PDA

View Full Version : Нови победи в УЕФА



мечтател
11-04-2005, 12:23
тука напоследък пускам само теми за футбол. ето още една. свързана е с успехите на Литекс и Левски в турнира за купата на УЕФА. да ни е честито.

SEXtreme
11-04-2005, 12:26
Злееееее......

мечтател
11-04-2005, 12:54
кое е зле, ма оу?

SEXtreme
11-04-2005, 13:02
Ти си зле.

aHyC
11-04-2005, 13:06
Браво на Левски и Литекс.Аз сам от ЦСКА но вапреки всичко браво.Гола вкаран на Литекс в продалжениението изобщо не е трябвало да има САДИИТЕ да си лгеат часовниците!!!А ти SEXtreme явно ти си зле.Кат не ти е интересна темата НЕ ПИШИ.

e4o
11-04-2005, 13:14
ami bravos 4estito :lol:

bulgarche
11-04-2005, 13:20
Доволен съм за победите на българските одбори. Аз съм привърженик на отбора на ЦСКА, но вчера супер много се радвах на победите на Литекс и особено на Левски след неверояния им гол. Брано на юнаците да продължават все пака... :)
Поне отрано се отказах да ходя повече на мачове на ЦСКА...след последния с Хамбургер (Германия) аз повече на мач няма да отида...но ще си викам за тях пред телевизорите..понеже съм заралия..почвам пк да ходя на мачове на Берое, че от 7-ми клас несъм ходил.
И ми е като мечта пролетта с приятелката ми да ходим из града аз с шал на Берое, тя с на ЦСКА часове преди мача...

УУфф....нещо се увличам по писането, ама ако някой го чете ще мее извинява...

На Nekasa4a` (Бе Крас незнам къф ти беше ника)...да му честитя победата :)

cannabinoid
11-04-2005, 18:21
БРАВО БРАВО!!!! ЕДНО ГОЛЯМО БРАВО НА ЛЕВСКИ И НА ЛИТЕКС. Аз съм ЦСКА-рин и ми е един такова много тъпо дето паднахме. Сега май нямаме мн голям шанс за следващата фаза

мечтател
11-04-2005, 18:36
Ти си зле.
лелеееееее, и да не знам! мерси, човек, че ми отвори очите, вече поне ще съм информиран. от сега нататък съм ти вечно благодарен! и бих бил още повече, ако ми кажеш от какво съм зле. ти като гледам ги разбираш тези работи. а, тъкмо съм почнал, ако може още нещо да направиш за мен. спри да се излагаш като пишеш за мен. няма да ти обяснявам повече, защото все пак съм зле, а ти като по-оправен ще знаеш повече. ай мир!

egHu4ka
11-04-2005, 21:00
браво на ЛЕВСКИ и на Литекс... а ЦСКА.. е поне са направили хубав мач.. аз бях на ЛЕВСКИ - Динамо и се разцепих хипееер якооо... мача беше много добър но настроението на агитката направо беше анормално.. просто не може да се опише... който не е бил на мача е изпуснал много :wink: доколкото разбрах и хореографията не са я показали по ТВто... ахх ще полудея още ме държи настроението от вчера :wink:

teenkopele
11-04-2005, 22:51
Браво на отборите! :lol: :lol:

Пожелавам им още по-големи успехи...!

П.С....гол в последната минута- това най-ме изкефи !

rosskata
11-05-2005, 09:07
П.С....гол в последната минута- това най-ме изкефи !

О, не, гола не беше просто в последната минута... Той беше в последната СЕКУНДА... Гледайте репортажа за мача и ще се убедите(за тоз дето не е убеден). В момент когато часовника показваше 93:00, топката влизаше във вратата... Ибахти кефа :lol: Иначе браво на отборите... И жалко за ЦСКА... На тях лично аз възлагах най-големи надежди.

мечтател
11-06-2005, 15:57
П.С....гол в последната минута- това най-ме изкефи !

О, не, гола не беше просто в последната минута... Той беше в последната СЕКУНДА... Гледайте репортажа за мача и ще се убедите(за тоз дето не е убеден). В момент когато часовника показваше 93:00, топката влизаше във вратата... Ибахти кефа :lol: Иначе браво на отборите... И жалко за ЦСКА... На тях лично аз възлагах най-големи надежди.
мнооооооооооооооооооооооо ого малка поправка. голът беше в 92'59". иначе мачът продължи още около минута и половина, но в по-голяма част нашите празнуваха гола :)

vra4ka
11-06-2005, 18:22
Хубаво играхаи трите отбора. въпреки победата на литекс мисля,че можеха още малко даже.
Левски горе долу добре играха,но не намирам нищо хубаво в това да вкарат гол в последната минута,можеха много преди това.А за ЦСКА съм на мнение,че играха добре,но бяха или мн напрегнати или нещо друго,но просто сяка' нямаха късмет :roll:
Но добре ни представят наще :wink:

мечтател
11-07-2005, 14:36
Хубаво играхаи трите отбора. въпреки победата на литекс мисля,че можеха още малко даже.
Левски горе долу добре играха,но не намирам нищо хубаво в това да вкарат гол в последната минута,можеха много преди това.А за ЦСКА съм на мнение,че играха добре,но бяха или мн напрегнати или нещо друго,но просто сяка' нямаха късмет :roll:
Но добре ни представят наще :wink:
ако се бяха напънали Литекс щяха да разгромят тия футболистчета. много над класата им бяха. това за съжаление важи и за Славия и ЦСКА. казвам го с прискърбие, защото все пак това е български отбор. а Левски вкара гол в последната секунда, можи би на късмет, но само късметът им попречи да поведат по-рано. просто играха по-добре от Динамо

teenkopele
11-07-2005, 18:28
П.С....гол в последната минута- това най-ме изкефи !

О, не, гола не беше просто в последната минута... Той беше в последната СЕКУНДА... Гледайте репортажа за мача и ще се убедите(за тоз дето не е убеден). В момент когато часовника показваше 93:00, топката влизаше във вратата... Ибахти кефа :lol: Иначе браво на отборите... И жалко за ЦСКА... На тях лично аз възлагах най-големи надежди.
мнооооооооооооооооооооооо ого малка поправка. голът беше в 92'59". иначе мачът продължи още около минута и половина, но в по-голяма част нашите празнуваха гола :)

Абе нали бихме!!! :lol:
К'во ни пука кога е вкаран гола! :wink:

мечтател
11-07-2005, 20:09
П.С....гол в последната минута- това най-ме изкефи !

О, не, гола не беше просто в последната минута... Той беше в последната СЕКУНДА... Гледайте репортажа за мача и ще се убедите(за тоз дето не е убеден). В момент когато часовника показваше 93:00, топката влизаше във вратата... Ибахти кефа :lol: Иначе браво на отборите... И жалко за ЦСКА... На тях лично аз възлагах най-големи надежди.
мнооооооооооооооооооооооо ого малка поправка. голът беше в 92'59". иначе мачът продължи още около минута и половина, но в по-голяма част нашите празнуваха гола :)

Абе нали бихме!!! :lol:
К'во ни пука кога е вкаран гола! :wink:

нищо бе. нали лаф трябва да става. като темата е приятна за всички ни какъв е проблемът? :lol: