PDA

View Full Version : Moderated: Имам някакви пъпки по оная работа,които не сърбят



Пешо1
11-03-2005, 21:59
Ми значи имам някакви пъпки по оная работа,които не ме сърбят.Та си мисля че може да са гъбички,защото полов контакт още не съм имал,а може да са се появили от сапун(така са ми казвали).Трябва да ида на лекар,но проблема е че първо трябва да мина през жп-то,която е много добра приятелка на майка ми,и всичко ще раздрънка.Та какво друго да сторя,и мога ли директно да ида на венеролог,без направление.
Майната им на парите!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Master_88
11-03-2005, 22:02
Не можеш ли да отидеш някъде другаде било то и в друг квартал. Задължително ли е да минаваш през ЖП-то? Ако си платиш както трябва на специалиста не ти трябва ЖП

Xaralambi
11-03-2005, 22:03
Аз съм го правил.
Това е по-добре.
Отиди като частен пациент.
Ако ти няма нищо, ще се успокоиш.
Аок ти има, ще поискаш направление после. :wink:

DrSmurph
11-04-2005, 19:08
Пъпки по "оная работа" не са гъбички! Гъбички действително можеш да хванеш от употреба на някой сапуни, но не са това симптомите. Опиши по-добре положнието вместо да си харчиш парите по кабинети. Прегледа на "свободен прием" ще ти струва между 15 и 25 лева в зависимост от това при какъв специалист - уролог ще отидеш, дали е хабилитиран или не.

11-04-2005, 23:01
Ми тези "пъпки" са разположение по пениса,като са много и се сливат някакси.При напипване са като малки песъчинки.Нито ме сърби,нито смърдът или нещо подобно.От вътрешната страна на пениса също имам няколко дребни пъпчици но с тях съм от каккто съм се родил.Какво означава частен пациент?

stanevv
11-05-2005, 08:47
AVE PRIQTELO TI ZA GENIKOLAG 4UVA LI SI

11-05-2005, 09:53
AVE PRIQTELO TI ZA GENIKOLAG 4UVA LI SI

Къф гинеколог бе? Ти тъп ли си? УРОЛОЛОГ се казва...

Xaralambi
11-06-2005, 08:18
AVE PRIQTELO TI ZA GENIKOLAG 4UVA LI SI

Къф гинеколог бе? Ти тъп ли си? УРОЛОЛОГ се казва...

Айде разберете се, къде да ще го пратим тоя юнак?