PDA

View Full Version : ХУБАВАТА МУЗИКА И ИМА ЛИ ПОЧВА У НАС!!!



CHAOS_IN_MY_MIND
11-05-2005, 20:15
Има ли хубава БГ музика или всичко е гадна комерсиална гавра с БГ феновете?
ВИЙ КО ШИ КАЖЕТЕ

chupacabra:)
11-05-2005, 20:20
ооо има, има !
ето един пример за добра българска група тфа са кроуфиш.. 'too good to be true..', но е факт.. кълн също, вендета..
аве не сме толко фатално зле

^Kiss_of_the_Sun^f
11-05-2005, 20:29
ооо има, има !
ето един пример за добра българска група тфа са кроуфиш.. 'too good to be true..', но е факт.. кълн също, вендета..
аве не сме толко фатално зле
yep!

11-05-2005, 20:56
ооо има, има !
ето един пример за добра българска група тфа са кроуфиш.. 'too good to be true..', но е факт.. кълн също, вендета..
аве не сме толко фатално зле
кроуфиш щяха да са по-добре ако го нямаше малкия педал (чавдар) в групата, а вендета се разпаднаха...

chupacabra:)
11-05-2005, 20:57
ооо има, има !
ето един пример за добра българска група тфа са кроуфиш.. 'too good to be true..', но е факт.. кълн също, вендета..
аве не сме толко фатално зле
кроуфиш щяха да са по-добре ако го нямаше малкия педал (чавдар) в групата, а вендета се разпаднаха...
е и ?! нали музиката е добра ...!?

Sinister_Doll
11-05-2005, 21:04
Ima qki grupi, no sa svetovno bezizvestni...

korn___
11-06-2005, 06:03
Ima qki grupi, no sa svetovno bezizvestni...

ima ne6to verno.... ama se nqkoga moje i da prosvetnem pred celiq svqt de :D

CHAOS_IN_MY_MIND
11-06-2005, 07:40
Аве пичове,прави сте-има тук там хубави групи,ама има и доста позьори.
Аз все пак си мисля че повечето БГ изпълнители са лоша имитация на звездите по света.
Направило мие впечатление,underground групите са много по добри,защото вс още не ги е барнал комерса

Sinister_Doll
11-06-2005, 08:33
"Nay- obi4am gol da ti4am, sutrin poktay NDK..."
Ima qki BG grupi4ki (: Ama bulgarskata muzika nikoga nqma da e na dobro nivo...

VAMP_GIRL
11-06-2005, 08:36
Ima qki grupi, no sa svetovno bezizvestni...

teenkopele
11-06-2005, 08:45
Има много яки групи и изпълнители,ама известни само в БГ...за съжаление МНОГО МАЛКО са успели да пробият до някаква степен в чужбина. :?

Бъдеще има някакво... :wink:

chupacabra:)
11-06-2005, 09:24
аууу, нови цветя просто цепят отсекъдееее..
оня ден си свалих сичко, което имаше в punksnotdead.hit.bg .. ненормално яки са...
мисля, че нова генерация и кокоша глава няма да ги коментирам, тфа си е просто класика

SEXtreme
11-06-2005, 09:27
ИМа, ма малко

pain
11-06-2005, 11:58
миииии мен и тия групи не ме кефят, защото са яко пооозааааааа
sk8shopboys...

иначе има много яки български групи- бензин, abbasement (вече не същесвтува), кале, нова генерация, ревю, пънки блус, джендема, контрол, хиподил, кокоша глава, момчета с кубинки, waste of time, hold your ground, ТВУ, София Ска Скинс, pizza, confront, битов терор, холера, нови цветя...
bih dobavila i Empty Face :)

pain
11-06-2005, 15:52
ami az poznavam barabanista - falio. pecheno tip4e mi se struva:) a samata muzka det praqt me kefi mn :P

DeSiTo0o
11-07-2005, 11:56
Spored men BG muzika si e mnogo dobre!Dori i da e imitaciq na pesni ot drugite strani men si me kefi! :wink:

CHAOS_IN_MY_MIND
11-07-2005, 13:09
Кво ши каите за всезнайните КАРИZМА
които опозориха бг поп музиката
То бива бива Профани,ама то тва техното е направа комерсиална гавра с БГ феновете
Баси мизерниците-типични фешъни и тъпаци

chupacabra:)
11-07-2005, 14:32
Кво ши каите за всезнайните КАРИZМА
които опозориха бг поп музиката
То бива бива Профани,ама то тва техното е направа комерсиална гавра с БГ феновете
Баси мизерниците-типични фешъни и тъпаци
когАто ТИ направиш нещо повече от тях, тогава ги плюй.
в случая не ме интересува, че са двама надути тъпанари, а че се стараят да правят нещо за тая и без тфа скапана държавица. а и си имат талант ,така че...

Стеснителната
11-07-2005, 14:36
Епа чалгата лоша музика ли е, или па да не би да нее българска :roll: ?

Стеснителната
11-07-2005, 17:27
Тва не се отнася за всички, и все пак чалгийката е по добрата БГ муциска от не-чалгата :lol: - предпочитам да слушам Дяволско желание или Парти тайм отколкото - някой кара КООООООООООООООООООЛЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЛОООоооо :lol: .

LunaTriCk
11-07-2005, 17:41
Чалгата не влиза нито в графата българска, нито в музика. А хубава българска музика и групи има. Макар, че съмнявам се да сте ги чували групи като Остава, Safo, Gravity INC...А защо никой не се сети за Сигнал или Щурците примерно ?

CHAOS_IN_MY_MIND
11-07-2005, 17:57
Кво ши каите за всезнайните КАРИZМА
които опозориха бг поп музиката
То бива бива Профани,ама то тва техното е направа комерсиална гавра с БГ феновете
Баси мизерниците-типични фешъни и тъпаци
когАто ТИ направиш нещо повече от тях, тогава ги плюй.
в случая не ме интересува, че са двама надути тъпанари, а че се стараят да правят нещо за тая и без тфа скапана държавица. а и си имат талант ,така че...
Виж ся душко,на мен лично каризма ми харесваха в началото,но след като ги хлопна комерса ми паднаха в очите.
БТВ
Мнението ми за Миро(от каризма) пропадна съвсем,когато Мирчо каза пред ММ:
" И сега една много хубава песен на лубимата ми група Sistem Of A Down-Angels deserwe to die
-"
!1.Песента не се казва Angels deserwe to die
, а е Chop Suey
!2.Това бе глупав опит да се напрай на човек , които разбира от музика.
ПОЗА!!!

chupacabra:)
11-07-2005, 18:15
а ти, разбирач такъф - не се казва "sistem" of a down, a SYSTEM of a down

.Това бе глупав опит да се напрай на човек , които разбира от музика.
ПОЗА!!!

CHAOS_IN_MY_MIND
11-07-2005, 18:48
Чупакабренце,мацко
извинявам се за правописната си грешчица,от невнимание е!
Но все пак ,едно е една буква ,друго е цяла песен!
НАли????

chupacabra:)
11-07-2005, 18:50
Чупакабренце,мацко
извинявам се за правописната си грешчица,от невнимание е!
Но все пак ,едно е една буква ,друго е цяла песен!
НАли????
ахахах добре ве, кфо ми се обясняваш, да не съм майка ти 8)

lina15
11-07-2005, 20:11
Ame muzikata v BG e razli4na,ima super tupa,naprimer 4alga(li4no mnenie)makar 4e ima hubavi balade(samo edna e de ama e qka)ina4e ima qki(grupi4ki)no ne mislq 4e se razvivame,prosto sedime na edno mqsto

aBeP4eTo
11-07-2005, 21:24
Чалгата не влиза нито в графата българска, нито в музика. А хубава българска музика и групи има. Макар, че съмнявам се да сте ги чували групи като Остава, Safo, Gravity INC...А защо никой не се сети за Сигнал или Щурците примерно ?

Абсолютно прав!
Включвам и Белослава, Нафталин!

11-08-2005, 19:44
Чалгата си е супер, не става дума за новата, ами за старата - средата на 90-те!

ХИСАРСКИЯ ПОП, РАДО ШИШАРКАТА, ОРК. КАМЕНЦИ И КОНДЬО!!!
Те с гордост могат да носят етикета чалга, а тия новите изчадия на пайнер и тем подобни да лапат чурки!!!!

OLD SCHOOL CHALGA WILL NEVER DIE!

Стеснителната
11-08-2005, 19:52
Чалгата си е супер, не става дума за новата, ами за старата - средата на 90-те!

ХИСАРСКИЯ ПОП, РАДО ШИШАРКАТА, ОРК. КАМЕНЦИ И КОНДЬО!!!
Те с гордост могат да носят етикета чалга, а тия новите изчадия на пайнер и тем подобни да лапат чурки!!!!

OLD SCHOOL CHALGA WILL NEVER DIE!
Хардкор чалга руллззз меннн 8) - един поздрав марко и снежина - гадже та дрънка :lol: клипа с участието на най големия улигофрен - брат ми http://free.bol.bg/oyama/li4ni/susurlevo/125_2552.avi

Worthless
11-08-2005, 19:53
ооо има, има !
ето един пример за добра българска група тфа са кроуфиш.. 'too good to be true..', но е факт.. кълн също, вендета..
аве не сме толко фатално зле+ сафър ейч, уикеда, хиподил... 8)
не сме зле, ма на фона на комерс от рода на графа, устата, азис, гергана... хубавата и некомерсиална музика някак си се губи
верно, че мария илиева и графа направиха много, ама има и по-добри от тях

Стеснителната
11-08-2005, 19:54
Тя за тва не е хубава - щото не е комерсиална - демек щом хората не я слушат начи не е хубава нали :lol: пазара ай добре определя стойността на едно нещо :roll: .

Worthless
11-08-2005, 19:59
Тя за тва не е хубава - щото не е комерсиална - демек щом хората не я слушат начи не е хубава нали :lol: пазара ай добре определя стойността на едно нещо :roll: .не, скъпа моя
просто повечето чалгари сте като коне с капаци за друга музика, освен чалгата
и не можете да приемете, че в България се прави по-различно от поп и чалга...
и друг е въпроса, че тези хора не гледат само да се продават, а правят музика, защото им доставя някакво удоволствие
бе кфо ти се обяснявам,се 1 ще разбереш за кфо иде реч

Стеснителната
11-08-2005, 20:06
Ти па за неква всезнаеща се имаш - за кви чалгари говориш - аз говоря за всички хора - когато неква измилена група я слушат 100 човека начи тва е ЕБАТИ ЯКАТА ГРУПА ЗАКЛЕВАМ СЕ :lol: . Освен тва слушам всякаква музика не съм кон с капаци КАТО МЕТЪЛИТЕ :evil: . И не ми излизай с некви оправдания се едно няма да разбера нищо - спокойно аз си разбирам много добре - друг е въпроса че ти не можеш да ме убедиш в правотата ти :lol:. Тва само показва че си по тъпа от "Стеснителната" :lol: :lol: :lol:.

Worthless
11-08-2005, 20:16
слушай миличка
аз НЕ слушам САМО метъл, има и песни от други стилове, които ми допадат
но чалга... не, от това жалко подобие на "музика" не ми е харесало НИЩО
и да ти кажа драга- това, че една група я знаят има няма 100 човека, не значи че не са добри. например имам една позната и в нейното училище има всякакви такива световно неизвестни групи. не, че не са добри, а просто
в България едва ли ще имат реализация
не са подписали договор с музикални компаний, не са имали късмета да ги чуят гигантите от музикалният бизнес
или пък просто не искат да имат фенове позьори
обаче я ми кажи... когато една група не е комерс как едни хора я знаят, на други само като им кажеш името и те гледат тъпо? който търси-намира
и после не сте били коне с капаци... да бе

Sinister_Doll
11-08-2005, 20:20
Macka, q ne mu se qdosvay na toq! Ne vijda6 li, 4e tup kat djam?!


Trqbva da si maloumen za da kajae6, 4e samo komersite sa dobra muzika. Trqbva da si tri puti po- maloumen, za da kaje6, 4e kuvto i da e vid 4alga e kvato i da e muzika, kvo ostava za dobra...

Стеснителната
11-08-2005, 20:29
слушай миличка
аз НЕ слушам САМО метъл, има и песни от други стилове, които ми допадат
но чалга... не, от това жалко подобие на "музика" не ми е харесало НИЩО
и да ти кажа драга- това, че една група я знаят има няма 100 човека, не значи че не са добри. например имам една позната и в нейното училище има всякакви такива световно неизвестни групи. не, че не са добри, а просто
в България едва ли ще имат реализация
не са подписали договор с музикални компаний, не са имали късмета да ги чуят гигантите от музикалният бизнес
или пък просто не искат да имат фенове позьори
обаче я ми кажи... когато една група не е комерс как едни хора я знаят, на други само като им кажеш името и те гледат тъпо? който търси-намира
и после не сте били коне с капаци... да бе
Наистина ли си мислиш че можеш да спориш с мене :lol: , начи нека ти наредя нещата прото и ясно - позьори не позьори на концерта на Пайнер имаше 10000 души примерно даже май беха повече не съм сигурна, тва не е училището на приятелката ти, тва позьори изобщо няма никакъв смисъл щом хората дават пари за да слушат начи не са никакви позьори и май не знам дали си сигурна кво е значението на думата :( . Тва е баш музиката на българия и тва което сле слуша от българите, така ли е - ТАКА Е. За да го отречеш трябва да си малоумна. А относно групите които си свирят само за себе си нека си свирят :D със сигурност не са лоши - ама кат ги слуша едно училище не мерси ама мога да ги оценя чисто и просто от пазарна гледна точка като пълни неудачници, като правят нещо поне да го правят КАКТО ТРЯБВА, а не да свирят за прятелите и братчедите им 8) .

Стеснителната
11-08-2005, 20:31
Macka, q ne mu se qdosvay na toq! Ne vijda6 li, 4e tup kat djam?!


Trqbva da si maloumen za da kajae6, 4e samo komersite sa dobra muzika. Trqbva da si tri puti po- maloumen, za da kaje6, 4e kuvto i da e vid 4alga e kvato i da e muzika, kvo ostava za dobra...
Начи ти трябва си умната така ли :lol: ? По плоска овца обаче за съжаление от тебе няма :cry: съжалявам.

Sinister_Doll
11-08-2005, 20:38
Macka, q ne mu se qdosvay na toq! Ne vijda6 li, 4e tup kat djam?!


Trqbva da si maloumen za da kajae6, 4e samo komersite sa dobra muzika. Trqbva da si tri puti po- maloumen, za da kaje6, 4e kuvto i da e vid 4alga e kvato i da e muzika, kvo ostava za dobra...
Начи ти трябва си умната така ли :lol: ? По плоска овца обаче за съжаление от тебе няма :cry: съжалявам.

Ploska ovca, no s vkus! Ne az slu6am muzika, koqto ti pravi mozuka obul kato 4erupka na qyce vse pak... :cry: Sujalqvam!


Samo sum blagodarna, 4e taq boza se slu6a samo v BG (za razlika ot memtulut, koyto se slu6a v celiq svqt :P ), za6toto ina4e nqma6e da ima mqsto za men na taq planeta...


Kazvala sum go i predi i sega 6te go kaja! Mn se radvam, 4e ste gordi s fakta, 4e Ay6e, Mumun, Hasan, Mehmed i Ali vi napulniha stadiona. Tva e golqma gordost!

Стеснителната
11-08-2005, 20:46
Macka, q ne mu se qdosvay na toq! Ne vijda6 li, 4e tup kat djam?!


Trqbva da si maloumen za da kajae6, 4e samo komersite sa dobra muzika. Trqbva da si tri puti po- maloumen, za da kaje6, 4e kuvto i da e vid 4alga e kvato i da e muzika, kvo ostava za dobra...
Начи ти трябва си умната така ли :lol: ? По плоска овца обаче за съжаление от тебе няма :cry: съжалявам.

Ploska ovca, no s vkus! Ne az slu6am muzika, koqto ti pravi mozuka obul kato 4erupka na qyce vse pak... :cry: Sujalqvam!


Samo sum blagodarna, 4e taq boza se slu6a samo v BG (za razlika ot memtulut, koyto se slu6a v celiq svqt :P ), za6toto ina4e nqma6e da ima mqsto za men na taq planeta...


Kazvala sum go i predi i sega 6te go kaja! Mn se radvam, 4e ste gordi s fakta, 4e Ay6e, Mumun, Hasan, Mehmed i Ali vi napulniha stadiona. Tva e golqma gordost!
Къв хасан бе, само бели ора го слушаме тва 8) , джагалите и те са бричеди ама слушат сиганско майнна :P то ние и такова слушаме алтехафте серменгез ама само като се напушиме токава е просто къртежа да се хилежиме на дънтляка джикицак :twisted: :twisted: ... Аз също съм с вкус, и аз много пъти съм повтаряла че не слушам само чалга ами и метъл и черно и ДЕНС 8) , и Хаус :P , и Ретро и секви готини песнички :wink: , понякога ме избива на чувства и си пускам Дийп Пърпъл имам им всичките и албуми и ги знам на изуст, така че неми говори кой има вкус щото ти си знаеш само твойто.

machoka
11-09-2005, 09:09
Хора,

Музиката, каквата и да е тя, не се прави с цел да разедини хората и да ги скара и доведе до скандал, а напротив - с послание за мир и приближение. Музиката е изкуство, не го забравяйте и не се карайте по детски за глупости. 'Аз харесвам това, ама ти щот харесваш друго си тъп' :shock: Това може да го каже само ограничен човек.

Стеснителната
11-09-2005, 09:11
хах какво объркване...

комерсиална музика.. името говори само за нея- музика направена за да се продава, музика, която е правена по калъп следвайки масовия вкус, музика на ковейр...


некомерсиалната музика е друга ракия обаче- музика, която се прави от хора заради самата музика, те влагат чувство и емоция в нея и това я прави по- хубава...


за комерса и чалгата няма какво да коментирам повече- Music for the masses...
когато си от стадото слушаш стадна музика...
Шефче чакай малко, помисли много добре върху тва и пак ми кажи така ли е - някои групи наистина са сформирани само за печалби ама тва става единствено в щатите където са голямите продуцентски къщи, тука за да станеш фолки зпълнителка (известна като глория преслава и тн... а не некви петрана сливана и мушмулана дето никога не си ги чувал) трябва наистина да се постараеш и да имаш талант както и глас :wink: в началото и те са почнали само заради музиката но ПОНЕЖЕ ХОРАТА СА ГИ ХАРЕСАЛИ са почнали да продават , тва важи и за сички световно известни групи от какъвто и да е жанр :P почти всички са почнали от нулата както ти вика некомерсиално. И пак казвам относно вашите мамини златни групички които влагали чувства и пишки, ми батко сори ама просто няма начина да ти се вържа че това я прави по хубава, аз вярвам на пазарния принцип - музика за масите хуу ама тия маси са ОБЩЕСТВО (ключова дума) те сформират общественото мнение и ТЕ казват кое е хубаво и кое не :wink: тва че ти не си от масите за тебе може да звучи готино ама за мене си си чиста проба странен и аутсайдер. На мене не ми пречи да съм от масите, не че съм забелязала и аз не обичам да ходя къдео се събират маса народ, предпочитам ВИП партита :lol: .

worthy
11-09-2005, 09:38
da.sigurno ima.nqma obektiven otgovor na toq vapros,6toto vseki razbira pod hubava muzika tova,koeto haresva

CHAOS_IN_MY_MIND
11-09-2005, 11:51
Ц-Ц-Ц
Тая чалгарка не знае кога да спре.
Що се хабите да споррите с хора,които са заслепени от голите гъзове,големите цици и крадените песни
"ЕНТИЛИГЕНЦИЯ"
а за душата,дет има за аватар ония педерунгел.....
http://www.forumspile.com/STFU-What_part_of.gif

Стеснителната
11-09-2005, 12:22
хах какво объркване...

комерсиална музика.. името говори само за нея- музика направена за да се продава, музика, която е правена по калъп следвайки масовия вкус, музика на ковейр...


некомерсиалната музика е друга ракия обаче- музика, която се прави от хора заради самата музика, те влагат чувство и емоция в нея и това я прави по- хубава...


за комерса и чалгата няма какво да коментирам повече- Music for the masses...
когато си от стадото слушаш стадна музика...
Шефче чакай малко, помисли много добре върху тва и пак ми кажи така ли е - някои групи наистина са сформирани само за печалби ама тва става единствено в щатите където са голямите продуцентски къщи, тука за да станеш фолки зпълнителка (известна като глория преслава и тн... а не некви петрана сливана и мушмулана дето никога не си ги чувал) трябва наистина да се постараеш и да имаш талант както и глас :wink: в началото и те са почнали само заради музиката но ПОНЕЖЕ ХОРАТА СА ГИ ХАРЕСАЛИ са почнали да продават , тва важи и за сички световно известни групи от какъвто и да е жанр :P почти всички са почнали от нулата както ти вика некомерсиално. И пак казвам относно вашите мамини златни групички които влагали чувства и пишки, ми батко сори ама просто няма начина да ти се вържа че това я прави по хубава, аз вярвам на пазарния принцип - музика за масите хуу ама тия маси са ОБЩЕСТВО (ключова дума) те сформират общественото мнение и ТЕ казват кое е хубаво и кое не :wink: тва че ти не си от масите за тебе може да звучи готино ама за мене си си чиста проба странен и аутсайдер. На мене не ми пречи да съм от масите, не че съм забелязала и аз не обичам да ходя къдео се събират маса народ, предпочитам ВИП партита :lol: .


миии принципно ВИП партитата са също аутсайдерски (аутсайдер= човек, който не се вписва в общо приетото)
обаче музиката за масите е друга тя е лесно смилаема, както и булвардните романи... нещо, което е направено за да бъде лесно достъпно, да не затормозява излишно възприятията на таргет аудиторията...
давам неутрален пример със Spice girls- група създаден изкуствено, момичетата вътре имат някакви данни обаче всичко е PR и маркетинг, прави се хубаво фоново проучване на пазара какво се търси и след това рани хора измислят мелодията, други текста, трети обличат мадамите, а четвърти им казват как да се държат и танцуват...
и се получава една група, която е просто един продукт.. музиката няма нищо, мацките като пеят не влагат нищо, а са кукли на конци...

за чалгата... доста от певиците се избират заради външен вид... ако наистина си толкова навътре колкото твърдиш тук, знаеш че сум прав и знаеш и как става... аз имам наблюдения и познати (не се познавам само с пънкове и т.н.)
защо след като пълнят цял концерт пеят на плейбек, защото имат хубав глас ли, защото могат ли?? всичко е мастеринг-а в студиото а на живо не може да извади и един правилен тон...
феновете не се ли чувстват преебани, че не слушат даже музиката на живо?? аз мога и вкъщи да слушам диска на ивана, ам съм отишъл на концерт за да я слушам как пее на живо, не искам плейбек... за жлост това не се случва... и тука се губи връзката между изпълнител и публика, тука вече няма изкуство е е просто... бизнес, всичко е заради парите...
лесна за възприемане музика, хубави на външен вид изпълнителки и захаросано-нефелни текстове, колкото да могат да те трогнат леко и да искаш да изпиеш още 2 ракии със салатката си..
все едно продаваш вафли, това е комерсиалната музика, правиш проучване дали хората харесват фъстъци или лешници, правиш съответно с лешници, пускаш хубава цветна опаковка и лансираш масово по медиите... образа се набива в главите и става познат... бизнес, а не изкуство...
Прав си ама пропусна един детайл - Спайс ърлс верно са ги направили ама резултатът е че музиката им хич не е лоша :wink: напротив те станахфа легенда, половината им песни са абсолютни хитове били те и комерсиални, където и да ги пуснат веднага се познава стила им, така че тука говориме за качеството на крайния продукт а не за сантименталности като това дали певиците влагат чувство (а те също влагат бъди сигурен) като че ли за тебе щом една група е сериозно подкрепена от продуцентите значи автоматично е скапана музиката - не те интересува кой пее кво пее и как ,за тебе ЩОМ се прави с пари значи не става, ми в някои случаи може да е така ама не всички. Плюс тва чалгапевиците доста пеят наживо :lol: , не знам що си останал с такова впечатление. Та за чалга говорихме - виж глория виж тя как е почнала и виж я сега, тя пее единствено и само заради музиката,просто си личи че тя е родена за това , обаче както има глория така и има подбрани както ти викаш по външния вид разни Петрани Силвии Памени темподобни руси цицести ангелчета дето верно не могат да пеят. Ма понякога на човек му се иска да слуша комерсиални мелодийки, все пак помни че не всички са музикални фанатици като повечето от ненормалниците в тоя форум които яростно защитават тъпия им стил, хората се интересуват от доста други неща освен музиката ама за вас е трудно да го схванете :wink: .

JuBaCcA
11-10-2005, 16:05
uuuuff..porednata tema,v koqto pak ima spor..i to vse nqkoi typ kato Stesnitelna shte go zapochne..kakto i da e ..

Стеснителната
11-10-2005, 16:20
В спора се ражда истината, също така тва трябва да е най културния ми спор който съм водила нали за това е форум за да се обсъждат различни въпроси то това е значението на форум а не място където да пействаш всякви тъпи снимки тестчета и писма обиколили 5 пъти света. И като заключение мога да ти сера ф устата задето се обаждаш не по темата :twisted: . И ЗЕМИ ПИШИ НА КИРИЛИА МА путко заспала :evil: нямаш място в тоя форум ИЗЧЕЗВАЙ :twisted: !!!!

JuBaCcA
11-10-2005, 16:32
В спора се ражда истината, също така тва трябва да е най културния ми спор който съм водила нали за това е форум за да се обсъждат различни въпроси то това е значението на форум а не място където да пействаш всякви тъпи снимки тестчета и писма обиколили 5 пъти света. И като заключение мога да ти сера ф устата задето се обаждаш не по темата :twisted: . И ЗЕМИ ПИШИ НА КИРИЛИА МА путко заспала :evil: нямаш място в тоя форум ИЗЧЕЗВАЙ :twisted: !!!!
aXaxaxaXaxax !!! Za 3ti pyt ti kazvam,che ne sym momiche (tova govori kolko ti e akyla) sled tova,kirilica nqmam na kompa,shtoto imam nqkakyv virus.Kogato nqma kakvo da kajesh,prosto si zamylchi.Po temata -> Priznavam Kuln i nqkoi rock grupi,ostanalite ot roda na Doni i Neti i drugi gluposti da gi nqma..

Стеснителната
11-10-2005, 16:35
В спора се ражда истината...


omg... :shock: за нещо да съм съгласен със Стеснителната...
даже ще добавя, че поддържа интелекта...
Виткурее 8) ако ме познаваше щеше с доста неща да си съгладсен с мене, просто никой от тука не мие виждал добрите страни щото в форума си показвам само лошите :twisted: .