PDA

View Full Version : smis1l1t



greenleaf
11-04-2005, 20:15
Vseki 4ovek osmislq svoq jivot po razli4en na4in. Kak pravite tova vie? To e qsno 4e e kompleksno, ama mojete li da kajete koe e nai-vajno za vas - liubov, priqteli, semeistvo i t.n...v1ob6te ako smetnete 4e si zaslujava da se razs1jdava po tova..neko go napravim :roll:

11-04-2005, 21:42
Апстрактно е да се каже кое е най-важно от любовта, приятелството, семейството и т.н. Според мен и за мен най-важно е да се открие връзката между всички тях, защото всички по отделен начин са важни за нас и ако успеем да намерим нашето място в тая връзка иделно. Не трябва да прекрачваме границата и да пожертваме едното в името на другото.

LP_girl_14
11-05-2005, 11:25
Не мога да определям кои са най-важните неща в живота ми.Всичко е взаимно свързно и със сигурност ще ми е много трудно ако загубя любовта или семейстовото ми или пък приятелите.Всички те участват в моя живот,карат ме да се усмихвам,да се чувствам обичана и да намирам със всеки изминал ден още някоя причина за да се живее.Взети заедно,те образуват моя мъничък свят.Без тях,аз нямаше да съм същата каквато съм сега.За мен те са всичко и ги обичам безкрайно много :D

Tedka-Medka
11-05-2005, 11:29
незнам кое е най-важно,защото
и незнам как ще живея,
ако загубя приятелите си,семейството
или любовта на любимия 4овек..
вси4ки те имат еднакво зна4ение
за мен..

Nicy
11-05-2005, 11:52
Tova sa 3 ne6ta bez koito 4ovek ne moje...Ako zagubish semestvoto si tova 6te e ggolqma zaguba,za6toto te sa ti davali obi4,dom,griji i t.n....v tozi slu4ai lubiqt i priqtelite ti 6te te podkrepqt i 6te te nakarat da prodylji6 napred.Ako zagubi6 4oveka,koito obi4a6 6te stradash,6te te boli,6te se 4uvstva6 ujasno..togava pak priqtelite mogat da te podkrepqt i ako sa istinski fr syshto te obi4at,a znaesh 4e horata ot semeistvoto ti vinagi 6te te obi4at i 6te ti pomagat,ako gi pomolish za ne6to.I nakraq..Ako zagubish priqtelite si-semeistvoto e i lubimiq sa pak nasre6ta,no koito nqma priqteli 6te mu e trudno,za6toto q si predstavi 4e se skara s lubimiq si 4ovek..nqma da ima pri kogo da otide da popla4e(moje i pri semeistvoto)....Vijdate li,vsi4ko e vzaimno svyrzano..ima i drugi vajni ne6ta,no tezi sa po temata. :roll:

alexxgold
11-05-2005, 12:00
Мисля, че смисълът на живота е да се стараем той да е пълноценен. Много ясно, че да имаш интимна половинка, любящо семейство и верни приятели, които държат на теб, са едни от най-важните фактори за пълноценността на живота. Така че аз също не мисля, че някой би се отказал от тези духовни блага. А между другото също така смятам, че един живот е наистина изпълнен със смисъл, когато си направил нещо добро за света и НЯМА ДА Е БИЛО СЪЩОТО, ако не си се бил родил. :wink:

SancheZzZz
11-05-2005, 12:02
Не мога да кажа кое е най-важно.Семейството, приятелите ми, най-скъпото момче в живота ми.Тва са не е само едно.Но важното е да ги оценим че ги имаме.Така мисля...

DeSiTo0o
11-05-2005, 13:36
Ami...za men nai-vajnoto ne6to v jivota sa priqtelite,lubovta i semeistvoto.Razbira se 4e si struva da se razmi6lqva za jivota i bude6teno...no...az mai ne sum ot horata koito 6e sednat da mislqt za bude6teto si...az pravq tova koeto mi e na surceto,posle moje i da se pozamislq malko... :roll:
...i kakto kaza Elena ot BB2 "Dori ako padna 6e znam 4e sum sko4ila sama,a ne nqkoi me e butnal..."
:wink:

NeNaSiTnA_TA
11-05-2005, 15:47
za da si 6tastliv tr da ima6 i dobro semeistvo koeto te razbira i verni pr koito da sa do teb i lubim 4ovek,koito te obi4a i o6te kup drugi ne6ta!nemoga da opredelq koe e nai-vajnoto za men no kogato te varvqt v "komplekt"moje da se kaje 4e si kasmetliq i 4ovek roden pod 6tastliva zvezda!!!

11-06-2005, 12:19
любов..тва ми е абсолютно достатъчно на нем,за да съм истински щастлива..нищо друго..тя обхваща и семейството,и приятелите и..любимия човек..

party_girl
11-06-2005, 18:49
nqma6e li ve4e takava tema :roll: :?: