PDA

View Full Version : ЛЕКСИКОН за недоспали ....



tedo_davis
11-04-2005, 12:27
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.)
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят)
3.Зодия?
4.От къде разбрахте за този форум?
5.Как избрахте ника си?(какво значи той)
6.Какво е форума за вас?
7.От колко време сте негов член ?
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?)
9.Любима песен/клип?
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?)
11.Играете ли игри?(Любима игра?)
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link)
13.Любим Web Site?(Дайте Link)
14.Каква OS ползвате?
15.Любима програма?
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?)
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това)
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то?
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.)
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас)
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете.
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)

mary_jane_666
11-04-2005, 12:40
1.Надежда
2.16
3.Скорпион
4.не помня, беше отдавна ..
5.Това ми е прякора ..
6.Място за смях :lol:
7.Ми то си пише под ник-а ми..
8.Метъл... METALLICA & RAMMSTEIN
9.METALLICA-FUEL , RAMMSTEIN-Buck Dich(Live Aus Berlin)
10.Ужаси,психо-трилъри,криминалета..филми с вампири
11.Blood Rayne 2 , Postal 2 , Warcraft III , Painkiller i dr.
12. http://tinypic.com/fbgdp1.jpg
13. http://vampirefreaks.com
14.Windows XP Proffesional
15.-
16.За интернет и музика
17.Компютара!
18.хмм...около 8 ...
19.С пиене на бира с бясни метъли :wink:
20.Че съм Изрод :twisted:
21.Двечера кфо ше правиш-Ше се напия 8)
22.И нека знамената ни бъдат червени , като кръвта на нашите врагове!Адолф Хитлер.

tedo_davis
11-04-2005, 12:49
1 - Теодор (мразя си името но ... какво да се прави. :oops:
2 - на 17 - стар съм вече :oops:
3 - Лъв ... гаден и ревнив.По китайската - дракон.
4 - търсих теми за "Тийнейджър LOVE" вестничето и си дърпах от тук ... после се регистрирах - и чак след половин година почнах да пиша тук :roll:
5 - ами ник-а го избрах преди 4 години когато за първи път слушах КОЯN ... зарибих се и от тогава го карам на Метъл-че -> davis - фамилията на вокала на КОЯN
6 -ами ... преди беше зарибявка - сега е място където се събираме познати ... и непознати и яко си лафим.
7 - ами може би вече ... 1 година и половина ...
8 - MeTaL(GoThIC ,bLaCk )OI!,Ska а също и:PunK, TranCe... изпълнител - Аврил Лавин ... за групи - Найтуиш,Туизтид,коал чембър и.. много други
9 - Rammstein - mein teil -> za klip ... ina4e - rammstein - benzin - za pesen
10 - Филми - ужаси,фантастика и всичко с кървища :twisted:
11 - ами - world of war craft,war craft,покер,белот ... :)
12 - http://www.the-night.net/adopt/images/vampire178.jpg
13 - http://vampirefreaks.com/
14 - windows xp - professional
15 - windows медиа плейър! - щото си надувам музика!!!
16 - ми за форуми го използвам и чат-пат за работа.
17 - книгата ... в нея поне има повече смисъл и интрига... ако минеш на края - няма да схванеш нищо - а на ПС-то не е така...
18 - ами 4-5 :)зависи стигъл съм и до 10 ... мога и без...
19 - излизане с приятели - запой с бира ... слушане на оглушителна музика - гледане на филми като "мила доли" и "чъки" :twisted: и т.н.
20 - ами че обичам да флуудя по някога но като гледам по-малките взеха да ме минават - че никога не си задържам цвета на косата повече от 1 месец и половина ... че нито съм метъл,нито пънкар,нито рейвър защото не съм достоен да се нарека така ... аз съм си аз - едно странно същество което се кефи на музиката,приятелите,тъпия ни форум в който се побърквам от смях ... че съм голяма лиготия и т.н. но стига съм говорел за себе си :)
21 - wazaaaaaaaaaaaaaaa? -> бива :P
22 - "един живот,една душа - разби ги ТИ - тъпата офца" -> т'ва можете да го посветите на всяко момиче което ви е разбило сърцето ... моя мисъл си е :)
а за спомен само ще кажа че mary_jane_666 НЕ си я давам без бой :x :oops:

MAD-DEVIL
11-04-2005, 14:08
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) - Лидия
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят) - :P На 15 ставам след близо 2 дена и 5 часа...
3.Зодия? - Бял скорпион (водя се от добрите :lol: )
4.От къде разбрахте за този форум? - Една Калина
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) - Дълга история... (за девил4е)
6.Какво е форума за вас? - Пълен боклук
7.От колко време сте негов член ? - Някъде година и половина, че и повече
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) - Слушам главно ретро. Точно определен любим изпълнител нямам, щото са много - Bon Jovi, Bryan Adams, Savage Garden, Guns'n'Roses, Gwen Stefani, Aerosmith, Kanzas, Fool's Garden, Scorpions ect.
9.Любима песен/клип? - Guns'n'Roses - Don't Cry
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) - Брус Уилис! Обожавам го! Няма такъв човек... Иначе гледам главно ужаси. Кефят ме "It", "13th ghost", "Darkness" etc.11.Играете ли игри?(Любима игра?) - Bече не. Преди съм играла Симс, Джурасик парк, Age of Empires 2, Theme park 1'n'2, GTA Vice sity, Need For Speed etc.
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) - Точно сега не се сещам.
13.Любим Web Site?(Дайте Link) - www.google.com
14.Каква OS ползвате? - К'о туй чудо? Въй...
15.Любима програма? - Adobe Photoshop CS
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) - Преди главно заради мирката. Но сега съм по-скоро заради дебилните игри от рода на Херкулес и Тарзан :lol:
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) - Книгата!!!
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? - 4-5
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) - Книги, кафета и т.н.
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) - Злобаааааааааааааа :lol:
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. Някоя странност? - Мразя рожденните си дни.
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка) -

It's meading season in the Undergrownd.
I wanna fuck you like an Animal,
Sink my teeth into your Flash
And drink all your blood.
I wanna make you mine...

edit: mary_jane_666, евалата за зодията! Кога си родена?

rosskata
11-04-2005, 14:16
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.Росица (Не ме кефи много), викат ми Росалинда, Росинант, Роска, Бръканалата в контакта и т.н, и естествено Роска.
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят)Хехе, дърта съм вече ама ще отговоря- 19 :oops:
3.Зодия? Лъв- властен, темерут и обича да се налага... А и избухлив :?
4.От къде разбрахте за този форум? От ГУГЪЛ 8)
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) Ами така ми викат всички... Лошото е че в началото във форума ме мислеха за момче :!:
6.Какво е форума за вас? Приятен начин за губене на време... И за общуване, пък може и да съм полезнан на някой понякога :roll:
7.От колко време сте негов член ? Ами... От две години и половина вече.
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?)Всякаква от- до, в зависимост т настроение, компания, повод... Абе всичко от мазни гюбеци до дет метъл. :D
9.Любима песен/клип? Клип на Рамщайн... Ау че съм проста, забравих коя беше песента, с едни кучета(вълци) ... Уф много съм проста. Също на Рамщайн -Die Sonne, абе много яки клипове праят тия хора, големи са психари. Любими песни имам много, най- вече балади на Браян Адамс, Бон Джоуви, Aerosmith ,Metallica...В общи линии баладите най ме кефят.
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) Обичам сериозни филми, които те разтърсват- Зеленият Път, Изкуплението Шоушенк, Списъкът на Шиндлер,Враг пред Портите, Красив ум... Обичам също исторически филми и мюзикъли, но гледам всякакви филми наред(без екшъни).Любим акъйор- Джони Деп... Тоз човек няма една нормална роля, все някви изроди играе :P
11.Играете ли игри?(Любима игра?) Луда фенка съм на Sims, Red Alert, Age of... (Empires1,2, wonders,и другите там),И в общи линии всякакви стратегии обичам (само да не са много заспали, да има и екшън)
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) Пф, де да знам... :?
13.Любим Web Site?(Дайте Link) www.imdb.com ;
14.Каква OS ползвате? Windows XP professional.
15.Любима програма? ICQ, Winamp.
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) За забавление, де да зам... Музика, филми,Интернет, такива неща.
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това)КНИГАТА!!! ПРИ ВСИЧКИ ПОЛОЖЕНИЯ!ОБОЖАВАМ ДА ЧЕТА. :!: Но и пцто си е важно за мен- вече.
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? 3-4, зависи.
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) Киснене по кафета, кръчми, барчета, купони, дискотеки, моткане с приятели.И четене на книжки...Гледане на филми... :roll:
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) Ами де да знам... Много съм неориентирана в живота, обичам да споря и пия много :wink:
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. ТиТъпа ли си :?: - ДА!
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)
You know kids, I wish every mom
and dad would make a speech to their
teenagers and say kids, be free,
be whatever you are, do whatever you
want to do, just so long as you don't hurt anybody.
And remember kids,
I am your friend.
Много яка мисъл от един мой любим филм... :!:

IdontGiveaFuck
11-04-2005, 14:18
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) -Фъки 8)
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят)-16
3.Зодия? -Лъвчеее
4.От къде разбрахте за този форум? -помня ли вечЕ? :shock:
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) -може да значи две неща :twisted:
Идея си нямам как го избрах,просто така ми хрумна!
6.Какво е форума за вас? -смехория в която намерих приятелчета :D
7.От колко време сте негов член ? -година и половина :shock:
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) =Всякаква .Ся съм на вълна Helloween :D
9.Любима песен/клип? -Helloween -if i could fly
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) -най-вече ужаси
11.Играете ли игри?(Любима игра?) -counter-strike :D ,Diablo,The sims,age of empires,NFS и т.н
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) -няма нужда :D
13.Любим Web Site?(Дайте Link)
14.Каква OS ползвате? - windows xp professional
15.Любима програма? -winamp,Photoshop макар да съм некадърна с него :lol:
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) -щайга!
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) -труден въпрос :roll:
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? -зависи
19.С какво се развличате от ежедневието? - най-общо казано-с приятели :D .Хоби-заяждане
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) - супер заядлив изруд
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gif
22.Напишете нещо за спомен- Los Jitanos eN jabon :!:

Twista
11-04-2005, 14:28
1.Истинско име... - Мария
2.На колко години сте? - 14
3.Зодия? - Овен
4.От къде разбрахте за този форум? - От един друг сайт
5.Как избрахте ника си? - Много се кефех на скейта пред две години и бях много запалена.
6.Какво е форума за вас? - Място за запознанства и обменяне на опит.
7.От колко време сте негов член? - От две години
8.Каква музика слушате? - Рап: Raekwon, GangStarr, Funck Master Flex, Eazy-E и т.н. Метъл: Children of Bodom, Therion, Reek Of Shits
9.Любима песен/клип? - Нямам
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) - Падам си по комедиите. Любими артисти: Сандра Бълок, Патрик Суейзи
11.Играете ли игри?(Любима игра?) - Не, не играя
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) - Хъх, нямам си и идея.
13.Любим Web Site?(Дайте Link) - www.teenproblem.net :wink:
14.Каква OS ползвате? - Windows XP
15.Любима програма? - Winddows Media Player
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) - За развлечение най-вече.
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) - Може би книгата.
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? - От 2 до 4.
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) - Срещи с приятели.
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) - Не понасям лигавщината... //Но зависи от настроението ми.//
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. - Уо, нямам идея.
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)- Който ме харесва, не ме заслужава. Който не ме харесва, просто няма вкус. //Тъпооо...//

priti_kiti
11-04-2005, 14:49
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.)-beti
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят)-mi 6tom moje da ne otgovarqme...
3.Зодия?-ovne
4.От къде разбрахте за този форум?-ot edin priqtel
5.Как избрахте ника си?(какво значи той)emi pove4eto mi priqteli mi vikat priti a mom4etata priti kiti i ot tam :)
6.Какво е форума за вас?-gotino mqsto za raztovarvane ot tapiq den a sa6to taka i za razre6avane na problemi
7.От колко време сте негов член ?-mi po4ti mexec nqakde
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?)pop muzika..za izpalniteli.ammm ne moga da se seta sega
9.Любима песен/клип?mi sega e ma ricky martin-i don't care
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?)-film4e...znam kakvo napravi minaloto lqto a za aktior...anjito
11.Играете ли игри?(Любима игра?)-imam ama ne me kefat ve4e
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link)ne se se6tam
13.Любим Web Site?(Дайте Link)www.teenproblem.net :lol:
14.Каква OS ползвате?molq :lol:
15.Любима програма?miii of nz
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?)emi pc to e ne6to bez koeto opredeleno ne moga
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това)ee molq ti se...kompito rulzzz
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то?8 nqkade
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.)pluvane i motaene s fr
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас)emi dobri4ka sam i vniagi gotova da pomogna
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете.ne si propusnal ni6to xaax
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)"kogato stane nape4eno,samo pe4enite ocelqvat" :wink:

Sinister_Doll
11-04-2005, 14:50
1.Истинско име :arrow: Martinka
2.На колко години сте? :arrow: Az puk 6te otgovorq. Na 15 vse o6te.
3.Зодия? Ovne
4.От къде разбрахте за този форум? Ot brat4edkata, a edin friend me navi da se regna (:
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) :arrow: 6matkah se iz gothic site- 4eta i popadnah na edin za gothic kukli... Tam pi6e6e "Sinister Dolls" i mn me nakefi... Zna4i zlove6ta kukla. Kefi me (:
6.Какво е форума за вас? :arrow: Gubene na vreme, ama ne6to se trqbva da se pravi (:
7.От колко време сте негов член ? :arrow: Nz. Pogledni, to si pi6e...
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) :arrow: Metul slu6am. Ako be6e edin 6tqh da ti go kaja... Abe may 6te da e Cradle Of Filth...
9.Любима песен/клип? :arrow: Super mn saaa! Nz!
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) :arrow: Johny Depp... Nightmare Before Christmas (:
11.Играете ли игри?(Любима игра?) :arrow: Cuk...
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) :arrow: Mn divi Wallpaper4eta imam! Kefete se: http://tinypic.com/fbhkjr.jpg
http://tinypic.com/fbhm2t.jpg
http://tinypic.com/fbhm4w.jpg
http://tinypic.com/fbhmk2.jpg
tva e mn dobro :arrow: http://tinypic.com/fbhndf.jpg
http://tinypic.com/fbhn9u.jpg
http://tinypic.com/fbhp1s.jpg
http://tinypic.com/fbhp3o.jpg
I o6te mn drugi, ama nqma da vi tormozq (:
13.Любим Web Site?(Дайте Link) :arrow: http://zull.org/cast/beta/
14.Каква OS ползвате? :arrow: Windows XP
15.Любима програма? :arrow: ICQ
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) :arrow: Polovinata mi jivot (: Mn cenno info imam (: Glavno za fun!
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) :arrow: Po- dobre knigata, ama may otdelqm pove4e vreme na compa... Mn lo6o, Martinke, mn lo6o...
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? :arrow: Polovin denono6tie...
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) :arrow: MUZIKAAA!
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) :arrow: S tova, 4e sum labilen intravert...
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. :arrow: Ni su se6tam...
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка) :arrow: Jivotut e kofa s layna, no vse pak 6te se nameri nqkoy nenormalnik, koyto da ti kaje da brukne6 s dve ruce v nego i da grabi6 s pulni 6epi...

Стеснителната
11-04-2005, 14:59
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) Лили
2.На колко години сте? (не казвам :oops: мислете ме все още за 15 годишна :twisted: )
3.Зодия? телец
4.От къде разбрахте за този форум? От брат ми
5.Как избрахте ника си? Пълната ми противоположност :lol:
6.Какво е форума за вас? Кенеф
7.От колко време сте негов член ? От ебалимумамата
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) сяква, без тъпи лайна като метал, хип хоп...Любимия ми е Тиесто или Азис
9.Любима песен/клип? Шопската салата
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) Любовни, трилъри комедии, любимия ми е Гепи
11.Играете ли игри?(Любима игра?) На шише и чичо доктор
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) А свирка не щеш ли?
13.Любим Web Site?(Дайте Link) Не гледам сайтове
14.Каква OS ползвате? Не го знам
15.Любима програма? Кви са тия тъпи въпроси бе !?!?
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) За работа
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) Обувките
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? 1-2
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) Кикбокс, и екстремно каране на кои и бъгита
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) Че не се спори с мен :twisted: .
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. Да не съм луда да си задавам въпроси сама?
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)Виж ми подписа

SanDRo
11-04-2005, 15:28
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.)Kalin
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят)17
3.Зодия? telec
4.От къде разбрахте за този форум? nqkva reklama v drug sait, mnooogo otdavna...
5.Как избрахте ника си?(какво значи той)topsecret
6.Какво е форума за вас? eba li og
7.От колко време сте негов член ? kato si gledam profila sled 2 sedmici shte stanat 3 godini :)
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) vsqkakva, Azis
9.Любима песен/клип? adski mnogo sa. A klipove ne gledam chesto, taka che moje bi Ledena kralica (azis)
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) predimno komedii, nqmam favorit.
11.Играете ли игри?(Любима игра?) eba li go..
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) myrzi me..
13.Любим Web Site?(Дайте Link) pak me myrzi...
14.Каква OS ползвате? Windows XP Pro
15.Любима програма? ai sektir
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) za kef, za k'vo da go polzvam!?
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това)pc
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? ne znam, vseki den razlichno, ponqkoga 0, stoql sym i po 20 chasa :)
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) pc, diskoteki, maratoni, tonkoloni, monkoloni
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) shte me zapomnite, nqma strashno :)
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. ei sq
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)
nqkolko...
Pomni che si unikalen, kakto vsichki ostanali
Kolkoto po-tymna e noshtta, tolkowa po-silno swetqt zwezdite
Nqma nishto perfektno, ima samo pyt kym nego (e t'va nqkoi ako go razbere, evala mu pravq :))

Devilsplaymate
11-04-2005, 15:47
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.)Кристина
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят)13
3.Зодия?Стрелец
4.От къде разбрахте за този форум?Приятелка...
5.Как избрахте ника си?(какво значи той)Името ми
6.Какво е форума за вас?Място за развлечение
7.От колко време сте негов член ?Пише си
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?)Всякаква , стига да е хубава!
9.Любима песен/клип? -
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?)Предимно Комедии
11.Играете ли игри?(Любима игра?)Да играя..Симс2
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link)-
13.Любим Web Site?(Дайте Link)Не се сещам в момента...
14.Каква OS ползвате?-
15.Любима програма?-
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?)Интернет,музик ,чат
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това)и 2те
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то?Много
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.)-
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас)егоизсъм :oops: :oops: :oops:
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете.
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)

'Човешкият живот е един миг,неговата същност е вечно течение,у/вото на тялото - тленно , душата-неустойчива,съдбата -загадъчна,славата-невярна'
Марк Аврелий

aHyC
11-04-2005, 15:50
1.Истинско име...Sakis
2.На колко години сте? 17
3.Зодия? Ribocici
4.От къде разбрахте за този форум? Ot edin fr
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) aHyC :) Seki znae
6.Какво е форума за вас? Ni6to :)
7.От колко време сте негов член ? Nz
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) 2pac i Nekomersialen BG Rap
9.Любима песен/клип? Mi dosta sa za momenta na edin fr pesenta Q Podai
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) Ek6ani i komedii
11.Играете ли игри?(Любима игра?)Need For Speed i Grand Theft Auto i Fifa i rqdko Counter-Strike
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) Aaaaaaa 6e umrete ot taq --> Blisc ne moa q namerq
13.Любим Web Site?(Дайте Link) www.data.bg
14.Каква OS ползвате? Windows Xp Pro
15.Любима програма? Fruity Loops
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) Mi edna mal4a 4ast ot jivota mi
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) PC
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? Kato bqh po malak sam bil po 17-18 4asa a sq sam na dosta po malko
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) Treniram ragbi,Sabirame se s frs :)
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) S tova kolko sam intiligenten GanGsta Life
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. Qiceto ili Koko6kata?-Ot de da znam fe
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)Az ne moga da promenq sveta,no 6te vdahnovq 4oveka koito 6te go napravi(Misal na Tupac Amaru Shakur R.I.P)

mary_jane_666
11-04-2005, 15:58
MAD-DEVIL
на 12 ноември :wink:

WILD__BOY
11-04-2005, 16:03
01. Петър
02. 14
03. Стрелец
04. Еми дадоха ми го като пример за това как хора стават за смях
05. Диво момче - еми нямах работа и преди година си го измислих - сега в нета така ме знаят
06. Пумия
07. 3 - 4 месеца
08. Рап, хип хоп (ми .. нямам конкретен)
09. на T.I. - 24s
10. Негърски комедии :) Любими филми: "Белите не могат да скачат" поредицата "Friday" и Шрек
11. Да. NFS U, U2; NBA Live
12. http://www.extravagameza.com/godfather.jpg

13. www.yahoo.com www.google.com
14. MS Windows XP sp2; Linux Ubuntu; Linux SuSE; Free BSD
15. Adobe Photoshop CS8
16. Ми комуникации и работа, учене, игри, губене на време
17. Книгата
18. От 14 до 18 всеки работен ден
19. Баскетбол
20. Къртим мивка, циклим паркети и лепим тапет
21. На кви интервали си сменяш чорапите - Като станат по твърдички
22.
http://www.basehead.org/files/shots/1-The_Godfather.jpg

S8K
11-04-2005, 16:15
1.Рали
2.17 :D
3.скорпионче.... :twisted:
4.от братовчетка ми
5.о,бях супер зле и нямам представа :arrow: :mrgreen:
6.губене на време
7. 27.Април'05 ->7месеца някъде
8.предимно drum'n'bass,hard tehno,но си слушам и некви денсчета и такива му работи... :wink:
9.ми доста любими имам... :roll:
10.ми любим филм "You Got Served"...актьори:Анджелина Джоли,Брат Пит,Рене Хюгер...
11.вече не...'
12.оооо мноооо са.......
13.няколко са www.partystars.bg www.data.bg www.tehno.orbitel.bg и мн други...
14.....
15.....
16........ми мнооо рядко го ползвам....
17.и двете...
18.1час ако не гледам някой филм....
19.хоби....
20.няма по-голяма идиотка от мене.... :lol: :lol: :lol:
21. ми....как си?-просто съм the best
22."незнам кво искам,но го искам веднага" :wink: :wink: :wink:
THAT'S ALL :!: :!: :!: :wink: :wink: :wink:

Ейми
11-04-2005, 16:19
1.Александра
2.16
3.Овен
4.Не помня вече :)
5.Ами това беше първия ми ник в ирц, така ми викаха приятелите:)
6.Забавление :)
7.Хм, да видим... половин година?..не помня
8.Дарън Хейс, Севидж Гардън, Менди Мур, Тексас, Дъ Корс, Дъ Кардиганс, СиксПенс нон дъ ричър..
9.Наистина са много :)
10.Комедии, драми, романтики енд соу он :) любим филм - Лоши момичета, Най-сладкото нещо, Гринд :)
11.Не :)
12.хаха, не съм голям фен :)
13.www.teenproblem.net :) www.amogirls.com
14.Windows Xp
15.VH1
16.За музика :)
17.И двете разбира се :)
18.Два-три :)
19.Спорт :) Тренирам волейбол
20.Хаха :) незнам, тва вие го преценявате :)
21.Защо си губиш времето по разни форуми? :) :) Чесно казано незнам
22.don't worry be happy! :)

SEXtreme
11-04-2005, 16:24
1. Антония Величкова Костова
2. 15 - не се срамувам...хаха
3.Везни
4. От един пост във форумите на дата.бг - подиграваха се на няква тема тука..
5. Аз си го измислих...не, излъгах - пишеше го на един мой парфюм
6. Приятно място за лаф
7. Под аватара ми пише
8.Главно pop и alternative rock. Любимата ми група е Green Day, а любимият ми изпълнител - Beyonce, Lindsay Lohan, Britney...
9. Green Day - wake me up when september ends, Destiny's Child - Stand Up For Love
10.Харесвам комедии - любимият ми филм е Mean Girls
11. Играя, любимата ми е The Sims 2 и CS
12.Пф.....ноу знам...:))
13. ..........тва не ми се пише..
14.Windows XP...
15. Mozilla Firefox - същото като Internet Explorer за непросветените
16. Ползвам го най-много за "комуникации" и FUN
17. И двете
18. 6-7
19. Щляене из софия и фигурно пързаляне
20. Ами....неповторимото ми чувство за хумур!:))хахах
21. Размерът има ли значение - ДА хахаха
22. Ти си най-красивият човек. Ти си най-добрият човек. Ти си своят "най" във всичко и не трябва да се страхуваш да го покажеш, защото ако не излезеш на сцената сега, цял живот ще останеш зад завесите...

MAD-DEVIL
11-04-2005, 16:29
MAD-DEVIL
на 12 ноември :wink:
Ти си като една моя приятелка :P Аз съм са на 7ми. Е-е-е-е... Евалата. Аз само ноемврийски скорпиони и лъвове уважавам. Другите не важат! :twisted:

cannabinoid
11-04-2005, 16:43
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) Иван
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят) 14
3.Зодия? Близнаци
4.От къде разбрахте за този форум? Една "смешна" тема се беше разпространила в IRC и ми стана интересно
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) Тъмна душа
6.Какво е форума за вас? Ами мястото, където можем да обсъждаме по-нормални теми (не всички са такива :wink:)
7.От колко време сте негов член ? От Август 2005
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) Техно, Хаус, Чалга, нямам любим изпълнител
9.Любима песен/клип? Нямам
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) Предпочитам Екшън и Комедия, а любимия филм: Съседка за Секс
11.Играете ли игри?(Любима игра?) ФИФА 2006 и CS преди бях зарибен по CS :) вече рядко играя
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) Не се сещам
13.Любим Web Site?(Дайте Link) XNXX.com (www.xnxx.com) :lol:
14.Каква OS ползвате? Windows XP Pro
15.Любима програма? Photoshop, а чат клиент ICQ, mIRC
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) Използвам го най-много за това, което правя в момента, а иначе чатя, сърфирам из нета :wink:
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) Компютъра
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? 2-4
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) Играя футбол, слуша, музика, излизам с приятели
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) с Нищо
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. Пушиш ли? Не :wink:
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка) If you wonna be пичн drink ракия not айрян! :lol:

Worthless
11-04-2005, 17:07
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) май риъл нейм сък
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят) 14
3.Зодия? рак
4.От къде разбрахте за този форум? помня ли... ма го знам отдавна, нищо, че вчера се регнах
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) worthless-нищожество. ами... описва ме(с времето ще се убедите, че е така)
6.Какво е форума за вас? еми най обикновен форум :shock:
7.От колко време сте негов член ? отдавна... не гледайте датата на тая регистрация, имам още една :twisted: не, не питайте, не казвам коя съм
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) метъл, пънк, ню скуул рок... изпълнители ме мързи да изброявам
9.Любима песен/клип? и това ме мързи да изброявам
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?)ужаси, комедий, драми
11.Играете ли игри?(Любима игра?)тц
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) ааа да... ей сега ще поствам 100 уолпейпъра
13.Любим Web Site?(Дайте Link) пфф... чак пък любим..
14.Каква OS ползвате?
15.Любима програма?
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?)
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) компютъра
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? 8-9
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) оооо мързи ме
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) ще ме запомните с каквото трябва (:
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете.
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)...

tedo_davis
11-04-2005, 19:01
MAD-DEVIL
на 12 ноември :wink:
Ти си като една моя приятелка :P Аз съм са на 7ми. Е-е-е-е... Евалата. Аз само ноемврийски скорпиони и лъвове уважавам. Другите не важат! :twisted:
hehe az sym lyv-che :P3-ti avgust :twisted: :oops:

pain
11-04-2005, 19:51
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) Ина
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят) 16
3.Зодия? Стрелец
4.От къде разбрахте за този форум? ъъъ от Мърдърдол
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) еми тфа ми е ника по сички форуми и други такива.. а как го избрах.. ми незнам =) (pain = болка)
6.Какво е форума за вас? ем когат няма кфо да прая, сядам и чета мненията на някфи тъпанари.. с 2 думи пълна боза;]
7.От колко време сте негов член ? ем тфа ми е фтора регистрация, първата е от година някъде
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?)HC, Thrash, Punk, nekfo Neo, malko Emo i malku SKA :D
9.Любима песен/клип? ООоо мноу са.. ама напоследък една от любимите ми групи е Element Eighty
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) комедии, някфи средновековни и някфи ужаси =)
11.Играете ли игри?(Любима игра?) нЕ СЕ съРди човече RULZ :lol:
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) е не е най бесния ама мене си ми харесва:) имам още на пц-то ама ме мързи да качвам;]http://tinypic.com/fbkxzc.jpg
13.Любим Web Site?(Дайте Link) www.crazy.bgfree.com :D hahaha iii... www.promena.org ;]
14.Каква OS ползвате? ем сори аз съм тъпа и незнам фо е ОS
15.Любима програма? skype
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) сичко и за сичко =)
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) зависи от книгата=)
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? ооо по мнооу
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) музика, трева, пц, =)
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) fuckinPSYCHO!!
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. еми де да знам.. да не си го пропускал..
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)Grass Is For The Ass. Herb Is For Mankind"
Bobo Marley

sherry
11-04-2005, 19:56
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.)
*Svetoslava*

2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят)
*16 i 1/2*

3.Зодия?
*Oven*

4.От къде разбрахте за този форум?
*ne pomnq...*
5.Как избрахте ника си?(какво значи той)
*ima6e takava tema.Tam bqh opisala.Edno mom4e mu kazah,4e e kato detektiv.Zapo4nah da mu vikam sherlok holmes i edin pat na galeno mu kazah sherry.Haresa mi kato za jensko ime i se regnah s nego*

6.Какво е форума за вас?*razpuskane*

7.От колко време сте негов член ?
*godina*
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?)
*vsqkakva.Grafa,Ru6i,Tiziano Fero*

9.Любима песен/клип?
*Guns n Roses-Don't cry,Shakira-No:Underneath your clothes*

10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?)
*komedii,romanti4ni.
Lubimi filmi-Titanic,If only,The notebook,A walk to remember,Profesiq blondinka*

11.Играете ли игри?(Любима игра?)
*Rqdko.Sims,Black miror*

12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link)
*posle 6te kaja*

13.Любим Web Site?(Дайте Link)
*www.google.com
14.Каква OS ползвате?
*Windows XP *

15.Любима програма?
* Photoshop,Flex type*

16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?)
*za udoolstvie i pomo6t za daskaloto ponqkoga*

17.Компютъра или книгата?(замислете се над това)
*kniga*

18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то?
*razli4no*

19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.)
*sportuvam,gledam filmi,izlizam s priqteli*

20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас)
*postovete mi biha kazali pove4e...*

21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете.


22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка) :lol:
*Ako raztvori6 dover4ivo ryce,6te razbere6 koi iska da te pregyrne i koi-da te prikove za krystta!

lina15
11-04-2005, 20:28
1.Kalina
2.15
3.rak
4.Ami ot edna priqtelka-mnogo otdavna
5.Ami moq e obiknoven
6.na4in na raztovarvane
7.ot mnogo godini,ama s drugi registracii
8.Slu6am predimno Gabba,hard-tecno,punk,ska,lubimi DJ-vsi4kite ot "thunderdome"
9.Potshot-Hitotsu,Technohead-I wanna be a hippie
10.oooo mislq 4e se vijda,samo FRIENDS,lubimi aktiori:Mathew Perry i Courteney Cox
11.ne,no poprincip me kefi SIMS
12.nai se kefa na moite http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=87144
13. courteneycox.org
14.Каквo e OS ?
15.oo neznam,ne gi razbiram teq raboti
16.za razvle4enie
17.nqma kakvo da mislq-PC-to
18.ami po 7-8(sutrin i ve4ur)
19.Sportuvam-leka atletika,hodq na fitnes,no nai mnogo se sabirame priqteli i se nalivame mnoo brutalno i hodime po kuponi i kru4mi
20.FRIENDS forever
21.kakvo iskate ot jivota?Iskam da sum muj
22.Eto edno izre4enie koeto uvajavam mnogo
Lubovta e nai-vi6oto 4uvstvo na umrazata

Ескада
11-04-2005, 20:39
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) Клаудия
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят) 17
3.Зодия? Телец
4.От къде разбрахте за този форум? Ами от сайта
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) Избрах го,защото Ескада е любимата ми марка дрехи и съм луда по нея.
6.Какво е форума за вас? Много е интересен и намирам полезна информация в него
7.От колко време сте негов член ? От има няма две седмици
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) Слушам почти всякаква,без хард чалга и хард рок :lol: Любим изпълнител....нямам определен
9.Любима песен/клип? Любима песен Vanessa Carlton-A thousand miles,любим клип на "Минаваш през мен"
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) Харесвам комедии,фантастични или анимацийки разни забавни.Любим актьор нямам,любим филм "Пътеводител на галактическия стопаджия"
11.Играете ли игри?(Любима игра?) Зависи дали компютърни или други :lol:
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) СЕга не се сещам
13.Любим Web Site?(Дайте Link) Амииии....може би http://yahoo.avatars.com
14.Каква OS ползвате? "Windows XP"
15.Любима програма? Adobe photoshop CS2
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) То е най-ценната ми вещ!!!!Без него не мога!Ползвам го главно да си чатя с приятели.
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) Хм...може би все пак книгата.. :roll:
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? Ами 5-7
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) Рисувам,скицирам модели,седя на компа...
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) ЕСКАДА рууулззз! :lol:
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. "Какво е пълвото нещо,което правиш като се събудиш?"-"Наливам се жадно със умопомрачаващи дози кафе :lol:
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка
То е в подписа ми :wink:

She-Devil
11-04-2005, 21:05
1.Истинско име... нека си остана анонимка...има ли значение?
2.На колко години сте? - 20г - голям срам,а?!
3.Зодия? - близнаци,ужасна съм!
4.От къде разбрахте за този форум? - от Тедо..без коментар :)
5.Как избрахте ника си? -Мисля,че имаше такъв филм..
6.Какво е форума за вас? - място,където се отпускам и мога да пиша и простотии...
7.От колко време сте негов член ? - чакай да пресметна от 13 март като че ли...
8.Каква музика слушате? -не мога да определя какъв точно стил,защо да се ограничавам...но харесвам Скорпионс най-вече...
9.Любима песен/клип? на Guns n`roses "don`t cry" !
10.Какви филми харесвате?- ами най-вече комедии.Любим филм? - Запази последния танц...
11.Играете ли игри?-Не!И нямам любима...
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?-Имам ли избор?Май,да!Ще си го запазя за своите очички...
13.Любим Web Site? www.abv.bg <- пощата ми...
14.Каква OS ползвате? - Хм,аз съм глупаче!Какво е това?!
15.Любима програма? - е стига де!Нали си признах,че съм идиотче...
16.Какво е PC-то за вас? -Пс-то е нещо без,което не мога...А за какво го ползвам най-често?За музика,като радио по-скоро и за чат.
17.Компютъра или книгата?-И ДВЕТЕ!!!Мале аз си признах!
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? -нямам идея...не съм ги смятала
19.С какво се развличате от ежедневието?- ох,ходя на лекции,достатъчно оправдаващо ли прозвучах?
20.С какво трябва да ви запомним? - с това,че не съм добре.....хахахаххахахахха :)
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. -Ей ся ще се пробвам,само да знам кво да се питам!!!
22.Напишете нещо за спомен. - "Не искам малко,не искам много,искам всичко по много и то СЕГА!!!

SummeRLove08
11-04-2005, 21:27
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.)
Ирина(Ири,Ирка,Иро...)

2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят)
16
3.Зодия?
Близнаци :)

4.От къде разбрахте за този форум?
Търсих си нещо май беше сайт на Тийн Love и се натъкнах на този сайт форум.
5.Как избрахте ника си? слушах "Remember" на Summerlove и от там раших така да се кръстя а и мн ми хареса ника. :D
6.Какво е форума за вас?четене на някои глупости и оплътняване на време...

7.От колко време сте негов член ?
4-5 месеца
8.Каква музика слушате?Предимно евро-денс,поп-фолк и поп.Харесвам Тициано Феро,Ализее, Анелия, Алина, ABBA, Ace Of Base,NEK,Robbie Williams иии много други.

9.Любима песен/клип?
песен-супер много са,не мога да реша...

10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?)
екшън-комедия; ужаси; скъсващи комедии може и с деца(като Сам вкъщи)
Любими Филми-Такси 3; Знам какво направи миналото лято(и двете части);Гладиатор; Фантомът на операта;Троя;Издигане; Среднощен експрес и стига съм продължавала, че ще стане другиден :lol:

11.Играете ли игри?(Любима игра?)
не играя много

12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link)
нз

13.Любим Web Site?(Дайте Link)
www.dir.bg
www.dior.com
www.juventus.it
14.Каква OS ползвате?
Windows XP *

15.Любима програма?
mIRC; Power Point; Internet Explorer

16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?)
намиране на ценна информация и развлечение

17.Компютъра или книгата?(замислете се над това)
Книга

18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то?
различно в петък около 4 часа в другите дни около 1-2 часа

19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.)
гледам компютъра,тв,слушам музика...

20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас)
добра, нетърпелива,отговорна

21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете.


22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка) подписът ми :lol:

11-04-2005, 22:52
.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) Боряна
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят)15
3.Зодия?лъв
4.От къде разбрахте за този форум? яслу4аино от един друг фором
5.Как избрахте ника си?(какво значи той)навсякаде сам с този ник
6.Какво е форума за вас?вси4ко
7.От колко време сте негов член ? 1 месец
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) вси4ко без матъл - Деси Слава С ДЖЛО и Кристина А.
9.Любима песен/клип? много са
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) мн са
11.Играете ли игри?(Любима игра?)The Sims
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) ...
13.Любим Web Site?(Дайте Link)много са
14.Каква OS ползвате? кфо
15.Любима програма? icq i skype
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) музика 4ат и разговори
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) компа
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? мин.5 4аса
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.)много са
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) мн сам сладка като лице
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. епо от каде си ??
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка) Каквото и да става живота продължава!!!
какво ти пука 4е говорят зад гърбати нали ти си пред тях нека ти гледат ГЪЗА :twisted:

GLeZoRanA
11-04-2005, 23:46
1.Истинско име...Вили
2.На колко години сте? 15 след 1 месец и 22 дена правя 16 :lol:
3.Зодия? козирог
4.От къде разбрахте за този форум? от една приятелка
5.Как избрахте ника си?еми незнам така ми дойде пък и някой кават че ми отивало
6.Какво е форума за вас?
7.От колко време сте негов член ?
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) сичко слушам зависи от компанията и настроението ми..
9.Любима песен/клип? Toni Braxton - Unbreak My Heart
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) Бързи и яростни 1 и 2 Трите Хикса и сички с Вин Дизел
11.Играете ли игри?(Любима игра?) играя само NFSU2
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) oлл незнам
13.Любим Web Site?(Дайте Link) нямам
14.Каква OS ползвате?
15.Любима програма? нямам
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) за сичко почти
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) и двете зависи...
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? много
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) баскетбол кафета разходки...
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) не се сещам..
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. :shock:
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)
_________________
oBiKnEsH Li oBicHaI SiLnO,NaMrAzIsH Li ZaViNaGi mRaZi,Ne SaJaLqVaI NiKoGa Za NiShTo-eDvA Li NqKoI TeB ShTe SaJaLi ! ! ! (това много ме кефи)

teenkopele
11-05-2005, 08:04
1. Теодор (..яко се кефя на името)
2. 16.
3. Е ми че как...ЛЪВ ! :lol:
4. От един друг сайт.
5. Е то я ясно какво значи 8)...как се появи четете в темата, която съм постнал във 'Всичко теен накуп'!
6. К'во ли не..
7. Ми там в ляво пише... :wink:
8. Всичко...стига да ме кефи! 8) (нямам определен..)
9. Много са.
10. Комедии rulzzzzzzzz...За сега най ме кефят двете части: 'Две сърдити старчета' и 'Две по-сърдити старчета'... :lol: :lol: :lol:
11. Вече много радко, но ако джиткам..'Age of Empires' и 'Diablo2 Expansion'..също 'CS'! :wink:
12. После...хванал ме е мързела.. :?
13. Ми много са...www.teenproblem.net, www.bulgarian-team.com
14. Windows XP Professional...и нещо почва да ме дразни! :evil:
15. Icee Encrypt - криптира всякакви файлове...(слага им парола) :wink:
16. За помощ и развлечение!
17. И двете...е зависи каква е книгата! :lol:
18. Различно,ама напоследък по-малко от 5-6 часа не! 8)
19. Френдове, някой друг филм, риболов и тн.
20. Постове и характер...ама най-вече характер! :lol: :wink:
21. :shock: Ми...не се сещам! :?
22. Алкохолът в малки дози е полезен във всякакви количества!
:lol: и
Живейте всеки ден все едно ще ви бъде последен! 8)

egHu4ka
11-05-2005, 08:28
1.* Галя
2.* **
3.* Стрелец
4.* пффф не помня вече :wink:
5.* еми този ник вече ми е от 3 години..означава единствена и неповторима хахаххах
6.* място на което си убивам свободното време
7.* еми няма и 1 година
8.* хаус
9.* Mad8 - Work This Pussy
10.* предпочитам сериали от типа на Lost и OC
11.* wOw и CS
12.* http://1gp.cc/show.php?id=22877 не е нещо особено обаче мен си ме радва
13.* http://partystars.bg/
14.* Windows XP
15.* Adobe Photoshop CS2
16.* моята уредба хахах слушам музика
17.* книгата
18.* 2-3 понякога и 4
19.* слушам музика и тренирам модерен балет.. понякога снимам разни неща :wink:
20.* с луничките ми :lol:
21.* ****
22.* Колкото повече.. толкова повече :wink:

tedo_davis
11-05-2005, 08:30
hah i az sym - Teodor ... i az sym zodiq lyv :P koga si roden?>

teenkopele
11-05-2005, 09:15
hah i az sym - Teodor ... i az sym zodiq lyv :P koga si roden?>

Ми 21.08 :wink:

89 набор съм!

Ти ?

tedo_davis
11-05-2005, 11:58
hah i az sym - Teodor ... i az sym zodiq lyv :P koga si roden?>

Ми 21.08 :wink:

89 набор съм!

Ти ?
haha dai napravo na irc da go obyrnem :P
na 03.08 :) 88 nabor ... male avgust shte se lee alkohol! :roll:

aBeP4eTo
11-05-2005, 11:59
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) ля
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят)16 ( на 21.11) имам рд :P
3.Зодия? скорпион
4.От къде разбрахте за този форум? от един приятел
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) значи, че... нищо не значи просто съм приятелски настроена към всички.
6.Какво е форума за вас? развлечение, убиване на време
7.От колко време сте негов член ? 2 години
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) HOUSE! Ами те са адски много...
9.Любима песен/клип? ми и те са адски много :lol:
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) драми. "Да срещнеш Джо Блек"
11.Играете ли игри?(Любима игра?) не
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) ооо...
13.Любим Web Site?(Дайте Link) ооо... :lol:
14.Каква OS ползвате?
15.Любима програма?
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) комуникация :P
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) и 2те
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? 10... :(
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) ходене на уроци по История :x
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) С каквото си поискате :wink:
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете.
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)
като се сетя ще напиша :D

teenkopele
11-05-2005, 12:21
hah i az sym - Teodor ... i az sym zodiq lyv :P koga si roden?>

Ми 21.08 :wink:

89 набор съм!

Ти ?
haha dai napravo na irc da go obyrnem :P
na 03.08 :) 88 nabor ... male avgust shte se lee alkohol! :roll:

Много ясно!!! :lol: :lol: :lol:

Дай направо Skype. Username-a: p4elata_brumze

DeSsi
11-05-2005, 12:48
1.Истинско име...
Деси
2.На колко години сте?
15 ( имам рд на 12ти ;) )
3.Зодия?
Скорпион
4.От къде разбрахте за този форум?
От един познат даде ми статия от форума и тъй..
5.Как избрахте ника си?
Ми лесно..от името ми :)
6.Какво е форума за вас?
Занимавка
7.От колко време сте негов член ?
Ми от 2004
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?)
Слушам черно..Нямам
9.Любима песен/клип?
Много са
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?)
трилъри ; Раян Фипил ; Секс игри
11.Играете ли игри?(Любима игра?)
Не ; -
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?
-
13.Любим Web Site?
www.flirt4e.com
14.Каква OS ползвате?
XP prof
15.Любима програма?
-
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?)
ОО много е важен за мен..За всичко
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това)
Компа
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то?
зависи.. от 3-4-5-6
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.)
Кафета,разходки
20.С какво трябва да ви запомним?
Много съм зла
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете.
Ам де да знам..
22.Напишете нещо за спомен.
°•°Enjoy Yourself°•°

SancheZzZz
11-05-2005, 12:51
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.)
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят)
3.Зодия?
4.От къде разбрахте за този форум?
5.Как избрахте ника си?(какво значи той)
6.Какво е форума за вас?
7.От колко време сте негов член ?
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?)
9.Любима песен/клип?
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?)
11.Играете ли игри?(Любима игра?)
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link)
13.Любим Web Site?(Дайте Link)
14.Каква OS ползвате?
15.Любима програма?
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?)
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това)
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то?
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.)
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас)
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете.
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)
1.Саня
2.на 16 (що пък да ме е срам от годините, като стана на 30 може би:Р)
3.Дева
4.от един приятел
5.Ами един двама човека са ми викали така :)
6.място където можеш да споделяш, да попиташ и да получиш отговор(мнение)
7.повече от половин година
8.нямам определен колкото и измислено да звучи.Ама слушам Аврил Лавин, тва дет пускат по Mtv-to.
9.Avril Lavigne - Why
10.Ами комедии предимно, някой психарски дет ти бъркат в подсъзнанието, страшни също въпреки че после мн се психирвам(любим филм - Thirteen)
11.Ако става дума за компютърна - Симс-а
12.А де да знам мързи ме сега да давам линк
13.ами май че този
14.а?
15.mIRC :)
16.о без него съм на никъде.За чат, да си губя времето из нета, сега като учим инфо също ми трябва
17.ох срам ме е да го кажа ама компа.не съм чела от мн време освен задължителните от даскало
18.3-4 сега като почнах даскало
19.излизам с приятели/приятеля ми
20.Ами може би усмивката ми, не я свалям от лицето си :Р
21.пфууу неска не ми е мисловно :)
22.една мисъл на приятеля ми:"Всички ние сме като охлювите, оставяме своите следи!" хаха или "Ние сме като плюнки в локва...отначало сме бели и плътно, но след време изчезваме!"

11-05-2005, 14:32
1.Истинско име - Развигор
2.На колко години сте - 67
3.Зодия - Говедо
4.От къде разбрахте за този форум - От майка ти.
5.Как избрахте ника си? - Къф ник ве?
6.Какво е форума за вас - Тъпотия.
7.От колко време сте негов член - Не съм.
8.Каква музика слушате? - Олд Скуул Хардкор Чалга - Тhe Crystals, Kondio, The Lolugis, Rado The Shisharka, Nickson, Joro The Favourite etc.
9.Любима песен/клип - Sandokan With The Two Blades
10.Какви филми харесвате - Ами кефя се на ужаси - Къщата на восъка, Фреди, Джейсън.
11.Играете ли игри? Лайнаркрафт.
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?Готина картинка. (http://travecaseninfetas.blig.ig.com.br/imagens/shemale43.jpg)
13.Любим Web Site? Click (http://arsonists.net/)
14.Каква OS ползвате? - Ko тва?
15.Любима програма? - Ъ?
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) - Порно.
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) - Ко е книга?
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? 78
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) - Ъ?
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) - С това, че съм НАЙ-ВЕЛИКИЯ ЧОВЕК НА ЗЕМЯТА!
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. - Да го духаш пич!
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка) - ЕФ БИ АЙ ще се върнат!

SummeRLove08
11-05-2005, 14:54
1.Истинско име - Развигор
2.На колко години сте - 67
3.Зодия - Говедо
4.От къде разбрахте за този форум - От майка ти.
5.Как избрахте ника си? - Къф ник ве?
6.Какво е форума за вас - Тъпотия.
7.От колко време сте негов член - Не съм.
8.Каква музика слушате? - Олд Скуул Хардкор Чалга - Тhe Crystals, Kondio, The Lolugis, Rado The Shisharka, Nickson, Joro The Favourite etc.
9.Любима песен/клип - Sandokan With The Two Blades
10.Какви филми харесвате - Ами кефя се на ужаси - Къщата на восъка, Фреди, Джейсън.
11.Играете ли игри? Лайнаркрафт.
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?Готина картинка. (http://travecaseninfetas.blig.ig.com.br/imagens/shemale43.jpg)
13.Любим Web Site? Click (http://arsonists.net/)
14.Каква OS ползвате? - Ko тва?
15.Любима програма? - Ъ?
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) - Порно.
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) - Ко е книга?
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? 78
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) - Ъ?
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) - С това, че съм НАЙ-ВЕЛИКИЯ ЧОВЕК НА ЗЕМЯТА!
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. - Да го духаш пич!
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка) - ЕФ БИ АЙ ще се върнат!
Е не, тва кърти направо! :shock: Просташко,ама забавно...
А за снимката няма да споменавам... :shock:

Breakaway``
11-05-2005, 15:04
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) Силвия
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят) 16 8)
3.Зодия? Коза а.k.a as козирог
4.От къде разбрахте за този форум? От една позната
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) От една песен, която преди много харесвах ... брейкауей значи беглец
6.Какво е форума за вас? Ми не ме кефи чак толкова колкото преди :?
7.От колко време сте негов член ? От Април май :?
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) Слушам музика, която ми харесва :lol: :lol: :lol:
9.Любима песен/клип? Нямам 8)
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) Тринайсет.. 8)
11.Играете ли игри?(Любима игра?)
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) този - 8) :lol:
13.Любим Web Site?(Дайте Link) www.bgteen.us/forums 8)
14.Каква OS ползвате? Уин 98 и Уин ХР
15.Любима програма? Уинамп :lol: и Пейнт Шоп про 9
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) За връзка с приятели..
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) книгата :idea:
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? 6-7
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) интернет :lol:
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) с тва че съм УНИКАЛНА и ПЕРФЕКТНА :lol:
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете.
Що съм тъпа?! :idea:
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)
Нещо :lol:

ycMuBkaTa
11-05-2005, 15:20
1.Истинско име...Йоана
2.На колко години сте?след 3 месеца ставам на 18:cry:
3.Зодия? Водолейче
4.От къде разбрахте за този форум? от една приятелка, майка й много се беше смяла на темата за бременното момче, после почнах да чета, а накрая да пиша
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) ами понеже винаги съм си ухилена, казват, че имам хубава усмивка и един приятел все ми викаше усмивчице заради това и така...
6.Какво е форума за вас? място, където се отпускам, научавам много неща, а ако успея и да помогна...:)
7.От колко време сте негов член ? от повече от година
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?)харесвам много изпълнители, а за любим стил-не мога да определя, слушам това, което ми харесва и това, което може да ми подейства в даден момент
9.Любима песен/клип? труден въпрос
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) филмова маниачка съм, така че ако трябва да определя...:)
11.Играете ли игри?(Любима игра?) преди играех , CS, след това минах на Warcraft и сега играя The Sims 2
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) аз винаги си слагам мои снимки на декстопа:)
13.Любим Web Site?(Дайте Link) не се сещам...
14.Каква OS ползвате? Windows Xp
15.Любима програма?хехе, много сложни въпроси:П
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) за да осъществявам връзка с приятелите си и човека, който обичам
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) Книгата...определено
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? зависи 2-3-4-24:)
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) аз нямам време за развлечение и когато го имам предпочитам да спя
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас)не аз трябва да кажа това, а вие:П
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. защо толкова много ме мързи-това е ексистенциален въпрос за мен
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)
Нагоре, нагоре...нали за това е небето...

sladka_blondi
11-05-2005, 17:21
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) Теодора :)
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят) На 17. 27Февруари ще направя 18
3.Зодия? Риби
4.От къде разбрахте за този форум? Ооо,не си спомням
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) Без коментар
6.Какво е форума за вас? Забавление
7.От колко време сте негов член ? Пише си :) :o
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) Всяква9.Любима песен/клип? Много са.Не ми се изброява 8)
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) Обичам комедиите.Бели мадами е много як филм :lol: .
11.Играете ли игри?(Любима игра?) CS-когато имам време :o
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link)
13.Любим Web Site?(Дайте Link) този :D
14.Каква OS ползвате? Windows Xp
15.Любима програма?Skype
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) За чат.Без PC-то поне 2-3 часа на ден не мога :)
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) Много ясно,че книгата :idea:
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? 2-3 часа.Когато имам време и повече!
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) Когато имам време обичам да ходя на кафе , по магазините,насам натам :P
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) С каквото искате.Все ми е тая :)
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете.Нищо не си пропуснал.Споко :P :o
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)

Uraken
11-05-2005, 19:46
1.Todor
2.16
3.Oven
4.ot edin aver paste mi nqkvi prostotii i tai
5.mi kefi ma kak zvu4i,poprincip URAKEN e Vid Udar s raka
6.PALNA PRostotiq.no mi e interesno
7.Malko kam 2 sedmici 3moje bi?Neznam...HABER
8.Hip Hop.lubimiq mi pevec e 2pac.no ot dosta vreme sa zaribqvam na SHYNE.ave i 2mata
9.hm nqkolko sa zna4i Yukmouth & Gonzoe-Game Ova 2,2pac ft. Outlaws-Made Niggaz,Shyne ft. Barrington Levy-Bad Boyz,Shyne-Thats Gangsta <--KLIPOVE.pak pesni Shyne-Commision,2pac-All Out,2pac-Fuck Em All,Shyne-What You Gonna Do
10.Kefq sa na Tez Raparskite komedii,demek komedii s Rap ispalniteli,ili s nEgri super sa golemi :)How High bezoslovno mi e nai golemiq film :)
11.Da-Star Craft,CStrike
12.Edin Mnogo golqm na Shyne,
13.http://graffiti.org/
14.win98
15.Winamp :)
16.hm rqdko za igri nai ve4e 4at i toz forum :)i da gledam snimki
17.Knigata estestveno no me marzi da 4eta
18.2-3
19.mi Treniram si(kiokushinkai) .pak hobito mi e da Draskam (graffiti)
20.4e sam kaval.i mnogo tapo sa zaqjdam
21.mi 4ovek ne pita za GAJETA.da imam i mnogo q love
22.POdpisa mi e tva e mnogo qko.Vzeto e ot SHyne-What You Gonna DO (pripeva)

ai nadqm sa mnogo da ne ma rugaite :)

Jamalska
11-05-2005, 21:21
1.Истинско име...Ина
2.На колко години сте?Ми за сега на 15
3.Зодия?Стрелец
4.От къде разбрахте за този форум? Не помня
5.Как избрахте ника си? Ми...дълга история...сега почти всички ме знаят така
6.Какво е форума за вас? Дупка в нет-пространството
7.От колко време сте негов член ? Виж в ляво под аватара
8.Каква музика слушате? Ми главно рап и рага...харесвам БГ ънда рап...а за примери чудо мога да кажа Боун-Тъгз и Имортал Техник
9.Любима песен/клип? Миии...Immortal Technique-You never know,Bone Thugz-Change The world, when the Thugs cry
10.Какви филми харесвате?Харесвам комедии и ужаси..нз любим..харесвам последен изход и Бели мадами примерно и You got served
11.Играете ли игри? не разбирам въпроса,за ПС-игри ли стаа въпрос?
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали http://www.nataliedee.com/sheep-desktop.jpg http://www.sonypictures.com/movies/yougotserved/site/downloads/ygs_wp5_1280.jpg
http://www.darkhorizons.com/2004/served/serve2.jpg e takiwa

13.Любим Web Site www.stanislav-ianevski.com www.djdarkstep.tk
14.Каква OS ползвате? джахахаха аз съм ескимос
15.Любима програма? а?
16.Какво е PC-то за вас Мууузикааааааааааааааааа
17.Компютъра или книгата?Ми книгата не може да свири а в нета има книги
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? 2-3-4-...
19.С какво се развличате от ежедневието? Танци,хек,музика,баскет,фри йрън,рисуване
20.С какво трябва да ви запомним?аз съм дебил и имам паразитни думи в речника
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. Мразите ли чалгата/рапа/метала/техното тн

22.Напишете нещо за спомен.
Българио,Майко Мила!За теб умирам,а не емигрирам!

Look into my eyes and try to understand my passion... The feeling when you run and jump through the city ,you reach the wall and you express your self with the cans colors on the wall! Next day in the hall HIP-HOP is the music that makes my body rock the floor. What i feel is Peerless!

zElEnA^mAsLiNkA
11-05-2005, 23:41
1.Истинско име - Развигор
2.На колко години сте - 67
3.Зодия - Говедо
4.От къде разбрахте за този форум - От майка ти.
5.Как избрахте ника си? - Къф ник ве?
6.Какво е форума за вас - Тъпотия.
7.От колко време сте негов член - Не съм.
8.Каква музика слушате? - Олд Скуул Хардкор Чалга - Тhe Crystals, Kondio, The Lolugis, Rado The Shisharka, Nickson, Joro The Favourite etc.
9.Любима песен/клип - Sandokan With The Two Blades
10.Какви филми харесвате - Ами кефя се на ужаси - Къщата на восъка, Фреди, Джейсън.
11.Играете ли игри? Лайнаркрафт.
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?Готина картинка. (http://travecaseninfetas.blig.ig.com.br/imagens/shemale43.jpg)
13.Любим Web Site? Click (http://arsonists.net/)
14.Каква OS ползвате? - Ko тва?
15.Любима програма? - Ъ?
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) - Порно.
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) - Ко е книга?
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? 78
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) - Ъ?
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) - С това, че съм НАЙ-ВЕЛИКИЯ ЧОВЕК НА ЗЕМЯТА!
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. - Да го духаш пич!
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка) - ЕФ БИ АЙ ще се върнат!
Е не, тва кърти направо! :shock: Просташко,ама забавно...
А за снимката няма да споменавам... :shock:
haha mn c00l izkazvane :P

snooppy_f
11-06-2005, 06:00
1.Petq
2.Mi 14 :lol:
3.Oven
4.Mi ot brat mi!
5.Mi ne znam kfo zna4i ama po princip mi e ^SnOoPpY_F^
6.E za vseki slu4ai ne e vsi4ko!
7.Ot iuni ili iuli ne znam
8.Vsi4ko kfoto mi haresa
9.xaX...Dj Damqn&Dinamit- Kuchak...xaX
10.Aktior liubim nqmam no film da - Ali G In The House 1 i 2
11.Mne
12. http://4at.info/pictures/shi_shi5.jpg Mi tova e edna ot tqh ina4e sa mn
13.e to e logi4no... www.teenproblem.net a ina4e i www.funnyalbum.com
14.WinXP Profecional
15.Flash
16.Za net za ni6to drugo ne mi trqbva
17.xaX mi 4e to 6tom sum tyka ne e qsno koe e...
18.mi nai-malko 3
19.Haikane po kafenetata i po Sf kogato imam vreme!
20.xaX....Imam trap4inki
21.miiiii...xaxa...podpi6ete se!
22. http://4at.info/pictures/ispankata_3.gif

Josefinne
11-06-2005, 13:32
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) :arrow: Aлександра
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят) :arrow: 18
3.Зодия? :arrow: Овен
4.От къде разбрахте за този форум? :arrow: От бившето(:cry:) ми гадже.
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) :arrow: Хареса ми името, звучи романтично. Сетих се за него от един филм.
6.Какво е форума за вас? :arrow: Място, където да си губя времето, когато ми е тъжно или се чувствам самотна.
7.От колко време сте негов член ? :arrow: Нямам представа точно. Отдавна, може би повече от година (това не е първия ник, с който се регвам).
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) :arrow: Почти всякакъв вид музика. Подбирам парчетата , не стиловете.
9.Любима песен/клип? :arrow: Supreme - Robbie Williams (страхотен текст). Любим клип - Pouretone - Addicted.
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) :arrow: По-философски, които те карат да се замислиш или казват нещо съществено. Любими филми от този род: "Matrix 1", "Inteview with the vampire", "Artificial Intelligence" , "The Bitterfly Effect", забавни "Shrek 1 & 2", "Madafascar".
11.Играете ли игри?(Любима игра?) :arrow: Не играя игри, играя игрички :twisted:
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) :arrow: Много са. Имам навка да си сменям уолпейпъра, а и аватара в зависимост от периода , в който се намирам. Пък и честно да си кажа ме мързи да го кача в нета, за да дам линк. :oops:
13.Любим Web Site?(Дайте Link) :arrow: httP://BeYou.AbdMp.org - моя форум.
14.Каква OS ползвате? :arrow: Windows XP
15.Любима програма? :arrow: Eксплоръра пише ли се за отговор на това? :lol:
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) :arrow: За убиване на скуката, комуникация, писане на доклади, програми, планове и пр.
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) :arrow: Компютъра.
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? :arrow: Зависи колко ми е скучно.
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) :arrow: Ами с компютъра, в интерес на истината. От време на време имам време да изляза с приятели, но на последък не намирам много такива. Поне компютъра няма да спре да ме обича - той никога не е започвал, нали?
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) :arrow: Аз съм неповторима за всеки отделен човек, всеки ме вижда с различно лице, всеки ден, но малко хора наистина са се запознали с мен, за да разберат това.
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. :arrow: Гледали ли сте "Всемогъщия Брус"? Там той има щастието да поговори с Господ и той го подкани да изкаже едно свое желание. "Световен мир" - каза Брус, а Господ отговори " Е, хайде, това става, ако ще ставаш Мис Свят. Кажи какво наистина искаш...?" Това е, което ще си задам аз. Какво искам наистина сега? Искам Него. :roll:
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка) :arrow: Всичко се връща. Рано или късно ще страдаш за греховете си, ще понесеш грешките си, ще разбият и твоето сърце. Готви се, грешнико, защото Адът е на Земята.
Не мога да кажа, че тази мисъл ме описва - просто в момента това ме вълнува.

vra4ka
11-06-2005, 16:58
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.)
Варсения :arrow: Варси
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят)
15
3.Зодия?
Лъвче какккк
4.От къде разбрахте за този форум?
от една френдка
5.Как избрахте ника си?(какво значи той)
ти нещо си приказвахме с гореспоменатата и тя предложи тва и така остана
6.Какво е форума за вас?
мии забавление и вече навик
7.От колко време сте негов член ?
година и половина минава даже
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?)
Музика хмммм сяква най си обичам денс и чалгийка :D
9.Любима песен/клип?
песен за сега на Инфернал Фром Парис то Берлин
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?)
Комедии най си обичам
Запознай се с нашите
Запознай ме с вашите са ми от любимите
11.Играете ли игри?(Любима игра?)
неееее
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link)
мииии ненам
13.Любим Web Site?(Дайте Link)
сякви ги има
14.Каква OS ползвате?
Екс Пи проф.
15.Любима програма?
хммм Real player
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?)
Инаформация
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това)
Книгата
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то?
2
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.)
тенис,баскетбол,аеробика ала бала
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас)
Живейте си животеца мили мои!
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете.
хехехех точно ти никога няма да пропунеш нещо
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)
http://bgalbum.com/albums/userpics/10390/Vodka%20s%20kompot_8f80fbebd8a5e36e20c5b4bcd5ec311 1.jpg
не питайте кво е тва :lol:

opasn0_sla5ka
11-06-2005, 18:01
1. ReNi
2.Na 14
3.StReleC
4.Ot eDna moq pRiqTeLka:)
5.EmI Po PrIncIp poVe4et0 mI pRiqTeli mI kaZvat "Rensi" i otTam Re6ih dA e r3ns1`[baby] :)
6.EMi mqSt0, kuDeTo m0Ga DA NaMeRq ne6t0 p0-nov0, RazLi4n0, inTeREsn0 i p0leZn0:)
7.eMi Ot SkoRo, nZ to4no dnI:)
8.Obi4aM VsqKaKva MuZika, beZ Nar0Dna, MeTuL i 0peRa...LuBiMiTE mi IzpuLniteLi sa mn0g0...:)
9.LuBiMiTe mi PeSni Sa Stra6No Mnog0 v RazLi4Ni sTil0vE, edNa Ot Tqh e AneLiQ-Vsi4Ko Vodi kum teB.mp3,sa6t0 taKa i AcTiv-ViCez.mp3 suPeRski SA:)
10.OboJaVam KoMeDiIiTe tUi KaTo ImaM Stra6n0 g0lqMo 4uVstv0 za HuMoR:)RomaNti4nIte KoMeDii MogaT da Me RazPla4at P0e4e otk0lk0t0 k0gat0 gleDam dRamA:) IMaM Mn LuBiMi FiLm4eTa:"MeAn GirLs", "Eurotrip", "Bride AnD PrejUdiCE" i t.n :)
11.Emi IgrAq DA:)Mn Obi4am "Icy ToWeR" i "DiNeR DusH" :)
12.Emi PoPaDaLa Sum Na WaLlPaPeR v KoiTo 4oVeK PraVi _ _ _ s Ku4et0 si:)
13. :arrow: http://www.142490.Sladur.com
14.XP-profesional
15.WINAMP
16.MaLe EBaSi RiTuRi4niQ VuPrOs :) Emi Za MeN Pc-to e Jiv0tA mi...Bez NeG0 NqMa Kv0 da PraVq preZ 50% Ot VreMet0 si:) IzPoLzVam g0 za Vsi4k0- 4aT,IgRi,NaMiraNe na VsqKaKva InfoRmaCiq,TurSeNe Na NovI PriqTEli v SaiToveTe za ZapoZnanStvA i T.N. :)
17.Az BIh Otg0v0rila Taka: I KOMPUTARA I KNIGATA, za6toto VsqKo eDn0 ot DveTE si IMa sv0et0 preDimStv0...:)
18.Emi poNeJe SuM VtoRa SmqNa Na DaSkal0 KaTo staNa Pc-t0 e PuRvot0 ne6t0,d0 k0et0 se Dok0svaM, sled DAskaLo Su6to tAka....Emi zna4i okolo 10 4aSa:)
19.Emi s Mn Ne6ta-iZliZam S PriqTeLi,s GaJeTo,4aTq,Rovq se v NeTa,TreNiRam u NaS raZli4Ni taNci nA po-QkitE hit4eta:)
20.Emi 4e Az Sum Edno MaLko SlaDi4k0 f-4e k0et0 e g0t0v0 na Vsi4k0,za Da PosTigne CelTa si...GolqMa SlaDuraNka suM i sUm Mn LuDa:)
21.KaKvO HaREsVaTe v EDno MoMi4e/Mom4e? My Otg: XaResVam SlaDur4eTa s 4uvStv0 za HUmoR,InteLeKt,Um, Da ZnaqT kakVo IskaT ot MoMi4eTo do SeBe Si, Da Ne JiVeQt zaRaDi SEX-a, Da ZnaQt kakVo iskAt ot JiVota, Da e GotinKo i SvqStnO i Nai-ve4e DA MojE Da Obi4a iStiNski:)
22. ViNagi SE CeLi v LUNaTa, TakA Dori I da Ne Q uCeLi6 6te Si SreD zVezDite :){}OBI4AM VIIII

forrzi
11-07-2005, 17:11
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) -александра
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят)-почти 13
3.Зодия?- скорпион
4.От къде разбрахте за този форум? -от 1 фр
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) -докато гледах задника на единчовек през прозореца :lol:
6.Какво е форума за вас? -БОЗА
7.От колко време сте негов член ? от незнам колко
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) green day gorillaz чат пат и prodigy eminem
9.Любима песен/клип? -толкова са мноооооогооооо
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) -ужаси психарщини всякакви
11.Играете ли игри?(Любима игра?) -:shock:
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) -моя...някой знаят защо
13.Любим Web Site?(Дайте Link) -неам
14.Каква OS ползвате? -
15.Любима програма? -
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) -нищо не е -само ме разсейва
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) -книга
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то?-много
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.)-дразня хората
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) -физиономийте ми
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете.-?
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)


СМЪРТ ЗА СМЪРФА,КОЙТО УБИ ГЪЛЪБА :!: :!: :!:

Dharma
11-07-2005, 18:11
1. Desislava
2.na 17
3.ra4e:)
4.miii...ei taka prosto popadnah na nego
5.haha toi e ot serial4eto po BTV "Dharma i Greg", vse o6te tursq Greg :roll:
6.vuv foruma vlizam ot 9 klas i tuk prekarvam golqma 4ast ot vremeto si, ponqkoga e super zabavno, drug put mi e adski tupo i ne vlizam po meseci...
7.ot 2-3 godini :shock: omg kolko mnogo
8.ami slu6am po4ti vsi4ko nai -ve4e pop, dance music, nqkakva po energi4na, mrazq texno..
9.sega na Avril-why
10.komedii ili sulzlivi film4eta; lubim aktior-Josh Hartnet(lele dano ne sum mu sburkala imeto :oops: )
11.da online igraq Pool;mnogo me biva ina4e si padam po4ti po vsqkakvi igri4ki :D
12.eee murzi me sa
13.mnogo sa, i nqmam nai-lubim
14. XP-home; ako pita6 za t'va
15.photoshop
16.za download music,nai-ve4e
17.haha zavisi
18.2-3
19.sportuvam do magazinite- :lol: ina4e nai-redovno sum na vuto6a
20.nepredskazuema sum 8)
21.koga ima6 rojden den(za da ti 4estitq specialno)-ooo kolko milo :oops: na 18.07 AXAXAXXAxaxaxa
22.nikoga, nikoga, nikoga, nikoga ne se otkazvai!!!

missing_
11-07-2005, 18:13
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) ....just missing :wink:
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят) ....15
3.Зодия? ....скорпион
4.От къде разбрахте за този форум? ....гугъл.ком :)
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) ...откраднах го от един готик форум :lol: пък иначе си правя връзка с една песен на еванесънс :)
6.Какво е форума за вас? ...страшно неподредено място :evil: място за убиване на време :P
7.От колко време сте негов член ? ...знам ли...вижте кога съм се регнала :lol:
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) ...от всичко по малко-към 50%метъл,25% чалга и останалото пънк :lol: много весела комбинация :lol:
9.Любима песен/клип? ...песните са адски много,а клиповече...да кажем че не съм по тях ;)
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) ...
11.Играете ли игри?(Любима игра?) ...не,на компа ми имам само некви пасиански,свен и едни бирички(флашче) :lol:
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) ...мързи ме :lol:
13.Любим Web Site?(Дайте Link) ...гугъл.ком 8)
14.Каква OS ползвате? .../me се опулва като идиот :shock:
15.Любима програма? ...уинамп оф корс 8)
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) ...за връзка с приятели/познати+музика :)
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това)
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? ...зависи...рекорда ми е лятото към 12 часа почти без прекъсване :oops:
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) ...излизания предимно,не спортувам и не гледам тв 8)
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) ...адски огромен инат :lol:
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. ...а ся де :lol:
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)...нямам трафик за глупости :P [/quote]

Neko_Dream
11-10-2005, 21:18
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) -> Красимир
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят) -> 18
3.Зодия?
4.От къде разбрахте за този форум? -> Хубав въпрос. Май беше случайно...
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) -> любим филм и просто не исках да изпозлвам другият... нещо много детски ми изглежда :roll:
6.Какво е форума за вас? -> оу, едно много приятно място, където мога да помагам на много хора по различен начин. Място за развлечение и тн.
7.От колко време сте негов член ? -> еми то си пише, кога съм се регнал. Но го знам от повече....
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) -> Ихааа.... много са.. смисъл всякаква. Предпочитам класика, джаз, рок... ретро, малко метъл, малко хард...
9.Любима песен/клип? -> Tve Verve - Bitter Sweet Symphony
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) -> харесвам комедий и филми, които те карат да се замислиш или такива в които има скрит замисъл и простите/обикновенните/редовните зрители не могат да открият. Любим филм - Fight Club, Matrix 1/2/3, Dragon Ball -/Z/GT (Anime), Ostin Powers 1/2/3, Kill Bil vol.1/2 и много други, за които в момента не се сещам.
11.Играете ли игри?(Любима игра?) -> игри, ми води се че играя... любима игра... хм... много са. Харесвам всякакви игри. Ако говорим за компютърни - Untreal и дам... но мога и много други. Ако говорим за игри като спорт - 3хБ, волейбол, малко футбол, тенис на маса, преди карах колело но ми го откраднаха и сега практикуването му е мааалко трудно :)
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) -> нямам определен...
13.Любим Web Site?(Дайте Link) ->
14.Каква OS ползвате? -> Така надежният Прозорци ЕксПъ :roll:
15.Любима програма? -> В Понеделник - тогава имаме най-интересните предмети.... а иначе mIRC /като програма и кодове, и глупости.../
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) -> еми за чат, писане във форуми, такива работи. Общо взето свързано с писане.... А иначе, много го уважавам, но в същото време няма да имам нищо против, ако го нямах.
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) -> книгата, въпреки че не чета много.
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? -> *смята* Баф мааа.... аз се чудя от къде ме болят очите ;)
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) -> писане във форуми, жалки опити да помагам на хората. Когато помогна на някой, едно ткаова топло чувство ме обзема.
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) -> ами, например че съм безсмъртен...
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. -> Как си? ; Ми сладък, благодаря че попита? А ти как си? :lol:
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка) :roll: -> Revenge is a dish best served cold.

He3HauKa
11-11-2005, 09:29
1.Daniela
2.15
3.Deva
4.uF mii veche ne pomnq...
5.He3HauKa-> mi neznam
6.Mi kato mi e sku4nu i...
7.maku
8.Tehno,retro,house.trance,i malku chalga :}->Dj Rush ,Dj Balthazar,Dj DobleD,Snap...
9.Dj Rush-I love you ,Snap-color of love,Infernal-form paris to berlin,Preslava-obe6tanie
10.qKi..:}Me4o pyh :roll:
11.tC
12uF nZ
13
14 x
15 x
16 Emi kato sam v kashti..... :}
17.Pc-tu
18.mi predi daskalo i vecher predi da izlqza
19emi izlizam s priqteli kafenca au ..:}
20 uF mi...... Rusi4ko i mn mn mn ludu :twisted:
21 Kfo iskash v momenta nai mnou?-> Da ne hodq na daskalo i da se naspaaa
22.KoiTo e mn Lubopiten barzu umira!I kill you {}

KiLlInG{}Me{}SoFtLy
11-13-2005, 13:20
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) Natali
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят) 16
3.Зодия? Taina :P
4.От къде разбрахте за този форум? Google.com
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) Ubivai me nejno
6.Какво е форума за вас? Interesno mestence
7.От колко време сте негов член ? 1 den
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) Ne mi se izbroqva
9.Любима песен/клип? Killing me softly
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) Komedii
11.Играете ли игри?(Любима игра?) Ne igraq
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) Nqmam :|
13.Любим Web Site?(Дайте Link) www.flirt4e.com
14.Каква OS ползвате? win 98
15.Любима програма? mIRC hahaha
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) Za 4at
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) Kompa :oops:
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? 3
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) Kuponi i tn
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) Ne se se6tam hahaha
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. Kakvo nai obi4am da pravq - s e x :)
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка) Fuck u hahaha

11-14-2005, 17:46
1.Истинско име... Анита
2.На колко години сте? А ако дамата е млада - 15
3.Зодия? Козирог
4.От къде разбрахте за този форум? не помня вече
5.Как избрахте ника си? сантра и спенс не ме обичаш вече... сантричка пък така и ми викат
6.Какво е форума за вас? място където си почивам
7.От колко време сте негов член ? от бая време
8.Каква музика слушате? ретро хаус но жсе пак зависи от песните. обичам баладите на металика както и френската музика
9.Любима песен/клип? селин дион - за да ме обичаш още
10.Какви филми харесвате? романтични с хубав краи - Карибски пирати - проклятието на черната перла
11.Играете ли игри? не не си падам много зарибена
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) ...
13.Любим Web Site?(Дайте Link) този е добре направен
/не се подмазвам/
14.Каква OS ползвате? оо нз
15.Любима програма? winamp xex
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) Музика и филми
17.Компютъра или книгата?(рс-то :(
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? 3 4
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) танци и разходки
20.С какво трябва да ви запомним? мисля нелогично но почти винаги сам на прав път никога не се отказвам
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. крем карамел или макарони на фурна?
22.Напишете нещо за спомен. Понякога стоя и мисля... друг път само стоя :)

Arsenal
11-16-2005, 16:51
1.Иван
2.15
3.Близнаци
4.А де кат не помня :)
5.Ми това е най-добрия отбор в Англия :lol:
6.Не знам точно
7.От скоро
8.Предимно всякаквас лек превес на определни изпълнители
9.Bow WoW - Basketball - клип.Savage Garden - To the moon and back - песен.
10.Всякакви гледам
11.Да играя :) FIFA,PES,NBA,NHL,POP,Black and White :)
12.Попадал съм на много,но вече не помня от къде
13.Arsenal-Bulgaria (www.arsenal-bulgaria.com)
Arsenal Com (www.arsenal.com[/url) :lol:
14.Windows :evil:
15.RivaTuner :lol:
16.За игри,музика,филми с две думи нелегалности :)
17.PC
18.Около 10 :twisted:
19.Със спорт по точно футбол :)(гледам и залагам) :) някой път и играя.
20.Футбол :)
21.Сладко или Солено ?
22.Човека от селото излиза,но селото от човека - не.

JoInTcHe
11-16-2005, 18:54
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) :arrow: Тони
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят) :arrow: почти 15
3.Зодия? :arrow: Лъв
4.От къде разбрахте за този форум? :arrow: ъъ,не помня
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) :arrow: Най-добрия ми приятел ми вика така .. JoInTcHe от Joint :twisted:
6.Какво е форума за вас?
7.От колко време сте негов член ? :arrow: От скоро 8)
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) :arrow: Метал слушам.Любими изпълнители .. Marilyn Manson, Rammstein,Korn, MurderDolls,SoAd и доста други
9.Любима песен/клип? :arrow: Офф ама наистина много
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) :arrow: Харесвам предимно ужаси.Любими актъори - Justin Pierce и Chad Michael Murray
11.Играете ли игри?(Любима игра?) :arrow: Не
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) :arrow: ъъ ..
13.Любим Web Site?(Дайте Link) :arrow: http://www.vampirefreaks.com
14.Каква OS ползвате? :arrow: XP-profesional
15.Любима програма? :arrow: ъъ
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) :arrow: Всичко!
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) :arrow: Компа :wink:
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? :arrow: 4-5,но не толкова през деня колкото през ноща :twisted:
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) :arrow: Ам постоянно навън с приятели по кафета .. т.н.
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) :arrow: Ха!
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. -----
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка) :arrow:
И ето ме- разпъната на кръст,
сърце прободено- мъртвец във яма,
показала на самотата среден пръст,
със злобата на мрака честно пряма.
Ехидно смела, в зъби с роза,
а огънят под мен със смях трещи;
хората са свели мисли в поза,
а погледът ми онемял крещи.
Безумна вещица на цветни танци-
проклета да съм в своя вечен прах;
подрънква злобата с оловни ланци,
напук на нея мен не ме страх.
Ела и прегърни ме, влюбена луна!
Вълна- искра, със песен замени ме
и само спомен за любов една-
това съм аз- така ти запомни ме.

Ashantitu
11-16-2005, 19:27
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.)
:arrow: Monika
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят) :arrow: 15
3.Зодия? :arrow: Deva
4.От къде разбрахте за този форум? :arrow: namerih go slu4aino
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) :arrow: idva ot imeto na pevicata (Ashanti) . Imahme edin kanal s edni priqtelki i bqhme Amerie , lil`kim , ciarra i az bqh Ashanti ma samo Ashanti ne mi haresva6e , za tova Ashantitu . I posle horata me zapomniha taka i taka si ostanah
6.Какво е форума за вас? :arrow: polezno i zabavno ; obmqna na opit i interesi ; mqsto kudeto moga da si promenq glednata to4ka po nqkoi vyprosi i da promenq i na tezi , koito smqtam 4e gre6at
7.От колко време сте негов член ? :arrow: ot dnes :)
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) :arrow: Nqmam opredelen liubim izpulnitel ili stil slu6am vsi4ko , koeto mi haresva ot vsqkakvi stilove :)
9.Любима песен/клип? :arrow: Mnogo sa mi liubimite pesni i klipove , no mnogo mi haresva na klipa na Queen - I want to break free :)
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) :arrow: Haresva mi mistur i misis Smith , O.C.- kvartalut na bogatite , Malkylm , Priqteli11 i Ot mestopretyplenieto sa serial4etata , koito sledq :)haresva mi i Ot liulka do grob , abe mnogo sa :)
11.Играете ли игри?(Любима игра?) :arrow: Igraeh predi Heroes lll , sega ne se zanimavam . Samo ponqkoga igraq na edna maloumna igra Chicken Invaders 2 , ujasno prosto e , ma ubiva vremeto :)12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) :arrow: mmm... ne se se6tam :)
13.Любим Web Site?(Дайте Link)
14.Каква OS ползвате? :arrow: Windows XP Professional
15.Любима програма? :arrow: Photo Shop
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) :arrow: Razvle4enie i si vadq doma6nite kaot me myrzi da gi mislq :)
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) :arrow: I dvete , nesravnimi sa spored men
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? :arrow: 2-3
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) :arrow: miii s PC-to , kafenca , priqteli , disko , narodni tanci , systezatelni tanci i tae-bo :)
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) :arrow: Mnogo sym diva i svbodoliubiva , vinagi imam mnenie i go kazvam vypreki vsi4ko , prekaleno direktna sym i mnogo mi znae ustata :)
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. :arrow: ami sega !
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка) :arrow: Koito grob kopae , grob kopae toi !
haahah 6eguvam se , ami to mi e na podpisa , no pak 6te go napi6a :

"Ne mi puka kakvo HORATA govorqt za men , puka mi SAMO kakvo govorqt za men horata , za koito mi puka !!!" (By MrLover)

miloto_girl_4e
11-17-2005, 17:20
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) :arrow: emi .. kazvam se Rali :D
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят) :arrow: na 15 i polovina :P
3.Зодия? :arrow: oFca sum(Oven de :!: :D )
4.От къде разбрахте за този форум? :arrow: slu4aino turseh ne6to iz google-to i mi popadna saita :)
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) :arrow: nicka mi si mi e otpredi da po4na da vlizam tuk .. e kakvo ozna4ava ... :lol: :lol:
6.Какво е форума за вас? :arrow: emi .. na4in za gubene na vreme :D
7.От колко време сте негов член ? :arrow: ot .. 13.02.2004godina(ako ne se luja :roll: )
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) :arrow: slu6am 4erno,dance & tehno :) lubim izpulnitel .. mai nqmam :lol: :lol:
9.Любима песен/клип? :arrow: Santra&Lubo - Bez teb... :?
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) :arrow: obojavam komediite,ama ot vreme na vreme mi stava ne6to i gledam samo ujasi :twisted:
11.Играете ли игри?(Любима игра?) :arrow: emi ne .. ama ina4e me kefi CS-a :lol: :lol:
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) :arrow: oh,ne mi se tursi sa... :roll:
13.Любим Web Site?(Дайте Link) :arrow: www.teenproblem.net :lol: :lol:
14.Каква OS ползвате? :arrow: Windows XP Professional
15.Любима програма? :arrow: neam :lol:
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) :arrow: ami .. za men e na4in na jivot.. super mnogo sum se pristrastila kum komputar4eto mi :D
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) :arrow: a ne moje li i dvete? ednoto NE pre4i na drugoto :!:
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? :arrow: 4-5 4asa nqkude ..no tova,kogato se pribiram rano,a kato se pribera po kusno kum 2 4asa :wink:
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) :arrow: e pa izlizam s friends.. s gadjeto.. taka se razvli4am az :P
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) :arrow: ami .. s tova,4e se opitvam da ne sam kato pove4eto .. (razbiraite go,kakto iskate :!: )
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. :arrow: si4ko si pital,spox :lol:
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка) :arrow: fOr tHe wOrLd yOu aRe sOmEoNe,BuT FoR sOmEoNe yOu aRe thE WoRlD :!:

WingsOfButterfly
11-18-2005, 18:49
1.Petq
1.15
3.Rache :)
4.Edin priqtel beshe pisal tuk ..i si napraih reg .. i pochnah da pisha razni nesmisleni neshta :P
5.Emi principno neiskah nikoi da znae koq sym .. kogato si praih registraciqta slushah HIM - Wings Of Butterfly .. i takam :)
6.Emi ot nqkolko dni postoqnno sym tuk .. zaribqvka e :D
7.Ot okolo sedmica i neshto :)
8.Ami ... mnogo haresvam NW i Him na NW-Feel For You iii Forever Yours .. kakto i oshte mn drugi .. a na Him - Join me,In Joy And Sorrow, Bury me deep inside in your heart .. i dr. :) maii .. mnou stanaha :)
9.Nemo .. i Wish i had an angel
10.Psihotrilyri :) Zybolekyrqt :P~ izlygahh tfa e mnou brutalen film
11.Mne ni si padam po games
12.Ne e mnogo besen ama mi haresva ---> http://torrent.telecablenet.com/data/Pictures/Fantasy%20Wallpapers/Darkchylde/Darkchylde%20011.jpg
13. http://www.teenproblem.net :P~
14. a ?
15.Skype
16.Za chat i muzika .. ami nz kvo e za men .. po golqmata chast ot vremeto si prekarvam na nego .. znachi bi trqlo da mi e vajno :P
17.Be .. principno trq da e knigata .. ama koi v dneshno vreme chete ?!
18.Ami .. shest ... plus minus edin .. nqkade tam :)19.Ahahah s PC-to :)
20.Emi .. nishtu ni vi trq da me pomnite :)
21.Ami .. mislq che vsi4ko si popitahte :P
22.Ezika e izvor na nedorozomeniq :P <By Shekspir>

NaSkO_
11-19-2005, 15:22
1.Истинско име-Наско
2.На колко години сте-стар съм(16) :lol:
3.Зодия- Близнаци
4.От къде разбрахте за този форум- от един друг форум
5.Как избрахте ника си-Моя ник означава безмъртие :P
6.Какво е форума за вас- Форум :D
7.От колко време сте негов член-две седмици
8.Каква музика слушате- всякаква
9.Много са!
10.Какви филми харесвате?= Любим филм-Never die Alone
11.Играете ли игри?-CS.Menager i dr.
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали- ---
13.Любим Web Site----
14.Каква OS ползвате---
15.Любима програма-BTV!!!
16.Какво е PC-то за вас-Z kakvo li ne!
17.Компютъра или книгата-Mnogo ama mnogo qsno 4e PC to!!!!!
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то-3-4
19.С какво се развличате от ежедневието-Treniram boks igraq basket i dr.
20.С какво трябва да ви запомним- ami neznam vie kajete :P
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете-nqma takuv!
22.Напишете нещо за спомен-Guns don t kill people, people kill people!!

California
11-19-2005, 16:04
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.)
Софи
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят) 17
3.Зодия? Близнаци

4.От къде разбрахте за този форум? ами от една приятелка която също влиза тук

5.Как избрахте ника си?(какво значи той) ами идва от една песен на 2РАС-California love

6.Какво е форума за вас? хм...

7.От колко време сте негов член ? няколко месеца

8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?)
ами кажи речи почти всичко без чалга и метъл
9.Любима песен/клип?
амииии...любим клип нямам но ми харесват всички в които има добра хореография
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?)
"От люлка до гроб","Къщата на восъка"(май така се превежда),"Готика" и разни други....

11.Играете ли игри?(Любима игра?)
тц
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link)
уф и аз не се сещам ся
13.Любим Web Site?(Дайте Link)
ахахах
ми и за тва не се сещам
14.Каква OS ползвате?
Windows XP Professional

15.Любима програма?
Photo Shop и Photo Filter
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?)
ами да си губя времето

17.Компютъра или книгата?(замислете се над това)
сравненията са излишни...и двете си имат своите качества

18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? Arrow всеки ден е различно

19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.)
ами...ходя на танци,излизам с приятели или с гаджето ми,ям,спя....
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас)
уважавам хора които знаят как се живее...и не обичам комплексарите

21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете.
оф...
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)
амииии вижте ми подписа!Тва е! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

art_lady
11-19-2005, 19:01
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) Monika
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят)14
3.Зодия? rak
4.От къде разбрахте за този форум? kakto si cykah iz neta i go namerih
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) ami i az neznam..iskah da se razbira 4e se zanimavam s risuvane(predi vlizah samo kato gost)
6.Какво е форума за вас? razvle4enie
7.От колко време сте негов член ? offf ami neznam
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) pop-folk ANELIAA
9.Любима песен/клип? Vsi4ko vodi kam teb
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) mnogo rqdko gledam filmi,ama ina4e obi4am komedii
11.Играете ли игри?(Любима игра?) da,Theims2Nightlife
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) ne se se6tam
13.Любим Web Site?(Дайте Link) http://www.planeta.tv/forums/index.php?s=896b00a8fa3985efb4324e985a8df6d2&showforum=18
14.Каква OS ползвате?
15.Любима програма? Photoshop
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) ejednevie
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това)mai kompa
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? 5-6
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.)hodq na moderen balet v balet Magiq
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) s tova 4e sam nai-golqmata fenka na Anelia
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете.
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)
Celi se vlunata,taka dori i da ne uspee6 vinagi 6te si sred zvezdite!

vesijoi666
10-03-2013, 18:17
1.Истинско име. Веси.
2.На колко години сте ? 18.
3.Зодия ? Близнаци.
4.От къде разбрахте за този форум ? Случайно го видях.
5.Как избрахте ника си ? Просто едно хрумване.
6.Какво е форума за вас ? Място където да си убивам времето.
7.От колко време сте негов член ? Одавна.
8.Каква музика слушате ? Hip Hop, Dubstep
9.Любима песен/клип ? G Dogg & Jenny & Imp - Хиляди въпроси, хииляди емоции
10.Какви филми харесвате ? Приключенски,криминални,би ографични,Ема Робъртс, Кирстен Дънс, Семейство Милър
11.Играете ли игри ? Не.
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали ? Пас.
13.Любим Web Site ? www.vbox7.com
14.Каква OS ползвате ? Използвам две.
15.Любима програма ? Нямам.
16.Какво е PC-то за вас ? Място за комуникация главно, гледане на филми и слушане на музика.
17.Компютъра или книгата ? Книга.
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то ? Безброй.
19.С какво се развличате от ежедневието ? Чета книги,слушам музика и гледам филми.
20.С какво трябва да ви запомним ?Че съм трудин характер но с голямо и добродушно сърце. =)
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете . Няма такъв.
22.Напишете нещо за спомен . Във всеки труден момент се крие лъч светлина.

Bunny Monster
10-20-2013, 13:20
И този ще попълня c:

1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) - Катя. -.-
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят) - ...
3.Зодия? - Дева.
4.От къде разбрахте за този форум? - От един дебил. ;з
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) - Ми тва е "сценичното" ми име. хД
6.Какво е форума за вас? - Нинам.
7.От колко време сте негов член ? - От днес :D
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) - Рок и метъл основно... ъм, Sleeping With Sirens & Asking Alexandria делят първото място, после следват още много рок групи, но не ми се изброява...
9.Любима песен/клип? - Много са.
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) - Ужаси.
11.Играете ли игри?(Любима игра?) - Не.
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) - Не ми се ровичка.
13.Любим Web Site?(Дайте Link) - http://www.tumblr.com ^-^
14.Каква OS ползвате? - Ко да се...? Ко каза, ко?
15.Любима програма? - Нямам.
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) - Машина. Основно го използвам, за да влизам в тъмблр.
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) - Без да се замисля, ще отговоря КНИГАТА. Вкъщи има стотици книги и всичките до една съм ги изчела.
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? - 2-3
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) - Четене и поезия.
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) - Мазохист съм. :D
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. - ...
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка) - "Хората, които разрушават света, са с костюми, а не татуировки" ми харесва, затова реших да го постна. c:

Котка.
10-22-2013, 11:02
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) ок
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят) :lol:
3.Зодия? рак
4.От къде разбрахте за този форум? не помня, открих го 2011 май
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) първото нещо, което ми хрумна
6.Какво е форума за вас? място където да убивам времето
7.От колко време сте негов член ? 2 години и повече
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) всякаква, нямам любим
9.Любима песен/клип? Много са ми любимите песнички ;д
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) За жанр ... харесвам всякакви без романтични и ужаси.Актьор Иън Сомърхолдър, филмите са много
11.Играете ли игри?(Любима игра?) Много ... най - често си цъкам cs, не че ми е любима ;д mortal combat, guitar hero - класика <3
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) мързи ме ;д
13.Любим Web Site?(Дайте Link) нямам любим
14.Каква OS ползвате? windows xp, 7, 8
15.Любима програма? ъм..зависи?!?
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) нет, игри
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) Взависимост от настроението ми..
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? 2
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) лично е ;д
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) отново
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. weird
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)

.

t.A.T.u.
10-24-2013, 21:08
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) Мария
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят) 17
3.Зодия? Телец
4.От къде разбрахте за този форум? Гугъл
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) Име на група
6.Какво е форума за вас? Не знам ;д
7.От колко време сте негов член ? От скоро
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) Всичко
9.Любима песен/клип? Julia Volkova - I didn't wanna do it
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) South of nowhere; Friends
11.Играете ли игри?(Любима игра?) Streets of rage
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link)
13.Любим Web Site?(Дайте Link) Facebook
14.Каква OS ползвате? Windows 7
15.Любима програма? Фотошоп
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) За снимки
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) Компютър
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? Не знам... Не много
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) Пиене в парковете ;д
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) Същото като на минали въпрос ;д
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. Любими цигари - Кинг ;д
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка) http://i1.ytimg.com/vi/YcQyaZULT4U/hqdefault.jpg

アイス龍
10-27-2013, 09:26
1.Любомир
2.17
3.Водолей
4.Отдавна беше , даже не помня вече :D
5.И аз не знам как ,означава леден дракон
6.Средство за губене на време
7.Няколко години , но си забравих паролата и трябваше да си направя нов акаунт :D
8.Почти всякаква като изключим чалга и български рап.
9.http://www.youtube.com/watch?v=DskVK26wmDY
10.Комедии най-много
11.Прекалено много играя :D - Едни от любимите ми игри са Continenth of the ninth Seal,Cabal,Garry's Mod
12.
13. http://9gag.com/ :D
14.Windows 7
15.Нямам любима програма :D
16.Най-много го използам като средство за комуникиране с приятели от други градове и за игране на игри.
17.Компютъра
18.7-8
19.Игране на игри , гледане на филми/сериали.
20.Нищо не ми хрумва в момента :D
21.
22.Ignorance is bliss

koceto_kr
11-22-2013, 08:33
1. Костадин
2. 16, след 2 месеца на 17
3. Водолей
4. Не помня ;д вероятно съм търсил нещо в google и съм попаднал на тема от форума
5. Ника ми представлява името, с което ме наричат околните (Коцето), долна черта и първите 2 букви от фамилията ми.
6. Забавен, в който можеш да намериш доста хора със сходни интереси и да завържеш приятелства.
7. Преди имах регистрация, която забравих :D а с тази съм от няколко дена
8. Рок (във всичките му подстилове и разновидности), Метъл (във всичките му подстилове и разновидности), Пънк, Пост-Хардкор, Метълкор, Деткор, и други подобни...абе обобщено - всичко, което е по-хард.
9. Много са любимите ми песни и клипове, затова постнатият клип няма да бъде нещо от сорта на "най-любим" или други. Ето го клипа: http://www.youtube.com/watch?v=Xl1lS6B9pMc
10. Харесвам хоръри, комедии и фентъзита. Любими филми имам много, а за актьор - също са много, но да кажем Алън Рикман или пък Джони Деп.
11. Напоследък не цъкам много, чат пат играя DC Universe Online, когато нямам какво друго да правя.
12. В момента не ми се търси ;д
13. http://www.facebook.com ; http://www.ask.fm ; http://www.9gag.com ; http://www.youtube.com
14. Windows 7
15. Photoshop
16. Използвам го за чат, слушане на музика, мотане в нета, убиване на скуката
17. Всичко зависи от самата книга. Но ако говорим обобщено - книгата.
18. Не съм засичал - има дни, в които съм по 1-2 часа, дни, в които не сядам на него, както и дни, през които съм цял ден пред PC-то
19. Свиря на китара, слушам музика, излизам с приятели, чета книги, гледам филми.
20. Манията ми към шоколада, и с това, че съм способен да изям 21 палачинки на едно ядене.
21. Какъв е идеалът ми за момиче - като начало УМНА, добра, по възможност да не слуша (и дори да мрази) чалга, цветна коса (примерно червено, синьо, зелено, лилаво и т.н.), бих се радвал, ако има пиърсинги или флеш (в границите на нормалното, а не надупчена като член на африканско племе, а флешовете да са най-много 2 - на всяко ухо по един), ако е метълка - още по-добре, да не се държи като кифла/кучка, да бъде възпитана, и да успява да ме кара да се усмихвам винаги, щом я видя - независимо дали на снимка или на живо.
22. Your knife - my back; my gun - your head.

yolo..
12-08-2013, 10:22
1.Надежда.
2.След 3 месеца и половина правя 15 :d
3.Овен
4.От къде разбрахте за този форум? Случайно попаднах...
5.You Only Live Once, за малкото години, на които съм, разбрах, че наистина е важно да цениш всичко в живота, да живееш така, както на теб ти харесва, а не да слушаш хората. В семейството ми имаше много лоши мигове, изгубих хора, които наистина много обичам и затова разбрах, че не трябва да пестим обичта си към близките. Всяка минута трябва да доказваме колко много държим на тях...
6.Какво е форума за вас? Място, където се разсейвам.
7.От колко време сте негов член ? От август месец.
8.Каква музика слушате? Слушам абсолютно всякаква музика. Имам много любими изпълнители... Scorpions, Madonna, Deep Purple, Europe, Radiorama, Enriqe Iglesias, Shakira, Whitney Houston etc.
9.Любима песен/клип? Страшно много са, но http://www.youtube.com/watch?v=EDwb9jOVRtU , http://www.youtube.com/watch?v=kvDMlk3kSYg , http://www.youtube.com/watch?v=2FgDles4xq8 , http://www.youtube.com/watch?v=xqCKvUSik-I , http://www.youtube.com/watch?v=n4RjJKxsamQb Стига толкова, че се увлякох. :D
10.Какви филми харесвате? Кръстникът, Чудовищен, Мъж под прицел, коледни, комедии, екшъни... адски много са.. Актьорите също... Ал Пачино, Марлон Брандо, Робърт де Ниро, Дензъл Уошингтън и още мноого.. Страшно много са великите актьоти...
11.Играете ли игри? Амии преди играех някакви ..пълни простотии :д
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) Ох, мързи ме :д
13.Любим Web Site?(Дайте Link) https://www.facebook.com/ , http://www.youtube.com/ , http://www.ask.fm
14.Каква OS ползвате? Windows 7
15.Любима програма? Мм не знам..
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) За чат, слушане на музика, понякога чета книги, търся информация, която ме вълнува и така...
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) Книга!
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? Различно. След училище и тренировка съм доста изморена и понякога сядам за кратко време. Най-много време прекарвам пред компютъра в неделя.
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) Тренирам лека атлетика, обичам да прекарвам, колкото се може повече време с приятели..
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) Че съм зодия инат и обичам да споря, дори и да не съм права. Държа си на моето. "Аз мога."
21.Любимият ми предмет в училище - Български език и литература, и Английски език
22.No pain, no gain.

today_was_a_charytale
08-21-2014, 18:57
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.)
Александра

2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят)
14

3.Зодия?Близнаци.

4.От къде разбрахте за този форум?
Ровех се из интернет и попаднах на форума.

5.Как избрахте ника си?(какво значи той)
Попринцип е взет от песен на Тейлър Суифт-Today was a fairytale.Смесих fairytale и името на любимата ми двойка от един сериал (Chair) и стана chairytale.

6.Какво е форума за вас?
Място за споделяне, място където да изгубиш време, когато ти е скучно или ако се нуждаеш от помощ за нещо.

7.От колко време сте негов член ?
От няколко дена.

8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?)
Слушам почти всякаква музика (без чалга, рап и други подобни).Любимите ми изпълнители за Lana del Rey и Taylor Swift.

9.Любима песен/клип?
За сега не съм намерила песен, която мога да кажа, че ми е любима.Има такива, които много ми харесват, но нямам любима.

10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?)
Мисля, че харесвам почти всички жанрове филми, без фантастика, екшън, кримини или научни.Любимите ми филми са Закуска в Тифани и Великият Гетсби (новата версия), а любимата ми актриса а Одри Хепбърн.
11.Играете ли игри?(Любима игра?) Не.
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) За сега не съм попадала.

13.Любим Web Site?(Дайте Link) http://r.search.yahoo.com/_ylt=AwrBT.HMP_ZT2l4AcmRXNyoA;_ylu=X3oDMTEzaDFra25 vBHNlYwNzcgRwb3MDMQRjb2xvA2JmMQR2dGlkA1ZJUDUwM18x/RV=2/RE=1408675917/RO=10/RU=http%3a%2f%2fgossipgirl.alloyentertainment.com% 2f/RK=0/RS=fR3Zm5oEXJII.m6G2EAYOhgPTtI-


14.Каква OS ползвате? Не знам какво е.
15.Любима програма? Photoscape

16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) Нямам мнение.

17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) Книга.
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? Не знам.

19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) Социални мрежи, хубава книга, разходка по магазините.

20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) С това, че съм си аз.

21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете.
Любим цвят :D ?Бледо розово.

22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)

"Обувките са прозорец към душата на човека"-Моя милост ;*

Mary_Jane_69
08-22-2014, 07:15
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.)
Алберта
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят)
26
3.Зодия?
Телец
4.От къде разбрахте за този форум?
Мн време
5.Как избрахте ника си?(какво значи той)
thug life
6.Какво е форума за вас?
средство да намирам готварски рецепти
7.От колко време сте негов член ?
Мн
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?)
Криско
9.Любима песен/клип?
Видимо Доволни :)
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?)
Titanic, The vampire diaries
11.Играете ли игри?(Любима игра?)
Дота2 и пакман
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link)
Дайте дефиниция за бесен, с бяс?
13.Любим Web Site?(Дайте Link)
Не казвам
14.Каква OS ползвате?
Линокс
15.Любима програма?
Terminal
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?)
Да слушам на Криско песните
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това)
Пц
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то?
22h
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.)
Нямам мисля
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас)
Вие ще си прецените :)
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете.
Любим цвят - нямам
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)
"Ако някой се опитва да те бутне долу, значи той вече е по-долу от теб." :)

MonnyMonsterr
03-18-2015, 20:09
1.Истинско име... - Симона.
2.На колко години сте? - 19.
3.Зодия? - Дева.
4.От къде разбрахте за този форум? - Не помня. Знам го от много одавна, но отскоро прекарвам повече време тук.
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) - Исках нещо с което да се представям навсякъде, а не постоянно да си измислям нови никове. Реших да комбинирам Мони (съкратения вариант на името си) с Монстър (от напитката Монстър Енерджи).
6.Какво е форума за вас? - Място за споделяне и изразяване на мнение.
7.От колко време сте негов член ? - От години (не знам колко), но както написах по горе, отскоро съм активна.
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) - Слушам предимно метъл. Предпочитам групи пред солови изпълнители. Не знам дали имам любими, но напоследък съм се захласнала доста по Менсън.
9.Любима песен/клип? - Ashes Remain - Right Here
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) - Като жанр харесвам хорър и приказно фентъзи. Обичам и филмите на Тим Бъртън. Нямам любим филм, но имам любим сериал - "Зловеща семейна история". Любимия ми актьор пък е Джони Деп.
11.Играете ли игри?(Любима игра?) - Играя една онлайн игра.
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) - Не мога да се сетя.
13.Любим Web Site?(Дайте Link) - Нямам.
14.Каква OS ползвате? - Windows XP
15.Любима програма? - Нямам.
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) - Как какво, компютъп - както за всички хора. Използвам го за забавление и информация.
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) - И двете. Но ако наистина трябва да избирам бих избрала компютър, защото там има и книги. (Вярно, че са електронни и не е същото... но все пак ги има.)
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? - Не мога да кажа. Много е относително защото имам доста объркан график. Понякога седя за 1 час, друг път прекарвам по 5 часа или цял ден.
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) - Рисувам, понякога пиша, търся някакви странни неща в интернет и чета за тях...
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) - Няма как да ме запомните след като ме знаете само като никнейм и аватар. Но повечето хора които са ме виждали на живо ме запомнят с цветната ми коса (сега е лилаво и синьо).
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. - Какво си пропуснал? - Не знам, защо ме караш да мисля за това?
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка) - Обичай живота, и той ще те обича. (Ще ти пратя и рандом картинка, защото гледам че нещо не ти пращат.) https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10985370_596482327154748_1165013654737561231_n.jpg ?oh=2743c6ffe5e2476facf26a585d8aa904&oe=55B5EB99

SheIsWolf
03-19-2015, 16:59
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) Мая...мразя го
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят)
3.Зодия? близнаци
4.От къде разбрахте за този форум? от форумите :D
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) Нищо спесиално, имаше една песен с това заглавие.
6.Какво е форума за вас?Не знам..Нещо интересно
7.От колко време сте негов член ?1 седмица :D
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?)||поп, кпоп.Много са.
9.Любима песен/клип?Lee Hi-Over
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?)Фантастика.Нямам.
11.Играете ли игри?(Любима игра?) Лига
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) http://prikachi.com/
13.Любим Web Site?(Дайте Link)нямам
14.Каква OS ползвате?Дъъъ
15.Любима програма?Намам
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?)Геймърско.Игри
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това)и двете
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то?3-4 вечерта
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.)papercraft
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас)Нищо :D
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете.не се сещам
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка) http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/bwy1426787936t.jpg ежедневие

kaRamella
03-21-2015, 17:06
1.Истинско име...(Само име без фамилия и др.) Фики Стораро
2.На колко години сте?(Дамите може да не отговарят) Добре
3.Зодия? Телец
4.От къде разбрахте за този форум? от Мама :D
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) от една тъпа песен ;д
6.Какво е форума за вас? ежедневие;понякога забавление;често и ми помага за някои неща
7.От колко време сте негов член ? под аватара пише
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) Ей Фиги Фиги
9.Любима песен/клип? Серебро - Мало тебя за клип; а песни ..о много са.
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) Аштън Кътчър
11.Играете ли игри?(Любима игра?) Hayday
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) http://33.media.tumblr.com/c02563b73455dab9c5a8d80594228bbd/tumblr_mmxramqSPz1rq6tafo1_500.gif
13.Любим Web Site?(Дайте Link) нямам любим
14.Каква OS ползвате? в момента на телефона iOS7,компа ми е windows 7 , a таблета Андроид 4.2.4
15.Любима програма? нямам
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) комуникация и информация..и тук таме за филми/сериали
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) ще избера комп.защото и на него чета книги/
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? абс.всеки ден ми е различен.
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) в момента не мога с нищо
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) то с каквото трябва вие сте ме запомнили
21.Задайте си въпрос,който според вас съм пропуснал,и си отговорете. Пръцкате ли тайно? - Не . ( Днес съм много дебилна и въобще не се гордея с това)
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)
http://33.media.tumblr.com/139bd562678abb95f1446d8029c1b4d3/tumblr_msi64pccdU1sorjc4o1_500.gif
http://38.media.tumblr.com/0542f670646ff1a02307ef2a1cdb8326/tumblr_mhe1chXOgd1qk5jzvo1_400.gif

yolo..
06-03-2015, 06:52
1.Истинско име... Надежда
2.На колко години сте? 16
3.Зодия? Овен
4.От къде разбрахте за този форум? Като по-малка си задавах разни въпроси в Google и така.. 2013 се регистрирах.
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) YOLO - you only live once. И не не съм го написала с мисълта, дай като живеем един живот да се напиваме, друсаме и т.н. Видяла съм колко ценен е животът...Колко бързо можеш да го загубиш...
6.Какво е форума за вас? Място за развлечение.
7.От колко време сте негов член ? Почти две години.
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) Не се ограничавам само с един стил.
9.Любима песен/клип? -
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) Екшън, Романтика, Комедия. "The Godfather'', "Бригада'', "The Vow''
11.Играете ли игри?(Любима игра?) Не.
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) -
13.Любим Web Site?(Дайте Link) -
14.Каква OS ползвате? windows 7
15.Любима програма? -
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) Музика, филми..
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) Книга.
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? Различно.
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) Разхождам се.
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) -
21.Задайте си въпрос,който спред вас съм пропуснал,и си отговорете. -
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка)-

zarazitelq
06-13-2015, 09:40
1.Истинско име : Денислав.
2.На колко години сте? : 13
3.Зодия? : Везни.
4.От къде разбрахте за този форум? : От друг форум.
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) : Просто ей така не значи нищо.
6.Какво е форума за вас? : Място пълно с загорелтаци.
7.От колко време сте негов член ? : Няколко часа.
8.Каква музика слушате?(Кой ви е любимия изпълнител?) : TRAP, Dubstep, RAP, Hip-Hop.
9.Любима песен/клип? : Нямам.
10.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) : Fast and Furious 1/2/3/4/5/6/7
11.Играете ли игри?(Любима игра?) : Counter-strike 1.6
12.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link) : http://orig05.deviantart.net/7e33/f/2013/150/6/4/sexy_lady_wallpaper_by_lozanojack-d678li8.jpg
13.Любим Web Site?(Дайте Link) : www.facebook.com
14.Каква OS ползвате? : Windows 7.
15.Любима програма? : Photoshop.
16.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) : Фейсбук, форуми, и най-вече PHOTOSHOP!
17.Компютъра или книгата?(замислете се над това) : Книгата.
18.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? : 7/8ч
19.С какво се развличате от ежедневието? (хоби,спорт и тн.) : Лостове.
20.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) : Не знам.
21.Задайте си въпрос,който спОред вас съм пропуснал,и си отговорете. : Коя игра най-много мразите? : МАЙНКРАФТ! :@
22.Напишете нещо за спомен.(Ваша мисъл,Мото,Виц...Може и картинка) : Днешните курви са като азбуката. Повечето са съгласни!