафевите (или кафЯвите, не съм напълно убеден как точно се пише) ботуши са уникално грозни и само слабоумен, или напълно ненормален индивид би си ги купил (абстрахирам се от факта, че думата "слабоумен" не е съвсем точна в случая, защото е первезрия да се говори за каквито и да било наченки на мозък при същество, закупило си кафеви ботуши). Освен отвратителни и селски, те поразително много наподобяват на цървули (поне тези, които аз съм виждал). Кафевите ботуши могат да се комбинират с едно единствено нещо - с контейнера! Това дали ще ги загащваш в дънките, или не - ами вече доста отдавна това не е модно, миличка. Модно е точно толкова, колкото сега са "модни" и розивите ботушки, разни пухчета, мъхчета и тем подобни.
П.С.> Все пак дори кафевите ботуши са по-малко грозни от едни ботуши, които приличат на платненки отпред, и които само човек, лишен от всякакъв разум би си купил. :twisted:
priznavam,4e se pi6e kafqvi,no ne mislq,4e sme v tozi forum,za da obsajdame pravopisnite gre6ki,koito se dopuskat(ili pone az ne sam s tazi cel).A otnosno tova,4e e minala modata,spored koqto dankite ili pantalonite se slagat v botu6i ili 4e ne e moderno da se nosqt butu6i s puh4eta,mah4eta i tem podobni(kakto ti kaza)vaob6te ne e vqrno za6toto to4no tozi sezon tova se nosi.Porazgledai nqkoi spisaniq i 6te se uveri6.Rozovoto sa6to e dosta predpo4itano sega,taka 4e nedei da govori6 bez da si proveril dali e vqrno.
Колежке, аз също не знам как точно се пише "кафЕви", или "кафЯви". Не там е въпроса, както дори ти прозря. Кафевите ботуши са грозни, защото просто това не е цвят, подходящ за ботуши (поне по мое скромно мнение). Крачоли в ботушите бе модерно септември и октомври. Сега е не толкова модерно, колкото хората го правят по навик. Традиционна мода, която никога няма да се промени е, хората да се обличат КАКТО ИМ ОТИВА! Ако ти отива със крачоли в дънките - окей (но както се изяснихме, ботуши с такъв цвят могат да се съчетаят само с контейнера).