PDA

View Full Version : Narkotici



sladi4kata_tedi
11-02-2005, 22:49
:shock: bihte li izpolzvali narkotici na va6ata vazrast i za6to

pipi`e`golqma
11-02-2005, 23:41
Temata si ima drug razdel!!! ne i e mqstoto tuka
Po temata: estestveno che ne bih polzvala narkotici na kakvato i vyzrast za sym az sym tvyrdo protiv vsqkakvi narkotichni veshtestva dori i protiv trevata!

svenceto
11-03-2005, 05:49
NEEEEEEEEEE nikoga mrazq narkomaniteeeee puffffff

11-03-2005, 08:21
Za podtiskane na bolkata da!I az sum na mnenie 4e
vsi4ki deca trqbva da vzimat narkotici!!!
Az ot 13 redovno se drusam s amfetamini i alkohol
i dosega ni6to ne mi e stanalo,smisal edin abort dori ne sam napravila!

klavdiq_gabi
11-03-2005, 08:43
Estestveno,4e ne bix polzvala narkotici NIKOGA!E aide da ne se kazva nikoga,no sum obedena i sigyrna v sebe si,nezavisimo na kakva vuzras um

S8K
11-03-2005, 08:56
Моето мнение е че секи сам решава ако искаш можеш да се друсаш ако не искаш недей,шот има хора които само за да се докажат пред някой се друсат...аз лично не друсам,пафкам си чаделчето даже и него рядко....бих пробвала и нещо друго,но когато реша че искам,никой няма да насили... :wink: ай чао :roll:

pinK_Baby
11-03-2005, 09:48
Това е едно от нещата (може би единственото),които не смятам да пробвам...И да убия човек сигурно е другото :lol:

marusha
11-03-2005, 15:24
mnoo isno...shoto e iakooo :twisted:

Gabka_f^
11-14-2005, 22:43
abe vii typite li ste ili da??6to obo6tavate si4ko s narkotici!ima razli4ni vidowe,sprqmo tova ima razli4en risk!ZEMETE SE OBRAZOVAITE WE!biva li takoz ne6to samo drunkate puk ni6ot ot tyi ne e vqrno....da ako smetna za redno za sebe si 6te polzvam narkotici aama ne takia bokluci kato heroin prosti amfeti i dr stimulanti,6te si qm gubi i 6te si piu6a treva 6otot me kefi.biva neobrazovani ama 4ak puk tolkoz.basi horata!i alkohola e vreden ama go piite nali 6oto e zakonene.typa rabota s tiq zakoni s tiq laina!ot alkohol btw ima mno poe4e smurtni slu4ai ot treva i heroin zeti zaedno!4etete erowide.org obrazovaite se malko!

11-15-2005, 00:09
:shock: bihte li izpolzvali narkotici na va6ata vazrast i za6to


Стафче, тревичка, от на баба аптечката кво изкарам. Имаше навремето едни розовки такива едни сладички в комбина с малко биричка беше много добро... Аре... и умната вземайте наркотици само от дилъра!

WwanAdoO
11-16-2005, 20:59
Еми аз чадел си пуша...за сега само тва и ше глеам да не взимам некфи друи шитове,че кват съм ше зема си умра

BAD_GIRL_
11-17-2005, 19:14
az za sega karam samo na treva no drugite neshta se oshte ne sam gi probvala i na smqtam da gi probvam :wink:

ooops
02-23-2007, 23:25
sega sum samo na weed i otvreme na vreme gubi ama rqdko abe principno to vseki sam si re6ava taka 4e ..... :smt033 abe qko si e

02-24-2007, 21:06
choweshkoto syznanie e kato stylba i towa w koeto se namirate w momenta e pyrwoto stypalo. powecheto hora estestweno nikoga ne se kachwat po stylbata zashtoto niakoi niakoga e kazal che edinstwenoto koeto syshtestwuwa i e istinsko e materialno i kak wsichki trqabwa da imat ednakwi razbirania za shtastie, swoboda, znachimost, cel, ideal i t.n. towa se naricha steriotip na mislene i powedenie. na poniatieto narkotici mogat da se dadat mnogo opredelenia i wsiako shte ima i istina i lyja zaradi lichnata gledana tochka na upotrebiawashtia ili zaradi nabitite steriotipi w glawata na neupotrebiawashtia. nikoi ne moje da kaje na drug dali da upotrebiawa ili ne, no shte e korektno ot strana na organizaciite zanimawashti se s towa da sprat sys smeshnite filmcheta i lekcii po uchilishtata ili da predostawiat tazi wyzmojnost na niakoi koito e bil tam kudeto e 'zabraneno da se hodi zashtoto e losho'. prisystwieto ni w tozi swiat, wsichko koeto wijdame e samo powyrhnostta. zaeshkata dupka e mn po dylboka otkolkoto si mislim.

ooops
02-25-2007, 08:30
mnoo isno...shoto e iakooo :twisted:da i az sum taka mn qsno 4e e qko e trqbva da se vnimava ama kato se vnimava6 i si znae6 ne6tata e super 4uk :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

PLAMENKO
02-25-2007, 08:33
Кое е яко бе .. Фани един пистолет и се гръмни по-добре ... :smt009

LSD^Lady
02-25-2007, 08:54
Много скоро ще правя 17 , а няколко месеца преди да направя 16 опитах за първи път екстази и амфетамин , доста честичко си взимах , но от много време съм чиста !

theEXPLOITED
02-25-2007, 18:01
8) I DON'T WANT DRUGS BUT THE DRUGS WANT ME 8)

ooops
03-03-2007, 21:40
8) I DON'T WANT DRUGS BUT THE DRUGS WANT ME 8)e daaaa za sujalenie i pri men e taka ama za sega ne se oplakvam #-o #-o #-o #-o \:D/ \:D/ \:D/ :-D :-D :-D :-D

LSD^Lady
03-05-2007, 19:49
I Don`t Like The Drugs , But The Drugs Like Meeee !

Бай брадър
03-05-2007, 22:54
Твърдо не.
Защо ли?
Ами защото ако днес се напиеш утре можеш да не пиеш , но ако днес се надрусаш утре неможеш да не се надрусаш защото си простарстен и организма ти го изисква (Да се друсаш не е като да пушиш защото пушенето е навик а дрогата е нещо което организма ти го изисква след като се пристрастиш)

Pimperator
03-06-2007, 11:18
Бай брадър Пуснато на: Пон Мар 05, 2007 11:54 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Твърдо не.
Защо ли?
Ами защото ако днес се напиеш утре можеш да не пиеш , но ако днес се надрусаш утре неможеш да не се надрусаш защото си простарстен и организма ти го изисква (Да се друсаш не е като да пушиш защото пушенето е навик а дрогата е нещо което организма ти го изисква след като се пристрастиш)

Охохохо.. Обичам хора като теб, с подобна логика. Ти като си тъп в момента означава че и утре ще си тъп даже може и 2 пъти по-тъп поради непредвидени обстоятелства. Даже и не ми се обяснява :). Има наркотици, които изграждат зависимост психическа/физическа има хора, които се зарибяват има и хора, които взимат защото им е приятно и само, когато имат повод има и тъпаци като теб :) Общо взето света е пълен с различни хора.. и вземи попрочети малко преди да пишеш

LSD^Lady
03-06-2007, 22:26
Твърдо не.
Защо ли?
Ами защото ако днес се напиеш утре можеш да не пиеш , но ако днес се надрусаш утре неможеш да не се надрусаш защото си простарстен и организма ти го изисква (Да се друсаш не е като да пушиш защото пушенето е навик а дрогата е нещо което организма ти го изисква след като се пристрастиш)


Хахах аз бих се изсмяла на това мение , аз дане би да съм станала зависима като съм взимала толкова пъти екстазита , амфетамини ?!?!? Като гледам не съм , зависи от човека ! Не слагай всички под един знаменател !!!!

Nekyf si
03-06-2007, 23:51
Сериозно, хора.. пропагандата за наркотиците по училищата си казва думата.. много си мислят, че цигарите и алкохола са мкаъ, само щото са легални.. Ако започнат една кампания.. да говорят на децата само ФАКТИ за наркотиците без да овъртат и да си измислят нищо.. бас хващам, че никой няма да казва "Ти си баси гнусната друсалка" на някой дето лапа гъби или кози (или пък good ol' MDMA or whatever)..

Но пък за всичко си има причини.. има прекалено много безотговорни (и тъпи) хора, заради които трябва да се прилага това мозъкопромиване.. (за да не станат "гнусни друсалки", ест :lol: (макар че, всеки трябва да е свободен да прави каквото си иска с живота си, стига да не пречи на другите))

bai_brother
03-08-2007, 20:14
Хехехехехе !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вие тъпи пишлегарчета к'во си мислите бе?
Че като се друсате с тия боклуци сте номер едно?
Ако наистина е така значи не аз а вие сте тъпи или както вие казвате задръстени.
А спецялно ти дето разправяш че си взимала толкова пъти екстази и разни други такива когато решиш че вече не искаш да ги взимаш ще останеш много изненадана от резултата.
И престанете с тия клишета че човек сам решава какъв да бъде и какво да прави и т.н. , да човек сам решава но след като стане пълнолетен и започне да се издържа сам, а не да се държи за полата на майка си.

pampers
03-08-2007, 20:50
за ся съм на масенце и ми е мн якууу нямам намерение да минаам да твърди :wink: :-D

HerInfernalMajesty
03-09-2007, 08:40
Az pu6a samo treva i mi e mnogo got :D

LSD^Lady
03-15-2007, 20:35
Хехехехехе !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вие тъпи пишлегарчета к'во си мислите бе?
Че като се друсате с тия боклуци сте номер едно?
Ако наистина е така значи не аз а вие сте тъпи или както вие казвате задръстени.
А спецялно ти дето разправяш че си взимала толкова пъти екстази и разни други такива когато решиш че вече не искаш да ги взимаш ще останеш много изненадана от резултата.
И престанете с тия клишета че човек сам решава какъв да бъде и какво да прави и т.н. , да човек сам решава но след като стане пълнолетен и започне да се издържа сам, а не да се държи за полата на майка си.

I aide da mi kaje6 za6to 6te ostana iznenadana ot rezultata ?

Ashantitu
03-15-2007, 20:56
Твърдо не.
Защо ли?
Ами защото ако днес се напиеш утре можеш да не пиеш , но ако днес се надрусаш утре неможеш да не се надрусаш защото си простарстен и организма ти го изисква (Да се друсаш не е като да пушиш защото пушенето е навик а дрогата е нещо което организма ти го изисква след като се пристрастиш)

Да, логика! Да! Това някакво аматьорско научно изказване ли беше? Направо ЧАО!

По темата: Нямам нищо против наркотиците, не упреквам никой за това какво си причинява - всеки си вреди по някакъв начин и сам преценява колко, кога, къде, с какво и докъде ще стигне... Смятам, че трудно става, когато се взимат не за кеф, а за превъзмогване на проблем, защото нещата тогава загрубяват. Не съм против взимането за кеф, тъй като съм обикновен човек, знам че и другите са такива и могат сами да преценят за себе си....

Не мисля, че някой има нужда от глупави съвети или лични теории по въпроса колко е вредно и колко- не ... тъпичка е темата :)

summergir1
03-16-2007, 09:59
само веднъж съм пробвала, но като цяло съм против

helen4ee
03-16-2007, 18:46
na 17 godini sum i sum protiv do jivot 6etsi ostana protiv za6toto imam mnogo stoibnosten harakter + nepobedima volq!

nikity_
03-27-2007, 18:19
Az lichno bih vzemala narkotici i si vzimam, awe vii ko se zanimavate s takiwa gluposti da pishete v tez forumi q izlezte, napraite nqkva shemi4ka , napushete se i da vidite ko e qko.Sednali da mi narejdat narkoticite awe q se osyznaite 21 vek sme se pak vseki trqbva da si pravi kakwoto si iska i da opita vsi4ko-amphetamini, cocaini, gybi, kaktusi, kakvoto go syblazni i ako mu haresa i da prodylji, pyk ako ne zdrave da e ....

AciD
03-27-2007, 20:02
dammm.... az na moita vazrast sam si USER ot dosta godini ve4e... sintetikat a si q obi4am, ama i prirodnite ne sa lo6i... 4adel vinagi si e oferta :D