PDA

View Full Version : Стимуланти



11-04-2005, 22:35
Според вас колко често човек може да се друса без да му пречи?Говоря за качествени наркотици като екстази и кокаин.
Аз лично съм опитвал,но не взимам редовно.

teenkopele
11-05-2005, 06:54
Абе човек изобщо не трябва да зима такива боклуци!!! :twisted:

WwanAdoO
11-05-2005, 08:05
Ами според мен един-два пъти на месец не пречат особено

adi4ka
11-05-2005, 08:08
i az sum suglasna s wann'a'doo,vupreki 4e to si zavisi ot organizma,poznavam razni ne4oveci koito zimat mn 4esto,no ni6to im nqma.do 4ovek e,trqq sam da si nameri6 granicata,ako tolkova durji6 da se drusa6

teenkopele
11-05-2005, 10:44
i az sum suglasna s wann'a'doo,vupreki 4e to si zavisi ot organizma,poznavam razni ne4oveci koito zimat mn 4esto,no ni6to im nqma.do 4ovek e,trqq sam da si nameri6 granicata,ako tolkova durji6 da se drusa6

Абе почне ли да се друса, граница няма да има... :? (шанса да се осъзнае, щом веднъж е почнал, е супер малък...)

[wan`a`doo]
11-05-2005, 13:16
i az sum suglasna s wann'a'doo,vupreki 4e to si zavisi ot organizma,poznavam razni ne4oveci koito zimat mn 4esto,no ni6to im nqma.do 4ovek e,trqq sam da si nameri6 granicata,ako tolkova durji6 da se drusa6

Абе почне ли да се друса, граница няма да има... :? (шанса да се осъзнае, щом веднъж е почнал, е супер малък...)
Всъщност верно е трудно да си сложиш границата сам,че дори и за пушенето на чадел,но си има и изключения. Има секви хора със секва психика,щот то не е въпрос само на организъм ами и на психика.
_____________________________________________
TWO BEER OR NOT TWO BEER
http://www.bulgarianbeer.com/images/bgbart/bglogo.jpg

teenkopele
11-05-2005, 13:29
]

i az sum suglasna s wann'a'doo,vupreki 4e to si zavisi ot organizma,poznavam razni ne4oveci koito zimat mn 4esto,no ni6to im nqma.do 4ovek e,trqq sam da si nameri6 granicata,ako tolkova durji6 da se drusa6

Абе почне ли да се друса, граница няма да има... :? (шанса да се осъзнае, щом веднъж е почнал, е супер малък...)
Всъщност верно е трудно да си сложиш границата сам,че дори и за пушенето на чадел,но си има и изключения. Има секви хора със секва психика,щот то не е въпрос само на организъм ами и на психика.
_____________________________________________
TWO BEER OR NOT TWO BEER
http://www.bulgarianbeer.com/images/bgbart/bglogo.jpg

:!:

chupacabra:)
11-05-2005, 20:51
и ще кажа за пореден 86849067495769403759328757560483 път, че не може да се друсаш, без да си създадеш зависимост.
докато при тревата всичко е до психика и го правиш само с 1 компания и ти е като навик, при коката не е точно така.. след като се надрусаш, се чувстваш зле. и не само за гузност, ами и чисто физически, гади ти се, лошо ти е ... и единственото, което можеш да направиш, за да 'загладиш' тоя дискомфорт, е да се надрусаш пак. ето така ставаш зависим.

п.с. абе вие не можете ли да си правите купон без такива шитни ..!?
ебаси ограничените същества!

THE_GANGSTA_GIRL
11-23-2005, 00:59
Според вас колко често човек може да се друса без да му пречи?Говоря за качествени наркотици като екстази и кокаин.
Аз лично съм опитвал,но не взимам редовно.

Само едно ше ти кажа - НЕ ПРАВИ ТАЗИ ГРЕШКА ДА СЕ ДРУСАШ!!!
Ако искаш ме слушай, ако не искаш недей! И не се самозаблуждавай, че можеш да го правиш само когато си поискаш, щото когато осъзнаеш, че изобщо не е така ше е малко късно! Не си мисли, че ти говоря на изуст! Повярвай ми знам какво говоря!