PDA

View Full Version : ИСТОРИЯТА НА НИКА ВИ



teenkopele
11-04-2005, 23:07
Абе хора, якоинтересно ми е да скивам поне част от историите, които седят зад никовете ви !

Моята ще я разкажа :lol: 'на късо' :lol: , защото ме мързи да пиша:


С едни френдове ходихме на лагер на Рибарица. (тогава БеХ края на ...клас) ..бяхме си зели мнооого пиене и един/два чипса да има нещо да мезим.(...всичко на всичко напълнихме един среден сак на full max) :o 8)
Бързо ги измуахме и налазихме пиенето...първата вечер мина горе долу добре....АБЕ ебавам се! СУПЕР яко беше :lol: ! Последнката вечер изтрештели и изхарчили сички "парични средства" тръгнахме на search за кинтаж :shock: ...накрая малко не ни дости гна за водка и даскалката ни додаде! :D
И така почнахме да поркаме и след малко ми се роди в главата тая пчела: БРЪМЗЕ ...лелееееееееее кат' се сетя колко съм се хилил...просто не е истина! :D :D :D 8)

ХАЙДЕ ВИЕ СТЕ !!!

priti_kiti
11-04-2005, 23:24
emi na men priqtelite mi pove4eto mi vikat priti.a i edno moe biv6o gaje mi vika6e priti kiti :lol: i ot tam

loLwTf
11-04-2005, 23:41
4есно по-глупави никове не съм виждал.а пък това 'ало сенсеи' е хипер смотано ама на max ...
моя ник мисля 4е вси4ки го разбирате,но ми е наи-интересно ника на 'stesnitelnata' как си го е измислила.много и отива на характера.
едит:уффф забраих какво ...

teenkopele
11-04-2005, 23:43
4есно по-глупави никове не съм виждал.а пък това 'ако сенсеи' е хипер смотано ама на max ...
моя ник мисля 4е вси4ки го разбирате,но ми е наи-интересно ника на 'stesnitelnata' как си го е измислила.много и отива на характера.

Това '..ало Сенсей' е тъпо...точно за това съм го сложил! 8)

Иначе яко се кефя на ника! :wink:

11-04-2005, 23:46
az sma s nqkolko
sexxy_sladka idva ot vun6niq mi vid edni mi vikat sexxy drygi sladka i ot tam

bulgarche
11-05-2005, 00:49
Ем..едни листофки, дипляни ("флаери"...ако ме разбирате така..нали ся яко чуждици в нашия език) и с текста на "Аз съм българче".
И като отнесих бан...ходих и на зала тогава, щото вкъщи бех с ограничех достъп и бая трафик ми гърпаше тоз форум (за 3-4 като болен ми свърши а месеца..тъкмо почна). И аз няходих на даскалу...сутрин излизам..отивам на зала 2-3 часа и се прибирам, вече като ги няма наще..и в залата се чудя к'во да бъде..пък тъкмо бях видял листовките..и..така.. просто станах "Аз съм БЪЛГАРЧЕ".


Дажя ся от както съм си зел такава листовка..вече година..и една ми седи ейй тука до леглото :) (то седи и една книга, ама няма да казвам каква е че ще се размърнкат някви си тука :) )

korn___
11-05-2005, 07:40
si4kite mi nikove ... kvo da kaja ... imam edin kd2010 tva e imeto na poluprovodnikov diod (nadali nqkoi znae kakvo e to4no tva ama karai ) koito e za visoki naprejeniq i pravi mnogo dobra ispravitelna grupa za elektro6okovi palki :twisted:

drugiq mi korn___ ... neznam izob6to kak mi hrumna :)

posle se qvi ... hollowlife ... nqma kakvo da obesnqvam mislq :P

posle The_Blame .... pak nqma kakvo da obesnqvam :P

i sa ve4e se pi6a aide_na_kafe tva pak mi hrumna spontano :D

babeson
11-05-2005, 08:31
babeson :arrow: taka se narichahme s edno bivshe gadje i ze,che pochna da mi haresva;)

Worthless
11-05-2005, 12:05
worthless-нищожество
отива ми
пък и самата дума ми харесва

DeziRe
11-05-2005, 12:24
mi nicka mi ozna4ava "jelanie" i edin den gledah edin film v koito edno momi4ence se jkazbashe taka strashno mnogo haresah imeto i reshih 4e tova shte e moqt nick...

DeSiTo0o
11-05-2005, 13:58
Emi...imeto mi e Desislava i ot tam mi doide ideqta nicka mi da e DeSiTo0o.Na men mi zvu4i mnogo sladko a puk i si me kefi :wink:

Breakaway``
11-05-2005, 16:10
az sma s nqkolko
sexxy_sladka idva ot vun6niq mi vid edni mi vikat sexxy drygi sladka i ot tam
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Брейкауей значи беглец ... и ме кефи 8) А иначе идва от една песен.

BroKeN^DreAmZ`f
11-05-2005, 21:21
ема тп такава тема е имало бе хораа :D амакактои да е
Еми моя ник май е ясно кво означава....Разбити Мечти-правете си изводите :D

WwanAdoO
11-05-2005, 21:42
Ами моя ник нищо не значи...има един такъв френски сайт и от там,щот ми хареса...нищо особено.

MaPuXyaHa
11-06-2005, 02:08
прякор :lol:

WILD__BOY
11-06-2005, 09:14
Нямах работа преди около година и нещо и го измислих ;)

4ervena_roza
11-06-2005, 09:25
Моя няма история.Харесвам много червените рози и се чудех какъв да си измисля.Първо исках розичка,но после се сетих за червена роза и така ми хареса и вече на всякъде съм с него.

CHAOS_IN_MY_MIND
11-06-2005, 09:49
Ами начи....моя ник доиде от една песен на Gorrilaz и Redmen-Gorrilaz on my mind.След това стана Gorrilaz in my mind и сега е CHAOS IN MY MIND,щото в моето крю ми викат (K-OS,което означва CHAOS или хаос)!!!

Sinister_Doll
11-06-2005, 10:14
5.Как избрахте ника си?(какво значи той) :arrow: 6matkah se iz gothic site- 4eta i popadnah na edin za gothic kukli... Tam pi6e6e "Sinister Dolls" i mn me nakefi... Zna4i zlove6ta kukla. Kefi me (:

SEXtreme
11-06-2005, 10:20
Амиии....пишеше го някъде на една кутийка от един моя парфюм...много ме изкефи и...ето го!:)

Tedka-Medka
11-06-2005, 11:55
ами Тедка-Медка :)) има рима,а
и приятелите ми ми викат така..
Теди Меди..Тедке Медке и сякфи такива :)

angel4e_ot_ada
11-06-2005, 15:54
ами преди известно време с един приятел много си чатехме и когато се запознахме той ми каза че съм няква много добричка и че съм била ангелче,а когато го ядосвах той казваше че съм дяволче и от там ангелче от ада :)
а иначе ник-а ми в IRC e dangerous_f (не питайте защо :twisted: ) :D

mil4eto_
11-06-2005, 18:51
ми от името ми/Мила/идва.не е нищо особено просто така ми викат на галено. :P

wicked.witch
11-06-2005, 19:21
ot edna pesen na Demons & Wizards