PDA

View Full Version : HELP ME NOW PLS!!!



opasn0_sla5ka
11-06-2005, 19:41
HELP!!! GAJETO MI PU6I TREVA MNOGO 4ESTO I TO OT DVE GODINI NASAM :( ...STRAH ME E DA NE PREMINE KUM NE6TO PO-TVURDO (HEROIN,KOKAIN I T.N)DORI PREDI EDNA SEDMICA BE6E HODIL V SOFIQ I NA VRU6TANE SPRQLI AVTOBUSA ZA PROVERKA PRETURSILI GO I NAMERILI 200G MARIHUANA:( V POSLEDSTVIE RAZBRAH OT EDIN OB6T I NA DVAMATA FRIEND KOITO MI RAZKAZA 4E VSI4KO E BILO NAGLASENO TEZI KOITO GO POMOLILI DA IM NAMERI GO NATOPILI-PI6E VSI4KO I VAV NA6IQ GRADSKI VESTNIK:( ISKAM DA POGOVORQ S NEGO I DA GO OTKAJA OT VSI4KO TOVA, NO KAK???
:!: helpp mee pleaseee :!: NE ISKAM DA ZATUNE O6TE POVE4E :cry:

11-06-2005, 19:49
6te premine,ne se bezpokoi!

11-06-2005, 19:49
sustoqnieto mu imam predvid!

11-06-2005, 20:18
6te mu premine ako toi re6i:)))kato mu doide uma v glavata.Spored mene tva e mnogo glupavo i tiq koito go pravqt sa izklu4itelno glupavi i nesposobni hora!

familiar
11-06-2005, 20:30
И ти от какво точно искаш да го "предпазиш" - да спре да продава или да спре да пуши? Но така като ти гледам "изявлението" по-скоро ще трябва някой да го предпази от теб.

pain
11-06-2005, 20:49
6te mu premine ako toi re6i:)))kato mu doide uma v glavata.Spored mene tva e mnogo glupavo i tiq koito go pravqt sa izklu4itelno glupavi i nesposobni hora!offtopic: uihuuuu az sum glupava i nesposobna :lol: tupanar!

11-06-2005, 22:37
imam napredvid da mu pomogna da se otkaje IZOB6tO po vsqkakav na4in ot MARIHUANATA... i kvo mi govorite 4e 6te trqbva nego da go predpazvat ot men... Da ne bi da pu6i6 treva e mn gotino ta da si ostavq si4ko taka i da mu kaja davai mn hubavo aa?

S8K
11-07-2005, 12:59
mislq 4e ima6 nqkav minimalen 6ans,tva e vapros samo na volq...zavisi samo ot nego :wink: tva e moito mnenie :!:

FairyNymph
11-12-2005, 15:10
мииии нямаш особено голям избор...говори с него и квото стане :?

11-12-2005, 18:16
emii mersi mn na vsi4ki za pomo6ta :!: ve4e ne hodq s tova mom4e, no si ostavame priqteli za cql jivot 6tot mn si se love se paks i si go uvajavam!!!Dano da ne zatune poe4e ot tova :cry: {KiSeSsS} i MERs o6te vednuj :wink:

LiL_MeoW
11-12-2005, 18:52
И ти от какво точно искаш да го "предпазиш" - да спре да продава или да спре да пуши? Но така като ти гледам "изявлението" по-скоро ще трябва някой да го предпази от теб.


Супер съгласна съм с теб за тва , че тря да бъде предпазен именно от нея

JoInTcHe
11-12-2005, 19:29
Хах ... Амм вярно нямаш голям избор.Говори с него! Моят приятел също пушеше много,но като си поговорихме и понамали .. та сега само понякога си пушим двамата ей така като има поводче или за настроение .. Ама много зависи от човека :!:

lina15
11-12-2005, 19:55
HELP!!! GAJETO MI PU6I TREVA MNOGO 4ESTO I TO OT DVE GODINI NASAM :( ...STRAH ME E DA NE PREMINE KUM NE6TO PO-TVURDO (HEROIN,KOKAIN I T.N)DORI PREDI EDNA SEDMICA BE6E HODIL V SOFIQ I NA VRU6TANE SPRQLI AVTOBUSA ZA PROVERKA PRETURSILI GO I NAMERILI 200G MARIHUANA:( V POSLEDSTVIE RAZBRAH OT EDIN OB6T I NA DVAMATA FRIEND KOITO MI RAZKAZA 4E VSI4KO E BILO NAGLASENO TEZI KOITO GO POMOLILI DA IM NAMERI GO NATOPILI-PI6E VSI4KO I VAV NA6IQ GRADSKI VESTNIK:( ISKAM DA POGOVORQ S NEGO I DA GO OTKAJA OT VSI4KO TOVA, NO KAK???
:!: helpp mee pleaseee :!: NE ISKAM DA ZATUNE O6TE POVE4E :cry:
ami kaji mu da q ponamali,az ot mnooogo vreme seriozno palq trevata,i ne mi puka,za6toto znam 4e po seriozno ot amfetamini nqma da otida.5taka4e ne mi puka kolko pu6a.No za tvoq priblem prosto go pomili da gi namali

aHyC
11-12-2005, 20:18
Mi kak trevata se otkazva s amfeti amfetite s heroin a heroina s smyrt!

Black_Queen
11-14-2005, 09:07
tova 4e pu6i treva ne e zlo ia se stegni malko princeske ne vsi4ko e rozovo i sladi4ko tova 4e pu6i ot 2 godini i ne e minalna tvurdo ne ti li podskazva 4e prosto ne iska dadrusa ?! ti mai si mnogo ....kofti e 4e sa go preebali taka s teia 200 grama ama tova moje da se slu4i na vseki

Gabka_f^
11-14-2005, 21:23
И ти от какво точно искаш да го "предпазиш" - да спре да продава или да спре да пуши? Но така като ти гледам "изявлението" по-скоро ще трябва някой да го предпази от теб.
сугласна съм:)миличка не се опитваи да го променяш ще стане по-лошо.имахме подобен слуаи с един приятел ама тои цепеше хероин.както и да е:)тъия некомпетентни мнение тука да вазират.туи че съм решила за себе си да пуша трева си е лично мое решение!тъпи сме били сички дет пущим!я се опраите бе деца ща ми говорят за трева пък даже не са пробали!момчето щом пуши от две години начи само такова му харесва-няма лошо и аз пуша от толкоз и както виждаш се още съм жива и няма да пукна..мерете си приказките сикчки хатери на тревата

Dr.OhBoli
11-18-2005, 14:53
HELP!!! GAJETO MI PU6I TREVA MNOGO 4ESTO I TO OT DVE GODINI NASAM :( ...STRAH ME E DA NE PREMINE KUM NE6TO PO-TVURDO (HEROIN,KOKAIN I T.N)DORI PREDI EDNA SEDMICA BE6E HODIL V SOFIQ I NA VRU6TANE SPRQLI AVTOBUSA ZA PROVERKA PRETURSILI GO I NAMERILI 200G MARIHUANA:( V POSLEDSTVIE RAZBRAH OT EDIN OB6T I NA DVAMATA FRIEND KOITO MI RAZKAZA 4E VSI4KO E BILO NAGLASENO TEZI KOITO GO POMOLILI DA IM NAMERI GO NATOPILI-PI6E VSI4KO I VAV NA6IQ GRADSKI VESTNIK:( ISKAM DA POGOVORQ S NEGO I DA GO OTKAJA OT VSI4KO TOVA, NO KAK???
:!: helpp mee pleaseee :!: NE ISKAM DA ZATUNE O6TE POVE4E :cry:

Чесно казано искамисе да ти кажа как да го имукнеш но съмият аз незнам защото и аз имам подобен случей с една приятелка. Лошото е че и аз затъвам.

lady_bird
11-18-2005, 16:09
smqtam,4e temata e bezsmislena,za6toto ako toi sam ne osuznae,4e ima nujda ot pomo6t propadaneto mu 6te bude neizbejno :roll: :!: