PDA

View Full Version : Животът е кучка



11-05-2005, 21:10
Тези като мен...ние сме като някакви шибани графити върху стените на някои лайнян коптор.Ярки сме за кратко,привличаме вниманието,дразним,харесва ме се.След което избледняваме,свличаме се с шибаната мазилка,или просто потъваме под някое по-ново изпразване на спрей.По-ярко,по-скандално,по-модерно.
Но това,което ще ти кажа...То остава.Отеква в шибаната вечност ,както се казваше в онзи дебилен филм.
Животът е кучка,копеле.Най-развратната шибана курветина,която можеш да си представиш.Знам,че си го чувал.Знам,че е шибано клише.Но е истина.
Има мигове,копеле,мигове когато животът те пристяга между дългите си стегнати бедра и нещо в теб се разкъсва.Усещаш как оковите на смъртта се разкъсват,как можеш да постигнеш всичко,как ще постигнеш всичко.Аз
бях там копеле.Аз ебах живота във всичките шибани дупки,които можеш да си представиш.И живях на вълната на всички разгромяващи оргазми.Борих се ,за да сваля шибания живот,вложих цялото си същество и накрая успях.
Няма кучка,която да не можеш да свалиш,ако наистина го искаш,копеле.Дори
името и да е"ЖИВОТ"Но не можеш да я задържиш,това е уловката.Тя никога няма да бъде твоя за повече от няколко празнения време...

machoka
11-05-2005, 22:55
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=21248&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Благодаря.