PDA

View Full Version : ЯКИ SMSЧЕТА



teenkopele
11-02-2005, 18:49
Пастетнал съм ги от: www.myfreeworld.hit.bg :lol:


Ako otreje6 krilata na muhata, ako i otrje6 i krakata, tia shte umre ot skuka. Taka i az umiram kogato ne si do men!



Kogato lunata izgree prez deniq ,kogato zvezdite s raka ulovq ,togava i az 6te potana v zabrava i na6ata lubov 6te izostaviq.



Da bqh krasiv kato roza,sred tvoite cvetq,bih dnite ti daril s valshebna krasota ! 6tom iska6 roza 6te ti dam!Vzemi sarceto moe da razcafne6 tam.



131313131313131313131313131313131313131313131313 ebeti se ta 2 ne vidish



V jivota si te sre6tnah slu4aino vlubih se v teb bezkraino che te obi4am nqma samnenie da te zabravq nqmam namerenie.



Sarceto i mozakat sa sasedi no nikoga nqma da badat priateli kakto sme TI i AZ.



Fuck is good,fuck is funny,a lot of people fuck for money .If you think the fuck is funny,fuck yourself and save your money.



Tova lice,tova prekrasno izla4vane tazi plenitelna usmivka,tezi krasivi o4i... No stiga tolkova za men.Ti kak si ?



Gospod e sazdal sveta za 6 dni no mu e otnelo vekove da sazdade nqkoi tolkova krasiv,umen i inteligenten kato men.



Za teb bih otishal i na kraq na sveta,no samo ako obe6tae6 da stoi6 tuk.



Az sum ubietz, obivam hora za pari...No samo zashtoto ti si mi priqtel, iskam da te ubiq za nishto !



Ako niakoia nosht goliam pulen chovek skochi prez tvoiat prozoretc, sgrabchi te i te sloji v chuval ne se pritesniavai az kazah na Diado Mraz che se nujdaia ot teb za Koleda



Zashto Dyado Mraz nyama detsa? - Zashtoto si e zabravil topkite na elhata



Kakvo e tova grozno neshto na shiata ti? A, tova e liceto ti!



Vseki ima pravoto da izglupiava ot vreme na vreme, no ti prekaliavash s tazi privilegia!



Usmivkata e vtoroto nai-hubavo neshto koeto mojesh da napravish s ustata si.



Shto e to? Dulgo i tunko, pokrito s koja i samo Gospod znae v kolko dupki e bilo? Cherveiat



Zaplatata e kato cikula na jenata. Idva vednuj v meseca i produlzava 2-3 dni.



Shte izglezdash chudesno ako svalish okolo 2 kg. Spored men drehite ti tejat tochno tolkova



Policiata izdirva zapodozrian koito e duhovit, umen i krasiv.Ti si veche eliminiran ot turseneto, no kude da se skria az?



Usmihni se ako ne nosish nikakvo belio



Ima tri prichini da si tatuirash $ na onaq rabota: 1.Vinagi shte si gi gledash 2.Vinagi shte gledash kak te rastat 3.Shte gleda6 kak edna jena ti gi izduhva



Ako sled tejuk zapoi na sutrinta se sabudish, poglednesh se v ogledaloto i ne se vidish, ne se pritesniavai- prosto si stanal neotrazim.



Trqbva da ti kaja ne6to mnogo tajno prosto ne znam kak da zapochna, dumite za nego ne stigat, bolkata ot chutoto ne moje da se prijevee - Dqdo Mraz ne sa6testvuva!



3-te chudesa na jenata: 1.Dava mliako bez da iade treva 2.Kurvi ciala sedmica i ne umira 3.Podmokria se bez voda



Priatelkata mi mi se obadi i mi kaza:Еla v kushti, niama da ima nikoi.Otidoh i naistina niamashe nikoi.



Zdravei az sum izvunzemno i tursia nomera na Momicheta v tvoia telefon.Tursia...Tursia...Tursia...Nishto namereno. Izvod: ti si GEY!


Ako leviat ti krak beshe Koleda, a desnia Nova godina, bih iskal da te posetia mejdu praznicite



Ima 4 vida orgazum:pozitiven-kogato vikash:oh da da;negativen: ne o ne; rajski: o boze; simuliran: ooo



Vnimanie, tova e SMS virus. Sega SIM kartata vi shte blokira...bzzzzz...grrr. Veche ste abonat na Mobikom



I love you in blue, I love you in red. But most of all, I love you in bed.



GSM-ite sa edinstvenoto neshto, za koeto muzete sporiat koi ima po maluk



Ako ne iskash telefonut ti da Izbuhne sled 10 sekundi otgovori na tozi SMS i mi kazi koga i kade shte se srestnem



Trudno e da si penis.Imash glava, no ne i mozuk, sliapo oko, dvama ot susedite ti sa tashaci, drugia e zadnik, a nai-dobriq ti priqtel e putka



Mlad playboy s iziskana vansnost, darba, rutina, opit v chuvstvenata erotika, predlaga na mladi svenlivi dami blenuvano stastie, zaplashta im honorar i podariava SPIN



Poslednite izsledvania pokazvat che ako si sexualno neopiten i ne stavash za nishto v legloto durjish telefona si v diasnata ruka



Az sam edno pervezno choveche preoblecheno kato tvoia GSM.V momenta ti si igraesh s moite intimni chasti i po goliamata ti usmivka razbiram, che ti haresva.



Ne e li ujasno da si iaice? Chukash se samo vednuj v zivota si, triabvat ti 4 minuti da se vtvurdish, i edinstvenata jena koiato siada na liceto ti e maika ti !!!



Sex is like Nokia - Connecting people, like Nike - Just do it!, like Pepsi - Ask for more, like Samsung - Everyone is invited and like me - TO GOOD TO BE TRUE!



Rozite sa cherveni, violetkite sini. Az sum se rodil krasiv, no kakvo po diavolite e stanalo s teb!?



Dad,what vagina looks like ?Before sex:a pink rose?And after sex?boy,have you ever seen a buldog eating mayonnaise!



Mnogo si mi vkusen-znaj.Obicam te bez kraj.Lapam te kogato az gelaia i taka moga do bezkraia.Ti si neshto tuj lecebno i za mojte zubi si potrebno-Orbit protiv karies!!!



Vecher se promakvash tiho v moita staia.Tarsish tvoeto miasto po moeto golo tialo i kogato go namerish jadno go zasmucvash.Shiban komar!



Ima goresht sex,barz sex,lud sex,gushkasht sex,nejen sex,grupov sex,a za hora kato teb niama SEX



Kato dokosna tvoiata shia,kato dopra moite ustni s tvoite i usetia tvoia sok v men.....Ah kolko mi lipsvash lubima butilko FINLANDIA!



Az biah na 15 a toi na 25.Beshe me strah znaeh che shte boli.Toi go izvadi i az usetih che iztrypvam.Posle poteche kryv.Za pruv put mi vadeha zub



Ti me izpolzvash!Razmazvash me, podmokriash me, machkash me, darpash me dokato zadovolish sebe si.Posle me zahvarliash prosto taka. Tova e sadbata na edna cigara



Snoshti pak ne me ostavi da spia chustvah te v sania mi Prisastvieto ti be machitelno Ostavi sledite si varhu men! Utre ste te ubia proklet komar!



Lijesh me, a az se raztapiam.Darjish me v razete si a az te tzapam.Lapash me, a az svarshvam v ustata ti...Delta vrah na sladoleda!!!



Kogato nepoznat muj podaryava cvetya tova e IMPULS, a kogato nepoznata jena pushka v telefonnata vi slushalka tova sa 12 imp/min



Biah gola.Rozoviat mu tzviat mnogo me vazbudi.Dopriah ustni do nego i zapochna da se ugolemiava.Pipah go, galeh go dokato prokletia balon ne se spuka!!!



Telefonno zapitvane na Mobiltel na 01.01 dade slednite rezultati: 2% otgovoriha s Da; 3% - Alo.Ostanalite 95% imaha problemi s otgovora



Prez tozi vek e na moda da imash malka KOLA i malak GSM.No ne se otchaivai.Shte doide i modata na malkite PISHKI! Togava i ti shte se FUKASH!


Vsiaka sutrin jelaesh da go pochuvstvash, da go duhash, da go prokarash do ustata si. Togava goreshtata technost se izliva v teb. Tova oznachava dobroto kafe



Snoshti te tursih navsiakade. Iskah da te osetia varhu moeto golo tialo, iskash da vliaza v teb, iskah da pochustvam aromata ti, no kade beshe ti ..Moia glupava pijamo



Beshe mi toplo i priatno! Pipah go, galeh go,iskah go, stiskah go dokato poteche biala technost. Za parvi put v zivota si doiah krava



Po statistikata na Mobiltel v momenta: 200 000 choveka praviat sex 100 000 spiat 50 000 si burkat v nosa i edin pederast chete tova suobshtenie



Dve kravi si pasiali i ednata kazala: Chu li za bolestta Luda krava? , a drugata otvurnala: O, tova ne me interesuva - az sam pile.



Roditelite mi sa se sreshnali na miasto kato tova. Po-dobre vednaga da se mahame.



Want to come and see my hard drive? I promise it isn’t 3.5 inches and floppy!



Koi e ftorichnia polov beleg? Portofeila!



Mush pod 100 kila ne e mush, mush nad 100 kila e svinia! A ti kolko tezhish?



Ako ti vikash,az vikam ...ako ti se smeesh ...az se smeia ...ako ti si vesela ...az sum sushto vesel,ako ti si tujna ...az sushto sum tujen ...a ako ti si vuzbudena, obadi mi se.



Zdravej, az sum tvoiat telefon.Niama osoben problem.Iskam samo da ti kaza che smrudniata v djoba ti e nepreodolima!



Bog suzdade vselenata, Zemiata, prirodata, suzdade muza i si pomisli:Toj e dobur i hubav!.Posle suzdade zenata i si pomisli: E vse shte se grimira...



Zenata obicha da ima chetiri zivotni v kushtata si.Jaguar pred vratata, lisica v garderoba, bik v krevata i idiot kojto da plashta za vsichko tova.



Ogledalata trqbvshe da misliat predi da pokazvat istinata.Nali?



Ako glavata mi izglezdashe kato tvojta, kakvo sum napravil na Gospod?



Za teb bih otishul i na kraia na sveta.No samo ako obeshtaesh da stoish tuk!



Bog suzdade sveta.Bog suzdade moreto i zemqta.Bog suzdade i teb, no iavno i Bog pravi greshki...



Zivotut ne e lesen i nikoga niama da bude, no ti imash priiateli i edin ot tiah sum az!



Poiskah ot Bog cvete, a toj mi dade gradina, poiskah durvo, a toj mi dade gora, poiskah reka, a toj mi dade okean, poiskah priqtel i toj mi dade teb!



Nikoga ne zabravqm fizionomii, no za teb shte napravq izkluchenie!



Pomni, che si unikalen...kakto vsichki ostanali...



Chudia se kakvo da izbera...kuche ili dete...Da razrusha kilima, ili zivota si?



Mozesh da izberesh ochite si po mnogo faktori, no ne i po spomenite zapechatani ot tqh



Surceto i mozukut sa susedi, no nikoga nqma da budat priqteli.



Toj kaza:Blagodarq ti za hubaviq razgovor, a az samo slushah!



Iskam da umra spejki kato dqdo mi. A ne uzasen i pishtiasht kato horata, koito se vozeha v avtobusa mu!


Vizdam neshta, koito sa se sluchvali i se pitam...Zashto? Vizdam neshta, koito ne sa se sluchvali i se pitam...Zashto ne?



Vsichko, koeto nqkoga sum iskal e tova, koeto imat drugite



Kakvo obshto imash sus supruga si? Skluchili ste brak v edin i susht den



We will now upgrate your brain, please wait....searching....searching....Still searching....Sorry,no brain found...!



Svetlinata e po-burza ot zvuka, zashtoto izglezdash inteligenten predi da zapochnesh da govorish



Budi mil s pushachite - vsiaka cigara moze da im e posledna



Edin den shte sreshtesh zenata na zivota si, no veche shte si ojenen



Prudniata e izgubila se v tialoto orignia



Zivota e kato toaletna hartia - dulug i izpolzvaem



Horata se chudiat koe se e poiavilo purvo - kokoshkata ili pileto? Vsushnost purvo e bil petela



Kogato izberesh da ne pravish izbor, pravish izbor, zashtoto izbirash da ne izbirash



Po-dobre da znaesh vsichko za neshto, otkolkoto po neshto za vsichko



Horata ne se strahuvat kolko si losh, a kolko si dobur



Ako vinagi ucelvash celta, to tia ili e prekaleno blizko ili e prekaleno goliama



Dnes e deniat...Toi idva samo vednush...zashtoto utre...veche ne e dnes...nasladi se na zivota...tova e vuzmozno...no go napravi dnes...zashtoto dnes e deniat...



Nauchi se da ziveesh vseki moment shtastlivo i nikoga da ne si zaet da davash ili poluchavash liubov



Vseki iska da otide v raia, no nikoi ne iska da umre



Nikoi ne obicha tezkata rabota, osven tozi, koito plashta za neia



Kogato biah maluk pozelah ot Bog kolelo, no toi ne raboti taka...Zatova si otkradnah edno i si pozelah da mi prosti!



Isintezirajki pantomimikata na paradoksalnata antropologia i baziraiki se na solidna fundamentalna praktika shte buda kratuk-YAZ MI KURA



Niakakuv pich vodi novoto gadje vkushti i pochvat da se syblichat v tymnoto.-Skupi, kak mi namirash cicite?-Trudno.



Kakvo li si pozelavat zvezdite kato vidiat padashti hora?



Kakvo li broiat ovcete predi da zaspiat?



Koe e po-lesno za muza da suzdade-momche ili momiche?Momiche, zashtoto ima primer pred sebe si!



Zashto si zad kompiutara kato trqbva da si pred nego?


Dali lujecut luje, kogato kazva che luje?



Zdravej, az sum virus, kojto shte vleze v mozuka ti...O, suzalqvam nqma kude da se podslonq, nqma mozuk.



Vsichki gubi stavat za iadene, no niakoi za ednokratno



Vseki chetvurti brak zavurshva s razvod...Kak li zavurshvat ostanalite?



Chernata kutia na samoletite e nerazrushima, zashto li ne sa napraveni i te ot sushtia material?



Sled kato pluvaneto e polezno za razvivaneto na rucete i krakata, zashto li ribite niamat



Mobiltel obiaviava nova tarifa, s ceni spored goleminata na penisa vi...Chestito!Vie govorite bezplatno!



Kakva e razlikata mezdu zenata i ovcata? Ovcata ne moze da ti donese bira ot hladilnika.



Sled kato ne e pozvoleno da karash kola sled kato si pil, zashto ima mesta za parking pred barovete?



Kogato edin magazin e otvoren po 24 chasa, 365 dni v godinata, zashto ima kluchalka na vratata?



Shtom Adam i Eva sa bili tolkova hubavi, zashto ima tolkova grozni hora kato teb?



Kakvo da napravish kato vidish tushtata da se razhozda v gradinata? Streliaj pak!



Kakva e vunshnata prilika mezdu muzut i delfina? I dvete izglezdat umni, no oshte ne e dokazano.



Zashto Bog e suzdal purvo muzut? Zashtoto vseki si pravi chernova.



Zashto zenite nqmat penis? Zashtoto toj vurvu v komplekt s mozuk



Kak ludite hvashtat zajci? Siadat zad durvo i imitirat zvucite na morkov



Zashto muzete imat krivi kraka? Zashtoto vsichki vazni neshta sa v skobi



Kakva e razlikata mezdu peralnqta i uchitelia? Peralnqta raboti na tok, a uchiteliat na nervi



Kakva e razlikata mezdu bateriqta i jenata? Bateriqta ima i polozitelna strana.



Shto e to kruglo i oranzevo, koeto vika:Az sum portokal! Az sum portokal!? Mandarinka, koiato se misli za porasnala!



Zashto Bog e suzdal purvo muzut? Za da mu dade pravo da se pochustva kato v raq, pone za malko.



Zashto ne moze muzut ednovremenno da e krasiv i inteligenten?...Zashtoto togava shte e jena



Zashto muzete sa kato chetka za zubi? Zashtoto sa bezpolezni bez druzka



Kak se naricha inteligentna zena? Travestit



Kak se naricha zena, koqto zagubva 99% ot inteligentnostta si? Vdovica



Kakva li e skorostta na tumninata?



Kakvo stava kogato se izplashish dva puti do polumurtuv?



Chervenо i pochukva na prozoreca. Shto e to? Bebe v mikrovulnova



Rozite sa cherveni, temenuzkite sini, lainata smurdiat kakto i ti!



Niakoi hora umirat...drugi stavat uchiteli!



Zashto muzete purdiat poveshe ot zenite?Zashtoto zenite riadko si zatvariat ustata i ne subirat naliagane



Ako niamashe kraka shteshe li da nosish obuvki? Ne! Togava zashto nosish sutien?!



Tolkova si hubava, sladka i dobra...Zalko che ne haresvam zivotni!



Fermer tursi zena s traktor. Molia izpratete snimka na traktora



Iskash li da doidesh u nas za malko pica i sex? Ne? Zashto, ne obichash li pica?



Moze li da te snimam? Kolekcioniram prirodni bedstvia



Ako imah lice kato tvoeto shtiah da ubia roditelite si



Ako iskash da izbqgash ot momche svali mu pantalonite i si vdigni polata, zashtoto taka mozesh da biagash po-burzo ot nego.



Zashto blondinka minava na prusti pokraj aptekite? Za da ne sabudi prespivatelnite



Kogato Bog suzdal muza prosto se e sheguval!



Blondinka pecheli 100 leva. Umna ili glupava blondinka e tova? Glupava estestveno, umni nqma



Muz kazva na zena si:Neka da snimam gurdite ti, za da gi vizdam vinagi. Zenata:Neka da snimam penisa ti, za da go imam ugolemen



Koga znaesh che zenata shte kaze neshto interesno? Kogato zapochne s Muzut mi kaza...

babeson
11-02-2005, 18:56
ooo da kolko sa mnogoo..imam da si cheta do utre;)

teenkopele
11-02-2005, 18:57
ooo da kolko sa mnogoo..imam da si cheta do utre;)

Абе супер добри има! :lol: ..поне аз яко им се кефя !

11-02-2005, 19:04
Здравей аз съм извънземно и търся номера на Момичета в твоя телефон.Търся...Търся...Търс ...Нищо намерено. Извод: ти си ГЕЙ!


якооо!!!!!!!!!!

Master_88
11-02-2005, 19:43
Наистина има някой добри. Благодариме

teenkopele
11-02-2005, 19:56
Наистина има някой добри. Благодариме


Еее сега...за нищо! 8)

11-02-2005, 20:02
Путко смотана неможа ли да дадеш линк ами пеистваш тука.ама 4е сте прости вси4ки...

teenkopele
11-02-2005, 20:18
Путко смотана неможа ли да дадеш линк ами пеистваш тука.ама 4е сте прости вси4ки...

Ако някой е путка...т'ва си ти...аз съм си мъжки! :wink:

angel4e_ot_ada
11-02-2005, 20:22
Мхм и на мен повечето ми харесаха... 10х :D

pipi`e`golqma
11-02-2005, 21:03
I men me kefqt ama polvin chas gi chetoh :P

Dharma
11-03-2005, 11:21
haha qki sa! :D

WILD__BOY
11-03-2005, 19:52
Ааа как ги мразя тея смс-и - толко са плоски

WingsOfButterfly
11-18-2005, 20:09
Yeahhhh veche sha znam kade da tyrsq kat mi sa naloji :P~