PDA

View Full Version : kak da se spasq?!



11-06-2005, 13:33
pomo6t hora :cry: neprekusnato imam lo6i misli.ne znam kakvo mi stava.poprincip sum dobur 4ovek,a v uma si ne spiram da obijdam i to horata koito nai mn obi4am ;(ne6to mi stava...iskam da spra,a ne moga!kak da ne si mislq takiva ujasni ne6ta?pls pomognete mi;/

WILD__BOY
11-06-2005, 13:38
трябва ти малко терапия човече. трябва да се забавляваш именно с хората които обичаш и няма да имаш такива мисли към тях ;)

LP_girl_14
11-06-2005, 13:44
Незнам с какво бих могла да ти помогна аз или който да е било от форума.Ако ти самата не промениш начина на мислене и не успееш да контролираш съзнанието си,не може нищо да се направи.Избий си тези мисли от главата и започни да мислиш за положителни неща-за любовта,за семейството,за приятелите,за осъществяването на мечтите си или пък как да подариш една усмивка на някой.Бъди оптимистка и живей за мига :wink:

11-06-2005, 13:47
spoko,i na men mi se e slu4valo.osobenno kogato sam qdosana na nqkoi, vinagi si mislq,za6to vob6te sam tuk ,a ne u nas, i se zanimavam s gluposti. drugoto koeto moje da e e 4e ti se iska da si s novi hora a ne s dosega6nite.iz4akai malko i 6te ti mine

11-06-2005, 13:50
mersi :( no naistina ne razbiram...misleno obijdam to4no s-voto si a s tqh se razbiram dobre i gi obi4am mn :( iskam da spra no nz kak...dori ne moga da se koncentriram i da u4a

Master_88
11-06-2005, 14:34
Временно е но все пак се опитай да мислиш хубави моменти или преживявания които си прекарал с тях

11-06-2005, 15:50
pomo6t hora :cry: neprekusnato imam lo6i misli.ne znam kakvo mi stava.poprincip sum dobur 4ovek,a v uma si ne spiram da obijdam i to horata koito nai mn obi4am ;(ne6to mi stava...iskam da spra,a ne moga!kak da ne si mislq takiva ujasni ne6ta?pls pomognete mi;/
Ami na tova se vikat natrap4ivi misli!Ponqkoga ti preminavat prez uma za po-malko ot sekunda i taka...
Primerno:"Deba toz idiot,6te mu sera na groba!",
"Da te eba u zad ku4ko"Ili"Mamkati geiska 6te umre6 skoro"...Vseki ima podobni misli spoko!
Vse pak nikoi ne moje da ti 4ete mislite,a ti kak smqta6?