PDA

View Full Version : отчайващи филми



korn___
11-04-2005, 07:29
am obi4am ot4aiva6tite filmi ... znaete li nqkoi ? as ima samo 1 .... za jalost no e mnogo dobur na ime ... Bringing Out the Dead no iskam o6te ... znaete li nqkoi ?

rosskata
11-04-2005, 11:01
Какво по- точно разбираш под отчайващи? Такива дето да не ти се живее след тях ли?
Ако е така, препоръчвам ти "На Брега", ще се отчаяш тотално...Аз доста време не можах да се съвзема след него. :shock:

aBeP4eTo
11-04-2005, 11:05
Какво по- точно разбираш под отчайващи? Такива дето да не ти се живее след тях ли?
Ако е така, препоръчвам ти "На Брега", ще се отчаяш тотално...Аз доста време не можах да се съвзема след него. :shock:

О, да ! Този филм определено е адския! Незнам какъв трябва да си, че да не ти стане гадно и да не се депресираш.

rosskata
11-04-2005, 11:08
(On the Beach)се казва на английски, както каза аверчето, направо те разбива и депресира. :shock: И "Интервю с вампир" си го бива.

korn___
11-04-2005, 11:44
Какво по- точно разбираш под отчайващи? Такива дето да не ти се живее след тях ли?
Ако е така, препоръчвам ти "На Брега", ще се отчаяш тотално...Аз доста време не можах да се съвзема след него. :shock:

am ne to4no da ne mi se jivee ama da ne se smeq kato na pove4eto tupi i defektni filmi koito sa mnozinstvo v dne6no vreme :evil: mersi za filma sa 6te si go namerq ... a ti ako iska6 da gleda6 depresira6t film gledai
Bringing Out the Dead tva mi e edin ot lubimite filmi

:D


(On the Beach)се казва на английски, както каза аверчето, направо те разбива и депресира. :shock: И "Интервю с вампир" си го бива.


a toq interviuto s vampira kak se pi6e na angliiski ?

Sinister_Doll
11-04-2005, 16:11
И "Интервю с вампир" си го бива.
[/b]

Ne si go biva, a e prosto velik!

"Interview With The Vampire" se kazva na ang...

Стеснителната
11-04-2005, 16:15
Момиче за милиони е готин, също и Титаник :lol: .

korn___
11-04-2005, 17:18
Момиче за милиони е готин, също и Титаник :lol: .

titanik e film za deca do 5-ti klas :lol:




И "Интервю с вампир" си го бива.
[/b]

Ne si go biva, a e prosto velik!

"Interview With The Vampire" se kazva na ang...

mersi martinke :D

Sinister_Doll
11-04-2005, 17:22
Момиче за милиони е готин, също и Титаник :lol: .

titanik e film za deca do 5-ti klas :lol:




И "Интервю с вампир" си го бива.
[/b]

Ne si go biva, a e prosto velik!

"Interview With The Vampire" se kazva na ang...

mersi martinke :D

Za tebe, vinagi (:

A film4eto naistina e qko. Gleday go (:

korn___
11-04-2005, 17:28
Момиче за милиони е готин, също и Титаник :lol: .

titanik e film za deca do 5-ti klas :lol:




И "Интервю с вампир" си го бива.
[/b]

Ne si go biva, a e prosto velik!

"Interview With The Vampire" se kazva na ang...

mersi martinke :D

Za tebe, vinagi (:

A film4eto naistina e qko. Gleday go (:

a ti se zasrami i gledai Constantine i Bringing Out the Dead :P

Sinister_Doll
11-04-2005, 17:35
6te go gledkam, obe6tavam. Ostavi, sa se radvam, 4e ima pone edin film, koito sum gledala, a ti ne :P

korn___
11-04-2005, 18:22
6te go gledkam, obe6tavam. Ostavi, sa se radvam, 4e ima pone edin film, koito sum gledala, a ti ne :P

hahaha :D sa ti ne6to si bravi6 bazik na moe grub4e a :lol: ahhh ti....

wicked.witch
11-04-2005, 18:36
"21 grams" e filma, koit nai-mnou me e depresiral

LunaTriCk
11-04-2005, 18:38
Константин ??? "Отчайващ" филм, каращ те да се замислиш след него ?? ахахахахахахахахах....стига ве...Да станем сериозни поне за малко, ок ?
Та:
21 Грама
Crash
Момиче за милион долара
Big Fish
Трафик
Американски Прелести
...

korn___
11-04-2005, 18:39
Константин ??? "Отчайващ" филм, каращ те да се замислиш след него ?? ахахахахахахахахах....стига ве...Да станем сериозни поне за малко, ок ?
Та:
21 Грама
Crash
Момиче за милион долара
Big Fish
Трафик
Американски Прелести
...

ti moje i da ne pravi6 vruska mejdu filma i sveta naistina v koito nie jiveeme no tva si e tvoi problem ! kolko po kusno se oseti6 tolkova po zle za tebe

BAD_GIRL_
11-04-2005, 18:45
:arrow: eto tozi film e mno qk :!: BRIGADA :wink:

korn___
11-04-2005, 18:46
:arrow: eto tozi film e mno qk :!: BRIGADA :wink:

govorime za ujasno depresira6t filmi ne za seriali :evil:

Sinister_Doll
11-04-2005, 19:00
21 Grama su6to mi haresa (:

wicked.witch
11-04-2005, 19:20
21 Grama su6to mi haresa (:
toq film e velik :)

LunaTriCk
11-04-2005, 20:21
ti moje i da ne pravi6 vruska mejdu filma i sveta naistina v koito nie jiveeme no tva si e tvoi problem ! kolko po kusno se oseti6 tolkova po zle za tebe

ъм, пич. Филма е по комикс. Тоест измислена история. Само не ми казвай, че си го взел насериозно... :shock:

tedo_davis
11-04-2005, 20:24
21 Grama su6to mi haresa (:
toq film e velik :)mdaaaaaaaaaaaaaaa :twisted:

korn___
11-04-2005, 20:36
ti moje i da ne pravi6 vruska mejdu filma i sveta naistina v koito nie jiveeme no tva si e tvoi problem ! kolko po kusno se oseti6 tolkova po zle za tebe

ъм, пич. Филма е по комикс. Тоест измислена история. Само не ми казвай, че си го взел насериозно... :shock:

i sled kato gledah filma imah su6tite razbiraniq kato edno vreme no sled filma se zamislih dali naistina idva ada na zemqta ... kat se zamislih ... kvo da ti kaja ... TOI IDVA ! i ve4e nastupva zdravo ... seki da se spasqva koi kak moje !

pain
11-04-2005, 21:01
Requiem for a dream !! e tfa e depresirasht film=]

11-22-2005, 21:55
ne ponasqm adski dulgite filmi!

rosskata
11-23-2005, 09:17
Измислих още- Зеленият път(The green mile), Прилежен ученик(Apt Pupil) , и двата са тежки и депресиращи... Не са ужаси, но пък Стивън Кинг не го бива само в уасите... В депресиите също...Тоз е гений..

Стеснителната
11-23-2005, 13:18
ti moje i da ne pravi6 vruska mejdu filma i sveta naistina v koito nie jiveeme no tva si e tvoi problem ! kolko po kusno se oseti6 tolkova po zle za tebe

ъм, пич. Филма е по комикс. Тоест измислена история. Само не ми казвай, че си го взел насериозно... :shock:

i sled kato gledah filma imah su6tite razbiraniq kato edno vreme no sled filma se zamislih dali naistina idva ada na zemqta ... kat se zamislih ... kvo da ti kaja ... TOI IDVA ! i ve4e nastupva zdravo ... seki da se spasqva koi kak moje !
Тоя изтреще окончателно. Ходи да се прегледаш при специялист.